Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) bajusz15 válasza dedike (#5334) üzenetére


bajusz15
senior tag

1050 "sima" kártyával, arannyal meg - az én esetemben - 2700 beszélhető le, legalábbis ezt írja :F A zöld zónával nem lenne gond, ugyanis zöld zónában lakok :DD
igen, azt szeretnék :) , de lehet még várok vele, hogy csökkenjen az ára :U
a baj az, hogy nem beszélek sokat, ezért is keresem a legolcsóbb havidíjat, de lehetőleg ne ilyen 40ft/perc.

[ Szerkesztve ]

(#5352) bajusz15 válasza bajusz15 (#5351) üzenetére


bajusz15
senior tag

elnézést.. nem olvastam el az apró betűs részt..
Havi díj - 100%-ban felhasználható belföldi T-Mobile előfizetők felhívása, illetve nekik küldött SMS és MMS esetén
:F

(#5353) dedike válasza bajusz15 (#5352) üzenetére


dedike
addikt

Jah! Bocsi, látom Te Aranytárskártya Kaméleonról írsz! :B
Igen, ott 100% a leforgalmazható, csak adatforgalomra nem mehet, minden másra igen. ;)

(Nekem is van ZZ-s előfizum, érdekes dolgokat tud produkálni néha... :O )

Jó szerencsét!

(#5354) gtasystem


gtasystem
őstag

Hello

vodás vagyok és mostanában egyre többször kapok tőlük ilyen sorsolásos sms-t hogy 300ft/válaszért nyerhetek ezt-azt stb..holott én nem egyeztem bele ilyesmibe hogy nekem ilyeneket küldjenek..legalábbis nem emlékszem..
t-mobile-nál is van ilyen hogy a szolgáltató küldözget ilyen sms-eket?

gondolkozom a szolgáltatóváltáson azért kérdezem..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5355) SPF válasza gtasystem (#5354) üzenetére


SPF
senior tag

Én 10 év alatt 1 ilyen sms-t kaptam.

(#5356) gtasystem válasza SPF (#5355) üzenetére


gtasystem
őstag

köszi..
akkor asszem visszacsattogok t-mobile-hoz..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5357) dedike válasza gtasystem (#5356) üzenetére


dedike
addikt

Csak ezért? :Y

Ezt nem mondod komolyan! :U

Jó szerencsét!

(#5358) gtasystem válasza dedike (#5357) üzenetére


gtasystem
őstag

dehogy..
már filózom rajta egy ideje..több oka is lenne de ez volt az uccsó csepp..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5359) dedike válasza gtasystem (#5358) üzenetére


dedike
addikt

Értem, Te tudod... ;)

Jó szerencsét!

(#5360) 1430 válasza dedike (#5353) üzenetére


1430
senior tag

Azzal a kitétellel, hogy hálózaton belülre! (a társkártya csomag)

gtasystem:
Illetve lehet tiltani, de szerződéskötéskor eleve nyilatkoznod kell arról, hogy engedélyezed e a marketing célú megkereséseket.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5361) Killing válasza 1430 (#5360) üzenetére


Killing
addikt

Hello!
Mivel te hozzáértő vagy, ezekre tudnál válaszolni? :R [link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5362) dedike válasza Killing (#5361) üzenetére


dedike
addikt

Én megcsörgetném a 1430-at, szerintem leghamarabb ott fognak tudni segíteni!

(Nekem anno a d750i-vel volt net problémám. A technikai segítőm, sorról sorra, betűről betűre diktálta a helyes beállításokat. Csak az volt a kérése, adjak egy valamilyen telefonszámot, amin vissza tud hívni, hogy a beállítandó készülék "szabad" legyen!)

(Mondjuk aki onnantól kezdve előttem ügyfélszolgálati munkatársat szid, annak simán leugatom a fejét! :R )

1430:

Ajaj! Ezt nem tudtam! (Pedig abszolút nem mindegy! ) :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5363) adam_ válasza adam_ (#5347) üzenetére


adam_
senior tag

Erre valaki? :U

(#5364) gtasystem válasza 1430 (#5360) üzenetére


gtasystem
őstag

marketingcélú sms az még oké, de itt a vodánál én már ilyen ittapirosholapiros típusú sms-eket kapok..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5365) 1430 válasza adam_ (#5347) üzenetére


