Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) JamesHun


JamesHun
addikt

windows update-el a letöltés kb fél óra alatt 3% on áll

töltsem le inkább az ISO-t és pendrive ról telepítsem?

SeriesX: JamesSHun

(#11902) Воланд válasza ssgt1981 (#11900) üzenetére


Воланд
titán

ket dolgot tehetsz:

1.: varsz
2.: telefonon aktivalod

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11903) TheProb válasza Воланд (#11897) üzenetére


TheProb
veterán

mi az h nem fogadja el? 8/8.1-ét pl mért ne fogadná el? w7-rők upgradeltem.

Amúgy közben megvan mi a gond, idő közben (2014 végén ;] ) lejárt az MSDNAA-s accom, kérdéses mikor hosszabbítják meg, így a nyári közepén.

(#11899) King Unique: Jah, én is láttam

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11904) Воланд válasza TheProb (#11903) üzenetére


Воланд
titán

az teljesen mindegy, hogy neked milyen fiokod jart le, a windows 10 nem fogja elfogadni se a windows 7 se a windows 8 se a windows 8.1 kulcsat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11905) Dr. Akula válasza Vistaboy (#11856) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem asztali gépen 13%-nál kifagyott, kinyomtam a tápot, visszaállt win7-re, most kezdem előlről. De előtte kiírom pendrivera, ha nem akar menni, próbálom arról. Notira meg simán felment.

(#11906) jam1991


jam1991
tag

ha a w10 az alaplapot menti el akkor mi van ha az ssd-t átrakom egy másik gépbe?

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#11907) #65388800 válasza TheProb (#11903) üzenetére


#65388800
törölt tag

Amiket már használtál már korábban DreamSparkon azokat a fiók lejárta után is használhatod. Csak nem lehet új dolgokhoz hozzájutni. Akkor fogják érvényesíteni további 1 évre ha az illetékesnek írsz egy e-mail-t.

(#11908) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Jelentem, nálam a toolkit-el tökéletesen sikerült a frissítés win8.1-ről.

Most jön a clean install ;]

(#11909) Воланд válasza jam1991 (#11906) üzenetére


Воланд
titán

na vajon? uj gep - uj licenc.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11910) Latency


Latency
senior tag

Akit a sors N-es Windows-al áldott meg, mint engem és nem indul frissítés után a GTA V, mert hiányolja az MF.dll-t az az alábbit tegye:
Töltse le innen a Media Feature Pack-ot és telepítse fel az update-et. Ez után nálam elindult a GTA V.

[ Szerkesztve ]

(#11911) jam1991 válasza Воланд (#11909) üzenetére


jam1991
tag

aktiváltról átvált ? :Y

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#11912) Dave™


Dave™
nagyúr

A tálca ikonjainak mérete megnövelhető dpi álltás nélkül?

(#11913) beni26k


beni26k
csendes tag

Ma reggel sikeresen feltettem a tízest és egyből aktiválta is. (biosba "égetett" kulcsos dell notesz)
Sima Homeot használok, de pár napon belül újrahúznám a rendszert. Az "N" verzió is felmenne a gépre vagy ott problémázna licence miatt?

(#11914) Воланд válasza jam1991 (#11911) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11915) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Aktivalo serverek tul vannak terhelve, kesobb fog menni ne porogjetek rajta, es ne irogassatok be mindenfele kulcsot mert csak elrontja.

/s

(#11916) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Másnál is Storeban mindenre 0x803f7003 ?

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#11917) JamesHun


JamesHun
addikt

windows update letöltés 1 óra alatt 4%
tool közben eljutott 10 perc alatt 1% ra
amelyik hamarabb végez az telepítheti :)

Bár lassan jobban járnék egy warez iso letöltéssel, mert az kb 5-10 perc letöltési idő lenne csak

SeriesX: JamesSHun

(#11918) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van jó pár sikertelen frissítésem, amit azóta nem talál, hiába keresek. Hogyan tudnám ezeket előcsalni? :F

(#11919) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv Guruk!

Volna egy kérdésem (ha már volt elnézést kérek).

Szóval:

Megjött az Win10 frissítés. Rá is toltam az asztali gépemre, minden tökéletesen működik. Az a további infó jutott a fülembe, ha leszedem az állítólag szintén ma kiadott Media Creator Tool (vagy mi a szösz) nevű szoftvert a Microsoft oldaláról, akkor azzal készíthetek saját telepítőt, amit lefuttatva clean installal nem kér serialt a telepítő ha azon a gépen futtatom, amin eleve elvégeztem az ingyenes frissítést.

