Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90851) Domonkos válasza dqdb (#90848) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ugyan! Az ekezeteket mar evekkel azelott sem szerettem. :)

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#90852) Synthwave válasza Mr.Csizmás (#90847) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"elfogadhato ar-minoseg-ertekarany haromszogben vannak"

Tehát nem sz@rok. Amennyiért meg mostanában itthon megy némelyik, már kifejezetten ajándék kategória.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90853) BBpeter


BBpeter
csendes tag

Kicsit széttagolódott a kérdésem, de egy dolog van, amire még nem tudtam egyértelmű választ megalkotni.

1. Van-e olyan akár pudding akár normál keycap szett, amire érdemes lecserélni a stock mini 3 daybreak szettet, és minsőségi előrelépés? (Előnyben a pudding)

A switch kérdés akkor marad lezáratlan, igyekszek majd minél többet tesztelni, és megtalálni a tökéletest. :)

"It always seems impossible until it's done."

(#90854) dqdb válasza BBpeter (#90853) üzenetére


dqdb
nagyúr

Világítósban nincsen.

Nem világítósban AliExpressről JCS, XMI vagy Shenpo dyesub PBT a legolcsóbb opció és eléggé határozott előrelépés.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90855) ati888 válasza ati888 (#90623) üzenetére


ati888
senior tag

Na így sikerült magyarítani, nekem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#90856) Synthwave válasza BBpeter (#90853) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahogy már írták, a legegyszerűbb a dye-sub Shenpo (nekem eddig két Cherry profilos szettem van tőlük, és rossz szavam nincs rájuk, érték a pénzt), de egyébként a Ducky gyárilag adott PBT kupakjai is elég korrektek. Már ha szereted az OEM profilt.

Értsd azt sem ártana eldönteni, hogy milyen profilt szeretnél. Azokból is van minimum egy tucat, ha nem több (Cherry, OEM, DCS, DSA, SA, AF SA, MT3, XDA stb.).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90857) tipuka


tipuka
addikt

Rendeltem az AKKO Steam Engine 5108B Plus ISO DE/Nordic-hoz Outemu Silent Lemon V2-t, 3$ lejött a végösszegből még, ha eléri a kosár a 29$-rt. Vettem 4 csomaggal. Az
Akko CS Jelly Purple switch nekem nem jött be. :(
Kíváncsi vagyok milyen lesz, na meg mire egyesével kicserélem őket... :DDD (nekem ez újdonság). Legalább más bill-hez is később jó lesz, ha ez a beválik. :)

[ Szerkesztve ]

(#90858) BBpeter válasza Synthwave (#90856) üzenetére


BBpeter
csendes tag

Eddig végig OEM-et használtam, de most erősen felkeltette az erdeklődésem a Cherry. Szóval most abban az irányban keresnék.

"It always seems impossible until it's done."

(#90859) Exom válasza ati888 (#90855) üzenetére


Exom
tag

Milyen kupakot vásároltál? Honnét ?
Magasabb mint az eredeti Akko?

(#90860) eagleberg


eagleberg
tag

Én pedig a Vertex V One lineáris, gyárilag kent kapcsolókat rendeltem. Valakinek van véleménye róla?

[ Szerkesztve ]

(#90861) dqdb válasza eagleberg (#90860) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jókat hallani róla és jó áron adják.

Ha jól rémlik, akkor a JWK gyártja.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90862) ati888 válasza Exom (#90859) üzenetére


ati888
senior tag

A fekete az Ducky magyar, találtam itt helyi boltban. Kicsit magasabb, mint az akko és minőségben is gyengébb, viszont átvilágítva jobban olvasható.

(#90863) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eszembe jutott egy talán érdekes taktilis frankenswitch.

