Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132551) Tomm_


Tomm_
újonc

Mint mondtam, alapból "mókolt" a win10, egyébként ncore, Microsoft.Windows.10.AIO.64bit.Hun.Build.18363.449-fatebringer, enterprise edition (modded), de a +dirivers verzióval is ugyanez volt.

Az általad linkelt megoldások sem működnek, pl. egyáltalán nincs olyan, hogy ki tudjam piipálni, hogy mindig a választott alkalmazással nyissa meg az adott kiterjesztésű filet... :W

(#132552) Cs1csó válasza Tomm_ (#132551) üzenetére


Cs1csó
félisten

Fölöslegesek ezek a "moddolt" Windows-ok, MCT-vel rátenni egy pendrive-ra és kész. Telepítés után lefuttatni az Update-et ami hozza az elérhető driver frissítéseket és kész.

Anno még volt relevanciája pl. a Séf bácsi féle naprakész Windows 7 build-eknek (egyéb mókolás nem volt benne csak az adott napig megjelent összes frissítéssel integrált verzió volt)
Ez a megoldás a Windows 10-nél okafogyottá vált:
- féléves build-ek
- kumulatív frissítések
- és a már szinte mindenhol elérhető gyors net miatt

(#132553) Tomm_


Tomm_
újonc

Na pont az update-ekkel szopt@am kb. 2 napot, mire rájöttem, hogy a király frissítések miatt nyomatja úgy ki a fotókat a nyomtatóm, hogy a közepe konkréten fehér.
Tudom, hogy driverek jönnek a frissítésekkel, észrevettem, hogy a laptomom második videokártyájának is megtalálta a hozzá illő driverét, stb.

Inkább az a gondom, hogy egyrészt nem tudom változtatni az alapértelmezett programot, de főleg az, hogy valami androidos f@sság miatt nem nyitja meg a klasszik képnézegető.

Amit meg találtam, abból sajna nem értem a felét:

For any Android developers who may come across this: Seems that Windows Photo Viewer doesn't like the ICC profile metadata that Bitmap.compress writes (maybe it doesn't like any ICC profiles actually? I haven't checked).
Here's a way to simply strip out that metadata segment from the JPEG file, which results in a JPEG that is compatible with Windows Photo Viewer again:

// Some image viewer applications
(such as Windows Photo Viewer)
doesn't seem to like the ICC profile meta data that Android's
Bitmap.compress writes.     // This decorator removes the
section.     private static class RemoveFFE2O
utputStreamDecorator extends OutputStream {         OutputStream underlyingStream;         boolean marker = false;         boolean skipSegment = false;
        public RemoveFFE2OutputStreamDecorator
(OutputStream underlyingStream) {             this.underlyingStream = underlyingStream;
        }         @Override
        public void write(int b)
throws IOException {             // Based on https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG#Syntax_
and_structure
            if (this.marker) {
                this.marker = false;                 if ((b & 0xFF) == 0xE2) {
// The 0xFF,0xE2 segment
that Android writes seems to cause trouble w
ith Windows Photo Viewer.                     this.skipSegment = true;                 } else {
                    this.skipSegment = false;                     this.underlyingStream.write
(0xFF);                     this.underlyingStream.write(b);                 }             } else if ((b & 0xFF) == 0xFF) {
                this.marker = true;             } else if (!this.skipSegment) {
                this.underlyingStream.write(b);
            }
        }         @Override         public void flush() throws IOException
{             this.underlyingStream.flush();
        }         @Override         public void close() throws IOExcept
ion {             this.underlyingStr
eam.close();         }     }

:Y

[ Szerkesztve ]

(#132554) King Unique válasza Tomm_ (#132551) üzenetére


King Unique
titán

Igen, olvastam és le lett írva, hogy az a gond.
A kézenfekvő megoldás az lenne, hogy normális ISO-val kellene telepíteni, illetve újratelepíteni, + Enterprise helyett pl. Home/Pro kiadást, amik nyilván reálisabbak otthoni használatnál. Ennyi! ;)

(#132555) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Nem biztos hogy jó topic de biztos tudtok segíteni.
A Youtube-on teljes képernyős módban ,a bal alsó sarokban egy fehéren villogó vonalka jelenik meg.(nem tudom mi ennek a neve ,mintha írni akarnál)
Mitől lehet ez ?

Köszi!

(#132556) Cs1csó válasza Shaza (#132555) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy képek mellékelhetnél. Nálam nincs semmi teljes képernyős módban.

