Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) kali válasza balintXD (#5400) üzenetére


kali
legenda

egyenlőre még a hamarosan kapható készülékek listájában sem szerepel... :P

(#5402) balintXD válasza kali (#5401) üzenetére


balintXD
tag

Akkor lehet rosszul látok, de épp ma voltam a t-nél és ahogy jöttem ki, kezembe kaptam egy ilyen nyomtatott készülék katalógust, és benne van, hamarosan kapható pecséttel.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#5403) tjb007 válasza balintXD (#5402) üzenetére


tjb007
nagyúr

Te meg tudod mondani az e hét pénteki euro árfolyamot ? :)

Nézegesd EZT az oldalt, itt majd idővel megkapod a kérdésedre a választ.

(#5404) copperhead válasza tjb007 (#5398) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi szépen! Nagyon jó kis progi. Próbálom kiszámolni, hogy milyen Dominos csomagot vegyek. Domino Net-et kaptam, de a Domino Web-re térnék át (csak annyit fizessek utólag amennyit használtam). Domino RelaxNet M-m is van, elég furcsa, hogy a havidíjas előfizetés adatforgalmát nem lehet ingyen megnézni. Ráadásul csak ilyen formában, gondolom azért, hogy az átlag felhasználó ne tudja, mennyit is használ pontosan (lehet, hogy kisebb csomag is jó lenne).

(#5405) dedike válasza copperhead (#5404) üzenetére


dedike
addikt

Relaxnet mellé minek dominós net is? :U

(Tudsz számolni különben? Mert ha az előtagokkal tisztában vagy, akkor nem lehet gond a790947840Byte átváltása nagyobb mennyiségre!) ;)

Jó szerencsét!

(#5406) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha MediaMánia S díjcsomagban egy adott hónapban nem telefonálok 1 percet sem, de mondjuk netezek 800 Mb-ot, akkor az ingyenes 500 Mb-on túli 300 Mb-ot az 5000 Ft-ból kezdi el vonogatni, vagy ez mindenképp az 5000 Ft fölé számlázódik?

Dive ever, work never.

(#5407) copperhead válasza dedike (#5405) üzenetére


copperhead
aktív tag

2 gépen lenne. Azt írtam, hogy az "átlag felhasználóknak" szerintem biztos, hogy nagyobb része nem tudja átszámolni, de a prohardveren is sokan reklamálják, hogy a memóriakártya, HDD miért nem annyi, amennyi rá van írva, bit és Byte különbségről nem is beszélve. A Domino Net viszont GB-ban adja meg a forgalmi adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#5408) 1430 válasza F-ECT$ (#5406) üzenetére


1430
senior tag

Bocs, hogy nálad borul ki a bili, de ha a honlapon oda van írva, hogy 100%-ban leforgalmazható (itt és itt is), utána pedig egy 1-es, ami be is van linkelve, csak rá kell kattintani, akkor miért nem teszed meg? :F

Ezt jelenti az 1-es: "A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön."

Tehát NEM! A havidíjban foglalt 500 MB felhasználása után a havidíjon felül fizeted az adatforgalom 0,1 Ft/10 KB-os díját akkor is, ha nem beszélted/SMS-ezted le a havidíjat!

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5409) F-ECT$ válasza 1430 (#5408) üzenetére


F-ECT$
titán

Bocs, és köszi. A munkahelyi netem korlátozva van, egy csomó oldalt nem tudok megnézni, a PH véletlenül megy (de pl a Mobilaréna már nem).

Dive ever, work never.

(#5410) dedike válasza 1430 (#5408) üzenetére


dedike
addikt

No! Nem szabad idegeskedni... ;] :P

Jó szerencsét!

(#5411) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

sziasztok!

két kérdésem lenne.

1, a Média Mánia csomagokban külön aktiválni kell a mobilinternetet? vagy az a SIM aktiválásától számítva már aktív?

2, ez a 8 napos visszaküldési dolog hogy működik ebben az esetben?:
haverom vett egy Samsung Galaxy S-t webshopon keresztül, 0%-os részletre, 2 éves média mánia díjcsomagban.na most rájött hogy neki ez a telefon(vagyis inkább az android) mégsem fekszik és inkább Iphone4-et szeretne helyette. 15.-én kapta meg a telefont, még bőven benne van a 8 munkanapban. Ha visszaküldi akkor gondolom visszakapja a kezdőrészletet, de mi van az MM előfizetéssel? az is megszűnik? vagy ki kell perkálni a kötbért?

illetve muszáj lenne neki másik készüléket választani?(mivel még a szifon4 nem kapható)

előre is köszi a válaszokat, fontos lenne.

