Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) sghu77 válasza Viktor89 (#5700) üzenetére


sghu77
tag

Igen. Sőt, hívni is tudsz (baromi drágán) és téged is tudnak hívni.

(#5702) SEFAN84 válasza Viktor89 (#5700) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Szia.Milyen sebességgel tudsz netezni?Nálam a max 3mbit/360kbit.Keveslem,főleg a feltöltési sebességet,pedig full HSDPA térerő!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5703) kali válasza SEFAN84 (#5702) üzenetére


kali
legenda

az valóban nem sok, nekem még mobiltelcsin (galaxy s) keresztül is egész jó;

h

milyen modemed van?

[ Szerkesztve ]

(#5704) SEFAN84 válasza kali (#5703) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

ilyenmodemem van és most ennyi a sebességem
:(
Szerk: most nézem ez a modem csak ennyit tud HSDPA le- és feltöltés 3,6Mbps/384kbps
Modem

:((

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5705) kali válasza SEFAN84 (#5704) üzenetére


kali
legenda

igen, jobb lenne egy 7,2 Mbps / 5,76 Mbps sebességre képes modem, de hsdpa esetén a jelenlegi modem mellett is elég kevés az utóbb mért 1.27/0.35 megabit/sec le-, és feltöltési sebesség... :(

(#5706) SEFAN84 válasza kali (#5705) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ezt beszívtam.Gondolom ingyen nem cserélik ki a modemet,egy ilyenre?ezt megszívtam.Sajna nem néztem utána.Így jártam azt hiszem :U

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5707) kali válasza SEFAN84 (#5706) üzenetére


kali
legenda

nem kockáztatsz semmit sem, ha felhívod az ügyfélszolgálatot és megkérdezed, hogy milyen feltételekkel cserélhető a modem...

(#5708) Viktor89 válasza sghu77 (#5701) üzenetére


Viktor89
aktív tag

És ahhoz hogy kell beállítani a telefonon az internetkapcsolatot? Gondolom nem wapra.

(#5709) dedike válasza Viktor89 (#5708) üzenetére


dedike
addikt

Teljesen mindegy az elérési út, hogy az wap vagy net! ;)
(Mobil TV-nél tud bekavarni a dolog, ott nem mindegy!)

Jó szerencsét!

(#5710) rezme


rezme
tag

hy!

Egy nagy kérdés: Megnéztem az aktuális nem lezárt egyenlegem és azt írja hogy 21000ft kedvezmények levonása nélkül.
Van egy 500mb os net előfizum ami havi 1800ft, ugye a fenti összegben teljes áron van számolva a felhasznált nethasználat és utána le lesz vonva belőle 500mb nyi és a havidíjam összege ugye?
köszi a választ ha valaki tudja

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#5711) Jadro válasza rezme (#5710) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, ez így működik ahogy írtad. Felesleges is az ügyfélszolgálatot hívni, úgyis azt mondják csak hogy majd ha a számla nem stimmel, akkor lehet reklamálni. Úgyhogy türelem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5712) Nordik


Nordik
őstag

Van egy Mix és egy Eco díjcsomagos szám, ezek között szeretnénk családbarát kedvezménnyel telefonálni. Azt értem, hogy mindenképpen kell lennie egy előfizetéses számnak, jelen esetben az enyém és erre is kell megrendelni a szolgáltatást.

Ilyenkor a számonkénti 900akárhány Ft-ot mindenképpen az Eco-s számlájára terhelik? Tehát ha 4 szám van bevonva akkor is mindegyi az Eco-s számlájára íródik?

Vagy lehet úgy is, hogy mindenki saját maga fizesse a díjakat?

(#5713) dedike válasza Nordik (#5712) üzenetére


dedike
addikt

A honlapon ez van: A kedvezmény havi díjai a csoportba bevont Domino előfizetések esetén a bevonást végző általános előfizetés havi számlájában kerülnek kiszámlázásra.
Aztán Mix esetében.. :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5714) pethYeti


pethYeti
addikt

Domino-nál van olyan mobilnet csomag ami nem 30 napra szól, hanem pl 1000Ft-ért veszek 100mb adatforgalmat és azt akár meddig fel tudom használni?

