Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Killing válasza 1430 (#5150) üzenetére


Killing
addikt

Én nem tudtam aktiválni. De majd teszek még egy próbát, itt ahol most vagyok nincs lefedettsége a külföldi szolgáltatónak.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5152) Killing válasza 1430 (#5150) üzenetére


Killing
addikt

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5153) Killing válasza Killing (#5151) üzenetére


Killing
addikt

Na, tettem egy próbát, miután rácsatlakoztam *104#, utána kiírta hogy aktiválták a roamingot, de nem csörgött a másik telefon. Vagy ez betudható a gyenge jelnek? (~15 km)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5154) dedike válasza tjb007 (#5126) üzenetére


dedike
addikt

Lehet, fejlődünk! A twitteren olvastam: Nem, időpontot nem tudok adni, de ahogy írtam, ezen a téren is tervezünk újdonságot, mármint a készülékek beharangozásában.
(a válasz egy wave-hez kapcsolódott!) :)

Jó szerencsét!

(#5155) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Ha én havidíjas felhasználó vagyok (tehát nem dominós), és feltöltöm pár ezer forinttal az egyenlegemet, akkor mi történik? Valahol azt hallottam, hogy ennyivel kevesebb lesz a következő számlám. Igaz ez?

(Másik kérdés: a fiam Domino-kártyás költekezéseit nem tudom valahogy figyelni a neten? Nagyon fogy a pénze, pedig a kimenő hívásai 0 másodpercesek. A Domino Nap nevű díjcsomagnak nincs havidíja vagy rejtett költsége, ugye? Csak mert átraktam abba.)

(#5156) luciferk válasza lesaux (#5155) üzenetére


luciferk
senior tag

....Nagyon fogy a pénze, pedig a kimenő hívásai 0 másodpercesek....

A küldött és fogadott SMS-ket nézted? mert ezek is tudják erőteljesen csökkenteni az egyenleget, főképp ha regisztrált a fiad valahova. ;) Amúgy a T-Mobile weblapján [link] a nap bármely szakaszában megnézhető az adott mobilszámhoz tartozó egyenleg alakulása, ha a mobilszámhoz nincs rendelve domino jelszó ami ugye a belépéshez szükséges, ideiglenesen küldenek egyet. A Domino Napnak nincs semmilyen rejtett költsége.

[ Szerkesztve ]

(#5157) dedike válasza luciferk (#5156) üzenetére


dedike
addikt

Csak legyen nálad a domino kártyát tartalmazó telefon is, mivel arra küldik az sms-t, ami a belépéshez szükséges kódot tartalmazza! ;)

lesaux:

Az mit jelent, hogy a kimenő hívásai 0 másodpercesek? :U
Egyébkén egyetértek luciferkkel abban, hogy az ilyen emeltdíjas hülyeségek nagyon tudják "szopni" a pénzt a kártyáról. Esetleg még a mobilnet az, ami nagyon bele tud harapni az egyenlegbe! (Androidos telója van, esetleg?)
A feltöltéshez: Mix díjcsomagod van talán? Mert azt lehet így tölteni, de ott nem fog változni a fizetendő összeg, az kvázi fix havidíjas (a fizetendő díjat tekintve) csomag. Vagy pedig univerzális egyenleget szeretnél tölteni? :U

Jó szerencsét!

(#5158) lesaux válasza luciferk (#5156) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi a választ. (A feltöltős kérdésre esetleg valaki?) SMS-t biztos, hogy nem küld, mert 7 éves, és nem is iratkozott fel sehova, még csak pár napos a teló.
A My T-Mobile-ban már megnéztem a dolgokat, de ugye ott hívásrészletezést nem látok, se az egyenleg alakulását, csak egy pillanatnyi állást.
Köszi még egyszer.

(#5159) dedike válasza lesaux (#5158) üzenetére


dedike
addikt

Nem lehetséges, hogy véletlenül csatlakozott a netre? :U

Jó szerencsét!

(#5160) lesaux válasza dedike (#5157) üzenetére


lesaux
veterán

Nokia 2330 Classic, a legprimitívebb telefon, amit csak találtunk. Remélem, netezni nem tud vele még véletlenül sem.
Azért 0 másodpercesek a kimenő hívásai, mert a családból mindenki kinyomja és visszahívja inkább.

(Nekem meg ECO díjcsomagom van. Akkor ha jól értem, azt nem lehet tölteni, mint a dominóst.)

(#5161) dedike válasza lesaux (#5160) üzenetére


dedike
addikt

Itt olvasgass egy kicsit!