(#132557) Tomm_ válasza King Unique (#132554) üzenetére


Tomm_
újonc

Biztos, hogy hülye kérdés, de mit értesz normális ISO alatt? mondjuk ncore-on megtalálhatót, mert legálisan venni tuti nem akarok. :)

(#132558) King Unique válasza Tomm_ (#132557) üzenetére


King Unique
titán

Az első válaszban direkt linkeltem is honnan javasolt letölteni és nem, azért nyilván nem kell fizetni. Vagyis emiatt az ncore és társai letöltései forrásoknak kb. zéró értelme van. :B

(#132559) Tomm_


Tomm_
újonc

Bocs, évek óta nem fórumozok, stb. kicsit belámultam.....de köszi, csekkolom a linket. ;)

(#132560) Shaza


Shaza
senior tag

Bal alsó sarok.

[ Szerkesztve ]

(#132561) Sanyi52 válasza Tomm_ (#132559) üzenetére


Sanyi52
tag

Én az Office 2003-as Picture Manager-t használom ilyen célra, nekem tökéletesen megfelel. Próbáld ki, egy próbát megér.

(#132562) Kezdő vagyok válasza King Unique (#132542) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Én meg már arra gondoltam,hogy ahhoz az új kulcshoz új Microsoft fiók is kell majd,más e-mail címmel.

De ha azt mondjátok,hogy hagyjam a fenébe az egészet,mert csak pénzkidobás lenne,akkort hagyok mindent így,ahogy van.

(#132563) King Unique válasza Kezdő vagyok (#132562) üzenetére


King Unique
titán

Ahhoz, hogy aktiváld a Windows 10-et, nyilván nem feltétlen kell Microsoft-fiók, működik az helyi fiókkal is, meg egy Microsoft-fiókhoz akár több eszköz is tartozhat.

Az meg ugye már a legelején le lett írva, hogy akár maradhat a jelenlegi állapot is, legális frissítési alap megvan, abból lett digitális licenc és aktivált Windows 10, igaz a linkelt cikk végén említett megjegyzéssel, de az jelenleg nem különösebben téma, illetve pl. hazai szinten jelen állás szerint nem fognak emiatt zargatni. Ha ez zavar és olyan licenc kell, aminél az előbbibe sem lehet belekötni, akkor meg adott a már említett új licenc, termékkulcs vásárlásának és megadásának lehetősége, bár a már meglévő digitális licenc miatt lehet kavarodás, mint említve volt.

[ Szerkesztve ]

(#132564) Pyttawrx válasza Shaza (#132560) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Bocs nem látom :). Viszont kipróbáltam, nekem sincs ott semmi. :)

(#132565) xeon forever válasza Pyttawrx (#132564) üzenetére


xeon forever
addikt

Én látoma screenshot on. Valoszínü a böngeészövel van összefüggésben. Annak a topikjában kéne kérdezösködnie.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#132566) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Lenne egy kérdésem !
Az előbb kapcsoltam be a laptopot, és feldobott egy több mint 4GB-os frissítést. Mivel mobil megosztással vagyok a gépen, így nem engedte frissíteni. Azóta rákerestem, de nem dobja fel. Melyik update lehetett ez ?
Most, ez van fent : Windows 10 Pro, 20H2----19042.868
Előre is köszönöm !

kengyel

(#132567) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek lehet nálunk is hasonló razzia a win kulcsok miatt mint a németeknél?Hogyan tudod megnézni hogy a kulcsod jogtiszta-e nem lopott?Egyáltalán van rá lehetőség?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#132568) liszi70


liszi70
nagyúr

Kezdődik........ :D

(#132569) Cs1csó válasza liszi70 (#132568) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O

BEJELENTÉS: ha valaki biztosra akar menni innen vegyen Windows 10-et: MICROSOFT
Windows 10 Home 45000 Ft

(#132570) Fire/SOUL/CD válasza kengyel (#132566) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az a W10 verzió az a legutolsó, szóval hogy mi lehetett az a 4GB-os valami, az passz...
(Lehet, az MS megint hegeszt valamit, most a multkori hibajavítás hibajavítását éppen)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#132571) liszi70 válasza Cs1csó (#132569) üzenetére


liszi70
nagyúr

"ha valaki biztosra akar menni innen vegyen Windows 10-et: Microsoft"

Igen.
Vagy megfelelő dokumentációt adó viszonteladóktól, olcsóbban.
Vagy megfelelő dokumentációt adó használtszoftver-kereskedőktől, olcsóbban.
:)

[ Szerkesztve ]

(#132572) Cs1csó válasza liszi70 (#132571) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD Túl sok a "vagy" tutibiztos ha a Microsoft-tól veszed! ;)