(#5715) 1430 válasza Nordik (#5712) üzenetére


1430
senior tag

A MIX is saját magának fizeti. Domino után minden esetben át kell vállalni egy előfizetőnek a díjat, viszont a bevont előfizetések közül mindenkinek magának kell fizetnie a saját részét (egyébként 950 Ft/hó).

pethYeti: nincs.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5716) Nordik válasza 1430 (#5715) üzenetére


Nordik
őstag

Igen, végülis így lenne logikus. :)

Tehát akkor Mix-re is aktiválható és akkor külön-külön csapják mindenki számlájához.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert a családban egy néven van 4 előfizetés és itt egybe számolják. De gondolom ebben az esetben azért, mert a számlázási cím is egy és ugyanaz minden előfizetés esetében.

(#5717) dedike válasza 1430 (#5715) üzenetére


dedike
addikt

Tegyük hozzá, a másik kettőnél sincs... :(

(Különben is, "ilyen termékkel jelenleg a T-Mobile sajnos nem tud szolgálni, ellenben, tudnám javasolni helyette a......" :DDD :R )

Nordik:

Csak azért tettem fel a kérdést, mert a családban egy néven van 4 előfizetés és itt egybe számolják. De gondolom ebben az esetben azért, mert a számlázási cím is egy és ugyanaz minden előfizetés esetében.

Valószínű, igen! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5718) pethYeti


pethYeti
addikt

domino nap+-t milyen sms kóddal lehet aktiválni, és hova kell küldeni?

Esetleg csak neten lehet vagy hívással?

(#5719) pethYeti


pethYeti
addikt

2x

[ Szerkesztve ]

(#5720) B1T3


B1T3
addikt

Hangposta szolgáltatás lemondása telefonon keresztül megoldható?

(#5721) dedike válasza pethYeti (#5718) üzenetére


dedike
addikt

+NAPPLUSZ A 1430-ra! ;)

B1T3:

Természetesen, de sms-ben egyszerűbb: -HANGPOSTA a 1430-ra, domino és havidíjas előfizetőknek egyaránt! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5722) pethYeti válasza dedike (#5721) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi sikerült.

(#5723) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Helló

Ha a my tmobile-ba belépve ECO csomaggal(1850)+net 500(2000ft/2=1000ft első pár hónapban) cakkpakk 2850 helyett 12000 körüli nettó összeget látok kedvezmények levonása nélkül címszóval,minimális nethasználattal (500mega alatt bőven)+minimális eco tulhasználattal (max 1 óra ) az normális?????????????
sms egy darab nem ment el,emelt dijast nem hivtam,és jamba sincs aktiválva 0690re :DDD

Thx

(#5724) dorkababa


dorkababa
aktív tag

gprs adathivasok:

Aktuális egyenleg
Dátum :
2010. augusztus 31.
Egyenleg :
10 284 Ft. (Nettó) WTF????????? :Y :U :B

Forgalmazott adat :
125 MB 550 KB 0 byte :F

(#5725) kali válasza dorkababa (#5723) üzenetére


kali
legenda

a számla zárásakor majd levonják a kedvezményeket, a netes csomagban adott adatmennyiséget...stb, és úgy már barátibb lesz az összeg! ;)

(#5726) dorkababa válasza kali (#5725) üzenetére


dorkababa
aktív tag

:R

(#5727) meroly válasza dedike (#5645) üzenetére


meroly
veterán

Hát szépen visszaemelték, amit 26-án leakcióztak.... (6303i, 7020 pl).... :(((

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#5728) dedike válasza meroly (#5727) üzenetére


dedike
addikt

Nem is lehetett mást várni tőlük, hiszen alapból csak hat napig volt az akció! De aki ügyes volt, az meg tudta venni viszonylag kedvező áron! ;)

Jó szerencsét!