(#5412) GeneraL_XTX válasza GeneraL_XTX (#5411) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

senki?? :F

(#5413) dedike válasza GeneraL_XTX (#5411) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1.) Pontosan! A sim aktiválásától már aktív, valamint az adatforgalom teljes egészében felhasználható, függetlenül attól, hogy az adott hónapban mikor aktiválták, magyarul nem időarányosan használható fel!
(Csak a Mobil TV-t kell aktiválni egyébként, ha a MM díjcsomag előfizetőjének nincs aktív Mobil TV előfizetése az adott MM díjcsomag aktiváláskor!)

2.) Telefon megfog, gyönyörűen, összes tartozékával, visszárú nyilatkozattal becsomagol, Postán (illetve valamilyen módon) visszajuttat a T-hez. Így van, kezdőrészletet úgy kapja vissza, ahogy a számlát is fizeti! Szerintem a díjcsomagja is megszűnik, minden nélkül, hiszen itt elvileg a készülék és a díjcsomag összekapcsolódik.

(Ez készülékváltás volt egyébként vagy új előfizetés?)

Sürgős esetben mindenképp érdemes feltárcsázni a T-Mobile hálózatából belföldön díjmentesen hívható 1430-as telefonszámot! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5414) GeneraL_XTX válasza dedike (#5413) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Új előfizetés volt.

(#5415) dedike válasza GeneraL_XTX (#5414) üzenetére


dedike
addikt

Akkor gondolom meg is szűnik az előfizetése, a pénzt pedig postai úton kapja meg!

Jó szerencsét!

(#5416) GeneraL_XTX válasza dedike (#5415) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

THX

és ez szerinted jár akármilyen retorzióval? tehát ha most visszaküldi és megszűntetik az előfizetését meg mindent akkor mondjuk szeptemberben fognak vele újból szerződést kötni mondjuk Iphone-ra?

postán kívül máshogy is visszajuttathatja? mondjuk beviheti akármelyik t üzletbe?

(#5417) dedike válasza GeneraL_XTX (#5416) üzenetére


dedike
addikt

Véleményem szerint nem jár retorzióval, hiszen nem tehet róla, hogy a megvásárolt termék nem nyerte el a tetszését! (ez talán magyarázza azt is, hogy valószínű fognak vele szerződni iPhone-ra is!)

Azt nem tudom viheti-e T-Pontba, illetve viszonteladóhoz, én mindig Postán küldtem vissza!

Jó szerencsét!

(#5418) GeneraL_XTX válasza dedike (#5417) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

többször volt már ilyen eseted? :Y

az szép:)

de egyik sem volt előfizetéshez kötve ugye?mert ez ez egy ami zavar, hogy az megszűnik-e, mivel az iphone-t ikon-nal akarja a srác. Vagy az a tuti ha megkérdezem telefonon?

gondolom a mostani havi számlát még ki kell pengetni ugye?

(#5419) dedike válasza GeneraL_XTX (#5418) üzenetére


dedike
addikt

Tudod, ez a 8 nap kvázi "próbalehetőség", amit vétek nem kihasználni...a bizonytalanságaim abból adódtak, hogy én mindig a meglévő előfizetésemhez, készülékváltással "próbáztam", sosem új előfizetéssel.

A törthavi számlát rendezni kell, azt nem tudom, hogy a befizetett összegből vonják-e le, vagy kiszámlázzák külön.

Ha felhívod őket, sokkal hamarabb kapsz kielégítő választ! (Ami most már engem is érdekel...)

Az új iPhone sem tudja a mobil TV-t? :U

Jó szerencsét!

(#5420) GeneraL_XTX válasza dedike (#5419) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nem hinném hogy tudná, ahhoz előbb flash támogatás kéne...:P

a t ügyfélszolgálaton hol találom a webshop menüpontot? :F

(#5421) GeneraL_XTX válasza dedike (#5419) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jah és a 8 nap ugye munkanap? tehát a 7vége nem tartozik bele?

múlthét csütörtökön kapta meg, tehát ha jól számolom jövő7 keddig feladhatja ugye?

