Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) timekeeper válasza #41133696 (#11248) üzenetére


timekeeper
tag

Asszem a WS-ből csinálja az ISO-t. a BT meg a pre-load/ráfrissítés.

woland: én úgy csináltam iso-t, hogy a WS mappa tartalmát el is fogadta az isonak, miután kiválasztottam hogyan szeretném. Ha kitörli, akkor töltheti le újra.

[ Szerkesztve ]

(#11252) juve600


juve600
nagyúr

üdv

8.1 pro-m van,ha lefrissitem 10-re és tetszik-úgy döntök hogy maradjon akkor a lemezkarbantrtóval le tudom törölni a 8.1-et ??

(#11253) #41133696 válasza Воланд (#11250) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#11254) whitezo88 válasza tomboy0013 (#11246) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is kíváncsi vagyok, van-e olyan infó, merre mikor jön automatikusan.

(#11255) edari


edari
őstag

Na ma 6-kor keltem hogy felrakjam a 10-et :D
Tiszta telepítést kértem, nem kellett semmi a 8-ból. Erre csak megtalálom a win.old mappát, és kb minden cuccot ami fel volt rakva. Most ilyenkor mi is van?

Ha op rendszeren belül tiszta vissza állítást kérek, akkor ezeket letörli, vagy nekem kell kézzel szortírozni?

(#11256) Воланд válasza juve600 (#11252) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11257) Воланд válasza edari (#11255) üzenetére


Воланд
titán

frissites soran ha azt valasztod, hogy nem tartasz meg semmit, akkor a frissitendo os-bel csak az aktivaciot menti at, mast nem. a windows.old mapapt meg a lemezkarbantartoval tudod torolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11258) juve600 válasza Воланд (#11256) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R
ha utánna iso-ból telepitem akkor a 10-nél nem kéri a kulcsot,ha 8.1-et telepitek iso-ból akkor meg a 8.1 kulcsot kéri,amig alaplapot nem cserélek

jól értelmezem ???

ha nem akarom újrarakni a játékokat-programokat akkor a fentebb linkeltek közül az első verziót válasszam ugye ?

[ Szerkesztve ]

(#11259) Syl válasza r3dsnake (#11236) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem csinál ez sz**t sem. A WU állandóan csak azt a vacak silverlight-ot tukmálja. A BT mappa tegnap délelőtt óta érintetlen (6 GB). Már vagy 10x újraindítottam a gépet, kerestettem a WU-t, töröltem a Windows/ SoftwareDistribution/ Download mappa tartalmát.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11260) #41133696


#41133696
törölt tag

Ha eljön majd egyszer a tisztatelepítés ideje akkor a 8.1-es kulccsal kell majd a generic után aktiválni?

(#11261) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Tiszta telepítést hogy lehet végezni, mert el szeretném kerülni a windows old mappát és hasonlókat. Formáznám a vinyót?

Köszönöm szépen!

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#11262) edari válasza Воланд (#11257) üzenetére


edari
őstag

És az egyéb programok? Csináltam win8 alatt C-be egy Games mappát, az még mindig megvan, benne a játékokkal. Program files-ba még nem néztem bele, nagyon remélem az nincs tele.

win.old mappát már kukáztam.

(#11263) westlake


westlake
félisten

Viszont az MSDN file-ok ellenörző adatai mások, mint a hetekkel ezelőtt kikerült 10240.16384. Tehát mégsem azok az ISO-k voltak.
Mindjárt felpattintok egy-két verziót.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#11264) Воланд válasza juve600 (#11258) üzenetére


Воланд
titán

igen.

es igen a masodik kerdesre is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11265) Воланд válasza #41133696 (#11260) üzenetére


Воланд
titán

nem kell semmifele kulcsot megadni, automatikusan aktivalja a mar egyszer frissitett gepen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11266) juve600 válasza Воланд (#11264) üzenetére


juve600
nagyúr

ha nem akarom újrarakni a játékokat-programokat akkor a fentebb linkeltek közül az első verziót válasszam ugye ?

