Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156451) fatal` válasza Cs1csó (#156449) üzenetére


fatal`
titán

Nem, semmi köze a DNS-hez (bár éppen a névfeloldás sebességét is érinti, ha azt használod).

CF szerverek fele rosszul routeol a T. Kb. fél évente visszatérő probléma, hogy este szar, most is. Most éppen csak sávszél nincs és lagos, máskor packet lossos is.

Pingeld meg az 1.1.1.1-et és látod :)

(#156452) enginev3.0 válasza fatal` (#156451) üzenetére


enginev3.0
félisten

140ms, tök jó :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#156453) Puro válasza Cs1csó (#156449) üzenetére


Puro
aktív tag

Tömören annyi, amelyik weboldalnál free cloudflare a host esténként úgy tölt be mint 98-ban :U

(#156454) balage25


balage25
senior tag

Lemondás esetén kijönnek az eszközökért? Egy eszközcsere kapcsán már bohóckodtam a postán egy hatalmas dobozzal, de 5 perc után feladtam a doboz origamit. Nekem nem sikerült az apró postánkon a padlón térdelve a hajtogatás. Igaz, becsomagolva vittem az eszközt, feltüntettem rajta az MT azonosítómat, de azt modta a postás néni, csak a postán adott papírból hajtogatott doboz megfelelő a visszaküldésre.

Nem akarok már sem postára menni, sem a DPD-t várni egész nap, sem pedig 20km-t utazni egy telekomos shopba.

(#156455) patrikcoc válasza Puro (#156453) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Viszont napközben is 150+ms, csak estére a sávszél is lenullázódik már február óta… :(

(#156456) skroy válasza balage25 (#156454) üzenetére


skroy
senior tag

Nem fog érte menni senki, marad a posta.

(#156457) balage25 válasza skroy (#156456) üzenetére


balage25
senior tag

Akkor patt helyzet van? Kizárt, hogy postára menjek újból és a padlón térdelve próbáljak szerencsét az origamival.

(#156458) skroy válasza balage25 (#156457) üzenetére


skroy
senior tag

Ki is fizetheted az eszközöket...
Vidd el a dobozt, csomagolj otthon.

(#156459) rasotamas válasza balage25 (#156457) üzenetére


rasotamas
veterán

Én bevittem személyesen egy Telekomba

https://tinyurl.com/rasoapro

(#156460) balage25 válasza rasotamas (#156459) üzenetére


balage25
senior tag

Köszi a válaszokat.

(#156461) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Kötöttem vezetékes internet és tv előfizetést a Telekomnál.
A Telekom alkalmazásban megjelentek a szolgáltatások már néhány napja. Az otthoni internet alatt van van egy bejegyzés, hogy vezéreld a Wifi-d távolról is.
Ha oda koppintok, akkor elkezd töltögetni az alkalmazás és nem jelenik meg semmi sem.
Ahhoz, hogy működjön az alkalmazás ezen funkciója kell valahol valamit még beállítanom, engedélyeznem?
kép1, kép2
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

(#156462) garga01 válasza Cs1csó (#156442) üzenetére


garga01
senior tag

Gondolom Amiko vagy vmi hasonló klón boxot kaptál. Nincs benne semmi különleges, 2 db ragasztó csík van rajta, hogy tv hátuljára fel lehessen tenni, de van 2 csavarnak is hely mint sok routeren. Nem rossz, hogy az rajta van, mert sokkal jobban átszellőzik az egész box amúgy. A 3M amúgy jó minőségű ragasztókat gyárt.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#156463) Cs1csó válasza garga01 (#156462) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y :K Amiko
Akkor ez kvázi "gyári" megoldás? :R :F

(#156464) garga01 válasza Cs1csó (#156463) üzenetére


garga01
senior tag

Igen, az összes ilyen "mini" formájú Amiko boxon van gyárilag.
Ami más, nagyobb méretű, pl. 8265 azon nincs.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#156465) Sharkweb válasza szaniszlokar (#156461) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Addig még fizikailag nem kötik be a szolgáltatást, addig ez a funkció nem használható, mivel nincs mivel kommunikálnia.