Kérdésem az volna tehát, hogy ez valóban így van-e illetve, ha nem, akkor hogy lehet megoldani a clean installt kapásból Win10-re akkor, ha az eredeti (Win 8.1) rendszeremmel már éltem az ingyenes Win10 frissítés lehetőséggel?

Előre is köszönöm a választ!

Tisztelettel:
Aslan

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#11920) arcitec


arcitec
addikt

Azért van itt egy pár probléma valószínű töltöm vissza a 8.1 mentést

Gondok:

1 . Nem ismeri fel a Logitech G502 egeret egy régi rádiósat kellet felraknom AZÉRT EZ NAGY GÁZ !!!!
2. Eltüntek az IE kedvencek már pedik át kellet volna importálnia !!!! GÁZ !!!!!
3. A Norton Identity Safe hol????? Ott van az össz belépésem GÁZ!!!!!!

Ezek csak úgy elsőre és még azt mondták agyon tesztelték, de nem teljeskörűen a tapasztaltak alapján

Egy mezei felhasználónak ezek mint a TV bekapcsolom és működjön ... ALAP ....

ÉS miért akarja a jelszavaimet az IE menteni hol lehet kiiktatni mint a GOOGLE ki akarom kapcsolni!!!

folyt köv a tanácsokat köszönettel fogadom

(#11921) arcitec válasza Aslan (#11919) üzenetére


arcitec
addikt

Módosítok a a dvd- elkészül , de hogy szűzen működik-e azt nem tudhatom ...

[ Szerkesztve ]

(#11922) front3r válasza premete (#11660) üzenetére


front3r
őstag

Hülyeség. Frissíthet 8.1-ről is - ha az jogtiszta - win10-re, majd az után csinálhat tiszta telepítést.
Vagy 7 vissza, és onnan frissíthet 10-re, és utána mehet a tiszta telepítés.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#11923) beni26k válasza JamesHun (#11917) üzenetére


beni26k
csendes tag

wtf, én 8 perce kezdtem el toolal és 89%..

Ha mindenkinek lassú lenne, megérteném..

(#11924) sultansmith


sultansmith
senior tag

Ha a nyócponteggyel frissítek akkor is csak 1 évig jár az update, vagy úgy teljes értékű a rendszer?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#11925) Dr. Akula válasza Aslan (#11919) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Régi wint befrissíted 10-re, aztán 0-ról ráhúzol egy win10-et, mondjuk amit pendrivera letöltöttél. Aktiválgatásnál meg tudni fogja hogy ezt az alaplapot már egyszer aktiválta, tehát mehet rá megint a "genuine" matrica.

(#11926) Воланд válasza sultansmith (#11924) üzenetére


Воланд
titán

frissites soran mindenki teljes erteku rendszert kap, csak az egy ev letelte utan nem tudja atvinni masik gepre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11927) Aslan válasza sultansmith (#11924) üzenetére


Aslan
aktív tag

1 évig van lehetőséged ingyen frissíteni. He ezt megteszed ez alatt az egy év alatt véglegesen megkapod a Win10-et, NEM CSAK EGY ÉVRE!!!

-----

Köszönöm Dr. Akula :)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#11928) hodostamas


hodostamas
addikt

Angol Home WIN-em volt, régiót mindent bill-en kivül átállítottam angolra. Erre magyar Win fogad.. Aktiválni persze nem lehet.. Akkor ez buktam?

(#11929) XZoli


XZoli
aktív tag

no megint nem aktiválta a tisztatelepitést, telefonos aktiválás ilyenkor mi van. Ma már nincs ügyfélszolgálat bezártak :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#11930) Dr. Akula válasza sultansmith (#11924) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

1 évig tudod elkezdeni a frissítést, de ha sikerült, örök életedre a tiéd. Amíg alaplapot nem cserélsz. Akkor gáz van, mert kell új win7/8, mert a régit már ellőtted a régi deszkádra. Vagy veszel win10-et. Ha OEM-et veszel, azt is csak 1x tudod elsütni, ha fullosat, akkor akárhányszor.

