Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107601) Victorio válasza Dave567 (#107598) üzenetére


Victorio
aktív tag

Licensz átvitele új gépre:

Adminisztrátori command ablakban a régi gépen beírod:
A sorozatszám leválasztása a régi gépről:
slmgr /upk
Ha elsőre nem menne akkor érdemes többször próbálni amíg a Uninstalled product key successfully üzenet meg nem jelenik.

A licensz bejegyzés végleges törlése a régi gép Registry-jéből (a biztonság kedvéért - nem kötelező):
slmgr /cpky

Ha ez megvan, lehet használni a sorozatszámot egy új gépen.
Ugyanígy adminisztrátori command ablakban az új gépen:
slmgr /ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
Ahol az xxx Win10 sorozatszámod

A sikerességet lehet ellenőrizni:
slmgr /dlv
A License Status: Licensed kell legyen, ez jelenti a sikeres aktiválást.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#107602) Zoz válasza Lauda (#107599) üzenetére


Zoz
őstag

Ha ez lenne a baja, akkor konkrétan azt írná, hogy "ezt a termékkulcsot másik gépen már használják".
Ha az a hiba, hogy "nem rendelkezik érvényes termékkulccsal", akkor bukta, azt a ki tudja honnan származó kulcsot már letiltotta a Microsoft.

(#107603) Lauda válasza Zoz (#107602) üzenetére


Lauda
félisten

Okés, köszi az infót! Akkor tényleg letilthatták a kódját.

(#107604) Peterka31


Peterka31
csendes tag

Sziasztok!

Frissen telepítettem a Win10-et (a jól belakott Win7-nél az utolsó percekig kitartottam).
Van pár ssd a gépben, meg egy 3TB-os Toshiba HDD storage drive-nak. A problémám az, hogy míg a Win7 hiba nélkül megoldotta, hogy pl 5 perc vagy 1 perc vagy akármennyi idle után kikapcsolta a HDD-t , a Win10 nem hajlandó, soha. Pedig nem csinál rajta semmit. Erőforrás figyelőben nézem, hogy bármi dolgoztatja-e de nem.

Amiket próbáltam:
- Víruskeresőben kivételek közé raktam az egész meghajtót.
- Indexelést kikapcsoltam rajta
- Előtöltést, vagyis már SysMain service-t kikapcsoltam
- Energiasémánál nyilván állígattam a "merevlemez kikapcsolása" opciót minden felé
- Win10 teljesen friss

HDD Scan progival el lehet küldeni aludni és úgy is marad akár órákig is, szóval tényleg nem használja semmi, de a Win10 nem hajlandó magától, és kézzel kapcsolgatni eléggé visszalépés.

Valakinek ötlete mivel próbálkozzak még?

(#107605) Cs1csó válasza Peterka31 (#107604) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tiszta telepítés ok (a rendszernek használt tárhelyen minden korábbi partíciót gyalultál tehát a Windows 7-nek nincs maradványa?)

Esetleg a programjaidat felsorolhatnád, mert én nálam nem nagyon állítgattam semmit és mégis ha kell elmegy aludni - az alapon hagytam - 20 perc tétlenség után persze 1-2 órán belül valami felébreszti de ha nem volt semmi utána akkor megint vissza fog aludni.

(#107606) Peterka31 válasza Cs1csó (#107605) üzenetére


Peterka31
csendes tag

Mindent gyalultam a win7ből, a HDD-n is csak olyan cuccok maradtak amiket másoltam kézzel és telepítve semmi nem volt.

Készültem erre a problémára, mivel már olvastam hogy régebben volt hasonló gondja a win10-nek és amúgy is szereti dolgoztatni a lemezeket, ezért kb rögtön a legelső windows 10 indulás után beraktam hogy 1 perc után altassa, hogy lássam... Akkor még semmi nem is volt telepítve, meg hát ugye ha hdd scannel egyszer leállítom akkor nem is ébreszti semmi.

A win10 telepítése alatt, pont ezen okokból be sem volt dugva, hogy a telepítő nehogy pakoljon rá valamit... Lehet pont ezzel szúrtam el?

Telepítés után dugtam be a hdd-t és idegen lemezként érzékelte elsőre, bármit is jelentsen ez. :D

(#107607) Cs1csó válasza Peterka31 (#107606) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre szokott lenni pro-kontra érvek de szerintem ha nem láma az illető akkor könnyen átlátható, ha van 3 lemez a gépben - lemezenként akárhány partícióval is - akkor van lemez 0, lemez 1, és lemez 2 és ennyi, ha a lemez 0-ra akarod a rendszert akkor az össze partíciót törlöd ami a lemez 0-áshoz tartozik és ha egészben látod mehet rá a telepítés ezen nem nagyon lehet mit elrontani, minimális odafigyelés kell.

