Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) meroly válasza tjb007 (#5649) üzenetére


meroly
veterán

Hát én nem így vagyok vele, nagyon kevés az a telefon, amire azt mondhatom, hogy szerettem, talán 4-5, pedig legalább 15 járt már nálam hosszabb időre, kevesebb időre meg vagy 30.

sghu77: ezt hogy érted? Ez az LG pl boltban jóval drágább, mint T-nél

Impossible is nothing

(#5652) dedike válasza tjb007 (#5649) üzenetére


dedike
addikt

meroly fórumtárs nagy bizniszmen ám! :R ;)

(sok kicsi, sokra megy!)

sghu77:

Ha megnézed más szolgáltatóknál a mini árát, azért nem 20 ezer egyiknél sem! Illetve a Vodánál, mert csak ők árulják. A T-nél sem lesz mindig ennyi, bizonyosan, tehát meroly egyáltalán nem gondolkozik rosszul! :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5653) meroly válasza dedike (#5652) üzenetére


meroly
veterán

Na ugye? :)

Impossible is nothing

(#5654) tjb007 válasza dedike (#5652) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Mini is a BL40 sorsára fog jutni, amint kifogynak a készletek leveszik a készüléklistáról.

(#5655) sghu77 válasza dedike (#5652) üzenetére


sghu77
tag

Átviszem a számomat a T-hez és kész. Ráadásul a függő készüléket még unlockolni is kell, ha más színű kártyával akarod használni. Elhiszem, hogy van piaca, de ettől még nem értem azokat az embereket. Tudom egyéni szociális... :)

(#5656) sghu77 válasza meroly (#5651) üzenetére


sghu77
tag

Úgy értem, hogy miért vegyem meg tőled drágábban az LG-t, mint a T-től boltból?! Ez számomra nem tűnik logikus lépésnek.

(#5657) meroly válasza sghu77 (#5656) üzenetére


meroly
veterán

Őőőő félreértettél. Én 1 év hűséggel veszem, tehát nekem nem csak 27000 Ft-ba fog kerülni, hanem plusz a havi díjam 12 hónapig, de mivel ez utóbbi amúgy is lenne, mert nem mondanám fel az előfizetésem, megéri a biznisz. Neked már annyira nem biztos, mert ha megveszed 27k-ért egy Eco csomagban, akkor egy év után a végén 50k körül fogsz kijönni, amikor a telefon már korántsem annyit fog érni.

Impossible is nothing

(#5658) sghu77 válasza meroly (#5657) üzenetére


sghu77
tag

Nem akarom hosszan ragozni, de telefonhoz általában díjcsomagot is vesz az ember és akkor azt miért kéne hozzáadni a vételárhoz? Vagyis hozzáadhatjuk, de akkor mindkét verziónál ugyanúgy. El tudok képzelni olyan helyzetet, ahol így el lehet érni némi megtakarítást, de én ezt nem választanám. Tudom, nem vagyunk egyformák. Peace. :)

(#5659) meroly válasza sghu77 (#5658) üzenetére


meroly
veterán

Nem akarom hosszan ragozni, de telefonhoz általában díjcsomagot is vesz az ember

Hát akkor én nem ember vagyok, mert én nem veszek hozzá, csak készülékcsere lesz ;)
Hozzáadni a vételárhoz? Eszemben sincs! 27k-ért veszem és 40k-ért adom el, amúgy meg 60k-ért tudsz venni, tehát ez mindenkinek jó.
Vagy mondd hogy nincs üzleti érzékem :DDD

Impossible is nothing

(#5660) sghu77 válasza meroly (#5659) üzenetére


sghu77
tag

Látod nekem biztos nem, mert bemegyek a T-hez és megveszem 27-ért és kész. De mondom, nem vagyunk egyformák. Ha valaki megrögzött Pannonos mondjuk és pont ez a telefon kell neki 40-ért, lelke rajta. :)

(#5661) meroly válasza sghu77 (#5660) üzenetére


meroly
veterán

Persze, világos, hogy ha előfizetést akarsz kötni, akkor nem tőlem fogod venni, de sok kártyás is van és neki még mindig jobban megéri 40k-ért tőlem venni, mint 75k-ért t-nél ;)
Pannonos hiába, mert nem független a készülék....

