Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) TRob1 válasza Dumi86 (#76500) üzenetére


TRob1
veterán

És tényleg úgy tűnik. Kíváncsi vagyok hogy akiknek folyamat gondjaik voltak, ez után is lesznek-e vagy, esetleg ők is "megnyugszanak". :DDD

¤ R'n'R ¤

(#76502) anorche1


anorche1
őstag

A jövőhéten megjelenő 1803 -as win10 kezelni fogja a heic képformátumot?
Mert egy pár napja slow ringben felraktam, és nálam sajnos nem tudja :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#76503) TRob1 válasza anorche1 (#76502) üzenetére


TRob1
veterán

Ha a slow ringes nem, akkor gondolom a jövő heti sem. :U
Amúgy nálam ez van a fájltípusoknál most, tehát gondolom kezelnie kellene:

De nincs ilyen formátumú képem.

szerk:
Letöltöttem egyet, kezeli.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76504) Geth válasza Cs1csó (#76478) üzenetére


Geth
addikt

Nna megnéztem, gond nélkül integráltam 10.0.17133.1-be is a hozzáadott netfx3.cab-ot.

(#76505) Dumi86 válasza TRob1 (#76501) üzenetére


Dumi86
senior tag

Persze rengeteg féle gép van az embereknél,ezért mindig lesz olyan akinél nem jó valami :)

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#76506) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Helló mindenki!
Észrevettem egy elég érdekes dolgot megint a gépemen, mostmár másodszorra.
Ha újrainditom, vagy ki-és bekapcsolom a gépet, bejelentkezés után magától megnyilik a Chrome néha, és megnyitja a https://support.microsoft.com/hu-hu/products/windows?os=windows-10 weboldalt. Teljesen indokolatlanul. :F
Eddig hasonlóval én még nem találkoztam, eddig kétszer jött ez elő (azóta már jópár újrainditás meg ki-bekapcsolás is történt), és mindkét alkalommal ugyanezt az oldalt hozta be a chrome, teljesen automatikusan. :F
Most aggódnom kellene, vagy ez megint valami szemét bug lesz, mint az előző problémám is volt? :( :F

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76507) Doky586 válasza Norbi887 (#76506) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nem bug hanem feature..?

(#76508) Norbi887 válasza Doky586 (#76507) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Öhm, de mióta? :F Neked is ilyen volna? :U
Mert pár napja kezdte el csak ezt, és mi feature ebben, hogy magától bejön miután feláll a rendszer? :F
Mármint értem én hogy microsoft weboldal meg stb, de kérem ha akarom megnyitom magamnak nem értem miért jön be magától.

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76509) Cs1csó válasza Norbi887 (#76506) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ehhez hasonló akkor jött elő amikor pl. csökkentett módban indítottam újra a rendszert és egy információs oldalt hozott be.

Lehet hiba történt a rendszer felállása után.

[ Szerkesztve ]

(#76510) Norbi887 válasza Doky586 (#76507) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Úgynézki nem csak én vagyok ezzel egyedül :[link]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76511) tpeter77 válasza King Unique (#76417) üzenetére


tpeter77
addikt

Kösz, még az jutott eszembe, hogy a tisztaszoftver oldaláról csak az Enterprise verzió tölthető le, elvileg ahhoz jó csak a licensz. Korábban az Education volt fent, de már nem elérhető.

Megfordítható e a dolog?
A licenszkulcs isneretében ellenőrizhető, hogy az adott kulcs melyik win10 kiadáshoz jó?

(#76512) svgyula válasza Pete55555 (#76465) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Van szünetmentes tápod? Gondolom nincs. Akkor még az is lehet, hogy a BIOS-ban a "power less" funkciónál az "on" van beéllítva. Ez azt jelenti ha elmegy az áram egy pillanatra akkor a gép újra indul. Ugyanitt találsz még olyan beállítást, hogy "wake up" itt választhatsz, hogy mi keltheti fel a gépet. ezeket "off" módba állítod és csak te indíthatod újra a gépet. Az "őrnagy" ;] úr pedig nem nézegeti a szobádat amíg nem vagy otthon.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#76513) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Azt hol lehet beallitani, hogy a defender ne futasson automatikus kereseseket a rendszeren, csak akkor keressen, ha en akarok keresest futtatni?