Eco-t nem tudod mix-hez (illetve dominóshoz) hasonlóan tölteni, ott a havi számla összege változik a használattól függően!

Végül is a 2330 classic is edge képes, ergo történhet véletlen baleset ezzel kapcsolatban!

(Ha regisztrálod a srác előfizetését a My-T-ben, akkor ugyanúgy tudsz belépni bármikor, mint ha utólag fizető ügyfélként regisztrálod magad, tehát nincs biztonsági jelszó a belépéshez! ) :)

Esetleg ezen a [link]en is olvasgass, ha utólag kíváncsi vagy, mire mehetett el a pénz a kártyáról!Természetesen ezek is plusz pénzbe kerül(het)nek! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5162) lesaux válasza dedike (#5161) üzenetére


lesaux
veterán

Nézegetem, köszönöm.

(#5163) Rencsy91


Rencsy91
csendes tag

Sziasztok!
Ma letiltották a visszahívó smst az egyik számról ami fontos lenne nekem. Csak neki nem tudok küldeni gondolom túlléptem a határt. Az érdekelne hogy ezt leghamarabb mikor kapcsolják vissza vagy már soha nem fogok tudni küldeni neki visszahívót? Ha valaki volt már ilyen helyzetben légyszi írjon.

(#5165) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Ha minden igaz akkor az iPhone 3GS-t lehet úgy is venni, hogy díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül -tehát nem fizetek 5k-t, 10k-t se pedig 17k-t - hanem akkor a boltban ott hagyok 30k Ft-t és 1 éven keresztül fizetek 7420Ft-ot. Ezesetben feltöltőkártyás sim-et is betehetek a telefonba, de ha akarom akkor rendelhetek a számhoz valamilyen csomagot? (ikon 200, 400 stb)

Meglévő dominos (régen előfizetéses) számhoz lehet rendelni pl: Ikon 200 csomagot?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5166) 1430 válasza lesaux (#5155) üzenetére


1430
senior tag

Ha jól értem, feltöltötted az ECO hívószámod univerzális egyenlegét, pl. bankautomatán keresztül. Ezt az összeget Mobilvásárlásra költheted, a számládat nem lehet beőle törleszteni. Mekkora összegről van szó? Mert akár át is töltheted a fiad Domino számára. Részletek (én még annyit hozzátennék, hogy 3 percen belül kell elküldeni a második megerősítő SMS-t)

Rencsy91:
Nem, soha többé nem tudsz neki híváskérőt küldeni, ezt a tiltást nem lehet feloldani. A megoldás az lehet, ha valamelyikőtök hívószámot cserél (azaz vesz egy új Domino kártyát).

Puma K:
Az Ikon csomagok előfizetői díjcsomagok, és csak olyan hívószámokra kérhető, amihez iPhone vásárlás és tarifahűség is köttetik. Tehát ha nem válalsz tarifahűséget, akkor ne is gondolkodj Ikon csomagban, legfeljebb MédiaMániában.
Az általad írt ár valóban így van, ha iPhone 3GS 16GB vásárláskor az új előfizetői számra (vagy a Domino-t visszaváltod előfizetésesre és arra) 2 éves hűséget válalsz (tehát nem szünetelteted). Ugyanakkor felhívom a figyelmed hogy előleget nagy valószínűséggel kérni fognak (az oldal alján az apróbetűs részt érdemes elolvasni).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5167) F-ECT$ válasza dedike (#5154) üzenetére


F-ECT$
titán

Mármint Samsung Wave-hez?

Dive ever, work never.

(#5168) dedike válasza F-ECT$ (#5167) üzenetére


dedike
addikt

:K

Lehet bevezetik az anyacég otthoni gyakorlatát és jön a "HAMAROSAN" és "ADOTT HÓNAPBAN" a telefonok fotóján... :DD
(Remélem még július elején, mivel már amúgy is régen frissült az árlistájuk!)

Jó szerencsét!

(#5169) F-ECT$ válasza dedike (#5168) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát jó lenne, ha dobnának egy nagyot, mert már nagyon érik a telefoncserém, és:
-jó lenne látni, hogy érdemes-e várni egy adott készülékre
-jó lenne tudni, hogyha veszek egy készüléket, akkor 2 hét múlva nem lesz a T-nél is kapható egy számomra jobban megfelelő (van 3-4 készülék, aminek örülnék, és amik közül kb azonnal megvenném bármelyiket, ha lenne T-nél, de ezek között természetesen van sorrend)

Jelenleg kb ezek érdekelnek, kb ebben a sorrendben:
HTC Legend, HTC Desire, Samsung Galaxy S 9000, Samsung 8500 Wave, Iphone 4

Dive ever, work never.