[ Szerkesztve ]

(#156466) ImpersonatoR

Telekom TV SmartBox - DV8519B-AV-Telekom

Ennél a boxnál meg lehet csinálni, hogy másik címen is tudjam használni ?
Elviszem másik címre akkor működik minden kivéve az élő TV adás :).
Archív adásokat is lejátssza.

(#156467) garga01 válasza ImpersonatoR (#156466) üzenetére


garga01
senior tag

Saját VLAN-on megy az IPTV, így ha el is viszed max Telekomos vezetékes nettel műxik, de más szolgáltatóval biztosan nem (nincs rajta a multicast jel, amit vár a box).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#156468) Capella válasza szaniszlokar (#156461) üzenetére


Capella
senior tag

Legalább egy hete nem működik ez a távoli WiFi elérése, vezérlése az ONT-nak.
A Telekom szerverrel lehet valami gubanc, elcsesztek valamit. Kisebb valószínűség, hogy a legutóbbi app frissítés után.
Ugyanez van nálam is Sagemcom F@st 5670-nél, azt írja, hogy a HomeGateway funkció működik, de semmi egyéb adatot nem lehet elérni.
Volt korábban hasonló eset, amikor hosszabb ideig a widgeten nem jelenítette meg a még rendelkezésre álló adatkeretet, azután egyszer csak ismét jó lett.

(#156469) rasotamas válasza garga01 (#156467) üzenetére


rasotamas
veterán

És telekomos kiosztott mobilnetről sem megy?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#156470) Sharkweb válasza rasotamas (#156469) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Nem mert mobilneten nincs IPTV.

(#156471) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló, szerettem volna a tv2 -t nézni pc-ről online. Minden más működik, de az nem. Azt írja, hogy "Tartalomtulajdonosi korlátozások miatt a csatorna ezen az eszközön nem elérhető." Ez mitől lehet? miért nem tudom pc-n nézni a műsort? :R
(telefonos appból ugyan ez)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#156472) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!
Üzleti előfizetéshez nem lehet Android boxot kérni, csak az IPTV maradt. Itt viszont amikor visszanéznék korábbi műsort a műsorújságból, kiírja mindig, hogy meg kell vásárolni, 0 Ft-ért.
Nem saját előfizetés, ezért nem vernék költségbe mást: rá merjek nyomni a 0 Ft-os vásárlásra? Miért 0 Ft-ot ír, miért nem ingyenesen visszanézhető az előző 2-3 nap műsora, mint Android boxon?
Köszönöm.

(#156473) pictigjis válasza Taci (#156472) üzenetére


pictigjis
senior tag

ingyenesen visszanezheto, 0 ft-ba kerul. ra kell nyomni, ez van

(#156474) hegegabi80 válasza szabacsik (#156471) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ezt én is észleltem korábban, de csak adott csatornán nem minden adásnál.
Valamiért az ép aktuális műsor le van korlátozva. De akkor meg ne reklámozzák úgy a TV GO-t, hogy ugyan azokat a csatornákat és adásokat nézhetem, mint a normál boxon.

(#156475) Taci válasza pictigjis (#156473) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm.

(#156476) tuto558 válasza szabacsik (#156471) üzenetére


tuto558
tag

A tartalomtulajdonos korlátozhatja hogy milyen eszközön lehet megtekinteni az adott műsort. Erről nem a Telekom tehet. A Telekom honlapján fel van tüntetve, hogy egyes műsorok elérhetősége korlátozott lehet TV GO-n.

[ Szerkesztve ]

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#156477) szabacsik válasza hegegabi80 (#156474) üzenetére


szabacsik
őstag

+ tuto558

Köszi a válaszokat, így már értem...de akkor is kemény, hogy csak box-on keresztül nézhető... :F :R

/\____/\

(#156478) boborján2 válasza Taci (#156472) üzenetére


boborján2
tag

0ft = ingyenes , hiszen nem kell érte fizetni...

Az viszont tény ,hogy ez a megoldás nagyon béna.

