Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) vergilx válasza kali (#5850) üzenetére


vergilx
őstag

független a teló.ki-be kapcsolást nem próbáltam még,de meg is nézem.

szerk.:így sem működik,nem kellene valamit beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#5852) kali válasza vergilx (#5851) üzenetére


kali
legenda

akkor lehet, hogy neked kell majd manuálisan létrehozni a szükséges hozzáférési pontot a net használatához; link
esetkeg próbáld meg lekérni a szolgáltatótól; link

[ Szerkesztve ]

(#5853) Newyorker válasza 1430 (#5844) üzenetére


Newyorker
addikt

nem akarok csomagot váltani, nagyon is ok ez a előfizus csomag, én csak készüléket akarok :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5854) vergilx válasza kali (#5852) üzenetére


vergilx
őstag

köszi szépen most működik!
ezer hála! :R :R

(#5855) dedike válasza 1430 (#5844) üzenetére


dedike
addikt

Stop!

Te már tudod az árakat is? :Y :C :DD

Jó szerencsét!

(#5856) kali válasza vergilx (#5854) üzenetére


kali
legenda

nincs mit! ;)

Newyorker; díjcsomagtól függően lehet, hogy úgy magasabb lesz az ár...

(#5857) Newyorker válasza kali (#5856) üzenetére


Newyorker
addikt

mennyi plafonra gondolsz?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5858) kali válasza Newyorker (#5857) üzenetére


kali
legenda

fogalmam sincs, hiszen még nem ismerem az készülék árképzését, csak visszagondoltam a 3gs árakra, különböző konstrukciókban...

(#5859) Newyorker válasza kali (#5858) üzenetére


Newyorker
addikt

ok ok :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5860) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tiszteletem!

trémobilos díjszabási help kellene.

a jelenlegi helyzet: dominós kártya, régóta meglevő számmal (= mindenki ezt ismeri)

telefon van hozzá, nem kell új.

az elképzelés: szeretnék előfizetéses lenni T-éknél, valami olyan csomagban, ami 3-5k a havidíja, (értelemszerűen lebeszélhető), és tartalmaz netet (androidos telefonra váltok).

kérdések:
ilyenkor megtarthatom a számomat?
ill. szükséges x időre aláírni a hűségemet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5861) Jadro válasza Mr.Csizmás (#5860) üzenetére


Jadro
veterán

Ilyen felhasználásra a legjobbak szerintem a Médiamánia csomagok. Mondjuk a legkisebb éppen hogy belefér az 5k-ba, de teljesen lebeszélhető stb. Nézd meg mi van benne!

A számot szerintem simán viheted tovább, de ezt majd a 1430 megmondja.

A hűség az készülék vásárlásakor szokott szóba jönni, amiért cserébe olcsóbb a készülék. A hűségvállalás vonatkozhat a készülékre és a csomagra is. Meg kell nézni az adott készüléknél a konstrukciókat. Ha nem vállalsz hűséget, akkor lesz a legdrágább a készülék. A csomag ára fix, de ha van olyan konstrukció hogy arra is vállalod a hűséget akkor még olcsóbb lehet a készülék.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5862) Mr.Csizmás válasza Jadro (#5861) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Na ja, de nekem csak a kártya (előfizetés kell) /telefon az euronixből/

a kérdés, hogy gondolom ilyenkor nem kell aláírni a hűséget. (?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5863) Jadro válasza Mr.Csizmás (#5862) üzenetére


Jadro
veterán

Ilyenkor nem. Szerintem sima díjcsomagváltás és kész. Az új előfizetésnek örülnek, ezért is gondolom hogy a számmegtartással sem lesz gond.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5864) Mr.Csizmás válasza Jadro (#5863) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jepp, danke.

lehet napközben futok egy kört.... aktuell van egy djuice mixer, amit felszámolnék, meg a kártyás trés, amit vinnék tovább....a két szolgáltató kb. 5 percre van egymástól :) :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5865) tjb007 válasza Mr.Csizmás (#5862) üzenetére


tjb007
nagyúr

Átváltás előfizetésre

Az egészet telefonon keresztül el tudod intézni :)

[ Szerkesztve ]

(#5866) SPF


SPF
senior tag

A Hamarosan kapható készülékek menüpont alatti készülékek mikor lesznek kaphatóak? Konkrétan a Nokia C6 érdekelne.

(#5867) tjb007 válasza SPF (#5866) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amikor bekerülnek a kínálatba :)
Konkrét időpont nincs, sosem nem volt megadva és nem is lesz.

(#5868) dedike válasza SPF (#5866) üzenetére


dedike
addikt

Hamarosan.... ;] :P :D

Jó szerencsét!

(#5869) Mr.Csizmás válasza tjb007 (#5865) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C :R köszi :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5870) SPF válasza tjb007 (#5867) üzenetére


SPF
senior tag

Persze nem a pontos dátumra lennék kíváncsi, csak hogy 1 hét, 1 hónap?

dedike: ;)

(#5871) tjb007 válasza SPF (#5870) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint korábban írtam sem konkrét, sem sacc per kb időpont nincs, sosem volt és nem is lesz megadva.

