Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133451) Zoz válasza robi212 (#133449) üzenetére


Zoz
őstag

Én megpróbálnám az angol billentyűzeten elfoglalt helyük alapján:
Ctrl + \ -> Ctrl + í
Ctrl + [ -> Ctrl + ő

(#133452) krealon válasza Zoz (#133451) üzenetére


krealon
veterán

Az alkalmazas, az operacios rendszer altal, a billentyuzetkiosztasnak megfelelo leforditott kodot kapja meg, nem pedig a fizikai billentyu kodot.

(#133453) Geth válasza krealon (#133452) üzenetére


Geth
addikt

Kivéve, ha az alkalmazás a scan code-ot használja, és nem a karaktert ami változhat a különböző kiosztások között.

Pl. Far manager Ctrl \ működik magyarral is pedig akkor Ctrl ű
Megy a like a fejlesztőknek :)

(#133454) IG55


IG55
senior tag

A Microsoft store-ban az appok nem update-elnek automatikusan. Be van kapcsolva az update apps automatically, és jelzi is hogy hány app-ra érkeztett update, csak épp nem tölti le és telepíti őket, amíg maunálisan nem adok jelt neki erre.
Van ötletetek?
Köszi!

(#133455) laceszgamer válasza movax (#133450) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet akkor ez a része valami szolgáltatói oldalról van, melyik szolgáltatónál vagy? Én Telekomnál.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#133456) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Telepített W10, hogyan tudnék belőle 1 darab drivert kinyerni, hogy egy másik W10-re telepíthessem?
Hol tárolja, milyen formában, vagy ez nem lehetséges?
Egy egzotikus hardverhez kellene, neten nem találom, a win nem találja, telepítő cd-je évek óta nincs meg.

(#133457) zolee001 válasza tordaitibi (#133456) üzenetére


zolee001
őstag

Device manager-az egzotikus hardwared-tulajdonság-driver-driver details
Ált a system 32 mappa

(#133458) robi212 válasza Zoz (#133451) üzenetére


robi212
tag

Köszi, segített :R

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#133459) King Unique válasza tordaitibi (#133456) üzenetére


King Unique
titán

C:\Windows\System32\Drivers
C:\Drivers (3rd party driverek)

De a szükséges illesztőprogramot normál esetben nem egy másik Windows 10-ből kell kibányászni, hanem a hardvergyártó weboldaláról letölteni, rákeresni VID-PID alapján, választható frissítéseknél megnézni stb., lásd nemrég egy másik esetnél leírtakat.

(#133460) tordaitibi válasza King Unique (#133459) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez egy autódiagnosztikai usb-s hardver, 2016-ba lett egy wines laptopra telepítve, a gyártója megszűnt/nincs/konkrét néven nem volt, nem található, a telepítőlemeze elveszett, PID alapján barátom a Gugli azt mondja hogy nincs találat.
Esetleg szétszedni és chip alapján de ez szerintem reménytelen.
Te ilyenkor merre indulnál el?

[ Szerkesztve ]

(#133461) King Unique válasza tordaitibi (#133460) üzenetére


King Unique
titán

Le lett írva hogyan, ahol első körben a Windows Update-et érdemes megnézni, meg hogy a választható frissítéseknél nem-e ajánl fel hozzá illesztőprogramot.

(#133462) tordaitibi válasza King Unique (#133461) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Le lett irva hogy a Windows sajat maga nem talalt semmit es en se talaltam semmilyen azonosito alapjan semmit.
Ez egy 6 evnel regebbi kinai noname dzsunkatermek, adtak hozza egy mini cd-t amin volt a driver meg egy kezelo szoftver. A szoftver szerencsere portable szeru mert a program files mappabol kimasolva elindul masik gepen. De nincs drver.
Ez egy OBD csatlakozoba dughato total noname usb eszkoz, ennyi van rairva:
Obd1-2 reader OO-zvt-1212

Ezert kerdeztem, hogyan lehet kinyerni egy divvert egy mukodo windowsbol.

(#133463) Doky586 válasza tordaitibi (#133460) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól emléxem a "Driver Booster" progi le tud menteni fileba egy meglevő drivert. De ne kerestess vele.
Már jártam úgy hogy a laptopgyártó (Asus) elfelejtette hogy kétféle tapipad chippel árulta a termékét, és évekkel később csak az egyikhez volt a honlapján driver.