‐------
Tvgo korlátozás.
Soha nem értettem ezt az elcseszett szabályozást a tartalmak körül. Ez csak az előfizetők szivatása.
Nagyképernyőn bármit nézhetek , pl. tabletem meg nem! Hol van ebben a logika??

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156479) patrikcoc válasza patrikcoc (#156319) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

SEI boxra ma jött egy újabb firmware frissítés, ami megoldotta az akadozást, illetve a színtér ismét állitható. Security patch frissült a márciusira.

[ Szerkesztve ]

(#156480) csako


csako
veterán

Nincs új a hold alatt, ma este is problémás cloudflare :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#156481) patrikcoc válasza csako (#156480) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Discord el se indul... :(((

(#156482) Sz_Imre válasza patrikcoc (#156481) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Az még hagyján, de 5-10 percenként fel-le csatlakozik, rohadt idegesítő. :W
Jobb lenne, ha a Telekom a hálózat minőségét javítaná, mert volna mit.
A cloudflare is tehetne valamit az ügyben.

(#156483) patrikcoc válasza Sz_Imre (#156482) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Most csak IPv4-en rossz, a Discordnak meg nincs v6-os címe...

(#156484) Sz_Imre válasza patrikcoc (#156483) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Oké, legyen, bár egyiken sem tökéletes.

(#156485) vigyory71


vigyory71
tag

Sziasztok,

SDMC boxra lehetséges telepíteni RTL+ appot? Elvileg az új 12-es Androiddal már lehetséges kellene hogy legyen (RTL+ app Android TV 11-től felfelé kompatibilis) csak nem tudom hogyan tudom ezt megtenni. Alapból nincsen rajta, sőt eddig nem is nagyon piszkálta a fantáziámat, de úgy tűnik a jövő évi BL meccsek miatt mégiscsak érdekes lehet a dolog számomra is :-)
Másik megoldás az Apple TV-m lenne, de erre még csak az ígéret szinten van RTL+ app.
Szóval ha valaki telepített már ilyet a SDMC boxra, akkor kérem segítsen némi infóval, hogyan...

(#156486) mgaben válasza vigyory71 (#156485) üzenetére


mgaben
senior tag

Ha a boxon lévő play áruházban nem találod, akkor próbáld meg számítógépen a webes playről ráküldeni. Nyilván a weban ugyanaz a google fiók legyen bejelentkezve amia boxon. Nekem pl az NHL.TV appra azt írta a boxnál, hogy a szolgáltató (telekom) miatt nem támogatott, aztán webről simán ráküldtem.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#156487) vigyory71 válasza mgaben (#156486) üzenetére


vigyory71
tag

Köszönöm. Itt lehet az ebállat elhantolva, hogy a boxon nincsen bejelentkeztetve semmilen google accountom. Megnézem ezt izibe'
Köszi! :R

(#156488) yogibear válasza vigyory71 (#156487) üzenetére


yogibear
addikt

[link]

- Nem lehet az applikációban előfizetni. Minőség gyatra.
- Kedves Roland! Köszönjük az értékelését. Az előfizetést asztali gépről vagy laptopról tudja elindítani. Üdvözlettel: RTL Ügyfélszolgálata

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156489) vigyory71 válasza mgaben (#156486) üzenetére


vigyory71
tag

Köszönöm a supportot. Beléptem az egyik google fiókommal a boxon, némi keresgélés után megtaláltam az appot, letöltöttem, elindult, most már csak a Telekom TV előfizetésem mellé használható user/pass párost kell előkotornom, és minden esélyem megvan rá, hogy menni fog.
Köszi még egyszer!

(#156490) vigyory71 válasza yogibear (#156488) üzenetére


vigyory71
tag

Nekem elvileg elindult, most megpróbálok rá belépni és meglátjuk. Az elszomorítana, ha csak laptopról/PC-ről megy esetleg rendesen, mert BL meccset roppantul nem szívesen nézegetnék laptopról. Még ha HDMI kábelen esetleg ki tudom tenni TV-re, nem nagyon van kedvem átrendezni a lakást a meccsnézéshez. :(((

(#156491) lionhearted válasza yogibear (#156488) üzenetére


lionhearted
őstag

Senki nem akar 30%-ot tejelni a Googlenek... :(

Tegnap még működött...