(#5872) SPF válasza tjb007 (#5871) üzenetére


SPF
senior tag

Köszi, akkor várok még... :)

(#5873) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv,

Arról érdeklődnék, h ha iphone 3G-t beviszek gariztatni t-mobilhoz (bejövő hívásokat nem csörgeti, nem "fogadja" időnként, és ez volt 4.x szériájú szoftverből több verzión) akkor hogy fogják megoldani? Úgy tudom nem javítanak ifont a magyar T-nél hanem ha nem szoftveres a hiba akkor cserélik. Ez így van még? És ha igen, akkor egy új 3G-t fogok kapni, vagy valami felújított használtat aminek meg kitudja milyen másik problémája lehet (ami miatt megint vihetem gariztatni) ?
A készülék ami nekem van kb 3 hónapos

(#5874) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Egy hete tapasztalok vmi furcsaságot a telefonomon (Nokia E63 független).

A telefont kézbevéve megszűnik a térerő...van hogy rögtön, van hogy csak ha elkezdem nyomogatni, van hogy nem is csinálja de nagyon zavaró, legtöbbször épp amikor telefonálni akarnék nem tud kapcsolni.

A telű topikjában már feltettem a kérdést, érdekelne viszont nem lehetséges-e hogy a T-mobile hálózati szolgáltatásával van a gond?

Let the Zone take me if I am.

(#5875) club1 válasza kutga (#5874) üzenetére


club1
veterán

Véletlenül ebben a modellben nem a hátlap belső oldalában van az antenna? Mert ha igen, akkor arra a hátlapra gyanakodnék...

(#5876) tjb007 válasza kutga (#5874) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennek a szolgáltatóhoz sok köze nincs, a telefonnal lesz valami gond.

[ Szerkesztve ]

(#5877) kutga válasza tjb007 (#5876) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, folytatom akkor a telefon topikjában a próbálgatást.

Let the Zone take me if I am.

(#5878) Jarmo


Jarmo
csendes tag

Nem tudja valaki esetleg, hogy miért van az, hogy a T honlapján lévő készülékértesítő Emilt küld, hogy már kapható a telefon, amikor a kapott linkre kattanva ugyanúgy "Jelenleg nincs raktáron" szimbólum tátong a készülék mellett?

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#5879) kali válasza Jarmo (#5878) üzenetére


kali
legenda

a honlapon lévő állapot szerintem a webshop pillanatnyi készletét tükrözi, de attól, hogy ott nincs készleten, még sok üzletben/raktáron van/lehet a telcsiből!
több telcsit is vettem már úgy, hogy a webshop készletében nem volt, bementem egy nagyobb szolgáltatós üzletbe, és már adták is a kezembe a készüléket!

[ Szerkesztve ]

(#5880) Jarmo


Jarmo
csendes tag

csak az a gond, hogy 2 hete szinte minden nap bemegyek egy T-be (összesen 5 van) és sehol sincs (nem érkezett a szállítmánnyal; egyébként az LG Miniről van szó) ... :S

[ Szerkesztve ]

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#5881) Jarmo


Jarmo
csendes tag

...és azt valaki meg tudná mondani, hogy mikor jön a Samsung Galaxy 580-as teló?
...egy bevezető ár (hetelesebb)jóslata?

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#5882) tjb007 válasza Jarmo (#5881) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hamarosan :)
Sem konkrét, sem sacc per kb időpont/ár nincs, sosem volt és nem is lesz megadva.
Jóslatért meg egy jóshoz/jósnőhöz kell fordulni ;]

[ Szerkesztve ]

(#5883) joe69 válasza Jarmo (#5880) üzenetére


joe69
senior tag

szerintem mire te megnézed újra a készletet már megint elfogynak.

délelőtt nézegesd a honlapot, akkor rendelhető szokott lenni, én azt figyeltem meg.

rá van kattanva a nép elég csúnyán, mivel előfizetéses konstrukcióban sokkal olcsóbban elvihető. sokan csak megveszik 20ért, aztán egyből el is adják.

(#5884) dedike válasza Jarmo (#5881) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen igazad van, különben! Én is jártam már így, felvettem készletértesítőre (akkor még kívánságlista volt), szóval jön email, van telefon, katt a linkre, aztán bakfitty... :Y
(mormoltam is értük/miattuk egy imát... :W )

kali:

Ha a Webshopos kívánságlistára veszem fel, akkor gondolom onnan szeretném rendelni... :P (tudod, nyolc nap ingyen próba... :DDD )

Jó szerencsét!

(#5885) nofi


nofi
őstag

Megnéztem a TE + ÉN díjcsomagot és a leírás alapján nem tudok vele pannonos számot hívni kedvezményesen.
"A Te+Én szolgáltatással havidíj ellenében választás szerint a T-Mobile valamely magyarországi előfizetőjét 30 százalékkal olcsóbban hívhatja."
Most én értettem valamit félre vagy semmi esély más hálózatot kedvezményesen hívnom? :(((

Xbox GT: nozsolt

(#5886) dedike válasza nofi (#5885) üzenetére


dedike
addikt

TE+ÉN Plusz. De ezt éppen neked linkelte 1430! :K ;)
( A hangsúly a PLUSZ-on van! ;) )

Jó szerencsét!

