Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186801) w.miki


w.miki
veterán

Teclast T50 Pro-nak le lehet venni az árát €142.24 (56500Ft)
Store és Coin és OUTDOOR20 kuponokkal
[link] [link]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186802) st6969 válasza V/ (#186797) üzenetére


st6969
őstag

Az AliExpress Saver Shipping-re eddig nem kellett fizetni sarcot. Bár mostanában ezzel a szállítással nem rendeltem. Ez mikor változott?

(#186803) V/ válasza st6969 (#186802) üzenetére


V/
titán

Az utóbbi időben ez nem mindig teljesül, az alább írtban a szokott szó
Ez mindig postai kézbesítés és esetleg ECSC00...-ás logisztikai azonosítóval, nem nyilvántartott levélként jön és ezt itthon belföldi levélként kapja meg a posta, a logisztikai cég vámolja le és ekkor nincs miért fizetni.
Régebben kapott nálunk nem nyilvántartott belga, svéd, holland azonosítót így az is normál levélként kerül a Postától ki. Ez most nem igazán van, néha lesz neki holland azonosító, de azoknál meg a hollandok jelzik hogy csak tranzit és itthon a vámmentes vámolásos témára fut és jó esetben 550 Ft megy a postának.
Úgy 2 éve tapasztaljuk ezt.
Mivel nem írta hogy milyen konkrét azonosítóról volt szó, az is lehet hogy normál kínai vagy más nem EU-s postai azonosítóval lett elküldve hiába ez volt a szállítási mód.

AliExpress Saver Shipping - Nyomkövetés nincs biztosítva a kézbesítésig, de szokott kapni EU-s postai nyomkövetési azonosítót és így nincs vámolás, áfa beszedés és postai kezelési díj.

[ Szerkesztve ]

(#186804) Depiboy válasza spileraaa (#186800) üzenetére


Depiboy
tag

Xiaomi mi band, és nem is feltétlen éri meg kínáól rendelni annyira olcsó itthon is

(#186805) Yahhher válasza Depiboy (#186804) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Mondjuk azzal nem lehet véroxigén szintet mérni, ő mást keres.

Üdv B.

(#186806) gorbep válasza Yahhher (#186805) üzenetére


gorbep
senior tag

Már hogy ne lehetne... nekem a MiBand 6 mér SPO2-t... :U

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186807) bajnokpityu válasza gorbep (#186806) üzenetére


bajnokpityu
félisten

De minek.. Rettentő szar a pomtossaga ezeknek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#186808) citkar válasza bajnokpityu (#186807) üzenetére


citkar
addikt

Egyáltalán minek a legtöbb embernek O2 sat-t mérni, sokkal hasznosabb lenne, ha időnként vérnyomást mérnének, vagy vércukrot, esetleg egy s más laborvizsgálattal kiegészítve.
Ritkán van rá szükség, akkor egy ujjra csiptethető is megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#186809) bajnokpityu válasza citkar (#186808) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Az megfelelő. De egy órába épített ízé mérés helyett jósol...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#186810) gorbep válasza bajnokpityu (#186809) üzenetére


gorbep
senior tag

Van itthon csiptetős krónikus beteg családtag miatt... a MiBand6 ahhoz képest 2%on belül mér mindig...

A vérnyomás mérés az ingoványos terep, mert azt meg személyhez kell kalibrálni, mert óriási a személyek közötti szórása az optikai elvű vérnyomás mérésnek. Persze ezt a felhasználok nem tudják/nem foglalkoznak vele, és köpködnek, hogy mennyire fos... pedig kalibráció után +-5 Hgmm pontosak... csak havonta újra kell kalibrálni...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186811) Yahhher válasza gorbep (#186810) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Persze, mindig 95-99 között van, azért. Gondolom legalábbis.

Üdv B.

(#186812) gorbep válasza Yahhher (#186811) üzenetére


gorbep
senior tag

Sajnos nem, megy az le néha 80-ig is... de ott is szinkronban...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186813) w.miki


w.miki
veterán

Proscenic termékek akciója a GeekBuying-on

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186814) Toobee válasza w.miki (#186799) üzenetére


Toobee
veterán

Van most valakinek működő kódja esetleg?

https://barbieripnk.hu/

(#186815) nimfas válasza Toobee (#186814) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt akartam én is épp kérdezni. Anyámnak vennék egy Poco F5 telefont, jól jönne némi AliExpress kupon hozzá. :DDD

(#186816) w.miki


w.miki
veterán

Ruhákra :(

SAVE01 - $1/9
SAVE02 - $2/19
SAVE03 - $3/29
SAVE05 - $5/49

US $1 OFF orders over US $9
SAVE01
US $2 OFF orders over US $19
SAVE02
US $3 OFF orders over US $29
SAVE03
US $5 OFF orders over US $49
SAVE05

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186817) Zola007


Zola007
veterán

5e Ft alatt tudtok ajánlani 1000 lumen körüli vagy feletti fejlámpat 18650 akkuva?l :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186818) nimfas válasza Zola007 (#186817) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ez [link] nagyon bevállt. Már a másodikat koptatom, villanyszerelő vagyok.
De bevallom én külön vettem hozzá minőségi 18650 Akksit, azok is már vagy 2-3 évesek és jól bírják.