(#156492) vigyory71 válasza yogibear (#156488) üzenetére


vigyory71
tag

Sikerült belépnem, aktiválnom. Az első tapasztalataim szerint a minőséggel (nekem legalábbis) nincs bajom. Nem rosszabb, mint simán az élő RTL adás. A TelekomBoxról a távirányítóval kicsit nehézkes a kezelése, de egy USB stick+Logitech billentyűzet/egérpad kombóval egész barátságosan kezelhető. Simán megette a Box, úgyhogy erre se tudok panaszkodni. Azt majd meglátjuk, hogy ha a BL meccseket csak ezen keresztül tudjuk nézni, az milyen élményt tud nyújtani, de ezen majd ráérünk akkor gondolkodni, ha aktuális lesz. Egyelőre pozitív, hogy megy, nézhető, és nem akadozott, nem esett szét a kép.

(#156493) mgaben válasza vigyory71 (#156489) üzenetére


mgaben
senior tag

Nincs mit. Pont tegnap beszélgettünk haverokkel erről. Én tuti nem fogok ezeknek pluszban fizetni a BL meccsekért. ott rohadjon rájuk... :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#156494) skroy válasza mgaben (#156493) üzenetére


skroy
senior tag

Ugyanúgy lesznek tv közvetítések, mint eddig is. Az RTL streaming felületén pedig a többi meccs is elérhető lesz. Ez jó dolog szerintem.

(#156495) vigyory71 válasza mgaben (#156493) üzenetére


vigyory71
tag

Ezzel pont így vagyok én is. Azért vettem elő a Telekom előfizuhoz tartozó lehetőséget, amit eddig nagyon le sem poroltam. Mivel viszont amúgy is benne van az M-es TV előfizuban, így erre pont jó lesz. De biztos nem venném meg külön 2 rugóért havonta, mert annyit nem nézegetem, és pluszban a BL meccsek miatt sem biztos, hogy akarnék ennyit kipengetni havonta. Persze a reklám mentesség nagy úr. A két rugós tiszta előfizetési díjért cserébe ez is jár ám! :C De ha belegondolunk, hogy mire az ember minden streaming szolgáltatót pluszban kifizet... A világ pénze nem elég rá. :Y

(#156496) yogibear válasza lionhearted (#156491) üzenetére


yogibear
addikt

Minek tejelne ha a saját weboldalán fizettethet bármi mással is, pl hazai banki appokkal...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156497) mgaben válasza skroy (#156494) üzenetére


mgaben
senior tag

Szerintem sokkal kevesebb lesz a hagyományos platformon a közvetítés. Egy darab csatornájuk van. Mondjuk nem tudom, hogy a "B" kategóriás meccsek maradnak e továbbra is a sport tv-n. Egyébként kritikán aluli volt az rtl-es közvetítés amit eddig idén tapasztaltam. Pedig az emmnégy után nincs magasan a mérce. :DDD Ráadásul nagyon sokan panaszkodtak a stream platformra. Persze ezek szubjektív dolgok. De én pluszban nem fogok ezért a sz@rért fizetni. Na, de nem offolom tovább a topikot.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#156498) zoli62


zoli62
addikt

Két hete webshop bán rendeltem meg a gigabites optikai internetet. Múlt pénteken szerelték be, minden működik, a sávszélesség 940/930 Mbs asztali gépen, de a rendelés azóta sincs lezárva. Járt már így valaki? Le lett adva belső hibára. Ügyfélszolgálat szerint az ilyen esetek mostanában megszaporodtak. Várhatóan mennyi ideig szokott tartani az ilyen jellegű hibák javítása?

