Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) ERPY


ERPY
őstag

Ingyenesen megszerezhető cuccok, ha valakit érdekel:

[link]

Még 3 nap van hátra.

(#21052) Lehiñito válasza ERPY (#21051) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Épp most kezdtem el. Nem szoktam rankedezni, de ha már vannak ezek a free itemek akkor csinálom párhuzamosan a ranked storm körökkel, hogy meglegyen a ranked pickaxe is. Nem akartam de lassan gold háromban leszek rankedbe. Az elöbb is behúztam egy wint. Jó erős ez a hádész lánc vagy mi. Ha magamhoz húzom vele az enemit azt sem tudja hova célozzon. Addig meg szétcsapom. :DDD

(#21053) Fortnite76 válasza 0xmilan (#21044) üzenetére


Fortnite76
csendes újonc

Bocsi nem kötöszködni akarok, de a Rankedbeli szint nem azt jelzi csak, hogy hány vihart éltél túl ??? Én többre tartom, ha valaki pl. BR-ben mondjuk mythic X, az talán jobban tükrözi a játékos milyenségét...


Nekem is vannak jó és rossz napjaim is...

Én szívesen csatlakoznék squadba hazánkbeli gamerekkel, akik este modjuk 22.00 - 24.00-ig szoktak játszani... ( Nem bokorcampelek, nem sunnyogok koronát csapattárstól, csapattársat nem hagyok hátra, ha lehetőségem van segítek a harcban, nem csak kivárok...mikrofonom az esti játszás miatt sajnos inaktív... ) Ha valaki hasonló ismérvekkel szokott játszani BR-ZB-ben ahhoz/azokhoz szívesen csatlakoznék...

(#21054) 0xmilan válasza Fortnite76 (#21053) üzenetére


0xmilan
addikt

> a Rankedbeli szint nem azt jelzi csak, hogy hány vihart éltél túl ???
Huh? Akkor nyilvan csak noni tudna a rangod, mert negativ vihart nem tudsz tulelni, de ugye csokkeni is tud a rangod, ha rosszul jatszol. :U

> BR-ben mondjuk mythic X, az talán jobban tükrözi a játékos milyenségét...
Ez nem tudom, mit jelent.

En is este jatszok, de csak mikrofonosokkal.

(#21055) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Amennyiben 2FA módban szeretnék játszani. PC-n megtörtént minden ehhez szükséges regisztráció, viszont az Xboxra bejelentkezve továbbra sem látszik semmi ebből az egészből.
Próbálkoztam az epicgames.com-on keresztül PC-n a connect accounts fülre kattintani, de azt az üzenetet kapom, hogy nem tud bejelntkezni az Xboxba ezzel az accounttal.

Nem igazán tudom érthetően elmagyarázni, mert én sem értem- a gyerek játszik vele, nem én- de ha van valami tippetek, végtelenül hálás lennék!
Köszi előre is!

(#21056) Fortnite76 válasza 0xmilan (#21054) üzenetére


Fortnite76
csendes újonc

Jogos, tényleg így / így is van, csak én is játszottam az előző seasonban Rankedben és mondjuk top 25-re és kb. 1 killre is léptem kb. 20-30 %-ot egy meccsen...A csökkenés meg mondjuk top 95 és 0-1 killnél max. -10 % volt...nagyságrendileg...

Ez alatt tehát azt értettem, hogy azért Rankedben könnyebb volt Rangban lépdelni felfelé, mint mondjuk Battle Royal-ban...

És Te azt kérdezted, hogy " Milyen szint korul keresel csapattarsakat? "

A Battle Royal-ban Mythic szinttől meg minimum 10 kill és win is kell, hogy feljebb lépj...azért ez mégis csak jobban "emberpróbáló" dolog... és talán jobban mutatja a játékos "szintjét".

De ez már tényleg kötöszködés, ne haragudj !!!! :R :DD Jó játékot !!! :K

(#21057) csabiks


csabiks
senior tag

Másodjára sikerült lootolnom egy ilyen vízköpő vagy jégköpő valamit, egészen overpowered fegyver :D az új kispisztoly viszont átlag 2 lövés temetés, az is tetszik :D tök jó, hogy mindig tesznek bele ezt azt..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21058) draco31 válasza csabiks (#21057) üzenetére


draco31
veterán

Bejön nekem is. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21059) draco31


draco31
veterán

Cora küldinél a szerezni koronát, az miért nem jó neki, ha meccset nyerek?

Ja nem szóltam, kövi ugrásnál megadta.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21060) Iramirez válasza draco31 (#21059) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Kérdés :) Ha van nálad medál,akkor a kis zöld koponyák újratermelődnek ?