(#5887) nofi válasza dedike (#5886) üzenetére


nofi
őstag

kövezz meg de nem értem :B Itt is az van, hogy "Az Ön által választott kedvezményesen hívható szám: Csak havidíjas vagy Domino előfizetéses T-Mobile hívószám lehet!" Ez a mondat nekem azt jelenti, hogy csak T-s :N

Ugyanez van írva a sima TE + ÉN csomagnál is... Egyelőre annyi különbséget látok, hogy itt egyben van a kedvezmény nem pedig számonként

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#5888) dedike válasza nofi (#5887) üzenetére


dedike
addikt

Arany szint esetén két belföldi szám hívható 30% kedvezménnyel, míg platina szint esetén három! (Ez van a linken.)
Aztán beléptem, és elakadtam...itt... Csak havidíjas vagy Domino előfizetéses T-Mobile hívószám lehet!..tehát most már engem is érdekelne a dolog... :U

S ha megpróbálod beállítani a Telenoros számot, milyen választ kapsz?

Jó szerencsét!

(#5889) nofi válasza dedike (#5888) üzenetére


nofi
őstag

be lehet írni, mivel már 20-as és 70-es számmal is lehet T-s valaki, csak szerintem a számlán fog kiderülni a bökkenő :(
Az lesz a legjobb ha felhívom őket hnap

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#5890) erikszon


erikszon
csendes tag

Valaki megtudná mondani, hogy még mindig él-e az a "szabály", h egy éven belül csak 1 telót vehetsz a t-nél dominósan? :F Köszi!

(#5891) -B- válasza Jarmo (#5881) üzenetére


-B-
senior tag

Valamelyik topikban olvastam, hogy vki küldött ezügyben mail-t a T-nek és azt a választ kapta, hogy szeptember vége/október eleje körül lesz kapható.

[ Szerkesztve ]

(#5892) Jadro válasza erikszon (#5890) üzenetére


Jadro
veterán

Legjobb tudomásom szerint ez most is így van. Múltkor találkoztam vele valahol. Keresem, de egyelőre nem találtam meg hogy pontosan hol.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5893) tjb007 válasza erikszon (#5890) üzenetére


tjb007
nagyúr

Idézet a DOMINO Üzletszabályzatból:
"10.8. A Szolgáltató jogosult meghatározni, hogy egy Előfizető évente legfeljebb 2 Domino készülék csomagot vásárolhat. Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az egy évben belüli második vásárlásra csak a Szolgáltató egyedi elbírálása alapján van mód. Az Előfizető az Előfizetői Szerződés aláírásával egyidejűleg tudomásul veszi, hogy a Domino készülék csomag továbbértékesítése tilos."

[ Szerkesztve ]

(#5894) Jadro válasza tjb007 (#5893) üzenetére


Jadro
veterán

No akkor megelőztek. Közben találtam ilyet is: [link]

A lényeg hogy egyet vehetsz, esetleg egy másodikat is, de erre ne vegyél mérget! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5895) erikszon


erikszon
csendes tag

Köszi mindkettőtöknek! :R
Egyedi elbírálás ez mit takarhat???? De gondolom az is számít nekik, hogy minél több terméket adjanak el....vagy csak formaság az egész....

(#5896) dedike válasza erikszon (#5895) üzenetére


dedike
addikt

Kisker áron bármennyit vehetsz... ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#5897) Jadro válasza dedike (#5896) üzenetére


Jadro
veterán

Jézus. SGS 203 ezer, Wave 140.
Ez amolyan díszlista csak akkor. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5898) dedike válasza Jadro (#5897) üzenetére


dedike
addikt

...mindez T-függően...szerintem tuti üzlet... :DDD ;)

(csak azt szerettem volna megvilágítani, miért lehet évente legfeljebb kettő készülékes domino előfizetést vásárolni személyenként... :K )

Jó szerencsét!

(#5899) kali válasza dedike (#5884) üzenetére


kali
legenda

cseszhetem én a webshop készletét; amikor onnan akarok telcsit rendelni, és némi felár ellenében azonnal - aznapi kiszállítással -, akkor általában nincs raktáron, jobb esetben is csak másnap tudják hozni! decemberben az n97 sem volt aznapi szállítással, most augusztusban a galaxy s sem, pedig ha én eldöntöm a melyik telcsi kérdést, akkor máris, de azonnal, és tegnapra kell a készülék, ezért irány egy közelebbi t-pont, és adja isten, hogy ott legyen raktáron - eddig mindig volt! :C

(#5900) dedike válasza kali (#5899) üzenetére


dedike
addikt

Ejnye! Hát ez nem szép dolog! :DDD

(...de tökéletesen megértem, én is majdnem ilyen vagyok, viszont nálam az aznapi kiszállítás nem játszik, ezért a másnapi határidőre vagyok szocializálva... :B )

Nézted? Ismét készletsöprés van a Webshopban... :K

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.