Akko CS Jelly Blue kapcsolóház
Wuque Studio Brown stem
22 mm-es, 62,5 gF-es, triple stage Geon rugó

tl;dr: Közepesen nehéz, full polikarbonát ház, kemény long pole, medium/high taktilitás. Esetleg kaphat switch filmet, ha nincs sok foam a billházban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90864) BBpeter válasza Synthwave (#90856) üzenetére


BBpeter
csendes tag

Van itt mondjuk két keycap szett ami szimpatikus:

[Shenpo Dye Sub 1.2mm]
[Keychron Morse Code 1.4mm]
Hogyan lehetséges eldönteni, hogy most ezek közül melyik ami minőségibb mint a ducky, és melyik ami rosszabb? Nyilván ugye mondtátok hogy ezek a Shenpok jobbak, de mi alapján?

Mint mondtam én nem feltétlen egyenes ajánlást szeretnék, hanem kicsit jobban akarok érteni a témához.

Köszönöm szépen! :R

"It always seems impossible until it's done."

(#90865) Domonkos válasza BBpeter (#90864) üzenetére


Domonkos
Ármester

>Mint mondtam én nem feltétlen egyenes ajánlást szeretnék, hanem kicsit jobban akarok érteni a témához.

Emlitettuk mar az ergonomikus billencseket? ;]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#90866) sutszi


sutszi
veterán

Ma elmentem az Alza showroomba, hogy megnyomkodjam élőben a kiállított Keychron billentyűzeteket.
Sajnos nem volt red switches, de a brown és blue is hasznos tapasztalás volt. Egyrészt élőben a saját fülem által el tudtam helyezni, amit eddig max videón láttam. Másrészt ki tudtam próbálni ami videón szintén nem tud átjönni...milyen érzés ilyen switcheket nyomkodni. Meg úgy általában körbe lehet fogdosni egy ilyen szerkezetet... nem kicsit meglepő a súlyuk pedig tudtam, hogy nehezek...
Szóval hasznos élmény volt...mindenkinek ajánlom, aki most indul neki a témának...

Ezen kívül egyik kollégámmal beszélgetve feljött a VR srácok videója...ezt anno láttam is de elfelejtettem és most újra megnéztem. [link]
És ha már ott voltam rákerestem még a vonatkozó témákra. [link] [link] [link]

Nekem mindegyik tetszett... Jani GMMK Pro-s küzdelme. A Pisti meglepetése egyértelműen a halkság miatt adott reményt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#90867) lorcsi válasza sutszi (#90866) üzenetére


lorcsi
veterán

Ezt a meglepetes Pistis videot en is belinkeltem 1-2 honapja
szepen meg is kaptam a valaszt, h azoktol a kapcsoloktol mar van jobb halkabb es ugyesebb is
tokeletesen osszeszedett valaszt kaptam
nezd vissza, mindenre megadtak mar a valaszt ( konkretumokkal stb)

en is nyomogattam mediaba kapcsolokat es dioztam mi legyen ami halk es hosszutavon bejon
( csomo olyan elado tkl-t lattam ahol nem jott be a tulajnak.. de azert a boltitol sem sdta olcsobban :F )
q sokaig neztem az aprokat, hatha jon valami olcso hasznalt keychron, h kiprobaljam es ha nem jon be tovabb adom. De sajna nem volt fent egy darab sem. Most h megvettem az uj billentyuzetet, most van vagy 2-3 is fent :DDD
De mar elengedtem a mechsnikus szalat

megvettem egy uj logi k650-et es q jo :C
ezt kerestem es meg is van a kellemes billentyuzes erzet :))
ez 10k volt es magyar, tele extra gombokkal
asszem egy full mecha gombsora tobbe kerul :DDD

ui:
tx mindenkinek a segitseget, a tapasztalat csereket es az ajanlasokat .. no meg a rengeteg turelmet :K
:R

[ Szerkesztve ]

(#90868) nyunyu válasza lorcsi (#90867) üzenetére


nyunyu
félisten

logi k650

Ez hanyadik lóbőr a tizenévvel ezelőtti (M)K520-ról?
Harmadik?

Előszőr lecserélték a szögletes médiagombokat kerekre, úgy lett (M)K540 a neve.