(#132573) kengyel válasza Fire/SOUL/CD (#132570) üzenetére


kengyel
nagyúr

Majd megnézem wifin, hátha úgy feldobja.
Köszönöm !

kengyel

(#132574) RoyBatty válasza Dawide@axele (#132567) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

1) 99%, hogy nem lesz hasonló razzia. Németeknél sokkal szigorúbb a jogi szabályozás, ott a házi torrentezést is üldözik, sőt egy időben egy wifi hotspot üzemeltetője is felelősségre volt vonható az ott zajló illegális letöltésekért, ezért alig volt "free wifi" az egész országban. Utána rájöttek, hogy ez egy baromság, de még mindig kevesen mernek wifi hozzáférést adni emiatt a régi ostoba szabály miatt.
2) Vannak programok (pl. showkey plus), amelyekkel kiolvasható a kulcs, azt összeveted a matricán szereplővel, ha egyezik=boldogság. Bonyolítja a helyzetet, hogy sok esetben nincs már matrica sem a gépen, csak digitális kulcs van a BIOS-ban/UEFI-ben, a program leírásában részletesen leírja hogy ez esetben milyen kulcs fog megjelenni. Ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor előszeded az eredeti Microsoftos számlát is hozzá :D

(#132575) liszi70 válasza Cs1csó (#132572) üzenetére


liszi70
nagyúr

(#132576) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy az utóbbi időben egyre többet fagy le a gépem. Win 10 (64 bit) pro van fent (de már elég régóta ugyanez a rendszer). Úgy tudom, hogy minden frissítés fent van, az automata frissítés ugyanis be van kapcsolva.

Event managerben szoktam nézegetni, hogy vajon mi lehet és próbáltam neten rákeresni a hibaszámra, de okosabb nem lettem vele.

Ha játszok, akkor általában töltőképernyőn szokott fagyni, de tegnap simán a böngészőből néztem HBO Go-t és akkor is lefagyott.

Ennyit láttam a legutóbbi mai lefagyás után az event managerben, de nem tudom, hogy a Kernel-Power 41-es hiba az maga volt az error ami fagyasztotta a gépem, vagy az csak a reset nyomás hatására képződött.

A másik 6008-as hiba pedig így nézett ki:

Ha haldoklik egy hardver megértem, de nem szeretnék nekiállni cserélgetni dolgokat csak úgy vaktában.

Hardverkonfig:
Asrock B150M PRO4
Intel Core i5-6500
Gigabyte GTX1060 6GB GDDR5
FSP 550W Raider S 550 80+
Samsung 250GB 750 EVO
KINGSTON 16GB FURY DDR4 2133MHz CL14

A Samsung Magician-el átnéztem az SSD-t, nem talált semmit.

Előre is köszönöm a segítségetet!

(#132577) Jorus


Jorus
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy a Win10 miért törli automatikusan a kézzel létrehozott rendszer-visszaállítási pontokat bizonyos idő eltelte után? Lehet ezen valahogy módosítani? Hogy pl. ne törölje őket. :) WIn7-en a kisebb-nagyobb változtatásokkor kézzel létrehoztam visszaállítási pontokat, elneveztem őket, és remekül lehetett használni így a rendszert. A Win10 viszont folyton törli a visszaállítási pontokat. A teljes C: meghajtón 180 GB a foglaltság, rendszervédelemnek beállítottam 360 GB-nyi foglalási lehetőséget, de jellemzően 2-3 aktív visszaállítási pont csak 8-10 GB-ot foglal, tehát nem az a probléma hogy elfogyna a rendelkezésre álló hely.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#132578) Cs1csó válasza kecz (#132576) üzenetére


Cs1csó
félisten

Első körben: tápegység.
A legjobb lenne, ha egy másik JÓ tápegységgel ki tudnád cserélni aztán azzal tesztelni, ha a szokásos időn belül nem jön a hiba akkor megvan a hunyó, ha jön a hiba akkor lehet más hardvert is cserélni pl. csak 1db RAM modult használni azt is esetleg egy másik korábban akár nem is használt slot-ban stb.

(#132579) Cs1csó válasza Jorus (#132577) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows 10 már elég mostohán bánik a rendszer visszaállításokkal. Érdemes külső programot használni pl. Macrium Reflect Free amiben több beállítás is található.