(#156499) yogibear válasza vigyory71 (#156492) üzenetére


yogibear
addikt

Az idézetet azért tettem be, nehogy a appban akarj előfizetni, mert onnan nem lehet...

de egy USB stick+Logitech billentyűzet/egérpad kombóval

Nekem erre a célra egy M9 mini keyboard van beüzemelve, ami Bluetooth / Wireless dual mode és még 5 fő gombot rá lehet tanítani a tv IR távirkájáról is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156500) yogibear válasza skroy (#156494) üzenetére


yogibear
addikt

Ugyanúgy lesznek tv közvetítések

Kérdés, hol... az SD rtl3-on ahol eddig is? annyit is ér...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156501) yogibear válasza vigyory71 (#156495) üzenetére


yogibear
addikt

Mivel viszont amúgy is benne van az M-es TV előfizuban, így erre pont jó lesz. De biztos nem venném meg külön 2 rugóért havonta

Kicsit tévedésben vagy... a M-es ben az RTL+ Active van benne, nem az RTL+.. az külön pénz...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156502) tuto558 válasza zoli62 (#156498) üzenetére


tuto558
tag

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, viszont én is egy beakadt rendeléssel küzdök, ráadásul a beragadás miatt nálam néhány TV csatorna nem elérhető, de a számlában benne van. Hiába jelentettem le szolgáltatás hibára, lezárták, mert csak belső hiba lehet elvileg ilyenre. Ment a panaszlevél múlt héten, hiszen így kötbérre sem vagyok jogosult...
Március 10-e körül volt a rendelésem, tehát kb másfél hónapja húzódik a dolog.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#156503) yogibear válasza tuto558 (#156502) üzenetére


yogibear
addikt

beakadt rendelés

Az jó soká fog tartani, mire valamelyik IT-s kér mekis gyerekmenü megrendelése között ráér és kiüti...
Nálam hasonló volt, számhordozás lett volna, de nem sikerült abszolválniuk elsőre, mert mint kiderült, ember felvitte a 2. Tkom kártyát, az elsőt nem is sikerült hozzárendelni, azt meg 10_44-kor megette a rendszer, 10:45-kor meg le is tiltotta, mint kiderült...
Második alkalommal hosszas telefonálgatás után újraindította a 2. emberke a folyamatot, ami persze megint nem futott le...
3. emberke hibajegyet állított ki, hogy az egész folyamatot nullázza már le vmi központi IT-s "szakember"... és full nulláról lehessen mindent újra kezdeni
Na ez majdnem 2 hónapig tartott... mire jött az sms, hogy hurrá most már aztán menni fog... természetesen nem a kért és a rendszerben benne lévő számomra jött az üzenet, ami a fiókomhoz is meg van adva, hanem a hordozandó másik szolgáltatónál lévő számra... még ennyit sem tudtak megoldani... pedig külön kértem...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156504) vigyory71 válasza yogibear (#156501) üzenetére


vigyory71
tag

Ooopsz... most nézem, mennyire igazad van...
RTL+ Aktív:

RTL+:

Szóval ezzel a T-től kapott frankó kis RTL+ Aktív-val gyakorlatilag megnézhetem a Hotel Margaret összes régi epizódját, meg A Levente Nagyfőnököt aki titkárt keres epizódjait, amit azért nem néztem meg, mert kiégett volna a szemem már akkor is, amikor leadták a normál műsorkeretben :DD

Hát ezek fényében majd nyárig lesz elég időm megszokni, hogy Ágyő BL meccsek :C

Mondjuk miért is adná ingyen az RTL a meccseket, ha adhatja pénzért is. Ebben is látok realitást.

[ Szerkesztve ]