[ Szerkesztve ]

(#133464) King Unique válasza tordaitibi (#133462) üzenetére


King Unique
titán

Amire már le lett írva, hogy a jelenlegi Windows 10-ben milyen útvonalon és mappákban vannak tárolva a driverek, meg honnan és hogyan lehet letölteni, keresni, stb. Ahol megoldható a mentés és visszaállítás is, már ha tényleg semmilyen letölthető illesztőprogram nincs az eszközhöz az interneten, se gyártói oldal, se más.

(#133465) hotkar válasza tordaitibi (#133462) üzenetére


hotkar
aktív tag

Találtam egy ilyen megoldást, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#133466) tordaitibi válasza hotkar (#133465) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Es a tobbieknek is akik segitettek koszonom,
holnap leszek a szobanforgo laptop mellett es probalom a kapott tanacsokat alkalmazni.

(#133467) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

egy hálózaton belül van egy szerver HDD és a saját laptop HDD.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy a saját HDD-m egy adott mappáját szinkronizálja a windows a szerver HDD ugyan ilyen nevű mappájával?

Tehát: ha bármit módosítok, vagy belerakok ebbe a mappába a saját gépen, akkor automatikusan felmásolódik a szerverre.
Vagy: ha valaki belehelyez a szerver ezen mappájába valamit, akkor én ha nyomok egy szinkronizációt a saját gépen mappáján, akkor a szerverről (kiegészítve) lemásolja azt a file-t (ami nekem eddig nem volt meg) a saját mappámba.

Lehetőleg külső program nélkül, windows-os beállításokkal lenne jó megoldani. (céges környezet).

Köszi!

free your mind

(#133468) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Tegnap jött egy frissítés, amit leállításkor telepítettem. Ma az induláskor nem fogadta el a pin kódot, amit a belépéshez használok. Csak microsoft jelszóval tudtam belépni. Más is tapasztalt ilyet?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#133469) kistusik


kistusik
tag

Hali.
Vettem egy HyperX Cloud 2 fejhallgatót, ami USB-vel kapcsolódik a géphez. A hátlapi jacken, meg egy erősítő van bedugva. A Problémám az, hogy ha be van dugva a füles, akkor a hátlapi jack süket. Ha kihúzom a fülest, akkor megy ki hang a jacken. Mivel eddig jackes fülesem volt és az előlapiba volt dugva, azt tudtam hol kell beállítani, hogy ha be van dugva az előlapi, akkor ne tiltsa le a hátlapit. De most az USB-s fülessel ugyan az a beállítás nem jó. Hol tudom beállítani, hogy ne tiltsa le a hang kimeneteket? :D

(#133470) zolee001 válasza Jazz (#133467) üzenetére


zolee001
őstag

xcopy,robocopy?

(#133471) sgergi


sgergi
veterán

Sziasztok!
Egy ideje azt csinálja a gépem (Asrock P67-Extreme6, i7-2600, 2x4GB Kingston FuryX, Sapphire Rx570 Nitro+, Crucial MX500), hogy videónézés közben elkezd laggolni a videó. A hang megy normálisan, a kép pedig akadozik. Ez igaz bármilyen offline videóra (MPC-BE) és bármilyen online videóra (Youtube, Opera) is. Amíg mozgatom az egeret, addig nem csinálja, amikor abbahagyom akkor 1-2 percen belül elkezd akadozni. Ha megmozgatom az egeret, elmúlik, megint normális, de úgyanúgy újrakezdi. Driverek frissek, de nem is nyúltam hozzájuk egy ideje, programok, beállítások nem változtak. Én esetleg valamilyen energiagazdálkodásra gondolok, de a Windows10-ben állítva az sem oldotta meg. Feladatkezelőben semmi releváns nem látszik.
Van-e bármilyen ötlet rá?

(#133472) funk648


funk648
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg Windows 7-et használok, amely egy 120GB -os HyperX Fury SSD-n van. Emellett van a gépben még egy 240GB-os A400-as SSD, illetve egy 500GB-os HDD játék/adattárolásra.

Szeretnék Windows 10-re váltani, ugyanakkor a jól belakott Win 7-es rendszeremet sem akarom elveszíteni, így egy plusz SSD beszerzése mellett döntöttem (WD Blue 250GB).

A kérdésem az volna, ha az új SSD-re feltenném a Windows 10-et, és a többi háttértárhoz nem nyúlnék, akkor működne -e egymás mellett a két rendszer? Ha jól tudom a Windows 10 telepítésének idejére célszerű lehúzni minden más háttértárat az alaplapból, mivel a Win10 szeret a többi háttértárra is "szemetelni".