Most meg hozzáadtak 110-et a billzet nevéhez, és azt hitték, hogy senkinek sem fog feltűnni, hogy ugyanannyi pénzért már nem adnak mellé 2 gombos egeret.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#90869) DevilAqua válasza lorcsi (#90867) üzenetére

Remek választás, Logitech nem téved, évekig kiszolgál majd :R

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#90870) Domonkos válasza DevilAqua (#90869) üzenetére


Domonkos
Ármester

En a logitech helyett inkabb ezt a AJTÓTÁMASZ ÜLŐ RÓKA-t ajanlanam. :K

Whoop, sry; torolheto. Azt hittem, hogy az ajtotamaszos topikban vagyunk. :B

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#90871) Molydeus válasza sutszi (#90866) üzenetére


Molydeus
senior tag

A meglepetés billencs amúgy tényleg szép gesztus.
Valahol értem is, hogy abból a videóból miért maradt ki, de technikailag nézve a Silent Bobagum rettenetes igényelné a kenést. Valószínűleg az összes szilikon pados/gyűrűs halkított kapcsoló problémája többé-kevésbé, hogy a gumi súrlódik a műanyag felületen.* Se a járásnak, se a hangnak nem tesz jót. Ez utóbbira lehet, hogy csak én vagyok kihegyezve, de ahogy az egyéb zajokat kioltja a pad, úgy lesz zavaró ez a súrlódó hang. A másik kontakt, ami ilyet tud produkálni az a stem lábai és a leaf fémje között lép fel. Ha mást nem is, halkított lineárisoknál ezeket mindenképpen érdemes kenni. Szerintem akár bővebben is - persze nem túlkenve -, mint a többi felületet. Sima lineárisnál abszolút nem ajánlott a több kenőanyag, de a szilikonosoknál segít a súrlódáson.
205G0-val megkenve sokkal jobb lesz ez a switch is, bár továbbra is tartom, hogy nem kiemelkedő. A töredékáron beszerezhető Silent Peach v2 - eltérő rugóerővel - majdnem ugyanezt halkságot hozza gyári kenéssel.

*: A puha, nyúlós leérkezés elkerülése mellett ezért is ajánljuk a HxG Silent Linear-t (és a Tactile-t is), mert ott nincs ilyen súrlódás. Ha nem lenne túl drága, a Gateron Zero Degree megoldása is mentes ettől. Ebben a ház aljában és tetején lévő kis szilikon párnák halkítanak, amik nem mozognak, és a Gateron szokásának megfelelően nem is a legpuhább anyagból vannak, szóval jóval kevésbé nyúlós a leérkezés mint pl. a Bobagum-ban.

M.

(#90872) Synthwave válasza DevilAqua (#90869) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt is kezded a zöldséget?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90873) DevilAqua válasza Synthwave (#90872) üzenetére

Bocsánat semmi rosszat nem akartam írni.
Csak a tapasztalataim alapján a boltomban(billentyűzeteket is szervizelek, takarítok, egyedi kupakokat gyártok), hogy oké valóban nem egy "svájcibicska" már a Logitech de még mindig megállja a helyét a mai piacon, ha az irodai billentyűzetek nézzük.

Továbbá úgygondolom semmi zöldésget nem írtam.
Remek választás? Igen
Logitech nem téved. - Néha szokott, általában nem
Évekig kiszolgálja majd? Igen

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#90874) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Keychron K11 Max

Halo75 v2 hang. A silent red valamiért kimaradt + nem merték lennyomni a space-t? ;]

[ Szerkesztve ]

(#90875) lorcsi válasza nyunyu (#90868) üzenetére


lorcsi
veterán

Itt van mellette a k800 is
nagyon hasonlo a ketto

azert az elmult evekben tortent inflacio hozzaadott az arakhoz rendesen, ezt is erdemes figyelembe venni

(#90876) sutszi válasza lorcsi (#90867) üzenetére


sutszi
veterán

Az elkerülte a figyelmem, hogy volt már... Inkább azért linkeltem, mert kicsit része annak a folyamatnak, ahogy próbálom kitalálni, hogy mi legyen... hátha egyszer másnak is segít elindulni.

