Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Nordik


Nordik
őstag

Kicserélték ingyen a SIM kártyámat. Elmondtam a srácnak, hogy 3 készülékbe is próbáltam és mindegyibe gond volt vele.
Erre Ő rávágta, hogy biztos az összes telefon rossz volt. :DDD Persze itt nevettem egy jót és elmondtam neki erről a véleményem.

Nah mind1 a lényeg, hogy kicserélték. A végén mikor nézegette a kártyát mondta, hogy hát igen ilyen előfordulhat gyakori cserélgetéskor is...

(#5102) dedike válasza Nordik (#5101) üzenetére


dedike
addikt

Ugye-ugye.... :P ;)

Jó szerencsét!

(#5103) Mr. Teddy válasza Nordik (#5101) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

És a sim kártya csere megoldotta a problémát?

(#5104) Nordik válasza Mr. Teddy (#5103) üzenetére


Nordik
őstag

Eddig úgy tűnik, hogy meg!

Nem tapasztaltunk kapcsolási problémát ill. a hanggal sincs jelenleg probléma. Remélem így is marad. :)

(#5105) Lamarr


Lamarr
csendes tag

Sziasztok a kérdésem az lenne:
Hogy egy még élő pannonos(most már telenoros) előfizetésem meg szeretném szüntetni, azonban a számát átszeretném vinni egy már élő t-mobile-os előfizetésre. Ilyet csinálnak? Vagy csak úgy tudnám a pannonos számomat hordozni ha új előfizetést kötök T-nél és az újonnan kötött szerződéshez kapom meg a régi számom?

[ Szerkesztve ]

Maradjál csendben mert nem hallak!!!

(#5106) Killing válasza Lamarr (#5105) üzenetére


Killing
addikt

Olyat lehet csinálni hogy hordozod a számot. Ekkor megszűnik a telenoros előfizetésed, és lesz egy T-s előfizetésed a volt telenoros számmal.
Írtad hogy egy meglévő t-mobile-os előfizetésre szeretnéd átvinni a számot. A meglévő SIM kártyádra nem fogják átvinni a számot szerintem. Vagy úgy gondoltad hogy a kettőt egybeszámlázzák?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5107) Lamarr válasza Killing (#5106) üzenetére


Lamarr
csendes tag

Ahogy írtam egyszerűen csak a pannonos számomat szeretném használni a meglévő t-s előfizetésemmel. A pannonos előfizetésem megszeretném szűntetni végleg, csak a számom akarom megtartani.

Maradjál csendben mert nem hallak!!!

(#5108) Killing válasza Lamarr (#5107) üzenetére


Killing
addikt

"Ahogy írtam egyszerűen csak a pannonos számomat szeretném használni a meglévő t-s előfizetésemmel."
Tudtommal lehet két előfizetés egy néven.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5109) 1430 válasza Lamarr (#5105) üzenetére


1430
senior tag

Röviden: nem
Hosszabban: A meglévő T-Mobile-os előfizetéseden lehet számcserélni, de csak a kiadható számokat választhatod, márpedig a Telenor-os számod nyilván nem lesz az. Ha áthozod a Telenor-os számod, akkor meg mint élő szám, megint csak nem lesz kiadható számcseréhez.
Megoldás: Hozd át a számod, és ha a meglévő T-Mobile-os előfizetésedre van hűség, akkor a hűség végéig átmenetileg 2 szám havidíját kell fizetned, utána a régi T-Mobile-os számod lemondhatod.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5110) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Azon akadt meg a szemem mostanában, hogy az iPhone-nál a webshopban a tarifák és árak menüpontnál az árak az "új t-mobile előfizetéssel" fülhöz tartoznak. Mellette szerepel egy "készülékváltás meglévő ügyfeleinknek" fül is, amiben nem tudok árat nézni, mert az "ön csomagjában készülékváltás nem teljesíthető" üzenet fogad, ami nyilván az aktív hűségidőre vonatkozik. Elképzelhető, hogy egy drágább árlista fogad majd, ha lejár a hűség, vagy ez csak a pontok, kedvezmények miatt van így? Illetve igaz-e az, hogy két év hűség esetén, ha újra aláírok 2 évet, akkor ezt már másfél év után megtehetem? Ha igaz, hol lehet erről bővebben olvasni?
Köszi!

i6 Silver

(#5111) SEFAN84 válasza manchester85 (#5110) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

18 hónap után vehetsz új készüléket meglévő előfizetésedre!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#5112) dedike válasza SEFAN84 (#5111) üzenetére


dedike
addikt

Ez így igaz, ellenben a webshop felületén az iPhone esetében leghamarabb 24 hónap után fog tudni árakat nézni!
(Egyébként nem tudom, hogy iPhone esetében hogyan vannak készülékváltás feltételei!) :(

Jó szerencsét!