Nem hinném, hogy gond lenne ha utána dugod rá. Lehet más majd megerősít ebben.

(#107608) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag


Nálam ezek a frissitések jelennek meg. Illetve a win10 18363.448
Így most van fent valami ami bugos és jobb lenne nélküle? :B :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#107609) Cs1csó válasza AsakuraDave (#107608) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos erre nincs biztos válasz, a géped hardver, driver, szoftver kombójától függ, hogyan fog muzsikálni, én a helyedben:
1. rendszeresen csinálnék pl. Macrium Free-vel rendszermentést
2. mindig naprakész lennék, ha bejön a gebasz egyszerűen eltávolítod a hibát okozó frissítést vagy visszaállsz egy régebbi mentésre.

+ manuálisan ne csinálj Windows update keresést, hagyd a gépre amikor jónak látja engedd neki telepíteni.
Volt már olyan, hogy hibás frissítés jött és akik manuálisan kerestették a frissítéseket azoknak települt majd kiderült, hogy gond van vele és visszavonták, módosították és akik nem keresték manuálisan a frissítést azok ezt megúszták.

[ Szerkesztve ]

(#107610) AsakuraDave válasza Cs1csó (#107609) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Oh értem. Azt nem lehez beállítani, hogy kereshessek frissítést de ne telepítse automata?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#107611) Dave567


Dave567
addikt

Köszönöm a segítséget mindenkitől!!

Ki kellett volna lépnem, vagy törölni magam a másik gépről.

De mondjuk érdekes ez az egész, mivel a Win az a SSD-n van rajta, akkor meg hogy töröljem?

Vagyok kicsit maradva?? :DDD

(#107612) sb95


sb95
csendes tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha ms fiókkal be vagyok jelentkezve és úgy aktiválom a windows 10-et (retail licensz), akkor magától hozzáadja a fiókhoz, vagy kell még valamit csinálni.

A cél az lenne, hogy újratelepítés, vagy gépváltás esetén belépek az ms fiókkal és aktiválódjon is a windows 10 újra.

(#107613) Dave567 válasza Dave567 (#107611) üzenetére


Dave567
addikt

Még az írás se megy.. :D

(#107614) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Mi lehet az oka, hogy a 2019-10 Összesítő frissítés (KB4522355) a telepítés végén hibával elszáll? Win10 Enterprise x64 18362.387 nme hajlandó frissülni, eddig ilyen hibám nem volt..

(#107615) King Unique válasza sb95 (#107612) üzenetére


King Unique
titán

Ha tényleg Retail licenced van, akkor az hardvermódosítás után is használható, átvihető másik gépbe, míg az OEM hivatalosan nem.
Ha eleve Microsoft-fiókkal használod a Windows 10-et, akkor alapesetben ahhoz lesz kapcsolva a digitális a licenc, amit a gépházban az aktiválásnál tudsz ellenőrizni, lásd egy leírásban. Ha ez megtörtént, akkor nincs további teendő. Hardvermódosításnál pedig értelemszerűen belépsz a Microsoft-fiókkal és kész. Ha esetleg aktiválási gond lenne, akkor meg az aktiválási hibaelhárítót kell futtatni, belépni a fiókba és ott újraaktiválni az új eszközhöz társítva a Windowst.

(#107616) Cs1csó válasza AsakuraDave (#107610) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehetséges, bár inkább az van, hogy ha indítasz egy keresést és talál valamit akkor azt már tölti is le és telepíti ritka az, hogy kiírja ez és ez van akarod e letölteni és telepíteni most, de mint írtam ez annyira automatizált, hogy fölösleges manuálisan ezzel foglalkoznod, ha szükséges akkor települni fog.

(#107617) GEPESZ66 válasza Victorio (#107601) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha így törlöm a licenszet a régi gépen, akkor nyugodtan eladhatom?
Nem fogja aktiválni magát ezek után?

(#107618) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#107617) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha valós RETAIL licenc akkor nem lesz gond, de érdemes törölni és akár eladás előtt csinálni egy tiszta Windows-t a gépen.