(#133473) King Unique válasza funk648 (#133472) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt adott a W7 —► W10 upgrade lehetősége is (+ opcionálisan előtte egy rendszermentés) és akkor megmarad a belakott rendszer, nem feltétlen muszáj a W10 clean install a 0-ról
Megoldható a W10 & W7 dual boot, nem újdonság. Ahol lehet egyazon meghajtóra és külön fizikai meghajtóra is telepíteni a 2 rendszert, illetve az utóbbinál elszeparáltabb módon, akár eltérő bootolási mód szerint telepítve, stb.
Akik nem tudnak megfelelően Windows 10-et telepíteni (példa), azoknak igen, célszerű lehet a telepítés idejére a többi fizikai meghajtót a BIOS/UEFI-ben letiltani, vagy fizikálisan leválasztani (lehúzni)... Ellenkező esetben viszont nyilván nem szükséges, bár ha teljesen elszeparált telepítés a cél 2 külön fizikai meghajtóra, akkor végül is lehet alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#133474) Jazz válasza zolee001 (#133470) üzenetére


Jazz
veterán

Egy automata szinkronizációra gondoltam. Tehát változik valami a mappában és magától leszinkronizálja.

free your mind

(#133475) zolee001 válasza Jazz (#133474) üzenetére


zolee001
őstag

Windows beépitett eszközt kerestél,felparaméterezve és ütemezve megteszi,az Ms-nek még a synctoy alkalmazás is
Egyébként a folder redirectiont szokás használni offline fileos visszairányitással iigy 2 legyet egycsapásra

(#133476) Geth válasza Jazz (#133474) üzenetére


Geth
addikt

Powershellből használható a filesystemwatcher api is. A megbízhatóság miatt érdemes kombinálni periodikus ellenőrzéssel.

(#133477) mzso


mzso
veterán

Helló!
Tegnap leállítottam a gépet, ma elindítottam, de csak 640*480-ban indult el. És nem lehet rajta állítani. Deaktiválva van az opció. Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#133478) UnSkilleD válasza Jazz (#133474) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

symlink smb-n?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#133479) Csupingo válasza mzso (#133477) üzenetére


Csupingo
veterán

Vagy betegeskedik a vga, vagy megkergült a drivere. Esetleg még a kártyát is ki lehet venni, visszatenni, drivert telepíteni...

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#133480) Zoz válasza kistusik (#133469) üzenetére


Zoz
őstag

Az USB-s füles az a Windows számára egy új "hangkártya", így amikor azt használja, az alaplapin persze, hogy nincs hang.
Olyan címszóval keresgélj, hogy "output audio to multiple devices in Windows 10".
Pl. itt egy leírás.

(#133481) PitLee válasza PitLee (#126347) üzenetére


PitLee
őstag

#126347


Pár perce ugrott fel az ablak, hogy akkor most már elvileg mehet a móka.

Már csak a C-t kell kiterjeszteni egy kicsivel, mert 6 GB szabad hely van rajta és van egy olyan érzésem, hogy kevés lesz, ami miatt majd mindent is törölni szeretne :DDD

(#133482) ElektrikusDE válasza mzso (#133477) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Ez inkább monitor probléma lesz!

Pl. az egyik Dell monitornál bevált ez a hibaelhárítási eljárás:

"Húzza ki a monitort kb. Egy percig, annyira, hogy az összes kondenzátor és bármilyen statikus állapot kisüljön a monitorból. Ezután dugja vissza. Teljes felbontású képességgel tér vissza."

Google fordító...

Ui:

A 640x480 felbontás már nem az alap felbontás Windows 10-nél azt külön engedélyezni kell, magától, (vagy driver problémától) nem igen vált át ilyen felbontásra.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#133483) luci@85


luci@85
tag

Sziasztok !

Most újjítottam egy tplink Archer T6E tipusú hálózati wifi kártyám !
Az a jelenség vele win 10 pro 64 bit alatt ,
hogy csak a telefonom hotspot-jával csatlakozik a netre wifivel nem.
Ezt írja : ehhez a hálózathoz nem tud csatlakozni ,
csak mellékesen jelzem ,hogy a router is tplink (márha ez bármit számítana).

Előtte egy tplink usb -s n882 -es essel használtam és ha tökéletesen nem is de tette a dolgát (nem mindig volt netem vele).

