Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) NeoPampalini válasza repvez (#10099) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Vivaldi: 6.2.3105.58 (Stable channel) stable (64-bit)
(Linux, bár ez elvileg nem számít.)

Viszont reklámblokkolóból CSAK az uBO van fent, és a Vivaldi saját blokkolója a YT-n "Block trackers"-re van állítva, mert ha reklámokat is blokkoltam vele ("Block trackers and ads"), akkor nem működött egyik plugin reklámszűrő sem a YT-n. :D

(#10102) Fred23 válasza tibaimp (#10100) üzenetére


Fred23
nagyúr


Droidon most próbálgatom a Brave böngészőt, YT-on eddig tökéletes, egy darab reklámot se láttam, és azonnal indul minden videó.

(#10103) tibaimp válasza Fred23 (#10102) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A kutya fáját! Azaz! Köszi :R :R

Igen, én is ezt használom telefonon meg a yb-ra a PC-n is!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10104) repvez válasza NeoPampalini (#10101) üzenetére


repvez
addikt

egyelöre anynit értem el, hogy nem látom a reklámot viszont ugyan anyni ideig fekete lesz a video screen és a homokora pörög majd ismét megjelenik a kihagyás gomb amire ujra rá kell nyomni, tehát nem lehet magára hagyni ha folyamatosan szeretném nézni .

(#10105) NeoPampalini válasza repvez (#10104) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Ja ja ja, ilyen nekem is volt.

Lehet, hogy valami apró beállítás lesz az uBlock-ban. Keresgéltem itt a saját hozzászólásaimban, esetleg ezekben van valami, ami segíthet?

[link]

[link]

Az első alapján rosszul emlékeztem, van még egy blokkolóm. :DDD

(#10106) repvez válasza NeoPampalini (#10105) üzenetére


repvez
addikt

ez a githubos cucc nem megy fel hibát dobál , hogy nem ismer fel valamit

(#10107) Jakesz


Jakesz
őstag

Pár napja meguntam a Revanceddel való kínlódást, és előfizettem Premiumra. A videóminőség beállításával van problémám. Ha automatikusra van állítva, akkor fixen 480p-ben indul minden videó. Gigabites netem van, és a készülék stabilan hozza is a sebességet, szóval gyenge netkapcsolatra nem lehet fogni. Ha a jobb képminőséget állítom be, akkor is csak 720p-ben indítja el.
Be lehet állítani, hogy 1080p-ben induljanak el a videók? Revancedben ez sokkal jobban meg van csinálva. Csak ott meg más gondok vannak...

(#10108) DS39 válasza Jakesz (#10107) üzenetére


DS39
nagyúr

Nincs konkrét felbontásra vonatkozó beállítási lehetőség. (Csak az adott videó közben, és szerintem ez direkt van, erőforrást spórol a Google)
Egyébként van, hogy automatikusan feljebb vált miközben nézed (fekvő nézetben), de sosem indul úgy, hanem manuálisan kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#10109) Jorus válasza Jakesz (#10107) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én ezt használom 8k-ra állítva, így mindig a lehető legnagyobb felbontással indul minden videó: Auto Quality for YouTube™

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10111) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Történt valami változtatás a kötelezően nézendő reklámok terén? Eddig előfizetés miatt ezek szerencsére elkerültek, (már szinte el is felejtettem, hogy léteznek reklámok a platformon) de ma hirtelen minden videó előtt valami kötelező szponzorált tartalmat kell nézni 1x-2 x másodpercig, van, hogy kettőt is egymás után. :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10112) ledgeri válasza vaakuum (#10111) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez csak az akkor kezdődő tendencia folytatása ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10113) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!
Telefonnal készítettem 4K videókat és szeretném feltölteni ebben a felbontásban, de mindig kisebb méretben kerül fel, mit hol kellene állítani az alkalmazásban?

(#10114) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Aki régóta használ google accountot, és emlékszik úgy, hogy használta a google support fórumát, rá tudna nézni, hogy a myaccount.google.com/dashboard hány csoportot mutat, a groups.google.com ellenében?