(#5170) dedike válasza F-ECT$ (#5169) üzenetére


dedike
addikt

Az utolsó kettő már van a német T-nél, ezek itthon is biztosan be fognak kerülni az árlistába!
[link]

Jó szerencsét!

(#5171) lesaux válasza 1430 (#5166) üzenetére


lesaux
veterán

Ha jól értem, feltöltötted az ECO hívószámod univerzális egyenlegét, pl. bankautomatán keresztül. Ezt az összeget Mobilvásárlásra költheted, a számládat nem lehet beőle törleszteni.

Nem, csak eljátszottam a gondolattal, ti. elég nagy telefonszámla várható (ráadásul nem én fizetem), és gondoltam, kicsit előtörlesztek.
De békén hagyom, most már tuti. Köszi a választ.

(#5172) F-ECT$ válasza dedike (#5170) üzenetére


F-ECT$
titán

Sokat nem jelent a német T: a HTC Desire már hónapok óta van náluk, nálunk mégsincs :(

Dive ever, work never.

(#5173) tjb007 válasza dedike (#5168) üzenetére


tjb007
nagyúr

Előbb utóbb nálunk is lesz ilyen fícsör de erre még várni kell.
Facebook -on, Twitter -en lehet kérdezősködni, választ biztosan fogsz kapni a kérdésedre csak nem biztos, hogy olyat amilyet vártál/szeretnél :)

(#5174) dedike válasza F-ECT$ (#5172) üzenetére


dedike
addikt

Na de ezek ugye azok, amik biztosan lesznek! A Wave ugye "néptelefonnak" készül, ugye a megfelelő fogalom kitágítása mellett, a iPhone4 meg amúgy is T-s felségterület volt eddig, azért írtam! ;]

tjb007:

Persze. Majd árlistába kerüléskor (max előző nap) tudunk tájékoztatást adni... :W

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5175) werszomjas


werszomjas
őstag

helló!
samsung galaxy spica, most fizettem elő a 100megás mobil internetre, de nem működik, gyári beállítások visszaállítva APN-nél. mégsincs net.

mit tegyek?

üdv

(#5176) kali válasza werszomjas (#5175) üzenetére


kali
legenda

először is ellenőrizd a beállításokat;
név; web'n'walk
apn; wnw
proxy; -
port; -
felhasználónév; -
jelszó; -
szerver; -
mms központ; -
mms proxy; -
mms port; -
mcc; 216
mnc; 30
hozzáférési pont típusa; internet
hitelesítés típusa; normál (pap)

ha ezek stimmelnek, akkor hozzéférési pont alapértelmezetté tesz (zöld pötty jelzi) repülő üzemmódból visszakapcsolva normálba -, és elvileg működnie kell!

(#5177) werszomjas válasza kali (#5176) üzenetére


werszomjas
őstag

köszi, műxik, annyi még, hogy újra is kellett indítani a telot, hiába irkáltam be ezeket nem ment a dolog, a restart után viszont igen :R

üdv

(#5178) kali válasza werszomjas (#5177) üzenetére


kali
legenda

most nézem, hogy az előző hozzászólásom egy része hiányzik - annyira egészítgettem, hogy valamennyit sikerült kivágni, és értelmetlen is lett az utolsó mondat! :B :W
pont azt írtam eredetileg, hogy a beállítások mentése után kell egy restrat, mert bizonyos esetekben nem áll vissza/helytelenül működik a mobilnet! például ha repülő üzemmódból visszakapcsolsz normálba, akkor nem mindig megy a mobilnet, ekkor elengedhetetlenül szükséges a telcsi újraindítása!

[ Szerkesztve ]

(#5179) dedike


dedike
addikt

Akit esetleg érint a dolog, augusztus elsejétől sikerül módosítanioa a T-nek néhány díjszabásban szereplő árat: [link]
Persze nem lefelé! :W

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5180) szijartg


szijartg
senior tag

srácok, adott egy telefon, t-nél lett vásárolva december körül... azóta 2x lett gariban javítva, most előállt egy újabb hiba. szerintetek vissza lehet vinni és adnak egy vadi új készüléket? vagy szerviz legyen újra?