(#5113) dave93


dave93
őstag

Hi all!
Relaxnet M-en gondolkozom. Az otthoni kábeles net mellé elvileg csak 2000Ft lenne havonta. Mire elég a 3GB? Ha korlátoznak, a 128kbit/s mennyire gyatra? Fórumozgatni lehetne azzal is normálisan vagy iszonyat lassú lenne?
Nincs valamilyen program amivel meg tudom mérni most az asztali gépemen hogy mondjuk 1 óra alatt mennyi forgalmat csinálok sima böngészéssel? :R

(#5114) JoHnni


JoHnni
senior tag

Hali!!

Ma megrendeltem egy NET100-as csomagot, a kérdésem pedig az lenne, hogy a hónap végéig felhasználhatom a 100megát és hónap elejétől rendesen megy vagy pedig mai naptól kezdik el számlázni 30naponként az egy hónapot?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#5115) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Gyarekek!

Olvasgattam most egy picit ezt a topicot ugyanis telót kellene már cserélnem.
Én kb 2008. júli óta vagyok T-mobil üzleti előfizetéses. Tehát lassan 2 éve.
Ergo igénybe vehetem a kedvezményes készülékvásárlási opciót ha jól értem :F és erre még persze az ez idő alatt automatikusan gyarapodó pontokat :F ?

Az egészben az idegesít h ha jól értelmezem a dolgokat,hogy minden kedvezménnyel együtt is alig pár ezer forinttal olcsóbban kaphatom meg mint ha új előfizető lennék!???
Akkor ennek mi értelme van?

Javítsatok ki ha tévedek!

P.S: elfelejtettem a jelszavam a my-tmobil-hoz

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#5116) kali válasza Stukker1987 (#5115) üzenetére


kali
legenda

annyi értelme minimum van, hogy a régi telefonszámod megmarad, nem kell +1 vagy új előfizetést (másik hívószámmal) fizetned. ha mindig új előfizetést választanál, akkor mindig új számod is lenne, és amellett fizethetnéd + a régit is, hogy a már sokak által ismert hívószámod ne másszon a semmibe...

JoHnni; a szerződés megkötésétől a hónap végéig részarányos forgalmad lehet - a többlet + fizetős -, aztán majd a hónap első napjától az utolsóig mindig új intervallum kezdődik!

[ Szerkesztve ]

(#5117) Stukker1987 válasza kali (#5116) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Ez nem vigasz,ha recseg,ropog a régi telóm és nem hallom a beszélgetőpartnert.... :Y :W

Jó lenne egy iPhone,de így semmi sem lesz belőle. :O :O

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#5118) JoHnni válasza kali (#5116) üzenetére


JoHnni
senior tag

köszi a választ :R

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#5119) lindermen válasza Stukker1987 (#5115) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia! 1,5 év után kb 6e Ft-al drágábban vehetsz új telefont, az új előfizetéses árakhoz képest. Persze ebből lejöhetnek a pontjaidnak megfelelő forintok (1 kapcs. pont= 1 Ft). Ha megvárod, hogy lejár a hűséged, akkor készülékváltással azt hiszem 1e Ft kedvezményt kapsz az új előfizus árlistában szereplő árakhoz képest. Remélem tudtam segíteni. :)
szerk.: Természetesen a pontokat akkor is levásárolhatod, ha lejár a hűséged, és úgy vásárolsz, tehát a kedvezmény összesen:
Előfizus árlista árai - 1eFt - pontjaidnak megfelelő forint.

[ Szerkesztve ]

(#5120) dedike válasza Stukker1987 (#5115) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ha jól értem, akkor Te üzleti előfizetője vagy a T-nek! Amennyiben a Kapcsolat programról többet szeretnél megtudni, látogass el erre az oldalra, ahol minden lehetséges kedvezményről tájékozódhatsz! ;)
(A készülékváltási kedvezmény csak egy a lehetséges kedvezmények közül!)

Ezen az oldalon pedig tájékozódhatsz arról, hogy az iPhone készülékek is megvásárolhatók üzleti előfizetéses díjcsomagokkal is! ;)

lindermen:

Érdemes lenne megtudni, hogy mivel neki üzleti előfizetése van, ott hogyan alakulnak a hűségidő lejárta után a kedvezményes készülékváltási árak! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5121) Stukker1987 válasza dedike (#5120) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Köszi szépen a felvilágosítást! :R

Szerintem benézek majd és az ügyfélszolgálatnál tisztábban fogok látni és mindent meg tudnak mondani.

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#5122) dedike válasza Stukker1987 (#5121) üzenetére


dedike
addikt

Igazán nincs mit! Mondjuk, ha 1430 erre járna, ő biztos választ tudna mondani, nagyon vágja" a T-s témákat! :K

Jó szerencsét!