(#76514) #93794560


#93794560
törölt tag

Nálam az utóbbi napokban egyre gyakrabban fordul elő az a hiba, hogy nem tud bejelentkezni a felhasználói profilomba, csak ideiglenessel. Kijelentkezés, majd be, az megoldja, de miért kell ezt mindig eljátszanom? Csak az utóbbi napokban bukkant föl ez a probléma, de egyre többször. Korábban soha. Egy Windows 10 Home rendszerről van szó, ami a géppel együtt, előretelepítve érkezett, tehát jogtiszta. Helyi fiókkal vagyok bejelentkezve. Bár van MS account-om, utoljára 8.1-en használtam.

(#76515) Ferenc. válasza #93794560 (#76514) üzenetére


Ferenc.
tag

Nekem is van egy előtelepített laptopom, de szeretném formázni a vinyót és újrarakni a win 10 -et. Megtehetem simán, aktiválódni fog magától? Vagy nem szabad formázni? Hogy működik ez?

(#76516) TRob1 válasza Ferenc. (#76515) üzenetére


TRob1
veterán

Megteheted, aktiválódni fog. Olyan telepítőt használj ami tartalmazza a jelenlegi verziód.

(#76514) gb4400 :
Nem találkoztam még ilyennel. Bár van MS account-om, és mindig azt is használom.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76517) quailstorm válasza Ferenc. (#76515) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Formázhatod, ha utána ugyanolyan típusú Windows telepítőjét használod, mint amilyen fenn volt.
Tehát ha Windows 10 Home vagy Pro van most fenn aktiváltan, akkor ne warez Enterprise N-et rakj fel.

(#76518) #93794560 válasza Ferenc. (#76515) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ahogy a többiek is írták, nyugodtan csinálhatsz egy friss telepítést, mivel a 10-es alatt a licensz a hardvered azonosítójához van kötve. A rendszer érzékeli, hogy ugyanaz a hardver van alatta, mint amivel először lett aktiválva, és így simán beaktiválja ismét.

(#76519) Ferenc. válasza #93794560 (#76518) üzenetére


Ferenc.
tag

Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget!
Igen, win 10 home van rajta 64bit, ugyan ezt rakom fel rá akkor. Csak mostmár megvárom a 1803 -al frissített telepítőt.

(#76520) #93794560 válasza Ferenc. (#76519) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én is újra szeretném rakni, majd ha a MCT végre az új ISO-t tölti le, akkor megy egy tiszta telepítés. Elvileg frissíthetném is a mostani 1709-est is, ha megjön az update, de mivel ez egy új kiadás lesz, inkább tisztán rakom fel.

(#76521) TRob1 válasza #93794560 (#76520) üzenetére


TRob1
veterán

Jelenleg full xar a rendszered? Nem értem ezt a tiszta telepítés mániáját az embereknek. Én pl. 8-as óta nem tettem újra a rendszert, mégis hibátlan.
Ez a tiszta install is kb olyan mint az ssd óvása...

Ha update után vannak gondok akkor még megérteném. De sokan nem is próbálnak frissíteni, csak "Tiszta telepítés" :W Vagy ennyire sok a szabadidő? Vagy nem használ senki semmit a gépen csak a win-t? Felmegy win plusz pár játék és kész? Semmi beállítás? Semmi plusz program? :F Bocs, de számomra ez érthetetlen. Biztos én vagyok a fura hogy úgy használom a rendszert évek óta minden gépen ahogy kitalálták (update), és nem mindig "tisztán". (Jah, és minden ismerősöm is ilyen fura mint én :D )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76522) #93794560 válasza TRob1 (#76521) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem szar, csak az utóbbi időben egyre többször fordul elő az, hogy nem tud belépni a felhasználói profilommal, ki kell jelentkezni, majd be, és csak így jó. Azt remélem, hogy ha majd a 1803-at frissen teszem föl, a hibajelenség talán megszűnik. Erre persze nem vennék mérget, de talán megér egy kísérletet. Másrészt egy 64GB-os eMMC-n a szabadon lévő 29GB hely sem biztos, hogy elég a frissítéshez.

(#76523) #86564352 válasza YASKATIR (#76513) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nincs ilyen beállítás, házőrző kutya sem csak akkor ugatja a betörőt amikor a gazdi mondja neki. Kivételeket tudsz hozzáadni saját felelősségre.

(#76524) TRob1 válasza #93794560 (#76522) üzenetére


TRob1
veterán

Viszont egy update kipróbálása is megér egy kísérletet. Mert ha nem jön helyre, utána még mindig jöhet a friss. Fordítva meg nem igaz.
Bőven elég. Laposomon asszem kb 15GB volt, elég volt neki.