(#186819) tibcsiworld válasza nimfas (#186818) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szabad kérdezni, hogy hol vettél hozzá külön aksit? Akkor rendelném a 2-t együtt.

(#186820) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Erről a TUERBB T-AP66 hordozható akkus kompresszorról mi a vélemény? Kuponkóddal most igen olcsó. Vagy mindenképp xiaomi? Esetleg más alternatíva, amivel lehet autógumit is pumpálni, ha nagyon kell?

(#186821) nimfas válasza tibcsiworld (#186819) üzenetére


nimfas
addikt

Ez alá ne menj minőségben: [link] (Nekem ezek beváltak)
De itthon is van aki prohardver harveraprón árul jó minőségű cellákat.
Töltő nem kötelező hozzá, a lámpa is tudja tölteni, az enyémen még USB-micro csatlakozó van. LiitoKala töltő amim van, szintén legalább 3 éves. Automatán felismeri a cellát 0,5-1A-el tölti (kapcsolható)

Itt van komplett szett, vagy csak cella is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#186822) Coolby


Coolby
tag

Sziasztok, tudtok nekem ajánlani egy jó robot fűnyírót? :R

(#186823) tibcsiworld válasza nimfas (#186821) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

köszi a linkeket.

(#186822) Coolby

a fűnyírós topicban tuti tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#186824) Breki válasza tibcsiworld (#186820) üzenetére


Breki
veterán

Nekem ilyen van ez bevált.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#186825) Zola007 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Zola007
veterán

Rendeltem egyet, kíváncsi vagyok. Köszönöm a linket!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186826) Aidan85 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Aidan85
aktív tag

nekem is nagyon bevált ez a fejlámpa, otthoni használatra

(#186827) Zola007


Zola007
veterán

Apropó, 18650 és AA, AAA akkukat is töltő 4-6-8 csatornás töltőt tud valaki?
Most külön töltöm van, de utazáshoz jó lenne ha csak egyet kellene cipelni

Ha itthon is vehető garival, számlával az még jobb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186828) A214 válasza Zola007 (#186827) üzenetére


A214
aktív tag

Vapcell S4 plus

(#186829) BFeco válasza Zola007 (#186827) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!
XTAR-VC8S teljes csomag
Olcsóbb mint az Aliexpress hivatalos XTAR store.
Hírlevél -5 %!

[ Szerkesztve ]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS

(#186830) tipuka


tipuka
addikt

Nem tudom ki ajánlott ilyen akkumulátoros fújókát aliexpressről, de 20$-rt akcióban megrendeltem és első tapasztalat az volt, hogy nagyon jól fúj. :DDD Komolyabban írni pár hét használat után tudok róla. Köszönöm neki, hátha olvassa... :)

(#186831) domerator


domerator
veterán

Aliexpress nálatok jól működik? Nálam vagy 3 hete egy csomó oldal "maintenance"-re fut. A Choice minden oldala ezt csinálja, de a SuperDeals is, meg amúgy random az egész ali.
Be vagyok jelentkezve. Próbáltam vendégként de ott tele van az új embereknek szóló akciókkal, szinte csak az van.... mondjuk az működik rendesen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#186832) sambenez válasza domerator (#186831) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most ment gond nélkül.

(#186833) pn4hvq válasza domerator (#186831) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem is ilyen, megoldást nem találtam, csak annyit, hogy nem nyitom meg új ablakban a choice terméket, hanem csak rákattintok, feljön "popupként", ha érdekel pontosan, kosárba teszem és onnan meg tudom nyitni az oldalát.
Megnéztem, most persze hibátlanul megnyílik. Annyit csináltam tegnap, hogy minden Alis kukit töröltem más miatt, nem tudom, ez okozta-e a javulást vagy valami más.

(#186834) vacs válasza tipuka (#186830) üzenetére


vacs
veterán

v*rjem b*le a vietnámi (vi.aliexpress.com) linkedbe ... :(((
... de amúgy köszi, én is várom a további beszámolót, mert akkor veszek! :D

(^)(>.<)(^)

(#186835) V/ válasza vacs (#186834) üzenetére


V/
titán

Itt megpróbáltam a vi linket magyarázni.

(#186836) vacs válasza V/ (#186835) üzenetére


vacs
veterán

Hibás a linked!
Egyébként én vissza tudom állítani a vietnamit normálra pár kattintással.

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.