Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) 1430 válasza lindermen (#5249) üzenetére


1430
senior tag

Az eBook-on nincs készülékár támogatás, hűség nélkül annyit vehetsz, amennyit csak akarsz (hívószám nélkül), hűséggel hívószámonként egyet (meglévő vagy új hívószámhoz). Sőt! Meglévő hívószámnál az sem számít van e rá hűséged! Tehát ha tegnap vettél egy új telefont, és hűséget vállaltál hozzá, attól ma még vehetsz eBook-ot. Úgy fogd fel, mint egy szolgáltatást. A hűségért pedig az a kedvezmény, hogy kamatmentes részletre is megveheted. Mellesleg az eBook hűségidő alatt bármely havidíjas Net csomagot használhatod (Net 40-től a RelaxNet XL-ig), nincs kikötve konkrét csomag.

dedike:
Domino készülékváltás csak üzletben lehetséges, de konkrét árat telefonon keresztül is kaphatsz hívószám+jelszó ellenében.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5252) dedike válasza 1430 (#5251) üzenetére


dedike
addikt

Akkor még annyit, hogy ennek az üzletnek T-pontnak kell lennie, vagy lehet viszonteladó is? :)
Egyébként ezer köszönet! :R

(Az e-book-ra tetszik a "hivatalos"magyarázat! ;] :P )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5253) dedike


dedike
addikt

Találtam egy érdekességet ma: Xperia X10 mini pro Ez mikor került be a webshopba, mert árlistában még nincs... :U

Jó szerencsét!

(#5254) F-ECT$ válasza dedike (#5253) üzenetére


F-ECT$
titán

Ma került be, reggel még nem volt ára a "Hamarosan kapható" oldalon, most meg már van, de még csak előrendelésre.

Dive ever, work never.

(#5255) 1430 válasza dedike (#5253) üzenetére


1430
senior tag

Ez az új WebShop funkció, az előrendelés.

Egyébként Domino upgrade megy Partner üzletekben is, de most fejből meg nem mondom, hogy mindben vagy csak a Partner Ügyfélszolgálatokon... Telefonon keresztül erre a tevékenységre is rá tudunk keresni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5256) dedike válasza 1430 (#5255) üzenetére


dedike
addikt

Hm... Ezt azért kommunikálhatta volna a T ennél kicsit lelkesebben is... természetesen az én véleményem szerint! :U

Az upgrade-es választ pedig nagyon köszi! :R

(Anyós nyaggat egy új telefonért, de érthető okokból az N97-et nem javasoltam neki, az X10 minit meg nem adom! :N )

Jó szerencsét!

(#5257) atila4


atila4
senior tag

Mix díjcsomagú sim kártyám mellé ezt a netet hogyna kell fizetni?
A kártyámról vonják le a pénzt, vagy csekken jön a mix díjcsomagommal együtt?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#5258) 1430 válasza atila4 (#5257) üzenetére


1430
senior tag

A MIX 2990 Ft-os havidíján felül lesz kiszámlázva (tehát annyival több lesz a csekken). Ha elhasználtad a 40 MB-os keretet, akkor a túlforgalmazás már a MIX vagy a feltöltött egyenleg terhére mehet csak. Féltörthavi a számlázása a csomagodhoz, tehát bekapcsoláskor részarányos, kikapcsoláskor teljes havi (ha a bekapcsolás hónapjában kapcsolod ki, akkor a teljes részarányos havidíjat ki kell fizetned, amit a bekapcsoláskor megállapított a rendszer).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5259) luciferk válasza 1430 (#5258) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia,

Az előző hónap végén vásároltam a T-pontban egy domino web sím kártyát. A t-Mobile weblapján a mobilinternet/beállításokban az van feltüntetve, hogy 1 hónapig aktív a kártya a megújul-ra meg az van írva, hogy nem, ez most azt jelenti, hogy havonta kel aktiváltatni telefonon a kártyát? nem lehet kérni, hogy automatikusan minden hónap végén megújuljon a kártya? gondolom a megújulás után is meg marad az egyenlegemen a fel nem használt összeg.

(#5260) dedike válasza luciferk (#5259) üzenetére


dedike
addikt

Itt nézz körül! ;)

Jó szerencsét!