(#156505) mgaben válasza vigyory71 (#156504) üzenetére


mgaben
senior tag

Ja, tényleg el is felejtettem. Nekem is ez van. Lópikulát nem ér... T-től kaptam amúgy én is. Azt gondoltam majd jó lesz, hát nem. :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#156506) vigyory71 válasza mgaben (#156505) üzenetére


vigyory71
tag

Ahogy elnézem ez az RTL+ Aktív csomag pont erre van. Mint az egyszeri jány a mesében. Térdepelt a csacsin, meg gyalogolt is, hozott is ajcsit a királynak, meg nem is, megmutatta csunyáját, de a kebelit azt ugye szemérmesen elrejtette.
Az RTL is úgy gondolta csinál egy ilyen jóféle csomagot, amit a szolgáltatók a bolond előfizetőknek odaadhatnak. Széles vigyorral, nagylelkűen, nesze gyökér... igaz, hogy valójában nem ér egy kalap szamócát sem, mert hát megnézhetjük vele amit amúgy nem igazán akarnánk, de így elmondhatja az RTL és a szolgáltató is, hogy milyen nagylelkű, és előnyös ajánlat ez, nekünk, a Nagyrabecsült Előfizetőnek. És mint tudjuk, a mi érdekeinket maximálisan szem előtt tartva dolgozták ki amúgy... :C
Hogy' mennyire becumiztam én is a nagy dumát, pedig azt hittem, van már annyi eszem 53 évesen, hogy ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az biztosan nem is az. :W
Úgy tűnik megrögzötten idealista vagyok :R

(#156507) mgaben válasza vigyory71 (#156506) üzenetére


mgaben
senior tag

Mondjuk én nem váltottam nagyobb csomagra szerencsére, maradt kb a régi, csak aláírtam +2 évet a tv vásárlás miatt. Váltani meg úgysem fogok, mert nálunk a T optika az egyetlen. Egyébként van drágán jósz@r mikrós/wifis net, esetleg mobilstick, meg tányéros tv. :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#156508) vigyory71 válasza mgaben (#156507) üzenetére


vigyory71
tag

Neeeem... emiatt semmiképpen sem váltanék én sem. Nem is gondolom, hogy a T lenne akire húzom az orrom emiatt a semmire sem jó RTL+ csomag miatt. Nagyobb csomagra sem érdemes váltani emiatt, és az igazság az, hogy a Voda, vagy a DIGI sem jobb egy halovány szőke p*na szőrszálnyival sem. 22 év Voda/UPC hűség után lettem T felhasználó. Van rutinom a másik oldaltól is.
Valahol viszont az RTL-t is meg kell értsem, mert ők sem jótékonysági szervezet. Pénzt akarnak a pénzükért cserébe. Jobban bosszant, a saját lámaságom, hogy egy rumgőzös pillanatomban elhittem, hogy ilyen simán hozzájutok a BL meccsekhez :))
Aztán belelógott a kezem a bilibe és ráébredtem, hogy ez nem így működik :N

(#156509) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ma lettem figyelmes, hogy smartboxon van egy üzenetem mi szerint a smartboxhoz van egy új frissítés miszerint ez verzió frissítéssel is csak azok fura ,hogy én ezt már egy pár héttel ezelőtt megkaptam és feltelepítettem így android 12 van már a smartboxon. Most ez valami téves frissítés újbóli kiküldés lenne?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#156510) lionhearted válasza vigyory71 (#156504) üzenetére


lionhearted
őstag

És akkor tegyük hozzá amit a TV2 Play prémium csinál fordítva... semmi pénzért nem tudod közvetlen megvenni, csak a TV mellé kapod... amit meglehet venni, az pedig egyenértékű kb ezzel az Aktív csomaggal. Na, így meg liga meccseket nem lehet nézni...

Tegnap még működött...

(#156511) yogibear válasza vigyory71 (#156504) üzenetére


yogibear
addikt

Mondjuk miért is adná ingyen az RTL a meccseket, ha adhatja pénzért is. Ebben is látok realitást.

Erről szól a dolog... rendszeresen bukja a nézettséget az RTL a TV2-vel szemben így beruháztak olyanba, amitől nézettséget várnak...
Volt róla cikk is anno, hogy kb 9-11 millió ajróért vették meg a jogokat idényenként... az előző 3 idényre (2021–2024) az MTVA összesen 18,6 millió ajrót fizetett...
Lehet számolni, mennyit pakolt rá az RTL ajánlata...
És számolgatták azt is, hogy legalább 140ezer streaming efi kell nekik hozzá, hogy null szaldósak legyenek...
[Eldőlt: csak mutatóban közvetít majd BL-meccseket a tévében az RTL – aki nézni akarja, elő kell fizetnie]
[az RTL+ streamingplatform szolgáltatási díját hamarosan megemelik]
Ez utóbbi meg tegnapi hír...