Most visszanéztem a kapott válaszokat is... illetve látom, hogy ennél ár/érték arányban van jobb, gyárilag kent kapcsoló. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#90877) dqdb válasza Ereshkigal (#90874) üzenetére


dqdb
nagyúr

De legalább nincsen szivacshangja (igaz, ez sem tetszik ;] ) és nem podcast mikrofonnal készítették a tesztet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90878) Ereshkigal válasza dqdb (#90877) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Pedig van benne cucc rendesen. Mondjuk ki lehet szedni. Aztán hátha nem lesz rosszabb. :)
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#90879) dqdb válasza Ereshkigal (#90878) üzenetére


dqdb
nagyúr

A hangteszt után megnéztem. Szilikonnal van kitöltve, az kevésbé módosítja a hangot. És nincsen IXPE switch foam, ami a szivacshang jelentős részéért felelős.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90880) sutszi válasza Molydeus (#90871) üzenetére


sutszi
veterán

Látva, ezeket a kenéssel kapcsolatos körülményeket, már eleve gyárilag kent kapcsolóval próbálkoznék. Már csak azért is mert végtelen idő és rutinom sincs benne, hogy mit és hogy kell. Ennyire már tényleg nem szeretnék belemenni... A maximum most az a szint, hogy barebone +switch + kupak... Vagy készre szerelt...

A Silent Peach v2 és a HxG SilentL Lineart jegyeztem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#90881) dqdb válasza sutszi (#90880) üzenetére


dqdb
nagyúr

3-4 éve a gyárilag kent kapcsoló még szitokszó volt, mert azt jelentette, hogy a gyári kenést el kellett távolítani, mert annyira rossz volt a legtöbb esetben. Másfél-két éve már nagyon jó gyári kenések vannak, és a dolgok olyan gyorsan változtak az elérhető kínálatban, hogy a 2-3 évvel ezelőtt jónak számító kapcsolóknál garantáltan lesz kevesebb melóval és/vagy olcsóbban ugyanolyan vagy jobb eredményt produkáló alternatíva.

Stabilizátoroknál sajnos még ma sem lehet elkerülni a kenést, szerencsére ott is egyszerűsödik az élet egyes új designok esetében, ahol már nem feltétlenül igaz az, hogy a legjobb nem megkent stabilizátor is sokkal rosszabb, mint a megfelelő módon megkent legrosszabb, inkább úgy fogalmaznék, hogy egy nem megkent clip-in TX hozza egy megfelelő módon megkent legrosszabb szintjét. Szerencsédre sok barebone a gyártó által kent stabilizátorral jön, bár itt a kenés sokszor hagy maga után kivetnivalót.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90882) Seep válasza Domonkos (#90870) üzenetére


Seep
senior tag

Gonosz vagy :).

Mas, vettem egy szett Outemu peachet, a silent red keychronhoz kepest, sokkal jobb bakker.

(#90883) kristof123 válasza Ereshkigal (#90874) üzenetére


kristof123
őstag

Én ezt találtam a Halo V2-ről: videó link

(#90884) Mephike


Mephike
senior tag

Az Akkonál érkezik két új billentyűzet is fa kialakításban.
MU01 Mountain Seclusion
MU01 Autumn

(#90885) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
Neo Ergo kínai IC

tenting, fa és akril csuklótámasz, külső súly, 1,8 kg (meglepően könnyű köszönhetően az alacsony tenting szögnek), PCB gasket mount, JST kábel helyett pogo connector a daughterboard felé, sokféle szín (anodizált és coating is), 124-152 USD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90886) Molydeus válasza dqdb (#90885) üzenetére


Molydeus
senior tag

A jobb alsó sarkot még ki kell találnom, de így, hogy látszanak a támogatott split-key-k, nálam ez komoly esélyes.
A színt viszont lehet, hogy hamarabb kellene, amig még rendelhető a candynél a kisebbik freebird numpad...

M.

[ Szerkesztve ]

(#90887) dqdb válasza Molydeus (#90886) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nagy pozitívum, hogy megléptek az ANSI Enter ellenére az osztható bal Shiftet, ilyet eddig csak a Sand Glass Ergo kínált ergo vonalon.

