Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116200) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

Tegnap megérkezett az új pedálom Crank Brothers Stamp 2 (raw), ha jó látom még senki nem írt erről a típusról.

A régin [link] már aszfalton is csúszkált a lábam.
Gondoltam gyorsan kicserélem, az egyik oldali nagy nehezen lejött(ehhez is két ember kellett), a másik nem adta magát. Másnap bevittem a helyi bicós boltba, le kellett venni a tengelyről a pedált, satuba befogták a tengelyt, már ketten próbálták és egy jó idő múlva megadta magát a szemét. Pedig előző nap be is fújtam a menetnél.

Ma végre kipróbálhattam az újakat, 16km-t mentem 470m emelkedéssel terepen. Eddig nagyon tetszik, végre felfelé határozottan tudok tekerni és lefelé jól fogja a lábamat. A kisebb méretet vettem, 43-as a cipőm, szerintem simán jó a pedál felületének nagysága. Ugye az ajánlás szerint pont ez a 43-as cipő a választópont a két pedálméret között. Festetlen (raw) verziót válaszottam, olyat akartam, ami nem fog megkopni és pont illik is a vázhoz. A vázam olyan, mint a régebbi F1 Mclaren festése [link].

A stamp 2 és 3-ba még raktak rendes golyós csapágyat is, a stamp 7 és 11-be pedig csak csúszócsapágy került. Remélem tartós lesz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.