Akinek van biztos infója az esetleges különbséggel kapcsolatban, örömmel fogadnám! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10115) bolic válasza Bazs1981 (#10113) üzenetére


bolic
őstag

Később kerül megosztásra akár 4k is, csak a YouTube szerver túlterheléstől függ.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10116) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Van vagy 66 livestreamem egy játékból "Elden Ring" ara gondoltam hogy egybe rakom az összeset és kivágok minden unalmas részt és csak a boss megölését és az itemek felszedését tartom meg.

A kérdésem: Ha egyesítem a livestream videókat, akkor lesz minőség romlás?

(#10117) VoidXs válasza Abrion (#10116) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Generation loss mindig van, hacsak nincs meg az eredeti.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10118) Abrion válasza VoidXs (#10117) üzenetére


Abrion
senior tag

az elmúlt 3 hónapban livestreameltem
szal nem régiek

(#10119) VoidXs válasza Abrion (#10118) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ja, hogy eleve csak YouTube-on van az eredeti. Abból mindig van minőségromlás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10120) Abrion


Abrion
senior tag

és ha mondjuk csak kivágos részt csak enyi? akkor is lesz, és nem egyesitem

mármint marad a 66 video csak kivágom az unalmas részeket

[ Szerkesztve ]

(#10121) ledgeri válasza Abrion (#10120) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a youtube kódolja a videót akkor lesz minőség romlás:
-streamelve volt felfelé: már a felfele küldött anyaghoz képest is rosszabb minőségü amit látsz
-kivágnál belőle: kivágott rész újra lesz kódolva >> minőség romlás
-levágnál belőle: újrakódolás>> minőségromlás
-egybe raknád a kivágott részeket >> minőségromlás.

A youtube-nak nem érdeke, hogy handbrake szintű placebo bitrátával, és kódolási eljárással kódolja a feltöltők videóit. ár le merem fogadni egyszer majd ez is bekerül a prémium-ba (mint apple-es innováció ;] ).

Ha 2-3* kell szerkesztened, akkor talán a legjobb letölteni az egészet, és megcsinálni saját max bitrátával, de már ott sem biztos, hogy a youtube-os VOD minősége, és a letöltött mp4 közt nincs különbség...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10122) Abrion


Abrion
senior tag

OBSben ment a stream. de ja youtubera

(#10123) ledgeri válasza Abrion (#10122) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha nincs rögzíve nálad, már csak a youtube-os pakkod van, amire a fentiek igazak!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10124) Abrion


Abrion
senior tag

ok készitetem 2 livestreamet, és megprobáltam egyesiteni csak hogy lássam menyire romlik a minőség, de nem vagyok képes egyesíteni a kettőt
A Studióban click a videora, aztán szerkesztő, odabent 5 lehetőség van középen.
Vágás
Homályosítás
Hang
Záróképernyő
Infókártyák

És a videó és hangsáv alatt meg nincs semmi, valamit lecsesztem? :D

[ Szerkesztve ]

(#10125) rajzol01


rajzol01
tag

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni. A kisfiam yt csatornáját felfüggesztették, valószínű rosszul állítottunk be dolgokat. Google ezeket a lehetőségeket ajánlotta fel:

A fő gond az hogy a csatorna tele van / volt fáradtságos munkával készített videókkal, de ha a 2. opciót választottam a videók csak egy része volt letölthető.
Beállítottuk az életkort, úgy tűnt sikerült visszaállítani a fiókot, be is tudunk lépni a YT-ba, de a csatorna és velük a videók eltűntek.
Ezt a csatornát nem tudjuk kezelni, vagy a videókhoz hozzáférni valahogy az én profilomon keresztül ?

köszönöm szépen.

(#10126) Narxis


Narxis
nagyúr

Gondoltam a sponsor block miatt felteszem a revanced youtube -ot, kb. 1 nap után már nem tudok videókat nézni mert bufferel folyamatosan. Annak ellenére nem engedi, hogy van prémium előfizetésem. Úgy látszik a Google vérszemet kapott és tényleg utána megy mindenkinek. Mi lesz legközelebb? Nem lehet apk-t telepíteni mert warez? :W

Thanos was right.

(#10127) Fred23 válasza Narxis (#10126) üzenetére


Fred23
nagyúr

Invidious.

Clipious.

Ha valakinek már nagyon tele van a töke.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.