Sry Draco,nem válasz akart lenni :D

[ Szerkesztve ]

(#21061) draco31 válasza Iramirez (#21060) üzenetére


draco31
veterán

Teljesen vérig sértődtem. :DDD

Úgy emlékszem, ha az a medál van, akkor igen. De rég jártam arra, mert a map közepén kezdek mindig a kis tónál, ott veszem fel az NPC-t, aztán mikor merre visz a szél. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21062) 0xmilan válasza Fortnite76 (#21056) üzenetére


0xmilan
addikt

Jaa, hogy a lamas hatizsakokra gondolsz.
Az sem jelent sokat, mert az assist-okat is kill-nek szamolja, akkor is, ha a csapattarsad olte meg vegul. Masreszt sokan ugy jatszottak ezt ki, hogy bot lobbykba mentek es 10 AI-t bedaralni nem nehez.
A rang egesz jo indikator, de teny, hogy killek nelkul, csak magas helyezessel is lehet konnyen szintet lepni. Talan a rang + K/D arnyaltabb kepet fest, amibol latszik, ha 0 killes jatekokkal lett Unreal az illeto.

(#21063) becenevem válasza 0xmilan (#21062) üzenetére


becenevem
aktív tag

Vége lehetne ennek a zöld pocsolyának. Ha oda végződik a játék akkor csak a büdös nagy véletlenek múlik ki nyer. Repked mindenki mint egy herélt majom. :O

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#21064) becenevem


becenevem
aktív tag

Nem válasz akart lenni.
Na most én nyertem végre a pocsolyában. Harmadikból kiesett a mythic soti, az azért jó valamire. A gyerek a vízzel lövöldözött, de amikor lő nem tud fordulni. Ez szerencsés volt számomra.

Makd kipróbálom azt a fegyvert.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#21065) Iramirez válasza becenevem (#21064) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Mindig azzal szednek le a végén..... :(

:D

(#21066) becenevem válasza Iramirez (#21065) üzenetére


becenevem
aktív tag

Ketten vagyunk csávóba shotgun 65 sebzés majd rádobtam egy shockwave gránátot kiküldtem a ködbe. Medálos volt, le sem ért már hátulról lelőtt mitikus sotival.

Láttam hogy távolodik tőlem és hátba lőtt.

Egy hétig nem játszok. Meguntam.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#21067) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

De bírom ezeket a shortokat ahogy össze vannak vágva :DDD:DDD

(#21068) draco31


draco31
veterán

Azt hittem a 3 kill 50 hp alatt sosem lesz meg, aztán egyszer csak egymás után sikerült 10 hp-val. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21069) KISDUCK válasza draco31 (#21068) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igazából az egy könnyű feladat volt, 2x egymás után úgy hoztam össze hogy kis vasúti megállóba (lavish lair alatt) ugrottam ahol van egy fix kék láda plusz páncél terem őrökkel és ott gyaktuk egymást alap fegyverrel. :DDD

(#21070) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Még az utolsó előtti pillanatban ki tudtam szedni Jackie-t. :))

(#21071) GEIL


GEIL
addikt

jó reggelt !
Ma ismét kedd, akkor frissítés a szokásos módon. :R
( persze Kratos még mindig sehol....) :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#21072) blue eyes válasza GEIL (#21071) üzenetére


blue eyes
tag

Mikor lesz online a szerver?

[ Szerkesztve ]

(#21073) GEIL válasza blue eyes (#21072) üzenetére


GEIL
addikt

Leghamarabb 12:00 körül szokott lenni, de Epic games-nél ezt nem lehet biztosra tudni....volt, hogy csak 15:00 körül éledezett a dolog. :U :R

Ha náluk dolgoznék, akkor tudnék mondani pontosabbat :)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#21074) csabiks válasza blue eyes (#21072) üzenetére


csabiks
senior tag

már jó

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21075) Iramirez válasza csabiks (#21074) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Lehet tudni,mit frissitettek ? :)

(#21076) csabiks válasza Iramirez (#21075) üzenetére


csabiks
senior tag

Fortnite update 29.20 patch notes:

BATTLE ROYALE
• The visual indicator showing "First Match Loss Prevention" in Ranked Battle Royale & Ranked Zero Build has been temporarily disabled.
- The visual indicator showing "First Match Loss Prevention" in Ranked Battle Royale & Ranked Zero Build has been temporarily disabled.
- You will still receive First Match Loss Prevention, but it won’t be able to see the indicator until the fix is implemented in a future game update.

LEGO FORTNITE
• Tower Manor stair railings can't be placed
- Players are unable to go past step 6 of the guided build for Towr Manor as the stair railings are unable to be placed

ROCKET RACING
• Tracks sometimes have unexpected collisions
- Tracks sometimes have unexpected collisions
• Console and Mobile players may experience hitches while navigating Discover Menu
- Console and Mobile players may experience hitches while navigating Discover Menu

SAVE THE WORLD
• Materials received when recycling traps reduced
- When recycling traps players are not receiving the correct amount of materials returned to them

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21077) 0xmilan


0xmilan
addikt

Frissites utani finomsagok a mai naprol:

A supply drop nem latszik a mini map-on:

A csapattarsamnak es nekem is ugyanaz a medalunk van: :F

Bonusznak meg buvar lama, ami csak a szerencsen mult, hogy nem tul melyen spawnolt:

Ellenben a sziget alatt rengeteg olyan rift szokott lenni a vizben, ami a to feneken van es sehogy nem lehet elerni... :D Ezt is javithatnak valamikor.