Impossible is nothing

(#5662) dedike válasza meroly (#5661) üzenetére


dedike
addikt

Adod hozzá a 12x10 perces SIM-et... :DDD

Jó szerencsét!

(#5663) meroly válasza dedike (#5662) üzenetére


meroly
veterán

Mér kapok olyant készülékcserénél? :F

Impossible is nothing

(#5664) Jadro válasza sghu77 (#5660) üzenetére


Jadro
veterán

27-ért veszel hozzá egy előfizetést is amit fent kell tartanod. Ezért üzlet ez. Nekem pl most csak egy készülék kell (nem ez), előfizetés még véletlenül sem. Így olcsóbb lenne mint mondjuk dominóban vagy függetlenül. Lehet azért nem érted, mert nálad automatikusan összekapcsolódik a készülék és az előfizetés vásárlás. Vagy nem tudom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5665) sghu77 válasza Jadro (#5664) üzenetére


sghu77
tag

Hja, kártyás mobilom még nem volt sose. Általában a legalapabb előfizuk közül válogatok, mert úgy jobban jövök ki. :)

(#5666) dedike válasza meroly (#5663) üzenetére


dedike
addikt

Nálunk, sima mezei előfizetőknél a készülékváltás esetén mindig megkérdezi a webshop felület (de az üzletben az eladó is), hogy kérem e a kártyát... :K

Jadro:

Főleg, az említett mini esetében nagyon nem mindegy, hogy domino, vagy havidíjas... :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5667) tjb007 válasza meroly (#5663) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha kéred hozzá akkor adnak persze nem ingyen (990 Ft) :)

[ Szerkesztve ]

(#5668) kali válasza tjb007 (#5667) üzenetére


kali
legenda

nekem akkor is adtak, amikor nem kértem! :) határozott és jól hallható nemmel válaszoltam, amikor kérdezte az ügyintéző, hogy kérem-e, de csak rávéste a számlára, és a pult alatt betette a sim kártyát a táskába, gondolván, hátha nem veszem észre... látszott a srácon, hogy új munkaerő az üzletben - abból is gondolom, hogy többször is kérdezett a szomszédos munktársától, amikor aranykártyás pontbeváltást...stb kértem, mert nem volt képben -, ezért nem tettem szóvá azonnal a dolgot, aláírtam a számlát, és kifizettem a 990 ft-al nagyobb összegű számlát, de távozás előtt finoman elmondtam neki, hogy ne ilyen módon hozza a vezetők/cég által elvárt szintet, mert lesznek olyan ügyfelek, akik esetlegesen cirkuszolni fognak emiatt, mire zavartan elmondta, hogy valóban a kvóta miatt próbálkozik be néha, megköszönte, hogy nem balhéztam, sztornózni akarta a számlát, de mondtam neki, hogy nem szükséges, lebeszélem egy évig a havi 10 percet, van tartalék telcsim, jó lesz abba néha a kártya, ha már így alakult...
részint megértő vagyok, mert én is olyan cégnél dolgozok, ahol statisztikai szemlélet van - még akkor is, ha bizonyos szinten tagadják - de azért ne mindent, és ne mindenáron... :(

[ Szerkesztve ]

(#5669) tjb007 válasza kali (#5668) üzenetére


tjb007
nagyúr

Először megkérdezte, hogy kérek e mellé SIM kártyát, megkérdeztem, hogy milyen SIM kártya is ez egyáltalán, elmondta, azt mondtam, hogy nem. Amikor elkezdte volna begépelni a begépelni valót mondtam, hogy mégis kéne, jó lesz majd valakinek.
Ez 3 hete volt, azóta sem aktiváltam :)

[ Szerkesztve ]

(#5670) kali válasza tjb007 (#5669) üzenetére


kali
legenda

az én sztorim még 2009 decemberi, amikor az n97 telcsit vettem! két hete, a galaxy s vételekor elsőre megértette az ügyintéző hölgy, hogy nem kérek adott kedvezményes sim kártyából... :C
amúgy nem a vásárlás dátumától ketyeg a 12 * 10 perc?