(#132580) Jorus válasza Cs1csó (#132579) üzenetére


Jorus
nagyúr

Acronis fut minden itthoni eszközön, napi mentés készül, ha nagy a gyász, akkor azzal állítom vissza, amit kell file szinten, csak a Win beépített visszaállítása kényelmes volt olyan esetben, amikor feltettem egy programot próbaképpen, vagy egy adott feladatra, és utána, amikor már nem kellett, visszaállítottam a rendszert a telepítés előtti állapotra, és szépen kitakarított mindent. Ránézek a Macriumra, köszi a tippet!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#132581) Cs1csó válasza Jorus (#132580) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet rosszul tudom, de a Windows 10 megjelenésekor A Microsoft ki is akarta vezetni a rendszer visszaállítási eszközt mert "szerinte" jobbak az ingyenes, külső eszközök és inkább nem foglalkoznak ennek a fejlesztésével hanem használjon mindenki külső eszközt.

Nem tudom, hogy jól emlékszem, aki tud erről valamit az reflektálhat erre.

(#132582) King Unique válasza Dawide@axele (#132567) üzenetére


King Unique
titán

Eddig nem volt és a jelen állás szerint elvileg a közeljövőben sem várható. Viszont az alábbi cikkben leírtak szerint valamikor akár majd itt is lehet rá esély.
Lásd egy másik válaszban leírtakat, ahol ha megfelelő forrásból és reális áron lett vásárolva a Windows 10 licenc, termékkulcs, + netán gyárilag a hardverhez mellékelt OEM licenc, akkor ott nagyon nincs mit ellenőrizni, az oké. Az egyéb forrásból, illetve a gyanúsan olcsó termékkulcsoknál szokott ez téma lenni, ahol ha pl. ilyen pár ezres MAK kulcsról van szó (ellenőrzés), akkor az nyilván nem éppen oké. Ha a szokásosnál olcsóbban vásárolt használt szoftverről, akkor annak meg ezen feltételeknek kell megfelelnie.

[ Szerkesztve ]

(#132583) kecz válasza Cs1csó (#132578) üzenetére


kecz
aktív tag

Értem, köszönöm!
És a csereberélésen kívűl esetleg nincs más módszer, amivel ki lehetne deríteni, hogy mire fagy?

(#132584) Cs1csó válasza kecz (#132583) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg dump fájl generálása annak feltöltése valahová és itt megosztani a linket, hogy aki ért hozzá meg tudja nézni. Keress itt vissza a dump fájl hol van vagy hogy kell generálni stb.

(#132585) King Unique válasza Jorus (#132577) üzenetére


King Unique
titán

Lásd a Microsoft fórumán leírtakat. Rendszer-visszaállítási pont törlése lehet lemezterület felszabadítása végett is, ha eléri a beállított %-os limitet és hogy új visszaállítási pontokat lehessen létrehozni. Valamint egy-egy visszaállítási pont nem használható végtelenségig, elvileg max. 90 vagy kevesebb napig érvényes, tehát nem meglepő, ha előbb-utóbb törlésre kerül. Másrészt viszont pont az a lényeg, hogy ha be van kapcsolva a rendszer-visszaállítás, akkor nem feltétlen kell állandóan manuálisan létrehozni visszaállítási pontokat, mivel a Windows is létrehoz automatikus visszaállítási pontokat, + létrejöhet pl. összesítő frissítésnél és egyes programok telepítésnél is, stb. Vagyis ha idővel törlésre is kerül egy-egy régi visszaállítási pont, lesznek helyette újabbak.
Másik lehetőség komplett rendszermentést készíteni lemezképfájlba 1-1 jól működő állapotról és szükség esetén azt 1:1-ben visszaállítani, amihez adott a beépített és külső programok egyaránt, lásd egy másik válaszban leírtakat.

(#132586) zolee001 válasza kecz (#132576) üzenetére


zolee001
őstag

Ezekkel semmire nem mész,arról informálnak ezen bejegyzések,hogy leállt a rendszer (BSOD esetén nem meglepö) igy nem lehet következtetni,hogy a táp lenne a luda ahogyan irták
Ott van a windows mappában a komplett memory dump ,azt kell bogarászni,hogy mi volt a nyüge

(#132587) Dumi86


Dumi86
senior tag

Kinél jelent már meg a 870es frissités ? Tényleg visszavonták vagy gépfüggő hogy kinek jelenik meg?

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#132588) Cs1csó válasza Dumi86 (#132587) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, nekem is a build szám vége 868.

(#132589) Dumi86 válasza Cs1csó (#132588) üzenetére


Dumi86
senior tag

Tegnap olvastam több helyen hogy elvileg megjelent választhatóként a 870es,aztán mire hazaértem este meg hiába kerestem rá kézzel az Update-n nem talált semmit. Ki érti ezt... :DDD Na majd jön ha akar,én kézzel biztos nem erőltetem fel. Gondolom nem véletlenül nem ajánlja fel az Update(jah meg amúgy sincs nyomtatóm).