(#11267) semetka


semetka
őstag

Mostmár sikerült. Töröltem a Windows/ SoftwareDistribution/ Download mappa tartalmát, utánna beírtam a parancssorba hogy wuauclt.exe/updatenow és mostmár jön lefele. Pár perc és telepítem :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11268) Angel2014 válasza juve600 (#11258) üzenetére


Angel2014
addikt

De ha így csinálod tíszta telepítéssel akkor is jó lesz!

KMS aktiválás parancssorból (rendszergazdaként!):

egyesével beütve a parancssorba....

slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
slmgr /skms kms.xspace.in
slmgr /ato

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11269) vigyori78 válasza Воланд (#11257) üzenetére


vigyori78
őstag

És ez után MediaCreationTool al készült pendrive-ról tudok egy teljesen tiszta telepítést úgy ,hogy formázom is a C-t ekkor már tudja majd aktiválni magát ?

(#11270) kengyel válasza Syl (#11259) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam is ugyan ez van a laptopon. Annyit léptem előre, hogy a A GWX .-értesítés ezt írja ki : vizsgálja a gépet !

kengyel

(#11271) Воланд válasza TFSi (#11261) üzenetére


Воланд
titán

iso-t ki kell irni dvd-re vagy pendrive-ra es arrol kell boot-olni. csak eppen aktivalni nem fogod tudni, amig egyszer nem csinalsz frissitest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11272) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Sziasztok. Lenne egy kérdésem , nézzétek el nekem a tudatlanságom.
Jelenleg Win 8.1 x64 fut a gépemen , legális. Jelentkeztem a Windows insider program-ra , teszteltem is eddig. Párhuzamosan használtam a Win 8.1-et és a Win 10-et. A win 8,1-en jelentkeztem az előfoglalásra , ma meg is jött a frissités lehetősége. Az insider-es win 10-et ma letörlöm , a win 8.1-et fel fogom frissiteni 10-re , majd clean install Win 10.
A kérdésem az : miután tisztán fel fogom telepiteni a Win 10-et ugyebár már aktiválva lesz , a win 8.1 licencem megmarad (telepithetem másik gépre ? ) , vagy a Win 10 által az érvényét veszti ?
Köszönöm.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#11273) kovsol válasza Воланд (#11250) üzenetére


kovsol
titán

Ez a két mappa törölhető ha már fel van telepítve a Win 10? [link] Ha ezek a telepítők, akkor úgy gondolom igen.
Én nem csináltam iso-t, hanem csak simán rámentem, hogy frissíteni akarom ezt a gépet, és lefutott hiba nélkül a telepítő.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11274) Воланд válasza edari (#11262) üzenetére


Воланд
titán

erdekes, mert azoknak sem kellene ott lenniuk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11275) Воланд válasza kovsol (#11273) üzenetére


Воланд
titán

igen, torolheted.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11276) Angel2014 válasza Воланд (#11271) üzenetére


Angel2014
addikt

Így sikerül :K [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11277) Воланд válasza vigyori78 (#11269) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11278) Воланд válasza Angel2014 (#11276) üzenetére


Воланд
titán

jo es ez szerinted mennyire felel meg a licenc felteteleknek, hogy egy kms kulccsal aktivalod? foleg, hogy ez egy insideres kulcs, amit akarmikor visszavonhatnak.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11279) juve600 válasza Воланд (#11278) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

én nem kérdeztem ilyet,az enyém eredeti kulcs

[ Szerkesztve ]

(#11280) TFSi válasza Воланд (#11271) üzenetére


TFSi
őstag

Köszönöm! Itt a nemrég linkelt ISO-t használhatom? Aztán az első update-nél fogja magát aktiválni, ha jól értem?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#11281) #41133696 válasza Воланд (#11265) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :K

(#11282) Воланд válasza TFSi (#11280) üzenetére


Воланд
titán

igen, hasznalhatod, igen, jol erted.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11283) edari válasza Воланд (#11274) üzenetére


edari
őstag

Akkor 2 dolog maradt.
1: Os-en belül resetet tolni, úgy hogy ne maradjon semmi.
2: ISO-t le, pendrive-ra rakni, és tiszta telepítés (mivel már frissítettem, ezért nem kérhet kulcsot).