A jobb alsó sarkot még ki kell találnom
Nálam így nézne ki modtap használatával, egy másik billentyűzeten szépen működik a gyakorlatban is:

Azaz tap = →/↑ és hold = Ctrl/Shift.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90888) dqdb


dqdb
nagyúr

[link] [link]
halkított Kailh Choc V1 kapcsolók, jövő héten lesznek elérhetőek (low profile Keychronokba nem jók)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#90889) Synthwave válasza DevilAqua (#90873) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Helyesbítenék, a piac valós, átfogóbb ismeretének fényében:

Remek választás? Nem. Legfeljebb köptetőtea helyett.

Logitech nem téved. Kivéve, amikor fillérszexuál a soktízezres periférián, szándékosan alulfeszeli a mikrokapcsolóit, netán egy örökkévalóság óta nem képes legyártani olyan egereket, amikre ki van éhezve a nép, és a megjelenés napján elfogynának a polcokról (G305 Superlight, G703 Superlight), esetleg kétszeres felárral adja a nem túl impozáns billentyűzeteit, vagy mikor egy rendszertelenül beiktatott piacreform után évekre úgy megül a babérjain, hogy konkurencia szinten még a boldog-boldogtalan is elhúz mellette.

Évekig kiszolgálja majd? Vagy igen vagy nem. Egyáltalán nem volna meglepő az utóbbi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90890) Molydeus válasza dqdb (#90887) üzenetére


Molydeus
senior tag

:K Az is, de úgy rémlik az első képeken nem volt split Backspace sem, bár az jóval gyakoribb, nem hittem, hogy pont ennél hagynák ki és szerencsére nem is hagyták.
Az 1.5U-s Super és Ctrl is jól mutat - és végre semi-spliten is visszakapnám a Ctrl-t :) - , de pont a törés miatt nem jön ki mod tap-pel sem az arrows a sarokban, csak a 3x1U módon*. A WASD, IJKL, HJKL, stb. sajnos nálam nem működik a gyakorlatban.
Egyelőre az a legvalószínűbb, amit te is írsz, azzal a különbséggel, hogy felcserélném 1.75U-s Shiftre és a szélen 1U-s FN-re, már ha ezt támogatná a PCB a 3x1U modok mellett is.

*: Meg persze a Meridian pofonegyszerű megoldásával, amit nem is értek, miért nem vesz át senki.

M.

(#90891) Molydeus válasza Ereshkigal (#90874) üzenetére


Molydeus
senior tag

A teljes magasságú knob-ok a LP-on nagyon furán mutat, arról nem is beszélve, hogy nem jól pakolható egy olyan bill-en, amit szerintem sokan használnának behordozósnak.:/

M.

(#90892) Molydeus válasza BBpeter (#90864) üzenetére


Molydeus
senior tag

Elkezdtem írni, hogy szerintem:
- a vastagságok éppen fordítva lesznek, a Shenpo a vastagabb, a Keychron oldalán a Morse 1.2mm-nek írja,
- ez ugyan szubjektív, de a cherry profil sokunknak sokkal kényelmesebb, mint az OEM,
- a Shenpo elég jó lefedettséget ad, míg a Keychron féle Morse nagyon nem,
- a Shenpo feliratai teljes egészében dye-sub eljárással készülnek és jobb minőségben, mig a Morse reverse dye-sub is (amikor a kupakot színezik a felirat helyet, ami sok problémát okoz)...
és ekkor láttam meg ezt a "semi-transparent" izét... Tudom, ízlések és pofonok, de ettől eltekintve is nem hiszem, hogy ezt az áttetsző kupakra félig öntött megoldást "dye-sub PBT" néven kellene forgalmazniuk, csak mert a feliratozás részben úgy készül (részben ugye reverse). Egyáltalán, mi a francért nem sima double-shot vagy puding...?
Amúgy az az 1.2mm szerintem, csak azon a részen jöhet össze, ahol a külső "köpeny" van, maga az áttetsző rész sokkal vékonyabb lesz.

M.

(#90893) Ereshkigal válasza Molydeus (#90891) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Egyetértek.
A knobbal egyébként úgy vagyok, hogy kipróbáltam, van is ilyen billentyűzetem, de nekem abszolút nem volt game changer... sokkal hasznosabb egy plusz billentyű abban a pozícióban.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.