(#5181) club1 válasza szijartg (#5180) üzenetére


club1
veterán

Az EU-s csatlakozásunkkal megszüntek/átalakultak azok a jogszabályok, amik lehetővé tették a fogyasztók számára az x garanciális javítás utáni csereigényt. Azaz ma már akár 100x is javíthatják a készüléked, és csak törekedniük kell arra, hogy azt 15 napon belül megjavítsák. A jótállás ideje viszont változatlanul a javítás(ok) időtartamával meghosszabbodik.

(#5182) szijartg válasza club1 (#5181) üzenetére


szijartg
senior tag

az cumi... mert egyik kollégának cserélték mivel 4x már nem akarták javítani

(#5183) club1 válasza szijartg (#5182) üzenetére


club1
veterán

A fogyasztó számára kedvezőbb irányban a kereskedő eltérhet a jogszabálytól. (Főleg akkor, ha ezt a beszállítója is respektálja.)

(#5184) F-ECT$ válasza dedike (#5174) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont pont ez a 2 áll a listám végén, és nem véletlenül. Azért falnak mennék ha mondjuk megjelenne náluk a Samsung 8500, megvenném, és 1 hónap elteltével rájönnének, hogy mégis árulnak majd ők is Legendet...

Dive ever, work never.

(#5185) Nordik


Nordik
őstag

Most próbálgatom az ingyenes Facebookot.
Ez a T-Mobile hálózatából valóban ingyenes? Tehát oké, hogy számol a teló adatforgalmat, de magát a facebookot ingyen lehet látogatni? Persze csak a nagyon minimális facebookot. Én így értelmeztem. :U

Azt észrevettem, hogy legalább egy Net Start csomagnak aktiválva kell lennie az előfizetésen belül, különben egyáltalán nem megy. Tehát akkor ha csak a facebook oldalára csatlakozok és sehova máshova még véletlenül se, akkor ingyen van az egész? :)

Én most az E51 gyári böngészőjét úgy állítottam be, hogy a kezdőlap legyen a facebook oldala, ne pedig ilyen t-zones stb. és így elméletileg nem számol fel külön adatforgalmi díjakat. :U

Annyit még hozzátennék, hogy Opera Minivel nem működik az ingyenesség, mivel ott először az opera szerverien át megy az adatforgalom.

(#5186) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok!

Körülbelül 2 és fél hónapja vettem a T-mobilenál egy Samsung Jet-et. Eddig jó volt, de most kb 1-2 hete elég komoly gondjaim vannak vele.

PL: lefagy, vagy bekapcsolok valamit pl a zenelejátszót, és mikor ki akarom kapcsolni akkor nem történik semmi, csak azt írja már be van kapcsolva, tehát nem akarja kikapcsolni, illetve az órája is késik, alapképernyőn nem jól mutatja az időt, fél perc kell neki mire rájön mennyi az idő, illetve a memóriakártyát sem mindig ismeri fel, és sokszor újra kell indítani mire újra felismeri.

Ezek a gondok nem mindig jönnek elő. Ha beviszem mivel értelemszerűen még bőven garanciás akkor megjavítják? Mert nem biztos hogy akkor is rossz lesz. Mert általában ezek a hibák nem rögtön jönnek elő hanem ha használva van a telefon.
És ha nem tudják megjavítani mit csinálnak?
Mert halottam olyat hogy akkor kapsz egy új telefont, de Jet-et már nem forgalmaznak a t-nél. Bár remélem ki lehet javítani... :W

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#5187) balintXD


balintXD
tag

Mert szerintem elég neki egy szoftverfrissítés, de pl. most lett anyának új telefonja mert a Nokia 5310 nem ismerte fel a memóriakártyát (deja vu XD) és a t-nél akár mit csináltak, új szoftver meg minden, nem lett jó. :S

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#5188) SEFAN84 válasza dedike (#5179) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Szerencsére engem nem érint,de nem értem ezt a tendenciát(szolgáltatótól függetlenül)kb 2éve búrkolt áremeléseknek lehetünk tanúi.Mi ennek az oka?Komolyan érdekelne.Válság?Profit maximalizálás?Kérdem én hol itt a verseny?

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5189) club1 válasza SEFAN84 (#5188) üzenetére


club1
veterán

Verseny a magyar piacon nem is nagyon volt, a szolgáltatók mindig is összejártak érdekeiket egyeztetni. Azt ne gondolja senki, hogy a szolgáltatóknak nincsenek adósságaik. Vannak, mert be kellett anno ruházni (2G, 2.5G, 3G, 3,5G technológiákba), sőt most is, továbbá folyamatosan elég szép pénzeket kell fizetni a frekvenciák/átjátszók használatáért elsősorban állambácsinak, meg a területek tulajdonosainak. (Ezért nincs hálózaton belül végtelen ingyenduma, vagy 1-2 Forintos percdíj.) És ugye ott a profit is, amit válság ide, válság oda, ki kell termelni, mert a részvényesek nem lesznek boldogok ha nincs osztalék, vagy a részvényük értéke nem emelkedik minimum annyival, amit a pénzüket a bankban kamatoztatva kapnának.