(#5261) luciferk válasza dedike (#5260) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi, körülnéztem de a linken nem találtam választ arra kérdésemre, hogy havonta kell e aktiváltatni a kártyát mert az hülyeség lenne. A belinkelt képen is látható, hogy az van feltüntetve " Megújul? nem, a lejárat időpontjában nem aktiváljuk újra "

(#5262) 1430 válasza luciferk (#5259) üzenetére


1430
senior tag

Véleményem szerint ez a megújulás dolog valóban félreérthető. Szerintem ezt úgy értik, hogy nem megújul, hanem újraindul. :B

Alább le is van írva egy bővebb magyarázat, és abban is benne van, hogy 30 naponként "újraindul" a szolgáltatás. Én inkább a saját szavaimmal szoktam elmagyarázni a D. Web működését az ügyfeleknek, mert például az is megtévesztő, hogy 30 nap után ismét az első sáv (0-40MB) aktiválódik. Nem. Van egy mondjuk úgy, hogy 0. sáv, aminek nincs díja. Na az aktiválódik, de amint adatforgalomba kezdenél, és van 490 Ft-od, elindul az első sáv. Ez szépen megy tovább, és a 30 nap végén ahol tartottál, ott nullázódik a dolog, az éppen aktuális sáv és annak kerete elvész, és kezdődik előről a 0. sávval.

Szóval ha nem használod, akkor sem fog 30 naponta 490 Ft-ot levonni a rendszer, hanem a 30 nap újraindul, de költségmentesen.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5263) gyiku


gyiku
nagyúr

hi, uzleti celra milyen
- mobil internetet vegyek milyen csomaggal laptophoz? csak web, (semmi letoltes). ehhez kell kulon sim is, vagy az mar benne van az usb stickben?
- telefont vegyek, ha csak telelefonalasra es sok sms-re kell?

a legolcsobb legjobb ar/ertek aranyu keszulekek erdekelnek. koszi

hüllő

(#5264) club1 válasza gyiku (#5263) üzenetére


club1
veterán

RelaxNet M
Az USB stick (= 3G modem) csak SIM kártyával fog neked internetet biztosítani.
A harmadik kérdésed nem értem.

(#5265) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Az meg lehet nézni valahol, hogy most milyen szolgáltatások vannak bekapcsolva a Domino kártyámon? A múltkor nem voltam gép közelben, szerettem volna megnézni egy weboldalt a telefonon, gondoltam felmegyek majd le vesz 100-200Ft-ot kb. (2 percet lettem volna rajta). Elindítottam a böngészést, elkezdte tölteni a weboldalt de 2 perc után sem töltötte be. Megnézem az egyenlegemet több mint 2000 Ft-ot vett le. :Y

Először azt hittem, hogy aktiválta a wap-ot, felhívtam az 1777-et de kiderült, hogy a Netstart lett aktiválva, most lemondtam, de szeretném megnézni, hogy nem-e lett más is aktiválva.

(#5266) gyiku válasza club1 (#5264) üzenetére


gyiku
nagyúr

kell 1 telefon is, amire nem kell semmi csilivili, csak telefonalasra es sok sok sms irasara lesz hasznalva. erre kellene meg 1 tipp.

hüllő

(#5267) 1430 válasza Gabesz1019 (#5265) üzenetére


1430
senior tag

1777/1/3/7/3 - Aktív havidíjas szolgáltatások lekérdezése
Ha kikapcsoltad a NetStartot (13 Ft/10KB=1330 Ft/MB), akkor nem kapcsolódik be más helyette (fizetős net csomag kikapcsolásakor valóban a NetStart aktiválódik helyette automatikusan).

gyiku:
- Stick + RelaxNet M/L/XL
- Ha pedig telefont (is) veszel, akkor pl. MédiaMánia L vagy XL díjcsomag, abban van sok SMS is (de akár a havidíjat is leSMSezheted pluszba). Mellesleg ha olyan telefont veszel, ami gyors adatátvitelre alkalmas és modemként is funkcionálhat, akkor a MédiaMánia csomagban foglalt 1 vagy 2GB adatforgalmat ugyan úgy kiegészítheted RelaxNet M/L/XL adatcsomaggal. Bár a stick kényelmesebb, ha sokat vagy hosszasan használnád PC-n/notebookon a netet. Ha mégis így döntesz, javaslom olyan teló vásárlását, ami pl. USB-ről is töltődik, így modemként való használatkor nem a telefon aksija merülne.
- Egyéb üzleti díjcsomagok.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5268) luciferk válasza 1430 (#5262) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi a magyarázatot, így már tiszta minden. :R

(#5269) Atlantis


Atlantis
veterán

Gyors kérdés: küld a T-Moblie valamiféle értesítést (SMS, galamb, füstjel), ha egy adott hónapban eléred/túllépnéd a csomagodban benne foglalt adatmennyiséget?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5270) dedike válasza Atlantis (#5269) üzenetére


dedike
addikt

Adatcsomag-függő a dolog, hogy mikor, de a válasz igen! Itt nézz szét! :K

luciferk, 1430:

Azt ne mondjátok, hogy a linken(weboldal) nem ez a leírás van a domino Webről... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5271) Atlantis válasza dedike (#5270) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezaz, köszönöm.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5272) F-ECT$


F-ECT$
titán

Elérhető a Galaxy S, hamarosanban a Wave.