1430
senior tag

Kíváncsi lennék, hány napig várnál még itt a válaszra, mire végre felhívnád a 1430-at, és - jelszó ellenében - pár perc után választ kapnál... :P

Tehát mindkét MIX-es számotokon ugyan az a jelenség. És egy néven van? Hívást tudtok fogadni? Mert ha mindkét kérdésre igen a válasz, akkor 99%, hogy számlaelmaradás miatt korlátozva vagytok. Ezt a tényt az is alátámasztja, hogy nem azt írtad, hogy ez azért nem lehetséges, mert minden számlátok be van fizetve, hanem hogy nem kaptál értesítést, ergo szerintem nem vagy a határidőre fizetés mintaképe. ;]

Érdemes lenne ezt tisztázni, mert ketyeg az idő, és a végén még ki is kapcsolják a hívószámokat, ha nekem van igazam. Már az egyirányúsítás feloldásáért 2500 Ft fizetendő (hívószámonként), de ha még le is tiltják, ez az összeg azt hiszem 5625 Ft-ra ugrik (hívószámonként).

Majd írd meg, hogy mi volt az ok! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5366) Killing válasza Killing (#5361) üzenetére


Killing
addikt

Megoldva.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5367) zeroo93


zeroo93
tag

Hello, azzal a gonddal fordulnék hozzátok, hogy a múlthéten voltunk külföldön és a telóm automatikusan nem váltott át roamingra, és a *104#-tel aktiváltam a dolgot. Mikor hazaértünk visszakapcsoltam a mobilt, mert hazafele úton lemerült, viszont amikor itthon beakartam kapcsolni annyit írt ki, hogy A Sim kártya regisztrációja sikertelen. Most akkor letiltották a kártyámat vagy micsoda?

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#5368) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Érdekes kérdéssel fordulok hozzátok.
Nagyon tetszik a T-mobile Ikon 200-as díjcsomagja,de nem akarok Iphone-t,mert az nekem sajnos drága mulatság.
A kérdésem,hogy lehet-e ezt a csomagot más telefon mellé rendelni,illetve akkor olcsóbb lesz-e,mint ha csak sima előfizuval venném.

Köszönöm a segítséget! :R

Üdv, Balázs

(#5369) Jadro válasza gooool (#5368) üzenetére


Jadro
veterán

A jelenlegi csomagodról is válthatsz erre ha a régihez nem köt hűség. Nem muszáj telefont venni hozzá. Ha viszont új telefonban is gondolkozol, akkor nem tudom megkapod-e olcsóbban ilyen csomaggal. Hívd fel a 1430-at!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5370) gooool válasza Jadro (#5369) üzenetére


gooool
őstag

Olyan értelemben köt hűség,hogy a mobilnetre van még.De az azt írja az apró betűben,hogy felfelé váltás engedélyezett.Sztem ez annak minősül,hisz mobilnetes csomag,ami 500Mb helyett 1Gb-os.
Felhívom őket,legalább ez ingyenes.

Üdv, Balázs

(#5371) CsuRi101 válasza gooool (#5370) üzenetére


CsuRi101
tag

Szia, Ikont csak Iphone-nal kérhetsz. És a mobilinternet szolgáltatást nem válthatod ki egy net tartalmú díjcsomaggal. MédiaMániát nem nézted? Szerintem legalább olyan jó, mint az Ikon, ha nem jobb és nem kell hhozzá telefont is venni...

(#5372) gooool válasza CsuRi101 (#5371) üzenetére


gooool
őstag

Ez olyan érthetetlen a T részéről.A legjobb csomagot csak a szifon mellé adják.Inkább nem írom le mit érzek.
Telefon mindenképp lesz másik.
A MédiaMánia azért nem jó,mert már alapból is 5K és abban nincs lebeszélhető perc,ergó havi szinten lenne vagy 8K a számlám a mostani 4-5 helyett és ugyan azokat a szolgáltatásokat használnám.
Akkor maradok a Pulse Mini-nél(holnap megveszem) és a mostani Relax50+Net500.nál.