(#21078) 0xmilan válasza 0xmilan (#21077) üzenetére


0xmilan
addikt

Meg jobb, amikor a sajat csapattarsamat se latom a terkepen... :U

(#21079) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A következő update-ben combos OP cuccok jönnek , föld , tűz , levegő bandingek. ;]

(#21080) csabiks válasza WhiteWalker (#21079) üzenetére


csabiks
senior tag

a tűz egy kicsit erős lett, 5-6 embert úgy megöltem vele szinte azonnal, hogy nagyon célozni se kellett :D

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21081) KISDUCK válasza WhiteWalker (#21079) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ez mocsok kemény, a water bending is op volt, több együtt használva mocskos op, földdel lehet fedezéket csinálni és aztán mehet váltva a dara a tekercsekkel.

(#21082) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Van vhol vmi lista,hogy a különböző ,fegyver módok,pontosan melyik mire jó?Állandó vita van baráti körben,a céljukkal kapcsolatban...

:)

(#21083) KISDUCK válasza Iramirez (#21082) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ingame is meg lehet nézni, ha megynitod az invetoryt és rányomsz a részletezésre ami pc-n a "V" gomb lenyomásával történik.

(#21084) WhiteWalker válasza KISDUCK (#21081) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Brutálisak , shotgunt nem is használnak már :D

Kis sniper videó: Watch unnamed | Streamable

Durva , hogy lehet ennyire tolni ...:O

(#21085) draco31 válasza csabiks (#21080) üzenetére


draco31
veterán

Jók ezek a cuccok, de a tűzzel még nem találkoztam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21086) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!
Van itt aki Windows11 alatt játszik a játékkal? Ha igen, akkor szoktak lenni random összeomlások?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21087) Exelsior válasza F.B.I. (#21086) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia,

Csak akkor van crash ha elkezdem az aktív fortnite ablakot szét vagy összehúzni az csak DX 12 alatt. Egyébként már nincs. Nálam legalábbis.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21088) ERPY válasza F.B.I. (#21086) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem soha nem volt semmi hibám, sem összeomlás, sem más.

(#21089) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akkor már csak egy kérdés urak: milyen proci + VGA kombó van alatta? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21090) GEIL válasza F.B.I. (#21086) üzenetére


GEIL
addikt

win11-gyel használt gamer PC-k eddig ismerősi és családi körből a legtöbbször csak problémát jeleztek....nem csak Fortnite-nál.
Ha nem feltétlenül fontos a win11 akkor a game-re szánt PC -t inkább win10-en hagynám, legalábbis nálam otthon azon használjuk...persze a melóra meg netbankolásra használt laptopok már win11-gyel tekernek. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#21091) blaca83 válasza KISDUCK (#21081) üzenetére


blaca83
őstag

Igen, talán mind közül a "víz-elem" lett egy kicsit túlfeszítve.
Nagy a sebzése még távolra is, szerintem ez így egyáltalán nem illik be a többi közé.
Ezt mindenképpen nerfelni kellene. :)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#21092) F.B.I. válasza GEIL (#21090) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az lesz, csak ezzel a játékkal….többivel nincs gond. :R :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21093) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudom ki hogy van vele , de ezek az új cuccok nekem nemgyerebe. Már a jeges vacak is durva volt , de ez a többi ….
Nem tudom , ezek egyáltalán nem tesztelik , hogy valami felborítja-e a játék egyensúlyát ?!?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21094) GEIL


GEIL
addikt

Kratos még mindig sehol.... :( :O :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#21095) csabiks válasza mcwolf79 (#21093) üzenetére


csabiks
senior tag

szerencsére annyira gyakoriak a tekercsek, hogy nem kerülsz hátrányba, ha te is felveszel egyet-kettőt :)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21096) draco31 válasza mcwolf79 (#21093) üzenetére


draco31
veterán

Volt már így sokszor, Thanos cucc, kard is volt már ilyen, a hős akadémiás cucc is.
Néha van ilyen 1-2 hétig, aztán megy a sima dolog utána.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21097) KISDUCK válasza blaca83 (#21091) üzenetére


KISDUCK
addikt

És ezek mellett még rendkívül pontos is, ha úgy van AR-t nem is veszek fel, ha találok víz tekercset.

(#21098) 0xmilan válasza draco31 (#21096) üzenetére


0xmilan
addikt

En ezeket birom. Sokkal elviselhetobbek, mint anno a visitos deku smash.

(#21099) draco31 válasza 0xmilan (#21098) üzenetére


draco31
veterán

Nekem azokkal sem volt bajom, legalább tudtam ha hallom, veszettül kell ugrálni. :D
Használni viszont csak feladatok miatt használtam, vagy épületeket bontani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.