(#107619) King Unique válasza GEPESZ66 (#107617) üzenetére


King Unique
titán

Ha Retail licenc, akkor az átvihető másik gépre és használható azon, de egyidőben csak 1 gépen lehet használni. Vagyis ha másikon újraaktiválod vele a W10-et, akkor azon lesz érvényes.
Másrészről ha digitális licenc van a gépházban, akkor az alapesetben a hardverazonosítóhoz van rendelve, vagyis attól hogy törlöd a lemezről a Windowst, előtte azon a kulcsot, utána elvileg még újra lehet telepíteni és újraaktiválódik a megfelelő kiadásnál. Ha Microsoft-fiókhoz kapcsolod a licencet, fiókba belépve kiválasztod ott az új eszközt és azon újraaktiválod, az biztosabb módszer lehet.

[ Szerkesztve ]

(#107620) Jack Oneill válasza King Unique (#107619) üzenetére


Jack Oneill
veterán

És olyankor mi van, ha retailom van, le is ellenőrizve és azt írja ki, hogy a windowst a fiókjához kapcsolt digitális licencel aktiválták?

(#107621) King Unique válasza Jack Oneill (#107620) üzenetére


King Unique
titán

Mármint mikor? Ha eleve Microsoft-fiókkal használod, ahhoz van kapcsolva a licenc, hardvermódosítás után is azzal szándékozod, akkor lásd az előbbi válaszban leírtakat.

(#107622) Jack Oneill válasza King Unique (#107621) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez a mondat zavart meg:
,,Másrészről ha digitális licenc van a gépházban, akkor az alapesetben a hardverazonosítóhoz van rendelve"

Lehet, akkor nem értelmeztem jól. De szerintem kezdem érteni. Egyszer úgy is kiderül, amikor az embernek új gépe lesz :D

(#107623) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Itt is megkérdezem, hátha tudtok válaszolni.
A Chrome fórumban nem tudtak.
Ha ki vagyok jelentkezve a Google fiókomból, s a Google keresőben rákeresek egy szóra, a többi találat a lap alján a Google felirat alatt számokkal lesz jelölve.

Ha bejelentkezek, akkor a lap alján csak egy olyan felirat van, hogy "További találatok"

Nem értem, hogy milyen beállítás okozhatja ezt, ha bejelentkezek?
A találatok számmal egymás utáni megjelenítése szimpatikusabb lenne.

(#107624) King Unique válasza Jack Oneill (#107622) üzenetére


King Unique
titán

Az igaz is, a W10-nél jelent meg ez a digitális licenc, digitális jogosultság, ami pl. ingyenes upgrade-nél az előző operációs rendszer aktivált állapotának (termékkulcsának) és a hardverazonosítónak (Hardware ID) az együtteséből jön létre, rögzül a Microsoft aktiválási kiszolgálóin. A 1607-es verziótól kezdve pedig már Microsoft-fiókhoz is lehet kapcsolni a digitális jogosultságot. Ha hardvermódosítás történik, akkor az utóbbit célszerű használni, a hivatalos leírásban is azt javasolják. Vagy felhívni az ügyfélszolgálatot és pl. tönkrement alaplapra hivatkozva újraaktiválást kérni, többeknek még OEM licenc esetén is működött (bővebben). Szóval emiatt nem kell parázni. :N

[ Szerkesztve ]

(#107625) Dave567


Dave567
addikt

Írtam a Úriembernek akitől vettem a kulcsot, Ő is megkérdezte, hogy a régi lapon töröltem-e az MS profilt, mondtam hülye voltam és nem (számomra még ÚJ ez kicsit, mert azt hittem az Ms fiókhoz van rendelve, tehát ha belépek Email címmel, meg a kódot megadom akkor aktiválva lesz, NA MINDEGY)

De rendes volt, adott másikat, és most jó minden.

[ Szerkesztve ]

(#107626) petakpa1 válasza King Unique (#107619) üzenetére


petakpa1
őstag

Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:

Tegyük fel, hogy
1) egy Retail kulcssal aktiválok egy gépet,
2) az így aktivált rendszerről Macriummal készítek egy imaget,
3) a Retail kulcsot uninstallálom a Victorio által fentebb leírt módon (természetesen online közben a gép, Ms szerverei rögzítik, hogy Uninstalláltam a kulcsot).
4) Uninstallát kulcssal újraaktiválok egy másik gépet
de mi van ha
5) az első gépre Macriummal visszamásolom a 2) pontban készített image-t?
Ekkor elméletileg a még aktivált rendszer kerül vissza rá. Amikor bootol Win ismét ellenőrizni fogja, hogy megfelelően aktivált-e a Win? Fog sípolni, hogy immár érvénytelen az aktiváció, mert közben másik gépre lett flhasználva ugyanaz a kulcs?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#107627) Doky586 válasza petakpa1 (#107626) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Amíg nem kötöd netre addig biztos aktivált marad.