(#5123) lindermen válasza dedike (#5120) üzenetére


lindermen
aktív tag

Bocsi! Azon az egy szón (üzleti) valahogy átfutott a szemem vagy az agyam :B :R

(#5124) Csaabi10


Csaabi10
csendes tag

Sziasztok. Az lenne a nkérdésem hogy júliusban és agusztusban várható androidos telefon megjelenése a t-nél és ha igen melyik?:)

(#5125) canniball válasza dave93 (#5113) üzenetére


canniball
nagyúr

"Nincs valamilyen program amivel meg tudom mérni most az asztali gépemen hogy mondjuk 1 óra alatt mennyi forgalmat csinálok sima böngészéssel?"
Pl. NetMeter.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5126) tjb007 válasza Csaabi10 (#5124) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erre még a T -nél sem fognak tudni (és nem is akarnak) neked választ adni.

[ Szerkesztve ]

(#5127) Tocska


Tocska
tag

Tanácsot szeretnék kérni hogy a T-mobilnál meg éri-e megvenni az Iphone 3GS 16-32GB-ot vagy jobban járok egy pár hónapos függetlennel???
melyik a pénztárcakimélőbb????

(#5128) kali válasza Tocska (#5127) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy a t-nél melyik csomagban veszed, illetve sokat számít, hogy mennyiért - és milyen állapotút - tudnál venni használtan?!?!

(#5129) F-ECT$ válasza tjb007 (#5126) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, a SZEMETEK! :)

Btw tényleg irritáló, hogy ugyanaz a cég pl Angliában lazán bejelenti előre a telókat, kapható nála a HTC Legend, Desire, sokkal jobb díjcsomagokat kínál, stb, az itt így leszarhatja az embereket, mert nincs elég nagy verseny :(

Dive ever, work never.

(#5130) #92942848


#92942848
törölt tag

Ma felhivtam a 0680018406-os zöld számot a dominokártyámról
(MS termékaktíválás) és levettek ezért kb 300Ft-ot.
Telefonos ügyfélszolgálat tájékoztatása:

Személyesen menjek be 500ft-ért csináltassak számlalistázást és utánna jóvá irják a 300Ft-omat

No asszem itt fogom befejezni 10 év után a T csoporttal a kapcsolatot.

(#5131) zsugabri válasza #92942848 (#5130) üzenetére


zsugabri
csendes tag

én már régen befejeztem velük:)
telenoros vagyok és amit lehet személyesen intézek

(#5132) F-ECT$ válasza #92942848 (#5130) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez elég durva. Nem lehet, hogy később ez jóváíródik még?

Dive ever, work never.

(#5133) #92942848 válasza F-ECT$ (#5132) üzenetére


#92942848
törölt tag

Nem érdekel,mert holnap beviszem a 3 simkártyát és viz.
domino mind.

(#5134) Csuma


Csuma
csendes tag

Ja,nagy rakás szar lett a T-fos.Lekorlátoztak 2.simkártyámat arra hivatkozván hogy 18 honappal ezelött megszüntetett számomon volt még 1200ft befizetetlen hátralék.Érdekes,a másfél év alatt se számlát se felszólitot nem kaptam róla.Én is vissza dobom a kártyáimat hamarosan a kocsogoknek. :W ;]

(#5135) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha lenne olyan díjcsomag a másik kettő szolgáltatónál, hogy
~200 perc
~10-20 sms
~500 MB adat
~5000 Ft

akkor én sem nagyon gondolkoznék a váltáson, de sajnos náluk az 5000 Ft-os csomagban csak 150-200 MB adatforgalom van, és nagyon drága a túlforgalmazás.

Dive ever, work never.

(#5136) lindermen


lindermen
aktív tag

Én ha tudnék mennék a Djuice-hoz, be van kötve a fejem. A számlás mindehovamindig 20Ft csomagjuk ajándék 100 megás nettel aláz a piacon. Csak mire lejár a hűségem, betöltöm a 26-ot, túlkorossá válok.

(#5137) SPF válasza F-ECT$ (#5135) üzenetére


SPF
senior tag

[link]

Ez nem lenne jó Neked?

(#5138) lindermen válasza SPF (#5137) üzenetére


lindermen
aktív tag

Sztem ez van neki, és a másik két szolgáltatónál hiányolja hasonló csomag meglétét.

(#5139) F-ECT$ válasza lindermen (#5138) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ez van, és akkor még a 10 óra MobilTV-t nem is említettem. (Bár pont a foci vb meccseit nem lehet rajtuk nézni - ismét kösz T...)

Telenor:
Mobilkvartett : a 150-esben kevés az adatforgalom, az 1000-esben túl sok a perc, de ha lenne is egy 500-as csomag (ami szerintem nagyon hiányzik) 7-8000 Ft körül, akkor az ár/érték arányban még mindig a T a jobb.