(#5729) meroly válasza dedike (#5728) üzenetére


meroly
veterán

Ja csak annak akinek egy halom aláírást kell szerezni a flottás meghatalmazáshoz, kicsit kevés a 6 nap.
Még jó hogy a GD880 maradt 27k :) ;]

Impossible is nothing

(#5730) dedike válasza meroly (#5729) üzenetére


dedike
addikt

Ne legyél telhetetlen! ;] :DDD :P

Jó szerencsét!

(#5731) meroly válasza dedike (#5730) üzenetére


meroly
veterán

Hát pedig vettem volna egy 6303i-t és csak egy nap választott el tőle, mert ma lesznek készen a papírok :O

Impossible is nothing

(#5732) dedike válasza meroly (#5731) üzenetére


dedike
addikt

Azok meddig érvényesek?

Jó szerencsét!

(#5733) meroly válasza dedike (#5732) üzenetére


meroly
veterán

Hogy-hogy meddig? Tegnapig voltak érvényesek, a 6303i 1 éves hűséggel 22k, a 7020 meg 11k volt, most meg 27k és 15k lett :(

Impossible is nothing

(#5734) dedike válasza meroly (#5733) üzenetére


dedike
addikt

A papírokra gondoltam, amiket be kellett szerezned! ;)

Jó szerencsét!

(#5735) meroly válasza dedike (#5734) üzenetére


meroly
veterán

Mivel alá kell iratni a főnökömmel, a személyügy vezetővel, két tanúval, így beletelik pár napba mire mindenki ráér erre.

Impossible is nothing

(#5736) kali


kali
legenda

a facebook után, most ingyenes iwiw is; link

(#5737) dedike válasza kali (#5736) üzenetére


dedike
addikt

Családban marad... :D
(Mióta lettél "nagyúr"? ;] )

meroly:

Kell neked akkora cégnél dolgozni! Nekem ez lenne vagy tíz perc... :B

Jó szerencsét!

(#5738) kali válasza dedike (#5737) üzenetére


kali
legenda

de nem rossz ez annak, aki megszállott netes társasági ember, viszont nem akar sokat költeni mobilnetre - tudom, nem kimondottan az a célja a szolgáltató(k)nak, hogy ezzel/ilyesmivel az ügyfél spóroljon! :)
mióta a hozzászólásaim száma - a kombinált számítás alapján - elérte a szükséges (10000) értéket! :)

[ Szerkesztve ]

(#5739) B1T3 válasza dedike (#5721) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm! Havidíjas előfizető vagyok, de ezt a választ kaptam:

A(z) "HANGPOSTA" szolgáltatást nem tudtuk Önnek kikapcsolni.
Üdvözlettel: T-Mobile

(#5740) dedike válasza B1T3 (#5739) üzenetére


dedike
addikt

hmm.. az érdekes.. .U

Akkor telefonos ügyfélszolgálat! :R

Jó szerencsét!

(#5741) dedike válasza kali (#5738) üzenetére


dedike
addikt

Viszont nekem sms-ben azt írták, csak áprilisig lesz ingyen. Igaz addig is sok víz le fog még folyni a Dunán! :)

Jó szerencsét!

(#5742) kali válasza dedike (#5741) üzenetére


kali
legenda

a honlap szerint; link
mondjuk nekem mindegy, a fizetős iwiw meg facebook böngészéssel sem bírom kihasználni a mobilnetes keretemet - bár mióta galaxy s van, azóta hozzávetőlegesen duplájára nőtt a forgalom, mint az n97 idejében, pedig a mobilnetes szokásaim nagyon nem változtak, csak hát új a sok szinkronizálás, frissítés, google maps...stb! :)

[ Szerkesztve ]

(#5743) dedike válasza kali (#5742) üzenetére


dedike
addikt

Én is többet használom a netet (a számla alapján) mióta X10 minim van... :K

Jó szerencsét!