(#107628) petakpa1 válasza Doky586 (#107627) üzenetére


petakpa1
őstag

Ez logikus :))
És miután netre kötöttem? Milyen gyakran, milyen metódusal ellenőrzi a Win10 az aktiváltságot?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#107629) #42556672 válasza Doky586 (#107627) üzenetére


#42556672
törölt tag

Aktivált marad egy darabig, aztán ha egy ideig nem tudja a kulcsot ellenőrizni elkezd majd "aggodalmaskodni".

(#107630) #22743424 válasza GEPESZ66 (#107623) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ezt az okozza, hogy mikor be vagy jelentkezve szinkronizálva vagy egy mobil eszközzel amin fut a Chrome böngésző. Annak a beállítása is szinkronizálódik. Nyomj az eszközön (mobilon) Egy Asztali Webhelyet majd szinkronizáld le úgy a Google fiókban a Chrome böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#107631) Zoz válasza petakpa1 (#107626) üzenetére


Zoz
őstag

Én korábban már próbáltam ezt az Slmgr-es dolgot, és nem sikerült Win10-teleníteni az alaplapot. Odáig semmi gond, hogy a feltelepített Windows aktiválatlan lesz.
De ezek után egy új telepítés, sorozatszám beírása nélkül: simán aktiválja magát. Microsoft szervere nem felejtette el az alaplapot.

(#107632) GEPESZ66 válasza #22743424 (#107630) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Beállítottam mobilon, Chome-ban az asztali webhelyet.
Beléptem a telefonon a fiókbeállításokba, s ott leszinkronizáltam a Chrome-t.
Asztali gépem a fiókból ki-be jelentkeztem, de nem történt változás.

(#107633) commanDOS


commanDOS
senior tag

Sziasztok!

Régi laptopra van még értelme/szabad-e XP-t tenni?
Hoztak egyet újratelepítésre, mert a rajta lévő WIN7 pokoli lassú volt. Tudomásom szerint a 10-es jobban gazdálkodik az erőforrásokkal, így az került rá. Ez egy régi Fujitsu: 2Gb RAM, AMD Turion 64, 160Gb HDD. Elfogadhatóan működött, de visszahozták, hogy tetü lassú megint. Valóban az volt. Lelőttem minden erőforrás zabáló dolgot a rendszerben. Más progrmaot nem telepítettek rá. RAM használat üresjáratban 1,4/2Gb, CPU: 20-40%.
Gyorsnak így se mondanám, de javult a sebesség. Tudok még valamit tenni, azon kívül, hogy elvitetem velük az elektronikai hulladékba? Kockáztassak meg egy Xp-t? Nem sérülékeny már? Főleg netezésre, filmnézésre, képnézegetésre szokták használni.

Hozzáteszem még, hogy a rendszernaplózás szerint a gép nem volt újraindítva kb. 80 órája... ez sem segít sokat a sebbességen azt hiszem.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#107634) Cs1csó válasza commanDOS (#107633) üzenetére


Cs1csó
félisten

Linux-ot tennék rá. Nem tudom melyik disztró a leglájtosabb de filmet nézni, böngészni lehet jobb lenne. Van itt a PH-án Linux topik - még kezdőknek is - ott segítenek.

Ha nem lenne netezés akkor azt mondanám jó az XP - ha gyorsabb vele - pl. offline filmnézésre stb. de a netre már nem mennék ki vele.

(#107635) janos1988


janos1988
addikt

Miért nem állította át az időt a Windows 10? Internet van, nem állítottam el semmit sem stb..

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#107636) jokeph válasza commanDOS (#107633) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !

Nézz utána, hogy 4 GB ramot tud e kezelni a lapos, de mindenekfelett azt nézd meg, hogy a jelenlegi HDD milyen csatolóval bír, ha SATA akkor lesd meg pl. AIDA64-ben hogy SATA II e az interface, ha igen, akkor egy 120/240 GB-os SATA SSD-vel hyperugrást fogsz elérni (10 éves Acer Extensa laposomban ezek lettek elkövetve, szárnyal mint egy új).
Illetve ebben még CPU-t is cseréltem, valami kisebb Pentium dual-core volt benne, ennek a helyére ment a Core 2 Duo T 8100. :)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#107637) Cs1csó válasza janos1988 (#107635) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem csinálja nálam sem, sőt a régi notiban meghalt az alaplapi elem - gőzöm sincs, hogy hol van így nem is tudom kicserélni - már régen, és mivel nincs benne akku ezért ha áram nélkül marad akkor kb. mindent elfelejt és mikor újra áramot kapott az áramszünet idejével kevesebbet mutatott - kb. 20 percig volt áram nélkül mert kivittem kompresszorral kifúvatni a hűtőbordáit - és nem akart átváltani még egy újraindítást után sem, ez még a hét elején volt, persze most néztem és a téli időszámításra sem állt át. DE az asztali gépem sem pedig már ment kb. egy órája ma mikor végül manuálisan kattintottam a Gépházban az időszinkronizációra.

Ez egy újabb "kisebb" bug.

(#107638) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Ma reggel bekapcsoltam a gépet és az óra nem állt át a téli időszámításra. Ez van:
Mi tudok csinálni, hogy még erre a pár alkalomra ne kézzel keljen beállítani az időt?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#107639) Lauda


Lauda
félisten

Érdekes, nálam átállt a win és nem a szinkronizálás miatt, hiszen tegnap este szinkronizált utoljára:

Gondolom tudja ezt alapból, kérdés akinek nem áll át, miért nem. :F

[ Szerkesztve ]

(#107640) Lauda válasza Winnie The P (#107638) üzenetére


Lauda
félisten

Az időkiszolgálót próbáld meg átállítani arra, amit nálam is látsz. 2015-ös az utolsó, ott valami nem ok.

(#107641) Cs1csó válasza Lauda (#107639) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nálam ugyanígy nézett ki és mégsem állt át mikor ma bekapcsoltam reggel, mindegy ez egy olyan bug amivel együtt lehet élni.

Volt már olyan, hogy a gép előtt ültem az óraátállításnál és akkor váltott.

(#107642) Winnie The P válasza Lauda (#107640) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi a segítséget de valami sz@r van a palacsintába, ugyanis hiába állítottam át a kiszolgálót akkor sem tudja szinkronizálni.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#107643) OldMike válasza Lauda (#107639) üzenetére


OldMike
őstag

Nálam is átállt, és tegnap délután volt az utolsó szinkronizálás. Viszont nálam a Pontos idő automatikus beállítása és az utána lévő lehetőségek (időzóna és a manuális) nem jelennek meg. Úgy tűnik hogy nem hiányzik, csak furcsa.

42LM660S

(#107644) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Nalam is minden jol atallt, ahogy bekapcsoltam.

(#107645) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#107644) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most visszaallt a regi idore. Mi van ezzel?

(#107646) Cs1csó válasza Jack Oneill (#107645) üzenetére


Cs1csó
félisten

:))
Bezavartál a téridő kontinuumba.

[ Szerkesztve ]

(#107647) Jack Oneill válasza Cs1csó (#107646) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gondoltam ra, hogy valamit az Asgardiak csinalnak, de ranyomtam a manualis szinkronra es jo lett.

(#107648) petakpa1 válasza jokeph (#107636) üzenetére


petakpa1
őstag

Egyetertek. MSI GX610 laptopom 4 GB ramra felbovitve, SSD-vel teljesen jol mukodik W10-el. CPU maradt az eredeti 2 magos 2 GHz-es Amd Turion, mert max 2,3 GHz-esre lehetne boviteni, de azokat aranyarban merik.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#107649) commanDOS válasza jokeph (#107636) üzenetére


commanDOS
senior tag

Szia!

Biztos lehetne rajta gyorsítani ilyen módon, az SSD-t akartam is a tulajnak javasolni, csak nehéz egy laikusnak megmagyarázni, hogy volt egyszer régen egy jól funkcionáló gépe és most miért nem tudom "visszagyorsítani", amikor ő ugyanazokat a dolgokat használja rajta, mint 8 évvel ezelőtt. Ezért sem szeretek ilyeneket elvállalni.
Nem volt a 10-esből valami buta gépekre való változat? Vagy én emlékszem rosszul?

@csicso82: Sajnos biztos, hogy nem lesznek hajlandók a linuxot megtanulni kezelni, illetve én sem vagyok otthon benne, de köszi a tippet.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#107650) Cs1csó válasza commanDOS (#107649) üzenetére


Cs1csó
félisten

Maga a kezelése nem vészes, bekapcsolod ott a böngésző ikon és böngészel vagy videólejátszó, képnézegető stb. de a telepítése, beállítása nekem sem nagyon megy.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.