(#76523) twofatcat:
:C Ez tetszett. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76525) #93794560 válasza TRob1 (#76524) üzenetére


#93794560
törölt tag

Majd meglátom, ha kijön az update. S gondolom, az nem rögtön 10-én lesz. Pár nap biztos kell majd neki. Megvárom, aztán ha elég a hely és stabil lesz, akkor marad. Viszont ez a meg nem nyíló felhasználói profil dolog eléggé zavar. Valamelyik utóbbi frissítés okozhatja, mert ez korábban nem volt jellemző. Többen is panaszkodtak erre a jelenségre, de nem tudom, van-e rá magyarázat.

(#76526) TRob1 válasza #93794560 (#76525) üzenetére


TRob1
veterán

10-én kezdik küldeni update-en, amit nagyon sokan aznap meg is kapnak. De nem mindenki. Csak aki megérdemli. :DDD Meg aki nagyon nem akarja. ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76527) #93794560 válasza TRob1 (#76526) üzenetére


#93794560
törölt tag

Remélem, hamar megkapom! Mert megérdemlem. :D

(#76528) pc360 válasza TRob1 (#76521) üzenetére


pc360
addikt

Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Sokszor jól jön a tiszta telepítés, ha valamennyire is le van harcolva a rendszer, vagy amúgy is szívesen újrapakolja tiszta beállításokkal, driverekkel és programokkal a rendszert az illető.

Abban viszont igazad van, hogy ha amúgy minden rendben van a rendszerrel, akkor különösebb értelme nincs az újratelepítésnek anélkül, hogy egyáltalán megpróbálná, hogy milyen eredményre jut az Update.

twofatcat: Nem lehetséges, hogy YASKATIR az időszakosan futtatott keresésekre gondolt? Az nem keverendő a valósidejű vizsgálattal. Merthogy a Comodo IS alatt pl. én is ki szoktam kapcsolni a napi/heti rendszerességű rutint, ami az alapbeállítása. Ha full ellenrőzést akarok futtatni, akkor én is szeretem azt manuálisan elindítani.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76529) Cs1csó válasza TRob1 (#76521) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 tiszta telepítés mániás vagyok én is.

(#76530) #86564352 válasza pc360 (#76528) üzenetére


#86564352
törölt tag

A Defendernél a valós idejű védelmet csak rövid időre lehet kikapcsolni, aztán magától visszateszi. Az időszaki vizsgálat automatikus, az értesítést ki lehet venni magát a vizsgálatot nem. Gondolom erre gondolt, amikor jön az értesítés "a Defender két alkalommal vizsgálta a gépet és nem talált veszélyt."

Frissítés vagy tiszta telepítés: nálam sem számít furcsának egyik módszer se. Vannak kis hülyeségek amit egy tiszta telepítés megoldhat, ha nem akkor legalább tudod biztosan mi a helyzet. Vagy aki szeret programokat kipróbálni tiszta lappal kezd. Aki kíváncsi MS milyen alapértelmezett "élményt" ad. :D

(#76531) Doky586 válasza TRob1 (#76521) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem értem ezt a tiszta telepítés mániáját.."
Mindent lehet szélsőségesen csinálni, akár még a kézmosást is, ez egy betegség is lehet. Van aki napi 500x mos kezet, és van aki heti 1x, melyik a jobb??

Ha azzal dicsekednék hogy az utóbbi 20 évben 1x telepítettem wint ami 1998-ban volt, azóta csak frissítgetek w98-ról ME-re, ME-ről XP-re, XP-ről w7-re, 7-ről 8-ra, 8-ról 10-re és csak klónozom a régi lemezt az újra, mindig, és a C: gyökerében sok ezer szemét file (autoexec, logok, install tempek stb) gyűlt már emiatt össze, akkor megdicsérnél..? :F

[ Szerkesztve ]

(#76532) pc360 válasza #86564352 (#76530) üzenetére


pc360
addikt

Igen, mondjuk nekem ahhoz biztos, hogy nem lenne gusztusom, hogy olyan rendszert használjak, ami egy előző rendszerről lett felupdate-elve. :) Azt már én is túlzásnak vélem. De a rendszeres és módszeres újrahúzást már a Win 10 nem igazán indokolja, ez az XP-s időkben volt csak értelmes rutin – már amennyiben értelmes rutinnak lehetett azt nevezni, hogy állandóan a rendszerrel szopjon az ember. Szerencsére azok az idők már a legtöbbünknél elmúltak.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76533) King Unique válasza tpeter77 (#76511) üzenetére


King Unique
titán

Ha ilyen tisztaszoftveres Windows 10-et akarsz használni és abból a forrásból csak Enterprise kiadás tölthető le és ahhoz van licenc, akkor nem értem, hogy mi a kérdés. Letöltöd és használod azt. Vagy talán más kiadást akarsz használni úgy, hogy nincsen ahhoz való licenced?