[ Szerkesztve ]

(#5671) tjb007 válasza kali (#5670) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én úgy tudom, hogy aktiválástól (az első, a hálózatra való csatlakozáskor) kezdődik.

(#5672) dedike válasza tjb007 (#5671) üzenetére


dedike
addikt

kalinál van szerintem az igazság, ha nem aktiválod, akkor is telik az ideje. Bár a fene sem tudja, mert az egyéb SIM kártyáknak meg aktiválástól... :U

Jó szerencsét!

(#5673) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha csak egy domino csomagos sim kártyát akarok venni telefon nélkül mennyibe kerül?

(#5674) dedike válasza pethYeti (#5673) üzenetére


dedike
addikt

Különleges akciók csak honlapunkon 2790 forint, 2700 lebeszélhető, egy év rendelkezésre állás :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5675) pethYeti válasza dedike (#5674) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi, és hogy megy a netes rendelés aktiválás?

(#5676) dedike válasza pethYeti (#5675) üzenetére


dedike
addikt

Mármint arra gondolsz, mi a rendelés menete, vagy arra, hogy hogyan aktiválod a kártyát?

Jó szerencsét!

(#5677) pethYeti válasza dedike (#5676) üzenetére


pethYeti
addikt

Mindkettő :DDD

Fizetni hogy kell, és utána hogy aktiválom be?

(#5678) dedike válasza pethYeti (#5677) üzenetére


dedike
addikt

Itt olvasgass! :K

Jó szerencsét!

(#5679) pethYeti válasza dedike (#5678) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi!

Amott azt írja van házhoz szállítás de neten a SIMnél ezt írja: "Amennyiben ezt a terméket megvásárolja mindenképpen ingyenes a házhozszállítás!"

Melyiknek higgyek?

[ Szerkesztve ]

(#5680) dedike válasza pethYeti (#5679) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem mindkét helyen az ingyenes szerepel! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5681) pethYeti válasza dedike (#5680) üzenetére


pethYeti
addikt

Igazad volt, Sim feltöltő kártyát néztem rossz helyen:)

Ez az akció meddig él vajon?

Valamint pár szó az aktiválásról?

(#5682) dedike válasza pethYeti (#5681) üzenetére


dedike
addikt

Gondolom visszavonásig, de ettől ne tarts, már több, mint egy éve van! Szerintem mellékelve van hozzá leírás, mit kell vele csinálni, de a 1430-on, vagy a 1777-en tuti megtudod, az előbbin esetlegesen élő ügyintézőtől, míg utóbbin a géptől! :K

Jó szerencsét!

(#5683) pethYeti válasza dedike (#5682) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi az infót. Djuice-t akartam volna, de csupa rossz dolgokat írnak a szolgáltatás minőségéről.

(#5684) revolver


revolver
aktív tag

Nokia akció csak 6 napig!

Az X6 ennyit már megér,nem?

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#5685) dedike válasza pethYeti (#5683) üzenetére


dedike
addikt

Most az, hogy van egy ilyen domino kártyád, szerintem nem oszt, nem szoroz! Ettől még a djuice sem elvetendő, bár én arról semmit nem tudok! :)

revolver:

Ha ilyen telefont szeretnél, akkor neked mindenképp megéri! Szerintem is, ez egy jó ár az X6-ért! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5686) 1430 válasza kali (#5670) üzenetére


1430
senior tag

Valóban, a 12x10 perces Domino SIM a személyes adatok rögzítésével azonnal aktiválódik, és azonnal indul az első 10 perc is 30 napra, ami nem halmozódik, tehát a következő 10 perc érkezésekor az előző maradékai elvesznek.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5687) tjb007 válasza 1430 (#5686) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi az infót :)
Akkor van még 5 napom az e havi 10 perc lebeszélésére.