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#132590) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem a frissítésekkel kapcsolatban.

Mai nap az update talált többek között KB5000808-as márciusi összesítő frissítést és választhatóként szintén 2021-03 összesítő frissítést KB5001566 számmal.
Vártam pár percet mert tegnapelőtt felkínálta a 20H2-es frissítést legalább is felhívta a figyelmemet, hogy a jelenlegi verzió hamarosan lejár és javasolt a windows újabb verziója.Pár perc elteltével (nem nyúltam hozza az egérhez) lefrissítette magát autómatikusan KB5000808-as számú frissítésre és a gép újraindulását követően manuálisan indított frissítés keresés befejezésével nem maradt semmi letölthető frissítés csak a windows 10 20H2 mint funkciófrissítés ellenben a KB5001566 nár nincs a választható frissítések között, mát pedig ha jól értelmeztem a fentebb leírtakat, akkor egy javítócsomag a 808-ra.

A kérdés: merjem-e frissíteni win10 1909 KB5000808-at win10 20H2-ra úgy, hogy nincs javítva KB 5001566-al a 1909-es win verzió?

(#132591) Cs1csó válasza Dumi86 (#132589) üzenetére


Cs1csó
félisten

Biztos visszavonták nekem manuálisan sem találta.

(#132592) isti732712 válasza Dumi86 (#132589) üzenetére


isti732712
aktív tag

Nálam tegnap egész nap megvolt választható frissítésként! De este visszavonták!

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#132593) Jorus válasza King Unique (#132585) üzenetére


Jorus
nagyúr

Átolvastam a linkelt fórum threadet, köszi szépen! Így már világos a dolog.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#132594) kecz válasza zolee001 (#132586) üzenetére


kecz
aktív tag

Egyébként nem kékhalált kap a gépem, hanem megmerevedik a képernyő, a hang beakad és nem reagál semmit sem billentyűzetre vagy egérre.

(#132595) Zoz válasza kecz (#132576) üzenetére


Zoz
őstag

Én elsőre azt próbálnám meg, hogy kivenni a VGA-t, és alaplapit használni, hogy úgy fagy-e?

(#132596) Janos46


Janos46
tag

Sziasztok.
Az alábbi menüponttal kapcsolatban lenne kérdésem, mert nem értem.
Gép alaphelyzetbe állítása
Ha a géppel valami probléma van, segíthet, ha visszaállítja alaphelyzetbe.
Választhat, hogy megtartja vagy törli-e a fájljait, és utána újratelepítheti a Windowst.

Tehát a kérdésem az, hogy az újratelepítéshez kell-e az install lemez, vagy a winyón lévő dolgokból állítja helyre. A windowz működik,csak a képernyőt keféltem el de nagyon.

Artillery, lelkes újonc vagyok, tanulni akarok!

(#132597) egykori


egykori
őstag

Sziasztok!

Tavaly 365 nappal elhalasztottam a W10 Pro 1909 funkciófrissítését, mert igen sok probléma volt körülötte. Május–június környékén fog lejárni az egy év, de amúgy is "kényszer-frissítést" fog kapni a gépem, mivel úgy olvastam, lejár a támogatási idő.

Jelenleg a munkámban csendesebb időszak van, ezért szeretném véleményeteket kérni, hogy már nyugodtan frissíthetem a rendszert, vagy várjak inkább nyárig?
Sajnos még mindig van egy kis félelmem, mert a 8 éves Dell laptopomnál már nem biztos, hogy zökkenőmentesen sikerül a frissítés.

(#132598) peterattila


peterattila
aktív tag

Hogyan tudom azt elérni, hogy a gyerek gépén csak egy oldal/tartomány (kizárólag az iskola, google classroom) legyen elérhető? Routeren ki-be kapcsolom a netet, de finomabban szeretném szabályozni. Köszi.

(#132599) zolee001 válasza peterattila (#132598) üzenetére


zolee001
őstag

proxyt beállitod a 127.0.0.1 re majd kivitelnek beirod azokat amit engedsz

(#132600) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Adott egy régi fujitsu siemens esprimo P7935 érdemes lehet felrakni a realtek HD audio eredeti legutolsó drivert amit kiadtak ehhez 6.0.1.6069 (17/03/2010) vagy maradjon minden csak így simán a windows 10 által?
Ja és lan drivereket sem raktam fel a régieket azokat is hanyagoljam?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.