(#5190) SEFAN84 válasza club1 (#5189) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ok,ezt értem,de úgy tünik,h.csak kishazánkat tisztelik meg áremeléssel,illetve relatíve magas árakkal.Elég csak a Román,Szlovák szolgáltatók árait megnézni,pedig ott is van fejlesztés,hálózat fenntartási költség stb. Angol t-mobile már nem is említem,ahol ingyen hozzádvágnak egy Vivazt,X6-ot,havi előfizetési díj 25 font mely dúrván 10ezer ft,de ezért kapsz korlátlan netet,korlátlan számú sms küldhetsz és 300perc lebeszélhetőséget tartalmaz.Nálunk mikor lesz kb ilyen kaliberű csomag,és "ingyen" felsőkategóriás telefon?

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5191) kali válasza SEFAN84 (#5190) üzenetére


kali
legenda

bizonyos országokban az adórendszer is más...

(#5192) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok.

Ajándékba vennénk egy ismerősnek mobilinternetet. Olyanra gondoltunk, mint a dominós telefon, tehát feltöltjük egy összeggel, abból netezik, ahogy csak bír, aztán x hónap múlva majd feltölti, vagy még később. Vagy sosem.
Na mármost. Ami az elképzelésünkre legjobban hasonlít, és google barátom elmondta, az a Domino Net.

Ebben viszont látok olyat, hogy időszaki díj, 30 napra. Akkor most a T csoporttal szerintem félreértjük egymást. Vagy nem jól gondolom, hogy hiába nem írok alá hűségnyilatkozatot, ezek 30 naponta legombolják rólam az összeget? Arról nem is beszélve, hogy ha szerencsétlen júzer mondjuk kétszer felmegy a netre, az is 3990 forintjába fog kerülni (Domino Net M esetén).
Mert ez így szar, és akkor még túldicsértem a konstrukciót. De mondjátok, ha én nem fogtam fel a lényeget, mert ez is esélyes.

(#5193) Puma K válasza 1430 (#5166) üzenetére


Puma K
veterán

Köszönöm az infókat! :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5194) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Ma reggel véletlenül ránéztem a My-Tmobile-ra és az fogadott, hogy az egyenlegem 8185ft.

Ez így normális, és az előző havi egyenlegem mutatja még, vagy valami para van, és az ehavi indít ennyiről?
Az előző havi egyenleg lekérdezés még nem elérhető, csak a májusi, ezért gondolom ezt.

Éjjel neteztem 1 után mobilneten egész sokat, de az adatforgalmat nem szokta beleszámítani az egyenlegbe.

Szóval most nem tudom mi van. :F

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#5195) SEFAN84 válasza adnoctum18 (#5194) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Valószínű,hogy még nem frissült,ezért a júniusit látod.

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5196) DamonBounce


DamonBounce
tag

Sziaztok!

A My Tmobile oldalon az egyenleg az az, ami a lebeszélhető csomagon felül még hozzá fog íródni a számlához? Új vagyok :))

(#5197) adnoctum18 válasza SEFAN84 (#5195) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Nagyon remélem!

DamonBounce: Amit ott látsz, annyi lesz a fizetendő összeg. Nálam legalábbis annyi volt.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#5198) DamonBounce


DamonBounce
tag

Tehát ha pl egy ikon 200-as csomagom van, és annak 4990ft a havidíja amiben van 200 perc, sms, stb, akkor ez azon belül van?

(#5199) adnoctum18 válasza DamonBounce (#5198) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Úgy tudom, igen.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#5200) dedike válasza lesaux (#5192) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Én inkább ezt javasolnám!
Pontosabban azt, hogy ezt is nézzétek meg vásárlás előtt!
A domino net esetén választanod kell, melyik csomagot szeretnéd igénybe venni! Amennyiben ez a választás nem történik meg, akkor csak korlátozottan érhetőek el internetes oldalak. Domino díjszabás 2.2.12.1. pont, 14. oldal! Jól gondolod, amíg van akkora egyenleged, vonják róla a pénzt, ergo a felfogásoddal semmi probléma! ;)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.