(#76534) TRob1 válasza pc360 (#76528) üzenetére


TRob1
veterán

"Sokszor jól jön a tiszta telepítés, ha valamennyire is le van harcolva a rendszer"
Pont ezért kezdtem így: "full xar a rendszered?" - Mert akkor egyértelmű egy Tiszta install.

"vagy amúgy is szívesen újrapakolja tiszta beállításokkal, driverekkel és programokkal a rendszert az illető." - Aztán folytattam... sok szabadidő...stb... :)

De végülis mindenki maga dönti el. Jah, nem. Vkiknek a fórumok. :DDD

(#76529) csicso82 :
Igen, az már kiderült többször hogy mániás vagy. ;] (pluszegy mániás, tiszta install mániás, net Framework mániás, tisztánlátásellenes mániás...stb)

(#76530) twofatcat :
"Vannak kis hülyeségek amit egy tiszta telepítés megoldhat" - Így van. Viszont ugyanúgy egy Update is megoldhatja... ahogy sokszor meg is szokta. Ha nem akkor legalább tudod biztosan mi a helyzet. :D És jöhet a Tisztítótűz. (Na de aki nem is próbálja?!? Az nem is fogja tudni hogy mi működik és mi nem.)

(#76531) Doky586 :
Nem, neked már így is jár a dicséret, és a nyalóka is.
Megint sikerült jót szólnod. Bravo. Kitűnő hasonlatok azzal szemben ha valaki úgy használ egy rendszert, ahogy kitalálták. A Frissítéssel Frissítve. :C Ráadásul hibáktól mentesen, nem úgy mint sok sokattudó "tisztajúzer". :C

ui: Sok júzerrel ellentétben én tapasztalatokból beszélek, nem az egymás szájába adott szövegekből. És igen, asszonynak pl. én is tiszta installt csináltam pl. ssd beszerzésekor (de az nem az én gépem, ugye ott nem mindig úgy történnek a dolgok ahogy "illik")

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76535) #86564352 válasza pc360 (#76532) üzenetére


#86564352
törölt tag

Jót tesz néha a rendszerváltás. Meglévő hajlamos korrupttá válni, sok szemét összegyűlik. Törölni kell, ki kell dobni a régi szemetet egy új rendszer hátha jobban működik. Sokan csak gányolnak, előfordul a 4 évenkénti karbantartó vizsgálat sem tudja eltávolítani a gondokat. Az is sajnálatos a korrupt rendszer belemókolt az újratelepítési folyamatba is. Emiatt sokan dobbantottak már más platformra.

(#76536) TRob1 válasza #86564352 (#76535) üzenetére


TRob1
veterán

"egy új rendszer hátha jobban működik" - Jah. Aztán mindig kiderül hogy mégsem.

Egyébként tetszett a szöveg. :) Amúgy Te már megtetted a kötelességed? (Csak költői, ne legyen sok off belőle)

¤ R'n'R ¤

(#76537) King Unique válasza #86564352 (#76535) üzenetére


King Unique
titán

A politizálás nem az ilyen szakmai topikokba való, sőt nem is megengedett! :U Van annak saját topikja, ott lehet bizonyos keretek között kitárgyalni a témát, nem itt burkoltan offolni vele... Egyébként más desktop platformoknál is lehet pró és kontra, ott sincs kolbászból a kerítés és elég csak beleolvasni azok itteni szakmai topikjaiba.

[ Szerkesztve ]

(#76538) #86564352 válasza King Unique (#76537) üzenetére


#86564352
törölt tag

Igaz és törölhető. Komolyra fordítva szerintem néha tényleg érdemes tiszta telepítés. Biztos sokaknak a 7-8-10 felfrissítés működött és még hardvert is cserélt alatta. Mégis olyan nagy időbe nem telik 2-3 évente feltenni egy buildet nulláról. Annyira rengeteg külön program, játék és beállítás nem lehet a többségnél. Sok mindent már szinkronizál vissza felhőből. Láttam már 25-30 gigára hízott Win mappát, maradékokkal teli Appdatát. 1507-ről csak frissítgetett 1803-on se lennék én, amikor két évente egy óra melóval tiszta lappal lehet kezdeni, de ez csak az én digitális OCD bajom :D:D:D majd most 1803 után békén hagyom 2020-ig biztosan. (ha nem lesz valamilyen probléma)

(#76539) internetezoo


internetezoo
senior tag

Nekem nem tölti le ez a .cmd féle letöltés az ISOt rendszergazdai módban. Offline módban van a tanúsítvány kiszolgáló. Mi a teendő?