[ Szerkesztve ]

(#5688) 1430


1430
senior tag

Jut ezembe, ha esetleg valakinek T-Mobile-os iPhone-ja van >> ajándék navigáció

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5689) kali válasza 1430 (#5686) üzenetére


kali
legenda

köszi, akkor jól sejtettem! :R
azt tudtam, hogy a fel nem használt percek nem vihetôk tovább a következô intervallumra, vesznek is el néha perceim, ha elfelejtem lebeszélni... :)

(#5690) bossvico


bossvico
senior tag

ma be akarok lépni a my tmobilba, de nem megy. azt kiírja hogy a számom nem t-mobilos előfizetés. vvvvááááááááááááááááááááááááááááááá :Y

[ Szerkesztve ]

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#5691) dedike válasza bossvico (#5690) üzenetére


dedike
addikt

Nem változtattad meg véletlenül a leánykori nevén körzetszámot?

Jó szerencsét!

(#5692) revolver válasza dedike (#5685) üzenetére


revolver
aktív tag

"Ha ilyen telefont szeretnél, akkor neked mindenképp megéri! "

Nem értem ezzel most mire akartál célozni? Nem jó készülék az X6-os?

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#5693) dedike válasza revolver (#5692) üzenetére


dedike
addikt

Az, hogy kinek mi a jó, egyénfüggő. Én most adtam el az N97-emet, és pillanatnyilag abszolút nem vágyok symbianos telefonra. :N Nem azért, mert rossz, hanem mert egyenlőre elég volt belőlük (N82, E66, N97).

Ettől függetlenül az X6 jelenleg véleményem szerint jó vétel ennyiért! :K ;)

Jó szerencsét!

(#5694) kali válasza dedike (#5693) üzenetére


kali
legenda

ez szerintem is bőven jó szolgáltatós ár annak, akinek bejön az x6 :K
sok év nokiázás ( hogy csak a végét említsem; n80, n95, n95 8gb, n97) után én sem tudom, hogy mikor lesz ismét olyan nokia telcsi, ami megdobogtatja a szívemet - legyen az symbian vagy más -, a jelenlegi android oprendszeres galaxy s után... :)
mondjuk ettől függetlenül folyamatosan nyomon követem a szolgáltatós felhozatalt! :K

(#5695) pethYeti


pethYeti
addikt

Megrendeltem a SIM kártyát elvileg 31.-én hozzák ki. Ekkor még betudom aktiválni a domino nap+ 60 napos kedvezményt?

(#5696) kali válasza pethYeti (#5695) üzenetére


kali
legenda

a kiírás szerint 31-én még igen; "Aktiváld 2010.08.01 – 31. között..."

(#5697) pethYeti válasza kali (#5696) üzenetére


pethYeti
addikt

Én is így tudom, csak a simet egyből be tudom aktiválni ahogy megérkezett, vagy van átfutási idő?

(#5698) Jadro válasza pethYeti (#5697) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem az első hívástól aktív. Pl ügyfélszolgálatra rácsörögsz és hallgatsz 1 mp automatát. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5699) pethYeti válasza Jadro (#5698) üzenetére


pethYeti
addikt

Rendben, köszi, nem akarok lecsúszni a 60 napról:)

(#5700) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy Relaxnet M mobilinternet díjcsomagot,kaptam hozzá egy usb sticket-et és egy SIM kártyát. Az a kérdésem,hogy ha ezt a SIM kártyát berakom egy mobilba,akkor tudok internetezni úgy,h ebből vonja le a forgalmi adatot és ne kelljen érte külön fizetni??

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.