Üdv, Balázs

(#5373) CsuRi101 válasza gooool (#5372) üzenetére


CsuRi101
tag

A MédiaMánia havidíja lebeszélhető, magyarul kb.185 perc van benne,ha vegyesen használod a hálózatokat (percdíj 26 és 29 Ft).
Ikon az Iphone mellé lett kitalálva, ez van.. :( viszont biztos akad vállalkozó, aki átveszi telefont, ha mindenképpen Ikon csomagra vágyódsz..;-)

(#5374) gooool válasza CsuRi101 (#5373) üzenetére


gooool
őstag

Értem,szóval mindenképp 5K-t fizetek havonta az én esetemben(netezés átlag 400Mb havonta,nem sok telefonálás,pár sms).
Ha lenne pénzem,hogy Ikonnal vegyek Iphone-t,akkor elhiheted,hogy a készüléket nem adnám el. ;]

Üdv, Balázs

(#5375) CsuRi101 válasza gooool (#5374) üzenetére


CsuRi101
tag

Ha nem léped túl a "keretet", akkor 5K és kész. Na igen, megértem, hogy nem adnád el a telót, pedig egy Iphone4-re vevő lennék.. ;-)

(#5376) gooool válasza CsuRi101 (#5375) üzenetére


gooool
őstag

Értem.Köszönöm a segítséget!
Egyébként én egy Samsung Galaxy S-re vágyom,az minden szempontból ász a piacon jelenleg.(na jó,árban nem)

Üdv, Balázs

(#5377) dedike válasza gooool (#5374) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Miért rajongsz ennyire az ikonért? A MM szerintem sokkal jobb, hiszen mindazt tartalmazza, mint az ikon, de van benne mobil Tv is, ami az ikonban a hozzá vásárolható készülék technikai hiányosságai miatt nincs! Ugyanúgy lebeszélhető, mint a többi T-s díjcsomag, azaz hanghíváson kívül sms-re is fordítható, belföldön, belföldi hálózatokban!

Miért? Nincs 9990 forintod? ;]

(Halkan jegyzem meg, iPhone-t bármilyen díjcsomaggal vehetsz, akár a díjcsomagra vonatkozó hűség nélkül is!) ;)

Jó szerencsét!

(#5378) gooool válasza dedike (#5377) üzenetére


gooool
őstag

Jó-jó,nem kell lenyelni azért. :))
Van nekem 10K-m,csak 18 nincs utána havonta,hogy fizessem az Ikon 600-at.
Azt tudom,hogy bármilyen csomaggal vehetem,de akkor már igen borsos árat kérnek érte.

Üdv, Balázs

(#5379) dedike válasza gooool (#5378) üzenetére


dedike
addikt

Az már igaz, hogy a havidíja igen csinos... :B

Ahogy Csuri101 is írta, próbáld meg a MM S díjcsomagot, rosszul nem jársz vele, szerintem, főleg ahogy írtad, még nagyjából le is fedi a telefonálási szokásaidat! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5380) gooool válasza dedike (#5379) üzenetére


gooool
őstag

Holnap megkérdezem,hogy lehet-e csomagot váltani,hátha sikerül.De ha nem is egy Pulse Mini-t mindenképpen elhozok.

Üdv, Balázs

(#5381) dedike válasza gooool (#5380) üzenetére


dedike
addikt

Na várj! Mit akarsz mire váltani? :U Mit ír a My-T?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5382) gooool válasza dedike (#5381) üzenetére


gooool
őstag

Megkérdezem,hogy a Net500-al kombinált Relax50-et lehet-e cserélni MédiaMánia S-re.

Üdv, Balázs

(#5383) dedike válasza gooool (#5382) üzenetére


dedike
addikt

Ha belépsz a My-T-be mit ír? Ott engedélyezi a készülékváltást?

Jó szerencsét!

(#5384) gooool válasza dedike (#5383) üzenetére


gooool
őstag

Közben beszéltem pár emberrel,többek között T-mobile eladókkal is és arra jutottam,hogy elhalasztom a vásárt későbbre.Így tutira bírok csomagot váltani és több tőkém is lesz,így lehet belefér egy komolyabb Android vagy IPhone is.

Köszönöm az eddigi segítséget,hasznos volt! :R :R

Üdv, Balázs

(#5385) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Lassan 2 éve van ikon 400-es előfizum. A 3G már nincs meg. Olyan kérdésem lenne hogy ha majd iPhone 4-et akarok venni a T-nél, de csak szeptemberben lesz náluk, de az én előfizum augusztus végén jár le, akkor rögtön kell hosszabítani a hűséget vagy lehet majd akkor is, amikor megjelenik a készülék? Remélem azért érthető, hogy mire akarok kilyukadni. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv Gyuri

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5386) dedike válasza gyuromoj (#5385) üzenetére


dedike
addikt

Természetesen majd akkor kell (és lehet) hosszabbítanod, mikor megveszed az új iPhonet! ;)

Jó szerencsét!

