Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133238) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Egy nagyon láma kérdésem lesz! Hogyan tudnék legolcsóbban/legegyszerűbben legálisan Win10-hez jutni?

Megvenni a rendes DVD-s verziót, vagy letölteni a képfájlt valahonnan, akár az MS oldaláról, majd venni hozzá egy Licencet? Én ez utóbbit preferálnám, hiszen mig egy DVD lemez sérülhet, a képfájlt el tudom menteni bárhova.

Vagy itt az is játszik, hogy letöltöm a képfájlt bármilyen torrent oldalról, lévén ugyanaz az eredeti képfájl van például az ncore-on és az MS oldalán, tök mindegy, és veszek hozzá licenszet?

De ilyen Licenceket még az emagon is forgalmaznak 3000Ft-ért.

Köszi a segitséget! :R :R :R

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#133239) King Unique válasza volvoguy (#133238) üzenetére


King Unique
titán

Licenc, termékkulcs témában lásd egy másik válaszban, meg az ott lévő linkekben leírtakat. Ahol ha biztosan jogtiszta és működő licenc kell reális áron, akkor adott milyen forrásból (1-2) javasolt beszerezni. Ha csak egy olcsó termékkulcs kell az aktiváláshoz és nem feltétlen szempont az előbbi, akkor akár a pár ezres is megteszi, meg hazai szinten egyelőre még nincs az, mint egyes más országokban (példa), bár idővel elvileg lehet rá esély. :))
Ahol maga a licenc lehet elektronikus és nem feltétlen kell mellé telepítési adathordozó, pl. a Microsoft weboldalán vásárolva sem adnak DVD-t. + Egyébként a Windows 10 esetében már USB-s kiadás is vásárolható.

How to Download Official Windows 10 ISO file from Microsoft

A Windows 10 ISO-fájl eddig is (megjelenés óta) letölthető volt közvetlenül a Microsofttól, valamint a Microsoft szervereire mutató letöltési linkeket generáló weboldalakról (pl. TechBench) is, nem volt létszükséglet ilyen-olyan torrentoldalakra a letöltéshez, ahogyan most és a jövőben sem...

[ Szerkesztve ]

(#133240) Doky586 válasza volvoguy (#133238) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A legolcsóbban és a legegyszerűbben szavak nem egymás szinonimái.. :C

A telepítő iso-t letölteni pedig (win10 esetében) a Microsofttól érdemes, nem valami pistike féle gányolt integrált verziót torrentről..

[ Szerkesztve ]

(#133241) volvoguy válasza King Unique (#133239) üzenetére


volvoguy
addikt

Huhh hát most nézem 80e Ft? Basszus én azt hittem ilyen 30 körül van meg néha akcióban 10enpárezer forint. Akkor marad az olcsó "megbízható" termékkulcs, mert én annyit nem adok erte :Y :Y

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#133242) King Unique válasza volvoguy (#133241) üzenetére


King Unique
titán

Az a Pro Retail kiadás, az kerül a Microsoftnál annyiba, ellenben a Home kiadás és az OEM változat olcsóbb. + Ha elolvastad (ezek szerint nem) a linkelt anyagokat, akkor ott le van írva, hogy az EU-ban lehet venni olcsóbban akár használt szoftverlicencet is, meg ha megfelel ezen feltételeknek, stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.