Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6032) dedike válasza Tomyyy11 (#6030) üzenetére


dedike
addikt

Kedves Andersen!

Ezt a történetet Te sem érted, szerintem! Megyek sorban.
Senkit nem érdekel, mikor fizeted a számlát. Egyetlen lényege van a dolognak. A fizetési határidőig be legyen fizetve! Ennyi. Bár itt rögtön sikerült ellentmondásba keveredned saját magaddal, mert írod, hogy hogy nem fizettem be még májusban egy részletett. Tehát nem fizetted időben.
Folytatom.
Mielőtt a T követeléskezelőnek adja át az ügyet, legalább három figyelmeztetést küld az általad megadott lakcímre! Te ezek közül egyet sem kaptál meg. Furcsa. Nagyon furcsa!
Innentől kezdve, mivel új információt nem tartalmaz az írásod, csupán sértegetést, nincs rá mit írni, én úgy gondolom!
Igen, fizethetsz. Mikor aláírtad a szerződést, tudnod kellett, hogy fizetned kell! Vagy így, vagy úgy, de ezt megúszni nem lehet! Szerencsére! (Bíróságon sem lehet arra hivatkozni, hogy én nem tudtam, hogy nem szabad lelőni a szomszédot! Pontosabban lehet, csak felesleges...)

Nem hinném, hogy a T könnyeket fog ejteni utánad...

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.