Kérem jelezzen aki meg tudott oldani win 10 wifi csatlakozási problémát ,
előre is köszi ! :U :R

[ Szerkesztve ]

(#133484) Bibby válasza Bibby (#133090) üzenetére


Bibby
addikt

Csak egy kis vidám érdekesség (én már nem vagyok hajlandó felcseszni magam rajta...) az előző problémámhoz:
A gép alvó üzemmódban nem merül úgy.
Teljes leállítás esetén továbbra is egy éjszaka kb 10-15% merülés (kb 1,5%/óra).
Alvó üzemmód esetén egy éjszaka kb 2-5% merülés.
VICC. :U

Ελευθερια η θανατος

(#133485) mrbego válasza Bibby (#133484) üzenetére


mrbego
aktív tag

Szia,
nekem a HP laptopom csinálta azt 0 kilométeres kora óta, hogy éjszakára teljesen kikapcsolva is merült az akksi. Este 100%-ra töltve elraktam, másnap délután bekapcsolva kb. 90%-kal fogadott indításkor.
Anno megkérdeztem a HP topikban, akkor azt mondták rá a szakértők, hogy ez normális.
Ez az akksi most télen adta meg magát teljesen, 300 ciklusra monda a HP, szinte pontosan ennyit is tudott, utolsó idejében már kb. egy órát ment el a gép.

Szerk.: Ja, a HP diagnosztikai programja az utolsó napokig is azt írta, hogy 0% az elhasználódás. Pedig az újkori 4óráról az évek alatt szépen ment le kb. 30perc-1 órára az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#133486) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Lehet csak vak vagyok, de az összefoglalóban nem találtam ilyen infot.
Szóval milliárd éve telepítettem utoljára újra a Windowst, vagyis a jelenlegi gépre, illetve közben volt egy alaplapcsere is, de azt is túlélte a licensz.
Most viszont platform csere lesz, tehát a komplett gép új lesz. Rémlik valami, hogy nem lehet csak úgy újratelepítgetni, pláne nem más hw konfigurációra.
Ilyenkor van esetleg valami különleges amire figyelni kell, hogy az új gépen elfogadja a korábbi telepítő jelszót a win?

Előre is köszi!

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#133487) KovyZoly válasza gabber01 (#133486) üzenetére


KovyZoly
tag

Na én pont most jártam így. Deaktiváltam a termékkulcsot, most meg nem működik... Support annyit írt, vegyek másikat. Anyád

(#133488) KovyZoly


KovyZoly
tag

Sziasztok
Volna egy problémám.
Van egy Goodoffer24-es Windows 10 Professional termékkulcsom. 1 hete még semmi problémám nem volt vele. Most viszont építettem egy új gépet. Az előzőről deaktiváltam a kulcsot, most telepítettem az új összeállításra, és nem fogadja el a kulcsot aktiváláskor.
Mit lehet ilyenkor csinálni?
Volt hibaelhárító, support, igazából semmi. Mondjuk eddig csak a géppel sikerült kapcsolatba kerülni.

(#133489) King Unique válasza gabber01 (#133486) üzenetére


King Unique
titán

Nemrég egy másik válaszban már le lett újra n+1-edik alkalommal újra + linkelve a szükséges információk, hogy az alaplapcsere és platformváltás (igen, ez utóbbi is működhet) miatt nem feltétlen kell clean install a 0-ról, a HDD —► SSD cserénél adott a klónozás lehetősége, hardvermódosítás után hogyan oldható meg az újraaktiválás, stb.

Amúgy a téma összefoglalóban lehet nincsenek ezek elírva, de a topikban igen, amire a keresővel rá lehet keresni. :B

[ Szerkesztve ]

(#133490) gabber01 válasza KovyZoly (#133488) üzenetére


gabber01
addikt

Ez gondolom azzal lehet összefüggésben, hogy az ilyen olyan oldalakon hirdetett kamu kulcsok néhány eurokert nem eredetiek, de biztosan nem hivatalos csatornákon keresztül kerülnek tovább értékesítésre.
Lehet vmi oem licensz kulcsot kaptál, amit ha jól tudom nem lehet másik konfiguráción ismét felhasználni. Ha tévedek, majd kijavítanak.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#133491) Marci112233 válasza gabber01 (#133486) üzenetére


Marci112233
őstag

Kösd Microsoft fiókhoz a jelenlegi kódot. Aztán amint felteszed az új gépre a rendszert majd belépsz a fiókkal a rendszerbe akkor annak aktiválnia kell magát. persze így a régi gépre venned kell új kulcsot, ha ismét használni akarod. persze ha mind két gép használva lesz akkor bizony nincs más út mint venni, mert tudtommal a 7-ről való frissítés az új gépeknél már nem opció, mert eleve fel sem akarnak nagyon teleülni az újabb rendszerekre.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#133492) KovyZoly válasza gabber01 (#133490) üzenetére


KovyZoly
tag

Eddig semmi gond nem volt vele, aktivált eredeti licensznek írta a gép

(#133493) gabber01 válasza King Unique (#133489) üzenetére


gabber01
addikt

Elnézést, valóban rákereshettem volna jobban. Meg fogom nézni ezeket. :R

Viszont csodálkoztam is, hogy nem találtam erre vonatkozó infót az összefoglalóban. Ha úgyis olyan gyakran előjön, nem lehetne belefoglalni? :F

