Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112248) balcsy


balcsy
aktív tag

Sziasztok. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon pár tanácsot mert megőrülök.
A következő lenne a problémám. Tegnap volt pár Windows frissítés aminek következtében egyszerűen nem ad hangot Hangszóróm. A hangszóró Jack-el csatlakozik a gépbe. Van fülesem is ami USB-n keresztül csatlakozik, az hibátlanul működik. Mivel Realtek HD Audio Manager anno teljesen összekuszálta a hangot amit a programon keresztül nem bírtam kijavítani letöröltem magát a programot és működött is minden ahogy kell. Azt gondoltam, az lehet a probléma, hogy a frissítés összekeverte a bemeneti jack csatlakozókat (gondolok itt arra, hogy hátsó párnak jelzi az első hangszóróimat), ezért megpróbáltam újra telepíteni a Realtek HD audio Managert, de esélyem sincs rá. Elindítom a telepítőt, írja hogy előbb eltávolítsa a régi drivereket majd a gép újraindítást követően elkezdi a telepítést, de ez kamu, mert ahogy újra indul a gép kezdi előröl ugyan ezt. Leakarja törölni majd újraindítást követően feltelepíteni. Ha abba hagyom a folyamatot "C" meghajtómon csinál egy Realtek mappát, de abba javarészt csak telepítési fájlok vannak, maga a program nem.
A hibaelhárító eddig nem jelzett problémát , csakhogy most már lassan 10 órája szenvedek vele kisebb szünetekkel szóval olyan szálakat mozgathattam meg ami miatt a hibaelhárító azt írja "A hangszolgáltatások nem válaszolnak " és teszt dallamot sem sikerül lejátszani ( ez pár órája még működött). Hozzáteszem USB-n keresztül a fülesem még mindig működik.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.