Ki melyikre szavaz? :D

(#11284) kalozhun100 válasza Syl (#11259) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ugyanez a bajom nekem is:(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#11285) Bébá


Bébá
tag

Hát én bármit csinálok nálam sajna nem akar települni :W

(#11286) Воланд válasza edari (#11283) üzenetére


Воланд
titán

reset, csak azert, hogy valaki probalja ki, hogy win10 alatt hogyan mukodik, kell-e hozza telepito media, vagy sem. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11287) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok,jelenleg nem jogtiszta 8.1 fut a gépemen..ha felteszem a windows 10-et maunálisan,aktivált marad 1 évig?

(#11288) #85552128


#85552128
törölt tag

Tiszta telepítésnél valaki megnézné, hogy a Mail appba Gmail fiók hozzáadható e már illetve szinkronizál e rendesen ?
Ha kiválasztom nálam még mindig ezt írja:

[ Szerkesztve ]

(#11289) edari válasza Воланд (#11286) üzenetére


edari
őstag

Vállalom :D

Csak az a baj, hogy melóhelyen vagyok, és csak maga a gép van nálam. Ha kell neki valami extra cucc, akkor csak este...

(#11290) Milestone2 válasza Воланд (#11286) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én a lányom gépére win7-re raktam "minden" megtartásával. Aztán később rábeszéltem, hogy talán mégis csak jó lenne egy tiszta géppel indulni, nem a win7 teleszemetelt rendszerére és nyomtam reset-et. Jó egy óra alatt végzett, most elég tisztának tűnik a rendszer. Nem kért semmi telepítőt. Egyszerűen legyalulta.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11291) Воланд válasza edari (#11289) üzenetére


Воланд
titán

:R

ahogy nezem nem kell neki.

(#11290) Milestone2: koszi neked is, ez jo hir, hogy tenyleg nem kell telepito media.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11292) gézu válasza Bluerainbow (#11272) üzenetére


gézu
őstag

[link]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#11293) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Windows 10 telepítve ( ISO-ból frissítve ), minden hibátlanul üzemel! :DD

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#11294) kovsol


kovsol
titán

Nekem még egy Win 7 volt frissítve Win 8 majd az Win 8.1 most meg Win 10. Már három éve nem volt friss telepítés a gépemen. Érdekes, hogy telepítés megkezdése előtt 11GB szabad helyem volt az SSD-n már vagy egy éve ekörül volt a használat. Most meg lett 28GB hely, pedig a programokat megtartottam.

May the Force be with you!

(#11295) CharlieDrop válasza edari (#11283) üzenetére


CharlieDrop
veterán

OS reset? Az mi?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11296) scorpy02


scorpy02
aktív tag

A ne tartson meg semmit opció ugye csak a c: meghajtó tartalmát fogja legyalulni? :B

(#11297) Milestone2 válasza CharlieDrop (#11295) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Visszagyalul, mintha most telepítetted volna CLEAN...(én így értelmezem).

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11298) Воланд


Воланд
titán

juhu, home alatt telepites utan mar tolti is a candy crush-t. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11299) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A dobozost Magyarorszagon mikortol lehet kapni? B evallom toredelmesen nincsen Win 7/8-am legalis. Mondjuk annyira a beta frissitesek automatikus telepitese se zavar, tehat akkor Insider program lehet a javasolt inkabb? OEM az meg mindig alaplaphoz kotott? Dobozos meg vegtelenszer telepitheto legalis Windowst eredmenyez(felteve, hogy csak egyszerre egy rendszerre telepitem)?

I am having fun staying poor.

(#11300) fcbarca válasza fcbarca (#11287) üzenetére


fcbarca
őstag

erre valaki?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.