Voda:
Multimedia 5000 : A 200 Mb net egy vicc, mikor az index.hu címlap kb 3 Mb. Itt is ugyanaz a baj a nagyobbal: a 7900-ben van 300 perc és 100 sms, ami túl sok, míg az adatforgalom 500 Mb, ami kb elég, viszont a havi 2900 Ft többlet a MediaMania S-hez képest 2 évre vetítve: 69600 Ft.

Így hiába lenne kb 80e a HTC Legend a Vodanál, lehet megveszem függetlenül 110-ért, és maradok T-s.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5140) 1430 válasza #92942848 (#5130) üzenetére


1430
senior tag

Domino Díjszabás 6. oldal 2.1.3.:
"Nemzetközi zöld szám 46 Ft/perc"

F-ECT$:
Ezt ne a T-nek, hanem a FIFA-nak köszönd! De hát mennyivel kényelmesebb a T-t szidni, hiszen Te már csak tudod, ki tehet róla... :U Egyébként szerinted ez így logikus, hogy több milliót is jelentő többletbevételről mondott le a T magától, mert azt gondolta, ez így a jó, illetve szándékosan szivatni akarta az ügyfeleit?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5141) F-ECT$ válasza 1430 (#5140) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem látok bele a tárgyalásokba, így nem értem, hogy egy csatorna streamelése miért fáj a Fifa-nak (ugyanazokat a reklámokat látnánk MobilTV-n is, mint a rendes Tv-n.) Azt sem látom, hogy ki miatt nem jött ez össze, azt viszont látom, hogy a T ezt elég szarul kommunikálta. ("Jogi okok miatt nem áll módunkban közvetíteni.")

És azt sem értem, és erről sem adnak semmilyen bővebb tájékoztatást, hogyha a HTC Herot tudják forgalmazni, akkor a Legend-et miért nem.

Dive ever, work never.

(#5142) #92942848 válasza 1430 (#5140) üzenetére


#92942848
törölt tag

Igen de az ügyfélszolga 1.0-ás volt.

Ettől függetlenül váltok telenor-ra

(#5143) Agyalapi


Agyalapi
csendes tag

Sziasztok! Én is t-mobilos vagyok, és most voltam londonban, ahol is próbáltam telefonálni/sms-t küldeni a roaming bekapcsolása után de egyik sem sikerült.. Sőt, engem sem tudtak híni, csak sms-t tudtam fogadni. miért van ez, illetve hogyan kell megoldani ezt a problémát? (valószinű én rontottam el valamit, de mentségemre legyen mondva ez az elsö dominos telefonom eddig elöfizetéses voltam és azzal nem kellett szarakodni)

(#5144) 1430 válasza Agyalapi (#5143) üzenetére


1430
senior tag

Aktiválni kell a Roaming szolgáltatást, illetve az egyenlegnek 1125 Ft felett kell lennie egy tranzakciónyi (hívás, SMS) díjjal. A telefonszámokat pedig nemzetközi formában kell használni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#5145) F-ECT$ válasza 1430 (#5144) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a Roaming-gal nem volt gondom, viszont tfh nem aktiválom, és külföldön jövök rá, hogy kellett volna, akkor így jártam, vagy van mód külföldön is aktiválni? (Előfizetéses készülékkel.)

Dive ever, work never.

(#5146) Killing válasza F-ECT$ (#5145) üzenetére


Killing
addikt

Előfizetésesnél alapból megy, nem kell aktiválni. De ha dominóval külföldön jössz rá akkor így jártál, nem lehet aktiválni, én egyszer szívtam így meg Ausztriában. :(((
Kipróbáltam, külföldön bezzeg lehet deaktiválni a roamingot, de aktiválni már nem. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5147) copperhead


copperhead
aktív tag

A 1430-as telefonszámon melyik mellék az ügyfélszolgálat vagy hibabejelentés?

(#5148) F-ECT$ válasza copperhead (#5147) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát felhívod őket, és megvárod míg bemondják :) De asszem a 0.

Dive ever, work never.

(#5149) copperhead válasza F-ECT$ (#5148) üzenetére


copperhead
aktív tag

Nem mondják be. A tudakozón keresztül értem el őket. Egyébként bármelyik menüben a 0 gomb, igazán jelezhetnék. :(((

(#5150) 1430 válasza Killing (#5146) üzenetére


1430
senior tag

Ha Domino számmal feljelentkezel a külföldi hálózatra, akkor Roaming nélkül csak SMS-t fogadhatsz, de a *104#-tel akkor is tudod aktiválni a Roamingot.

Egyébként ha kikapcsolni (*105#) ki tudtad, akkor nem lehet, hogy aktív volt, és azért nem tudtad aktiválni? :F :U
Ja és még egy apróság: Domino Roaming kikapcsolás után 10 percig nem aktiválható újra a Roaming... :B ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.