(#5422) tozo86


tozo86
tag

Üdv!
Szeretnék beruházni egy 7GB-os mobilnetre az egyik szolgáltatónál (t). A kérdésem az lenne, hogy elég lesz-e nekem ez havi ~80-100 óra online pokerre pokerstarson vagy fulltilten (jó szoftver) + mellette internetezésre (hirportálok, fórumozás, youtube videók (?))?
Előre is köszönöm a válaszokat!

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#5423) F-ECT$ válasza tozo86 (#5422) üzenetére


F-ECT$
titán

Legegyszerűbb ha letöltesz a gépedre egy forgalomszámlálót, méred pár napig, hogy mennyi a forgalmad, és ebből már lehet következtetni a havi forgalomra.

Dive ever, work never.

(#5424) dedike válasza GeneraL_XTX (#5421) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nyomj megfelelő időben egy "0"-t, azaz ügyintéző... (vagy van az a +36-30/63-63-630, szerintem azon is segítenek!) Ez utóbbi is díjmentes saját hálózatból!

Igen, munkanap, a kiszállítás napja nem tartozik bele.

Jó szerencsét!

(#5425) dedike válasza tozo86 (#5422) üzenetére


dedike
addikt

Amíg a youtube-ot nem olvastam, simán mondtam volna, hogy igen. De többet túlforgalmazás esetén sem fizetsz, meg kapsz az adatforgalom után is értesítő sms-t (igaz, csak 100%-nál)!

Jó szerencsét!

(#5426) GeneraL_XTX válasza dedike (#5424) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Felhívtuk a tmobile-t mondták h természetesen ha visszaküldjük a sim-et akkor az előfizu is storno.Elképesztő,nagyon tetszik ez a hozzáállás.És direkt rákérdeztek h ez befolyásolja-e az újabb szerződéskötést,természetesen nem.

Csak tudnám miért éri ez meg nekik mit csinálnak a használt telókkal?

(#5427) dedike válasza GeneraL_XTX (#5426) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk ez a kérdés felmerült már, akkor sem jutottunk vele semmire, hogy őszintén megmondjam. :(
Szerintem, ami olyan állapotban van, azt újból eladják, hiszen annak a telefonnak semmi, de semmi baja sincs.

Hozzáállás.
Ez pedig csupán vállalati kultúra kérdése, illetve azé, hogy ebből a kultúrából mennyi az, ami meg is jelenik egy-egy szolgáltató hazai leányánál. S mint tudjuk a T német cég, annak minden "jóságával" és természetesen "hátrányával"... ;)
Továbbá azt, hogy nem kifejezetten olcsó, a (minden területen) minőségi szolgáltatásokkal, hogy úgy mondjam, ellensúlyozza!

Jó szerencsét!

(#5428) F-ECT$ válasza GeneraL_XTX (#5426) üzenetére


F-ECT$
titán

Mindenhol van ilyen visszaáramló áru, ezeket belekalkulálják a termék árába, így azok fizetik meg, akik megveszik és nem küldik vissza a terméket.

A T elég nagy cég, gondolom ezeket a telókat szét lehet osztani a munkatársaknak céges teló néven, el lehet adni használtnak, el lehet jótékonykodni, el lehet vinni egy T boltba, és mint kiállított darab eladni kedvezménnyel, stb.

Dive ever, work never.

(#5429) mitya221


mitya221
tag

Miért tűnt el a kínálatból a Pulse??
Nem volt még egy éve kapható, de már nem is árulják....
MIért? Szerintem ez a készülék volt a T-mobile kínálatában a legkedvezőbb :S
Megkérdeztem e-mail-ban és azt írták hogy a Pulse minit ajánlják, de hol van az a Pulse-tól?
Az s5230 már több mint egy éve kapható, és mégsem tervezik a levételét..