Dive ever, work never.

(#5273) Gabesz1019 válasza 1430 (#5267) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszönöm. :R

(#5274) Amyke


Amyke
csendes tag

Előre is bocsi a hülye kérdésért.
Azt szeretném megtudni h ha veszek egy feltöltőkártyát akkor fel tudom tölteni másnak a telefonjára a pénzt?
Köszi:)

(#5275) dedike válasza Amyke (#5274) üzenetére


dedike
addikt

Természetesen, minden további nélkül. Rajta van a kártya hátoldalán, illetve hívd a saját hálózatból díjmentesen hívható 1777-et!

Mondjuk érdekelne, hol kapsz feltöltőkártyát, mert manapság az online feltöltés dívik, ott meg ugye Te adod meg a számot, amire kéred az összeg jóváírását!) ;)

Jó szerencsét!

(#5276) Csaabi10


Csaabi10
csendes tag

Sziasztok.
Az lene a kérdésem hogy tegnap bementem megvenni az iphone készülékem média mánia l díjcsomagra akartam venni 2 éves hűségidővel és úgy lett volna 39990ft de utánna mondta a csaj hogy még fizetnem kellene részletet + 24 hónapig havi 6990 ft tal. És mégis ez hol volt feltüntetve neten???? Mert hogy ezt valahogy elfelejtették leirni hogy a.....

(#5277) kali válasza F-ECT$ (#5272) üzenetére


kali
legenda

:C és nem is annyira drága, én kicsivel többre számítottam!

(#5278) tjb007 válasza Csaabi10 (#5276) üzenetére


tjb007
nagyúr

T-Mobile iPhone honlapja, alul a kisbetűs rész:

* A hűségnyilatkozat az előfizetésre, illetve a választott díjcsomagra egyaránt vonatkozik. A készülék megvásárlásakor az előfizetésre, annak fenntartására, és arra is kötelezettséget vállal, hogy a kiválasztott díjcsomagot a hűségidő (12 vagy 24 hónap) alatt nem váltja át a szerződésben vállaltnál alacsonyabb havidíjú díjcsomagra.
A megrendelés teljesítésének feltétele továbbá, hogy a megrendelő/előregisztráció feladó előfizetői szerződés megkötéséhez szükséges, az Üzletszabályzatban meghatározott feltételeknek megfeleljen (pl. személyazonosság igazolása, nem lehet lejárt díjtartozosa). Mobilelőleg befizetése szükséges lehet.

(#5279) zoli62


zoli62
addikt

Nézegettem az Iphone árakat. Van egy Médiamánia S díjcsomagom, Aranykártya miatt jogosult vagyok már készülékváltásra. Miért van az, hogy Ikon 200-al 24 hónapra új előfizetéssel csak 4990Ft a telefon, míg a jelenlegi díjcsomagommal pedig havonta 17600 Ft. A kezdőrészlet mindkét esetben ugyannyi. Pedig a Médiamánia S még kevesebb lebeszélhető percet és adatforgalmat tartalmaz, mint az Ikon 200. Valaki meg tudná magyarázni ezt a nagy árkülönbséget?

(#5280) zoli62 válasza zoli62 (#5279) üzenetére


zoli62
addikt

Az előző hozzászólásomat kiegésztem , hogy a leírt árak Iphone 3GS 32 Gb-ra vonatkoznak.

(#5281) Csaabi10


Csaabi10
csendes tag

Valaki leirná hogy a samsung galaxy s média mánia l díjcsomaggal és hűségidővel ugye 59 ezer forint és utánna mennyit kéne fizetnem részlet fizetésbe a média mánia l díjcsomag árán kivül?

(#5282) kali válasza Csaabi10 (#5281) üzenetére


kali
legenda

2 év hűség az előfizetésre, valamint 2 év hűség a médiamánia l csomagra, és nincs részlet, csak az 59 e ft + 2 évig havonta az előfizetés díja!
iphone esetében azért volt vészes, mert azon telcsinél csak az ikon díjcsomagok esetében van "kedvezmény", minden más csomagban "többlet" van!