@Marci112233: a régi megszűnik, egyszerűen csak fejlesztek. Nem tudom összekötésen mire gondolsz. A live.com-os fiókba ha belépek, akkor ott kijelzi a jelenlegi konfigurációt pl.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#133494) King Unique válasza KovyZoly (#133488) üzenetére


King Unique
titán

Az előző válaszban linkelve van a másik eset, ami szemlélteti hogyan lehet hardvermódosítás esetén megoldani az újraaktiválást, ami akár még OEM típusú licenc esetén is működhet és a Microsoft-fiókhoz kötés sem feltétlen létszükséglet, adott pl. a telefonos újraaktiválás is.

"nem fogadja el a kulcsot aktiváláskor"

Ha nem az előbbiek szerint jártál el, nem megfelelően történt az újraaktiválás, vagy érvénytelen illetve utólag letiltott a licenc, termékkulcs (lásd pl. MAK), akkor nem meglepő, ami nyilván nem a Microsoft ügyfélszolgálat hibája.

[ Szerkesztve ]

(#133495) KovyZoly válasza King Unique (#133489) üzenetére


KovyZoly
tag

Na, a korábbi hsz-eket elkezdtem olvasgatni, aztán nyomkodtam mindenfelé a hibaelhárítóban, és voilá, aktiválódott a Microsoft fiók segítségével.
Ha nem is volt konkrét segítség, azért köszönöm szépen! :DD

(#133496) Attila2019


Attila2019
tag

Hali.
Mi a megoldás erre a problémára?
Egy előre feltelepített és 2×h× verzióra frissített windows10 pro volt az m2 ssd-n összeraktam a gépet(z590 f ) és volt egyből kész op rendszer és internet.

Most újra raktam a win10 pro 64bitet
(régi verzió)dvd.n. egy asus z590 lapon előtte msi volt amin előkészítettem annó a win10et az m2.re.
Majd nincs internet ahogy a Windowsba landolok, semmi . Még a lan driverek se indulnak el wifi driver se.

Valószínű azért mert nem új a win verzió. De hogy frissitsek ha nincs internet?

(#133497) King Unique válasza Attila2019 (#133496) üzenetére


King Unique
titán

Ilyenkor kérdés, hogy miért egy muzeális és már lehet nem is támogatott Windows 10-verzióval telepítesz, amikor a Microsofttól ingyen letölthető az aktuális 20H2 ISO, ingyen kreálható pl. az MCT-vel telepítési adathordozó pendrive-ra, vagy akár DVD-re is kiírható, stb. :F + Miféle W10 ISO ez a "régi", hivatalos microsoftos, vagy valamilyen tákolt változat? :F Ha az utóbbi, akkor nem meglepő, ha nem úgy működik, mint kellene...

"De hogy frissitsek ha nincs internet?"

Hot mondjuk értelemszerűen másik PC-n, másik OS-en letölteni a hardvergyártó weboldaláról a szükséges illesztőprogramokat pl. egy pendrive-ra, majd azt csatlakoztatni az aktuális PC-hez és arról telepíteni manuálisan a drivereket.
Ha csak a W10 upgrade a cél újabb verzióra, akkor meg elég az új (20H2) ISO-t letölteni és azzal Windows alól in-place upgrade-et csinálni. Bár ha friss telepítés, akkor ennyi erővel mehetne a 20H2 clean install is.

[ Szerkesztve ]

(#133498) Richvargas


Richvargas
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek, nem tudom, hogy ide illik-e, vagy sem...
Van valakinek tippje, hogy a "Listák simított görgetése" miért kapcsol vissza minden egyes alkalommal alapértlmezett beállításra? Nem győzöm folyamtosan kikapcsolni..., marha idegesítő.
Köszi,

(#133499) Attila2019 válasza King Unique (#133497) üzenetére


Attila2019
tag

Win10 dvd lemez ebayről verzió számot nem látom rajta . Csak ez van meg. A drivereket előre letöltottem mindet egyik se indult el . Próbáltam az alaplap dvdvel az se jó ott se települnek.
Megpróbálom letölteni .
Köszi a választ.

(#133500) tordaitibi válasza tordaitibi (#133466) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Simán sikerült kimásolni a kérdéses drivert, még nekem is ment a dolog :) és a másik pc-n tökéletesen működik a kis noname hardver.

Köszönöm a segítségeket mégegyszer.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.