(#76540) #86564352


#86564352
törölt tag

Nem tudom a Windows vagy a Logitech sara: néha felvillan az egér USB vevőjének ikonja a tálcán. Tényleg csak egy pillanatra, sokáig beazonosítani sem tudtam. Kb. amikor attól paráztak az Office miatt (?) ugrált egy CMD ablak.

(#76541) Ablakos válasza #86564352 (#76538) üzenetére


Ablakos
őstag

Egy új telepítés fél óra + 1 hét mire minden telepített alkalmazás a helyére kerül. Mert még ez sem úgy megy meg az sem úgy megy... Ismerős játék.

(#76542) #61392896


#61392896
törölt tag

Újból feltettem a w10-et. Két dolog, amit már majdnem el is felejtettem, meglepett. Az egyik, hogy milyen nagy az alap-helyfoglalása. A másik, hogy mennyi butaság van a programok menüjében. Most kezdhetem egyesével leszedni őket, vagy javasoltok valamiféle egyszerű tisztítóprogramot?

(#76543) Cs1csó válasza #61392896 (#76542) üzenetére


Cs1csó
félisten

A CClenanert ajánlom, megnyitod a CCleaner főablakát, azon belül ESZKÖZÖK - PROGRAMOK ELTÁVOLÍTÁSA és ott gyalulhatod MINDET.

(#76544) #61392896 válasza Cs1csó (#76543) üzenetére


#61392896
törölt tag

:R

Nektek mekkora a helyfoglalás? (W10 home + frissítések)

[ Szerkesztve ]

(#76545) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok!

Gondoltam felnézek mi a helyzet ncore-on és ott látom ,hogy fel van téve a legújabb W 10 1803-as :Y . amit érdekes módon eddig nemláttam a hivatlos oldalukon,meg sehol hogy kiadták. Ez igazi, mit mondtok? Mondjuk le lehet szedni, tényleg végleges változat ez? Köszönöm előre is a helpet mindenkinek.

(#76546) King Unique válasza Ga3rieL (#76545) üzenetére


King Unique
titán

A 1803-as verziónál hivatalosan elvileg csak az ESD érhető el, de az ISO-fájl még nem! Utóbbi max az Insider verziókból kiszivárgott 17133.1-es build formájában, ami elvileg az RTM-nek tekinthető. Bár erről volt vita, hogy mennyire az és végleges, illetve a 10-én megjelenő hivatalosan is végleges változat még kaphat pár apróbb javítást. Viszont aki annyira akarja, az letöltheti egy ideje pl. innen, vagy generálhat ISO-t az UUP-s megoldással. De már csak pár nap a hivatalos megjelenés, szóval ha annyira nem sürgős, akkor célszerűbb megvárni azt.

[ Szerkesztve ]

(#76547) TRob1 válasza Ga3rieL (#76545) üzenetére


TRob1
veterán

Én csak ennyit: kb 2 hete használom asztalin, kb. 1 hete laposon.

(#76546) King Unique :
És valószínűleg kap is. De utolsó vagy az előtti nagy Update is úgy történt hogy mindenkinek lejött a .1 aztán rögtön jött egy összegző is ami után .15 lett.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76548) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

OKé, köszöntem az infókat, és akkor szerintem megvárom azt a cca 2 napot. :R

SZERK: Ja és melyik az az oldal, ahonnan ugyanúgy le lehet szedni az új friss iso-kat hasonlóan az ISO downloader programhoz?

[ Szerkesztve ]

(#76549) Doky586 válasza Ga3rieL (#76545) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

-

[ Szerkesztve ]

(#76550) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#76548) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Az melyik oldal, ahol ugyanúgy kiválasztod a verziót, meg a többit a Microsoft oldalán ahonnan ugyszint letudod tölteni z ISO-t ? Hasonlóan az iso downloader programhoz. Régebben láttam itt be linkelve, de már lehetetlen annyit visszatekerni, hónapokat. Köszi annak aki bedobja ide mégegyszer. :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.