[ Szerkesztve ]

(#5283) dedike válasza Csaabi10 (#5276) üzenetére


dedike
addikt

MédiaMánia L, könyörgöm, L! :O

Ne haragudj, de nem értelek!
1.) Mi a fenének akarod MédiaMániával venni az iPhone-t? :F Hiszen annak direkt ott van az Ikon díjcsomag, ami pontosan ehhez a készülékhez lett kialakítva. Például, úgy tudom az iPhone nem képes mobilTv vételére, innentől a MédiaMánia egyik kedvezménye ugrott, ugyanakkor az ikon több adatmennyiséget tartalmaz az adott ikon díjcsomagnak megfelelő MM díjcsomaghoz képest!
2.) Milyen részletről beszélsz az iPhone kapcsán? Részletre csak abban az esetben veheted a készüléket, ha
a.) a T- Mobile ikon 200, MédiaMánia S, Partner 2, Etalon, Aranytárskártya Partner 3, Aranytárskártya Partner 4 díjcsomagokkal, a díjcsomagra és az előfizetésre vállalt kétéves hűséggel, illetve
b.) csak az előfizetésre vállalt két éves hűségnyilatkozat aláírása esetén. (Ez utóbbi esetben bármely díjcsomagot választhatod hozzá!)
iPhone3G árlista

zoli62:

Ezt én is néztem annak idején, és én sem értettem a dolgot. Szerintem a webshop nem tudja megfelelően "értelmezni" az adatokat, hiszen az a legnagyobb Ikon csomag havidíja... :U
Viszont ha megkérdezed a 1430-on, vagy 1430-tól ne tartsd magadban a választ! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5284) zoli62 válasza dedike (#5283) üzenetére


zoli62
addikt

Ők is csak azt mondták, hogy valahogy nem érzékeli jól az aktuális egyénre szabott havidíjat. Mindenesetre továbbították hibaként, de nem garantált a javítás. Én javasoltam, hogy akkor inkább vegyék ki ezt a megtévesztő adatokat eredményező script futását a My- T-Mobile-ból.

(#5285) F-ECT$ válasza dedike (#5283) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Az Ikonban 1 furcsaság van: csak saját hálózatba lehet ingyen sms-t küldeni (a keret erejéig), míg a MédiaMániában mindenhova. A mobilTv-t 100%, hogy nem tudja? A 4 tudni fogja?

Dive ever, work never.

(#5286) F-ECT$ válasza kali (#5277) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem sajnos még így is sok. Remélem a Wave-et megkaphatom majd ~60e-ért, mert 100e-t nem fizetek telefonért. (Bárcsak árulna a T HTC Legendet...)

Más: Az Aranykártyát ha jól tudom már nem küldik ki, csak kérésre. Hol tudom megnézni az Aranykártya számomat és a hozzá tartotozó kódot?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5287) Rolesz92


Rolesz92
tag

Megakartam rendelni 2 év előfizetéssel a Samsung Galaxy S-t, de azt kéri hogy válasszak számot (jelenleg én Dominos vagyok, nem tudom megtartani a számomat?)

Samsung Galaxy S

(#5288) temp123456 válasza zoli62 (#5279) üzenetére


temp123456
tag

"Aranykártya miatt jogosult vagyok már készülékváltásra."

én pont tegnap voltam bent náluk és nekem azt mondták nincs már készülékcsere programjuk se aranykártyára se nélküle.

(#5289) DiXoN008


DiXoN008
tag

Egy előfizetés -> Domino váltást szeretnék, visszaolvastam hogy ez személyesen megy és én sem találtam sem 1430-on sem webes üfsz-en ilyen pontot.
Viszont nálam kicsit másabb a helyzet, nem az én nevemen van az előfizetés hanem társkártyával vagyok fater mellett és lesz saját céges előfizetésem és a régit dominósra tenném. Elvileg faternak kéne intézni a dolgot, viszont nekem van időm erre.
Az igazi kérdés hogy a T-Mobile-nál lehet-e ügyet intézni egy 2 tanús meghatalmazással, személyi másolattal, minden szükséges papírral felszerelkezve, vagy esélytelen, hogy én el tudom intézni. Van-e ebben tapasztalata valakinek?

(#5290) kali válasza temp123456 (#5288) üzenetére


kali
legenda

készülékváltás van!

(#5291) Mr.Cleveland


Mr.Cleveland
csendes tag

Sziasztok,

remélem valaki tud segíteni abban a kérdésben, hogy a tmobile támogatja e a voip hívást ( külföldre belföldről 00 helyett 000 tárcsázás)?? Két tmobile üzletben is érdeklődtem és még csak fogalmuk sem volt miről beszélek, pedig ez az ingyenes szolgáltatás a vodafone és a telenor kínálatában is elérhető. Azoknak előnyös akik sokat telefonálnak külföldre voipon keresztül kb fele annyi a hívásdíj...

előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#5292) 1430 válasza DiXoN008 (#5289) üzenetére


1430
senior tag

Magánszemélytől csak közjegyző vagy ügyvéd által ellenjegyzett meghatalmazás fogadható el.