(#11931) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

HOgy meglódult ez a topik. :DDD

(#11932) JamesHun válasza beni26k (#11923) üzenetére


JamesHun
addikt

MediaCreationToolx64
ezzel szedted, vagy windows update-el töltetted le?
8-10 mbyte/seccel tudok letölteni, de ez bitang lassú nálam

SeriesX: JamesSHun

(#11933) #65388800 válasza XZoli (#11929) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha a korábbi rendszer eredeti volt és arra ráfrissítetted az 10-et megnézted aktiválta e és csak utána lehet tiszta telepítést csinálni

(#11934) #65388800 válasza bobalazs (#11931) üzenetére


#65388800
törölt tag

ncore-on meg a windowsok :D

(#11935) arcitec


arcitec
addikt

ÁÁÁÁ egy csomó mindent újra be kell állítani pl nem a google .hu az alap hanem a BIND ugyan ki kérte ne má
nem nézte meg mi volt beállítva ... hümmmm
Letöltéskor be lehetett állítani hova töltsön az sem működik semmi nem maradt meg ... elment a kedvem tőle ...

[ Szerkesztve ]

(#11936) Lauda válasza XZoli (#11929) üzenetére


Lauda
félisten

Aktivalod holnap.

(#11937) Dr. Akula válasza beni26k (#11923) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem se akar most menni, sztem pendriveozás lesz.

(#11938) beni26k válasza JamesHun (#11932) üzenetére


beni26k
csendes tag

Azzal, párhuzamosan két szomszédomnak is csinálom a dolgot, mindenhol gyorsan lejött, viszont egyiknek egyből aktiválta, másiknak nem :D Hihetetlen anomáliák, tiszta X-akták..

(#11939) RolEnD_


RolEnD_
tag

Naisze, 2 dolog:

1. frissítettem 8.1-ről, aktiválva volt. Csináltam egy tiszta telepítést, most nincs aktiválva, azt mondja vegyek másik kulcsot (anyád!)
2. nem látja az 1 terrás HDD-t, csak azt az SSD-t, amire telepítettem.

WTF?

(#11940) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

A OneDrive-ot lehet úgy használni, hogy az ott lévő fájlokat ne töltse le a gépre?
Az Edge ideiglenes könyvtárat, hogy lehet áthelyezni?

[ Szerkesztve ]

(#11941) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

elmászott az órám :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11942) Ronam válasza arcitec (#11935) üzenetére


Ronam
addikt

Hatalmas problémák, legalább egy napba telik beállítani....

(#11943) Dr. Akula válasza CharlieDrop (#11941) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Jó az, asztalin reggel 10 van. :)

(#11944) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Ha az ezt a gépet frissíteni most feliratra nyomok az adathordozó készítése helyett, akkor utána nem is tudok adathordozót csinálni?

(#11945) Воланд válasza RolEnD_ (#11939) üzenetére


Воланд
titán

lemezkezeloben adj betujelet a hdd-nek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11946) #65388800


#65388800
törölt tag

Egy amatőr kérdés :D

Hogyan lehet megváltoztatni a Felhasználó nevet?

(#11947) premete válasza front3r (#11922) üzenetére


premete
veterán

Fogalmad sincs a dolgokról, ez már akkor kiderült, hogy nem tudod, mi az a malware. :)
Lassan írom, hogy megértsd: nem akart frissíteni, rögtön szűz telepítést szeretett volna.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11948) Louro


Louro
őstag

Lehet nekem mázlim volt, de Win7. Hazaértem 18-kor és a GWC-t megnyitva rányomtam a frissítésre. Nem tudom töltött -e le tegnap bármit is, de ma 18-kor volt bekapcsolva először. (Hálózat: UPC 25/5-ös, ha jól emlékszek.) 20 perc alatt megvolt minden.

Tapasztalat: Mindent felismert. Tetszetős a design. Még egyelőre igyekszek belakni, de első tapasztalat, hogy bár az NVIdia-ból is a legfrissebb van fent és full hd a felbontás, mégis játék alatt hiába full hd, mégis hd-ként viselkedik a kijelző.

Mess with the best / Die like the rest

(#11949) arcitec válasza Ronam (#11942) üzenetére


arcitec
addikt

Akkor kérlek mond meg honnan vegyem elő a kedvencekt
Honnan vegyem elő a Norton beléptető alkalmazást , soroljam? És ha nincs másik egerem mi a hókusz pók
???? hasznos választ is kérek(csak azt) ne csak negatívot vélemény fikát bárki tud ,

(#11950) Lanash válasza arcitec (#11920) üzenetére


Lanash
aktív tag

1. Nekem is ez az egerem van. USB 3- ba volt bedugva. Áttettem usb 2- re és rögtön felismerte és működött.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.