Amúgy a B csomag a SportTv-é lett, így lesz a tévében BL meccs...

Közben a királyi tv is bevásárolt... hogy legyen valami nemzetközi kupa az adásmenetben...
[2,8 milliárd forintért vette meg az MTVA az Európa-liga meccseinek a közvetítési jogait]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#156512) Per Me válasza Pityu. (#156509) üzenetére


Per Me
tag

Ez egy tegnap, vagy tegnapelőtt érkezett újabb frissítés, a kiírt szöveg nem teljesen fedi a valóságot, nincs fő verzió váltás, marad 12. Viszont az epg nálam borzasztó lassú lett. A hang lehetőségeken frissítgettek, ahogy látom.

(#156513) Pityu. válasza Per Me (#156512) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én mikor bekapcsoltam a smartboxot ma már nagyon lassú volt pedig a frissítést még nem is telepítettem 🙂
Nekem a múltkori frissítés után pl egy factory resetett kellett csinálnom.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#156514) boborján2 válasza yogibear (#156500) üzenetére


boborján2
tag

Az rtl három elég régóta HD-ben van.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156515) ^Boss


^Boss
őstag

sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy költözés esetén, ha a jelenlegi lakásban is ugyanazok a lehetőségek, mint az újban (optika + a tv hozzá), akkor mi a módja a költöztetésnek telekom szinten? az eszközök maradnak nálam, vagy lesz egy olyan kör, hogy leadok mindent, aztán majd a bekötésnél hoznak újakat? egyáltalán mennyivel előre érdemes szólni, ha nem akar az ember net nélkül maradni?
ha esetleg van bármi egyéb, amit valaki tapasztaltból már tud, azt is nagyon megköszönöm! :R

(#156516) tuto558 válasza ^Boss (#156515) üzenetére


tuto558
tag

Én kb 2 héttel szóltam előre a költözésnél, előre rögzítettük az időpontot. Aznap reggel a régi helyen leszereltem az eszközöket és el kellett hozni az új helyre. Nálam volt technológia váltás, szóval csak a TV boxok maradtak, a koax HGW-t viszont csak elrakta és hozott magával ONT-ot optikához. Ha nálad ugyanaz a technológia, elvileg maradhat ugyanaz az eszköz, bár volt itt akinek sikerült újabb típusú HGW-re cserélni költözésnél. Aznaptól értelem szerűen régi helyen már nem volt net, csak az új helyen.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#156517) ^Boss válasza tuto558 (#156516) üzenetére


^Boss
őstag

nagyon köszi a választ!
az jó hír, ha lehet eröltetni az eszközcserét ilyenkor, a tv-box-okkal nem vagyok elégedett, gyakorlatilag azt a heti 1-2 használatot (heti foci meccsek) is mindig megelőzi vagy egy fagyás, vagy akadozás, vagy használhatatlan belassulás (=restart, vagy leginkább áramtalanítás, mert annyira megdöglik).. :D, nem tudom 1.5 évvel ezelőtthöz képest jobb-e a helyzet, van -e új revízió vagy hardver, de ennél rosszabb csak nem lehet.
BOX-ból, ONT-ből melyik a legjobb? (bár arra eddig lekopogom, de semmi panaszom nem volt)

[ Szerkesztve ]

(#156518) Ducsi


Ducsi
csendes újonc

Sziasztok! Az mitől van, hogy frissítés óta úgy kb egy óra tv nézés után elkezd akadni a kép?

(#156519) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

CF megint elesett...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#156520) patrikcoc válasza Ducsi (#156518) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Tegnap jött a SEI boxra egy újabb firmware ami javította.

(#156521) Ducsi válasza patrikcoc (#156520) üzenetére


Ducsi
csendes újonc

Arra hol lehet frissítiteni, mert azt írja a rendszer naprakész?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.