Rolesz92:
Szám megtartással (Domino >> havidíjas) csak személyesen vehetsz készüléket.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5293) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

sziasztok

szeretném megtudni a mobilnet használó közönségtől hogy az 500mb-os csomag kb mire elég? Samu Galaxy S-el venném 3G-n csak böngésznék és a widgetek használnék, letöltés youtube stb. csak wifin menne.

(#5294) Nordik


Nordik
őstag

A 18 hónap utáni készülékváltás működik mindenféle havidíjas díjcsomagnál?
ECO díjcsomaggal lett kötve a szerződés, 18 hónap után vásárolnék új készüléket még 1 év aláírásával IKON díjcsomaggal. Lehetséges ez?

(#5295) Kobe


Kobe
veterán

az ikon díjcsomag csak iphonehoz kérhető, vagy bármilyen másik mobilhoz ? Wavere szeretnék benevezni egy ikon 200al

(#5296) GeneraL_XTX válasza Kobe (#5295) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

sajnos csak iphone-al, ez nekem is ma deült ki :(

(#5297) dedike válasza Nordik (#5294) üzenetére


dedike
addikt

Az ikon díjcsomagok kizárólag iPhone készülékekkel vásárolhatóak meg!
Idézet a Díjszabásból: A T-Mobile ikon díjcsomagok kizárólag iPhone készülék megvásárlása esetén vehetőek igénybe.

-=Libria=- ez a fenti neked is válasz a kérdésre! :R De miért éppen ikon egy wave-hez?

Még egy év aláírásával? (Én úgy tudom készülékváltás csak újabb 24 hónap hűség aláírása esetén lehetséges! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5298) Kobe válasza dedike (#5297) üzenetére


Kobe
veterán

azért ikon, mert szerintem tartalmilag az a legjobb csomagja most a T-nek. A multimédia mánia vagy mi egy kalap fütyi, drágább a percdíja, kevesebb net van benne, és felesleges mobil tv vagy mi.
Most ECO díjcosmagom van, ami annyira gazdaságos, hogy átlagos felahsználással még soha nem sikerült 5 ezer alá mennem vele az 1800 ftos havidíj ellenére, akkor inkább fizetnék 5ezret egy olyan csomagért, amiben 1 G net, ingyen sms, ingyen percek benne vannak. Igazából egy minimális mobilnetre és olcsó percdíjra volna szükségem egy ütős navigációképes mobillal, ezekre a wave + ikon 200at találtam volna a legmegfelelőbbnek

[ Szerkesztve ]

(#5299) dedike válasza Kobe (#5298) üzenetére


dedike
addikt

Értelek.
Annyit azért még szeretnék hozzátenni, hogy a MédiaMánia díjcsomagok lennének az ikon "megfelelői", ha egyáltalán szabad ezt így mondani. Percdíjaikban nem sok eltérést látok, sőt az ikon esetében a benne foglalt percek lebeszélése után valamivel magasabbak a percdíjak. MM: 26/29, ikon:35 forint/perc. (A MM díjcsomagok havidíja is teljes egészében lebeszélhető, vagy belföldi sms küldésre fordítható!) Net az valóban a fele van benne, mint az ikonokban, ellenben van benne mobil TV, amit az ikon nem tartalmaz, az iPhone mobil Tv-re való képességének hiányossága miatt. Továbbá ikon esetén a díjcsomagra is 12 vagy 24 hónap hűséget kell vállalnod, ahol ugye csak a "felfelé" váltás nem szankcionált!

(Személyes megjegyzésem pedig annyi lenne ehhez, hogy én is eco-s voltam, a díjcsomag megjelenése óta, s ezen csak a MM díjcsomagok megjelenése változtatott. A lényeg. Ecoval fizettem 7-8 ezret havonta, míg MM S csomaggal 6 ezerből simán kijövök!)

Próbáld ki a MM díjcsomagot, szerintem meg leszel vele elégedve! :R ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5300) Kobe válasza dedike (#5299) üzenetére


Kobe
veterán

majd meglátom. De mindenképp egy igen jó ajánlattal kell előállniuk, hogy náluk vegyek készüléket, kicsit unom hogy több mint fél évtized után még aranykártyával sem tudtam soha semmit kifogni náluk jó áron, pedig anno 5 évvel ezelőtt 3 előfizetést vettem át az előző tulajtól, szóval volt mit a T-nek kifizetni

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.