(#5744) kali válasza dedike (#5743) üzenetére


kali
legenda

én a számlát még nem láttam - még csak 3 hetes a jószág -, és forgalmat mérő progit sem tettem fel, csak hozzávetőlegesen tippelek a my t-mobile alapján...

(#5745) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok T-mobile-osok!
Itt: http://t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/havidijas/kameleon ha beikszeljük az 1, 2, 4, 5 pontokat, akkor narancssárgával 5 meg 10 forintos értékeket is kapunk.
Ugyanakkor lejjebb az szerepel, hogy lebeszélhető a díjcsomag fele, 2100 forint.
Tehát a kérdésem: ha elfogy a 2100 forintos lebeszélhetőség (amit ugye 5-10 forintonként beszélünk le), utána is marad az 5-10 forintos percdíj, csak azt már a 4200 forintos havidíjon felül fizetjük, ugye?
Jól értjük, nem vagyunk funkcionális analfabéták?

(#5746) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello!
Lehet h nagy hülyeségeket fogok itt összehordani, előre is elnézést érte..Az ingyenes fészbukot még mindig nem sikerült bekapcsolnom. (a telóm független) Netkapcsolat eddig nem volt, így küldtem egy netstartot neki, hátha az a baja, majd megnéztem így mit csinál a 0.facebook.com-ra; hát semmit. "belső szerverhiba" mindössze ennyit ír ki.. akkor valaki le tudná nekem írni, hogy mit is kell csinálnom, hogy ingyenesen tudjam használni a fészbukot. előre is köszönöm

(#5747) lazlo8


lazlo8
tag

hol tudom kikapcsolni a Domino Nap Plusz kedvezmény -t? (tudom most ingyenes de fel akarom írni hogyha nem lesz free ki tudjam kapcsolni)

(#5748) pethYeti válasza lazlo8 (#5747) üzenetére


pethYeti
addikt

-NAPPLUSZ 1430-ra.

(#5749) 1430 válasza lesaux (#5745) üzenetére


1430
senior tag

Őőőő... szerintem ezt alaposan félreértetted.

A Kaméleon havidíja 2100 Ft, annak a fele 1050 Ft. Ennyit tudsz leforgalmazni. Ha bekapcsolsz OPCIÓKAT, azoknak a 600 ft-os díja nem leforgalmazható, tehát továbbra is 1050 lesz leforgalmazható, amire a honlapon is felhívják a figyelmed a 4200 Ft havidíj alatt ugyanolyan nagy és kirívó magenta színű betűkkel! ;)

A percdíj nincs összefüggésben a lebeszélhetőséggel. Ahány opció életbe lép az adott hívás során (az aktivált opcióid közül), annyiszor feleződik a percdíjad. Ha az általad említett három hívásopciót nézzük, akkor:
- ha 3 opció érvényesül: 5 Ft (pl. csúcsidőn kívül, hálózaton belüli vagy vezetékes megjelölt szám)
- ha 2 opció érvényesül: 10 Ft
- ha 1 opció érvényesül: 20 Ft
- ha 0 opció érvényesül: 40 Ft (pl. csúcsidőben, nem megjelölt más mobil szám)

bajusz15
Állítsd be az internetes beállításokat a készülékedbe. Keress egy hasonló modellt (ha nincs olyan, mint a tied). Ha tudod, hogy a T-Mobile is forgalmazta a telefontípusod, akkor itt próbálkozhatsz beállítás lekéréssel.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5750) lesaux válasza 1430 (#5749) üzenetére


lesaux
veterán

amire a honlapon is felhívják a figyelmed a 4200 Ft havidíj alatt ugyanolyan nagy és kirívó magenta színű betűkkel!

Tééényleg! :D (Most raktátok oda, mi? ;])
Nagyon köszönöm a választ. Akkor csak a lebeszélhetőség mértékét értettük félre.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.