(#5430) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok.
Nagy gondban vagyok, ugyanis a mobil téma nekem nagyon halvány és ködös...
Tudnátok segíteni?
1. A kérdés az lenne, hogy b.nőmmel szeretnék egymással a lehető legkedvezőbben beszélni. Ez átlagosan napi 5-10 percet jelent. Én a társkártya megoldásra gondoltam, ahol is egymással ingyen beszélünk.
2. De az össz dijat maximalizálni kellene olyan 2000ft-ra. Mivel Domino-s tehát kártyás vagyok eleve bukott ez a maximum, mert fel kell töltsem minden hónapban a telomat ahhoz, hogy le tudja vonni a társkártya árát?
2.1. Havidijas megoldás van ami kedvezö?
3. Esetleg valami flottás megoldásra, amikről itt is lehet olvasgatni?
4. És az internet, mobilra... Ez elöfizetésesen éri meg jobban vagy kártyásan? :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5431) dedike válasza mitya221 (#5429) üzenetére


dedike
addikt

Na ez az a miért, amire ne keress választ, mert úgysem fogsz á kapni! Üzletpolitika. Magyarázni persze lehet a dolgot, pl. ennyit rendeltünk, elfogyott, kész, vagy már nem felel meg a kívánalmainknak, esetleg ott a mini, vegyék azt, de ezek közül a magyarázatok közül (ha egyáltalán köztük az ok) soha, senki nem fogja elmondani, melyik a valós ok. :N

Kár, egy, az árlistában szereplő készüléket- az abban való tartózkodás ideje alapján- egy másikhoz hasonlítani, mivel ebben semmiféle összefüggés sincs! ;)

Jó szerencsét!

(#5432) dedike válasza gordonfreemN (#5430) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Nem túl egyszerű a kérdés. (A Társkártya nem feltételez ingyen beszélgetést egymás közt!
Én a Családbarát kedvezmény igénybevételét javaslom. Itt ara figyeljetek, hogy a bevont számok közül egynek havidíjas előfizetésnek kell lennie, arra terhelik a kedvezmény hívószámonkénti díját! (Minimum díj: 1850 (eco díjcsomag)+ 2x950=3750 forint havonta, hogy ingyen beszélhessetek, ez a legolcsóbb lehetőség szerintem, de ha valaki olcsóbbat tud, ne tartsa magában!)

Flotta. T-s flottát nem igazán találsz, főleg olyat, ami publikus is! :(
Internet.
Először döntsd el milyen készüléken (telefon, laptop, asztali gép), mennyit és milyen célra (adatforgalom!) szeretnéd használni, s utána szívesen segítünk kiválasztani a neked leginkább megfelelő mobilnetes lehetőséget! Itt Te magad is szétnézhetsz, és tájékozódhatsz a lehetőségekről, de ha nem rendszeresen akarod használni, ezt is nézd meg! :R

Remélem tudtam segíteni!

Ui.: Esetleg érdeklődj a Vodafone topickban is, ott is nagyon segítőkészek a srácok! (A Telenort nem ismerem, de érdeklődhetsz ott is nyugodtan!) ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5433) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

most próbáljuk kitölteni a visszaáru nyilatkozatot de picit elakadtam.

ugye a számla alapján kell kitölteni, de a számlán a készülék teljes ára szerepel én pedig részletre vettem. szóval oda mit írjak/hogy jelezzem hogy csak a kezdőrészletet fizessék vissza(33950ft)

vagy ezt majd ők tudni fogják?

és hogy érdemes feladni a postán? csak simán ajánlottan,elsőbbségivel? vagy érdemes rákötni valami biztosítást hogy ne tűnjön el?

(#5434) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

jah és valamiféleképpen vissza lesz jelezve a t-mobile felől hogy megkapták a csomagot és hogy az előfizetés és a telefon akkor storno?

(#5435) dedike válasza GeneraL_XTX (#5433) üzenetére


dedike
addikt

Én a számlán szereplő összeget írtam.
Már nem emlékszem, milyen "csomagot" választottam a Postánál, de elég drága volt... azt hiszem valami start csomag volt, talán bónusz kiegészítéssel? :U Talán...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5436) dedike válasza GeneraL_XTX (#5434) üzenetére


dedike
addikt

Mikor megkapod a pénzt, tudod, hogy visszakapták. Van a Postának ilyen csomagfigyelője, vagy mi.... :K

Jó szerencsét!

(#5437) GeneraL_XTX válasza dedike (#5436) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jó de kb 30nap múlva kapja csak vissza a pénzt, addig meg semmi visszajelzést nem fognak adni? :U

(#5438) dedike válasza GeneraL_XTX (#5437) üzenetére


dedike
addikt

Én onnan tudtam meg, hogy jóváírták a Kapcsolat pontjaimat... meg amikor kaptam az sms-t a pénz visszautalásról, de az valóban majdnem egy hónap múlva volt! :U

Jó szerencsét!