(#5387) 1430 válasza gooool (#5382) üzenetére


1430
senior tag

Én még annyival megtoldanám a témát (bár már várakozó állásponton vagy), hogy se Ikon se MM díjcsomagokhoz nem használható kisebb (40/100/500MB) net csomag, így ha hűséged van a net csomagra, várd meg, míg letelik! Hiszen akkor nagyobb net csomagra kellene váltanod (pl. RelaxNet M), ami a MM-S csomag havidíján felül számlázódna.

Utána a MM-S díjcsomag szerintem neked megfelelő lenne, kár az Ikonért sírnod. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5388) gooool válasza 1430 (#5387) üzenetére


gooool
őstag

November 25-e után válthatok telefont,addig köt a hűség.Utána tiszta lappal nyithatok előfizut.És egy drágább készülék is bele fog férni.
Köszönöm a segítséget Neked is! :R

Üdv, Balázs

(#5389) F-ECT$


F-ECT$
titán

A webshopból való rendeléskor jár felárral, ha gyors kiszállítást kérek?

Dive ever, work never.

(#5390) dedike válasza F-ECT$ (#5389) üzenetére


dedike
addikt

Igen. :K
Budapest 2400, Pest megye 3830 forint, máshová nincs sürgős kiszállítás!

Jó szerencsét!

(#5391) F-ECT$ válasza dedike (#5390) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, de annyit nem ér az 1 nap nekem :)

Végülis Wave-em lesz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5392) dedike válasza F-ECT$ (#5391) üzenetére


dedike
addikt

Ez már végleges? ;]

Galaxy S nem játszott be? :)

Jó szerencsét!

(#5393) F-ECT$ válasza dedike (#5392) üzenetére


F-ECT$
titán

Megrendeltem webshop-on keresztül, szóval nincs visszaút :Y
Galaxy S nagyon erősen bejátszott, főleg az Android (Froyo) miatt, de minden kedvezménnyel együtt is 108e Ft-ért tudtam volna elhozni, ami nagyon sok.
(Ha lett volna 70-80e Ft körül HTC Legend, akkor biztosan az lett volna a nyerő, de sajnos nem volt.)
Volt már 1-2 nagyon jó telefonom: Nokia 7210, SE D750i; 1-2 rossz választás: Motorola P7389, Nokia E51, remélem ez az előbbi társaságot fogja bővíteni ;)

Dive ever, work never.

(#5394) dedike válasza F-ECT$ (#5393) üzenetére


dedike
addikt

Visszaút egy helyről nincs, ezt azért remélem Te is tudod! :P

Ha nem tetszik, 8 munkanapon belül, stb, stb.... szóval van visszaút! ;)

(De remélem tetszeni fog, s hasznodra válik majd! )

Jó szerencsét!

(#5395) F-ECT$ válasza dedike (#5394) üzenetére


F-ECT$
titán

Mire gondolsz? Koporsó vagy oltár?

8 munaknap? Hmmm. Lehet, hogy mégis Galaxy S lesz ebből... :))

Dive ever, work never.

(#5396) dedike válasza F-ECT$ (#5395) üzenetére


dedike
addikt

az első... :B

Én anno a pulse-t rendeltem meg és küldtem vissza. Nem jött be. Akkor lett N97... de nem szóltam! ;]

Jó szerencsét!

(#5397) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok adatforgalom mérő programot ajánlani, notebookhoz? A Net Traffic Meter-t próbáltam, de nem működött.

(#5398) tjb007 válasza copperhead (#5397) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#5399) F-ECT$ válasza dedike (#5396) üzenetére


F-ECT$
titán

Megjött a teló - 10 perc tapicskálás után is kijelenthetem, hogy ha nem jön elő nagy hiba, akkor marad ez, nem cserélem Galaxyra.

Dive ever, work never.

(#5400) balintXD


balintXD
tag

Valaki nem tudja megmondani hogy a Samsung Galaxy Apollo (I5800) mennyibe fog kerülni a t-mobilnál 2 éves előfizetéssel? Aki tud légyszi segítsen :)

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.