Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) Milestone2 válasza hippo0315 (#11397) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Két-három hozzászólással a 32bit előtt linkeltem! Elnézést öt hozzászólással előtte.

Az olvasás hatalom, a vakság egy állapot!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11402) Воланд válasza Mattb (#11398) üzenetére


Воланд
titán

innen tudsz letolteni 8.1-es iso-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11403) Воланд


Воланд
titán

Day one patch for Windows 10 features over 1GB of fixes and improvements (download links)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11404) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Mi az a Runtime Broker? Egyfolytába használja a procit 30 50 % ba. Lehet az is.. Hiába állítom le.. újraindul...

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#11405) apszi válasza Milestone2 (#11396) üzenetére


apszi
őstag

Letölt... :D Mind1, kösziii!

(#11406) t72killer válasza Воланд (#11403) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélem hamarosan belerakják a media creation tool által elért iso-kba.

#11407: jah... Őszig lesz itt cirkusz, év végére sztem letisztul a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11407) Milestone2 válasza Воланд (#11403) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Máris 300 MB (64bit) meg 160 MB (32bit) patch-ok...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11408) tomboy0013 válasza #58000384 (#11376) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem is tableten annyit írt,hogy majd értesít aztán a parancssoros dologgal leszedte a Win10-et de telepítésnél hibát írt. Utána setup exe-vel elindítottam, de valami boot valami hiányzott és nem folytatta. Leszedtem ezt a hivatalos programot, már elis kezdte letölteni a Win-t, remélem nem lesz belőle gond,hogy már egyszer letöltötte,illetve remélem nem lesz gond a lincenszel így hogy nem vártam meg hogy szóljon a WU.

(#11409) r3dsnake válasza Воланд (#11389) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha media creation tool-lal frissítek "egykattintós" módszerrel, az ugyanaz, mintha ISO-ból frissítenék a meglévő rendszerre? Lényegében a Windows Update is ezt csinálta volna, ha működne?

[ Szerkesztve ]

(#11410) tope


tope
addikt

.mp4, .mkv, flv fájlokat mivel tudok lejátszani úgy hogy menjen rendesen, MPC-HC-vel nem akaródzik neki. (Win 8.1-en simán ment, itt meg bacik)

[ Szerkesztve ]

(#11411) Воланд válasza r3dsnake (#11409) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11412) pzstm válasza Воланд (#10972) üzenetére


pzstm
titán

OMG :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11413) punk17 válasza Воланд (#11218) üzenetére


punk17
aktív tag

Ez szomorú. Ment is vissza a 7. Nem úgy volt, hogy csak a Homeban lesz kötelező a frissítés, Proban ugyan úgy marad mint eddig?

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#11414) r3dsnake válasza Воланд (#11411) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, akkor maradok ennél a megoldásnál. :)

(#11415) Goose-T válasza tope (#11410) üzenetére


Goose-T
veterán

A DirectX End-User Runtimes (June 2010) csomagot továbbra is érdemes feltelepíteni, ez valószínűleg meg fogja oldani a problémát.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11416) Воланд válasza punk17 (#11413) üzenetére


Воланд
titán

nem igazan. pro meg ent moge meg ceges infrastruktura kell, ahol lehet szanalyozni a frissiteseket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11417) timekeeper válasza Воланд (#10972) üzenetére


timekeeper
tag

:C :DDD Ez made my day! :D

(#11418) Bluerainbow válasza gézu (#11292) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Köszönöm , ezek szerint viszont ha letörlöm esetleg a Win 10-et és ujra win 8.1-et teszek , müködni fog. Köszönöm.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#11419) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok-e, de most szeretném feltenni a windows 10-et AMD VGAhoz meg is van a driver, viszont alaplaphoz nincs. Asrock z77 fatality professional-m. Működni fog szerintetek a hozzá adott CD windows 10-en?

Köszönöm

Your car, your life ;)

(#11420) Mattb válasza Воланд (#11402) üzenetére


Mattb
senior tag

És ezt ha telepítem, akkor tudom aktiválni olyanra, amiről frissíthetek w10 aktívra?

(#11421) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Mi az a Runtime Broker? Majdnem egyfojtába használja a procit 30 50 % ba.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#11422) Воланд válasza Mattb (#11420) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11423) tope válasza Goose-T (#11415) üzenetére


tope
addikt

Na bazz, win8-nál ez nem kellett, még jó hogy le is van nekem töltve egyébként, miért nincs benne alapból ?!

UI: Akkor kellett, már nem emlékszem rá, de a kérdésem még áll, belerakhatnák alapból

[ Szerkesztve ]

(#11424) #85552128 válasza tope (#11423) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ott is kell, sőt minden Windowshoz...
Max nem vetted észre a "hiányát" mert van olyan játék ami alapból felrakja.

[ Szerkesztve ]

(#11425) galmat válasza Gólya. (#11394) üzenetére


galmat
aktív tag

Én is jogtiszta Win 7 Pro-ról frissítettem, ami természetesen aktivált volt. Frissítés után azonban azt írja, nincs aktiválva és hiba történt: "A Windowsr nem lehet aktiválni. Próbálja újra később."

Most akkor mi van? :F

(#11426) hallerúr


hallerúr
csendes tag

Van 8.1 kulcsom, adták laptophoz, de a halál akarta azt használni, maradtam a nem jogtiszta hetesnél.
Ilyenkor mi van? Fel kell tennem a 8.1-et és csak utána tudok frissíteni 10-re?