(#5439) GeneraL_XTX válasza dedike (#5438) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ok,összecsomagoltam, beraktam a sim kártyát és a visszaáru nyilatkozatot és holnap feladjuk.

remélem nem lesz probléma. :U

(#5440) dedike válasza GeneraL_XTX (#5439) üzenetére


dedike
addikt

Persze, hogy nem lesz semmi baj! :N

Csak ami rá van írva a visszáru nyilatkozatra! ;) (egy példány abból is kell bele, ha jól emlékszem!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5441) GeneraL_XTX válasza dedike (#5440) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

más papírt nem kell belerakni? szerződést,számlát?

(#5442) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok, szeretnék a barátnőmnek küldeni majd 2 nap múlva egy szülinapi sms-t de ahogy néztem nem fér bele 1sms-be. Ilyenkor hogy küldi el a teló? Mégis 1 SMS-ben de dupla áron vagy két SMS-ben szétvágva? Gondolom szétvágja de inkább megkérdezem.

(#5443) dedike válasza raziel01 (#5442) üzenetére


dedike
addikt

Annyi sms-ben küldi el, amennyi szükséges a mérete miatt! Természetesen annyiszor kell fizetned az sms-t, ahány darabban elküldi! :K

(Csak nem probléma? ;] )

Jó szerencsét!

(#5444) raziel01 válasza dedike (#5443) üzenetére


raziel01
veterán

Nem a pénz a probléma csak úgy akartam, hogy egyben legyen, mert ez egy idézet és az utolsó sor már nem fér bele és kissé hülyén fog kinézni, hogy 2 SMS-ben küldi el de mindegy akkor is így lesz, nem változtatok rajta, mert tetszik az idézet. :D
Kösz a választ. :)

(#5445) dedike válasza raziel01 (#5444) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a telefonja azért össze fogja rakni egybe... :K
(legalábbis nálam összerakja, meg az asszonynál is! ;) )

Jó szerencsét!

(#5446) Tristis


Tristis
őstag

Skacok olyat kérdeznék, hogy ha bejön a T-nél egy készülék azt hogy szokták akciózni?
Régen a pannonnál az új vasak mindig akciósak voltak, erre emlékszek (kb. 4 éve volt :D)

Azért kérdezem, mert megjött az új pulse mini és ha lekapnának az árából 7 rongyot előfizuval vinném minta lopott biciklit :DDD
De most akciós a Samsung S5620 Monte és az is nagyon jó telefon 20-ért, ami nálam előfizuval a lélektani határ. Nem szeretnék két szék között a földre huppanni.

Szerintetek a T eddigi üzletpolitikájából valószínűsíthető-e egy Pulse mini akció 1-1,5 hónapon belül? Direkt nem írok a kérdésről saját véleményt, mert nem akarok befolyásolni.

Előre is köszi! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#5447) Tristis


Tristis
őstag

Jah és gondolom ha jön is Samsung Apollo, ami még jó lehetne az magasabban lesz árazva. Ahogy láttam külföldön 300 Euro, szóval itthon előfizuval is lesz 45 tutti. Egyetértetek?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#5448) Crytek


Crytek
veterán

Valami gubanc van vagy nem tudom.
Múltkor néztem hogy a SUPER csomag ára alig PÁRSZÁZ FT-al (és ez a lényeg) drágább mind a régi extra csomagom ára ezért váltottam.Neten az akciónál azt írták dupla kedvezménnyel 12.150ft az 50 mbit. (Eddig a 25/5-ért fizettem 11,9xx ft-ot)

És most meg a + 300 ft helyett kijött egy szép + 3500FT-al drágább csekk. Most akkor ez hogy is van?

Most pedig nézem a weboldalon a SUPER csomag ára amire váltottam már csak 8550FT.Erre nem lehetne kompenzálni vagy hogy csak ennyit fizessek ??

Next PC Upgrade: 2022

(#5449) club1 válasza Crytek (#5448) üzenetére


club1
veterán

A +3500 Ft-ra magyarázat lehet az, hogy mivel előfizetésről van szó, ezért az első havi számlában nem egy hó, hanem még egy töredék hó is benne van. A 8550 Ft nem csak új előfizetős akció?

(#5450) Crytek válasza club1 (#5449) üzenetére


Crytek
veterán

De benne még van az előző pár napos is amit 3 napra 1xxxftba határoztak meg.Még akkor sem kéne 15.546ftnek lennie 12.150 helyett.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.