(#11427) csokoládé13


csokoládé13
tag

Ha upgradelem a 8.1 pro-t 10 prora, aztán ha iso-ról felteszek egy 10 home-ot, akkor aktiválja magát?
Vagy csak pro-t tudok visszatenni?

(#11428) worxland válasza tope (#11423) üzenetére


worxland
addikt

De bizony kellett.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11429) Воланд válasza csokoládé13 (#11427) üzenetére


Воланд
titán

csak pro-t tudsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11430) Воланд válasza hallerúr (#11426) üzenetére


Воланд
titán

igen, fel kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11431) worxland válasza csokoládé13 (#11427) üzenetére


worxland
addikt

Mi a halál mütyürkéjéért akarsz Pro-ról Home-ra váltani? :F

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11432) Milestone2 válasza hallerúr (#11426) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudsz erről is, csak nem leszel jogtiszta. Jelenleg nincs "büntetés", azt lehet tudni, hogy később a "nem jogtiszta" SW-k ajánlatokat és figyelmeztetéseket fog kapni, hogy vegye meg a licenszet, ad abszurdum az is elképzelhető, hogy később részleges vagy teljes funkcióletiltások lesznek, ezt nem lehet tudni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11433) csokoládé13 válasza worxland (#11431) üzenetére


csokoládé13
tag

Gondoltam a húgom gépére jó lesz, kevesebb dolgot tud elállítani. :D

(#11434) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#11435) GeneraL_XTX válasza westlake (#11321) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

De ott legalább ki tudtad választani mit akarsz telepíteni és mit nem....hát ez marha jó mondhatom. Mert ha már így erőltetik ezt, legalább lenne up to date :(((

(#11436) Воланд válasza galmat (#11425) üzenetére


Воланд
titán

hat most vagy varsz. vagy felhivod az ms supportot es leteszteled oket, hogy mit tudnak ezzel kezdeni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11437) FollowTheORI válasza hallerúr (#11426) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Csak így lesz hivatalos aktivált windowsod.

Tedd vissza a 8.1-et es upgradeld hivatalosan.

A kalóz buherált amugy sem biztos hogy aktivált marad...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11438) #41133696 válasza #41133696 (#11248) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kellemes :C

Kérdés. Van egy Windows 7 64-bites Home Premium. A baj vele, hogy 64-bites Windows 10-zel nem kompatibilis, viszont elvileg a 32 bites menne vele. De mivel a 64-bitessel nem kompatibilis, így nem is érkezik meg rá az értesítés. OEM 64-bites 7-es van rajta.

A rendszer: ASUS A8N-SLI, 3 GB RAM, Athlon 64-X2 4200+

Hogyan lehet igényelni ennek a kulcsával, erre egy 32-bites Windows 10-et?

(#11439) pzstm válasza #41133696 (#11438) üzenetére


pzstm
titán

MCT-vel ha 32 bitest töltesz le és rátelepíted? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11440) Pardise válasza Pardise (#11419) üzenetére


Pardise
senior tag

Erre valaki kérem?

Your car, your life ;)

(#11441) Воланд válasza #41133696 (#11438) üzenetére


Воланд
titán

hp-bol fel kell raknod a 32 bitest es azt tudod frissiteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11442) King Unique


King Unique
titán

Mekkora hsz áradat, tegnap óta 300+... :Y
Nálam ugyan jött WU-n az Insider 10240 verzióra pár fix, de ahogy sejtettem semmit nem oldottak meg a korábban említett problémáimból, így én a jól működő 7/ 8.1 rendszerre tuti nem fogom ráengedni...marad külön partíción, nyomogatni néha, kb. most még arra való. :DDD

(#11413) punk17: mondjuk nekem pro verzió van fent, de én is láttam, hogy automatikus / értesítés választási lehetőség van csak. A frisítések elhalasztása meg nem tudom hogyan működik.

(#11443) Skinny26


Skinny26
aktív tag

Üdv Urak!

Win7 Enterprise verzióju op rendszerem van, ha ISO-ból telepítem a Win10-et, akkor is megkell vennem vagy aktiválódik?

Köszi előre is!

(#11444) FollowTheORI válasza #41133696 (#11438) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Felteszel egy 32bites win7et, beaktiválod a 64-es kulccsal, upgradeled 10-re utána. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11445) Воланд válasza Skinny26 (#11443) üzenetére


Воланд
titán

meg kell venned.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11446) tope válasza Goose-T (#11415) üzenetére


tope
addikt

Nem oldotta meg :(

(#11447) generic


generic
senior tag

Van egy windows-al együtt vásárolt laptopom, de már linux van rajta, hogyan tudom rá visszaállítani az eredeti win 8.1-et, hogy frissíthessek legálisan 10-re??

(#11448) gbela válasza Skinny26 (#11443) üzenetére


gbela
senior tag

Enterprise-ra nincs free upgrade legjobb tudomásom szerint, tehát nem tud aktiválódni.

(#11449) hati


hati
addikt

Hol tudom állítani az EDGE temp könyvtárát? (Méret és hely)

(#11450) FollowTheORI válasza r3dsnake (#11409) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem... nem olyan, mint ISO-ból teljesen.

Ha frissítésre mész akkor csak frissít mint a WU, nem csinál semmi ISO-t, telepítő lemezt vagy USB-t.

Azt akkor csinál, ha azt választod és nem az egyből frissítést...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.