Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Rigormortiis válasza 30z.Samu (#10300) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem terveznek mostanában új sd-t kiadni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10302) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#10301) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kommunikálták, remélem nem. :D

Sic Parvis Magna

(#10303) Lmh válasza Rigormortiis (#10301) üzenetére


Lmh
őstag

Jópár évig nem, uh nem érdemes várni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#10304) Rigormortiis válasza Lmh (#10303) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még egy dolog, ami eszembe jutott, hiszen mégsicsak egy pc-ről van szó: mennyire kell beállításokkal bajlódni, hogy minden flottul menjen? Még a ps3 idejében azért számoltam fel teljesen a pc gaminget az eletemben, mert meguntam az állandó config ini irkáláaokat, meg mindenféle driver-problémákat.

Ha egy játékról azt írják, hogy steam deck verified az azt jelenti, hog, optimalizalva van rá kész beállításokkal?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10305) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#10304) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Steam Deck verified plecsni általában azt jelenti, hogy az 720/800p-ben alap beállításokkal jó teljesítményt nyújt Steam Deck-en. De a grafikát ugyanúgy tudod állítani, mint PC-n. De egyébként a Cyberpunk-ban van egy kifejezett Steam Deck grafikai profil. Úgy tudom az az egyetlen játék eddig.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10306) -Nándesz- válasza 30z.Samu (#10305) üzenetére

'Úgy tudom az az egyetlen játék eddig.'

Van több is ilyen, ami nekem megvan és láttam (és eszembe jut :DDD ), hogy van steamdeck beállítás:
Witcher 3, Jagged Allience 3, Jurassic World 2.

Egyébként úgy vettem észre, hogy jellemzően picit biztonságit játszanak ezekkel a beállításokkal a fejlszetők, feljebb tolva is még normális teljesítményt lehet kihozni a játékokból.

[ Szerkesztve ]

(#10307) 30z.Samu válasza -Nándesz- (#10306) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, én is szoktam a grafikával játszani, ameddig van türelmem hozzá. :D Van hogy beállítok egy medium-ot azt menjen. :D Nem biztos hogy a biztonságra játszanak, lehet szem előtt tartották hogy legyen valamire való üzemidő is azzal a beállítással.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10308) cami][us


cami][us
senior tag

A BG3-at default beállítással tolom. Annyi hogy az fps korlátot lejjebb vettem, hogy stabilabb legyen.

(#10309) ripla válasza Rigormortiis (#10301) üzenetére


ripla
őstag

Ha terveznek is, leghamarabb 2025-ben. Az utolsó infó valami olyasmi volt, hogy majd akkor adnak ki új gépet, hogyha a teljesítmény és a hozzá való akkumulátor technológia elér egy újabb lépcsőfokot ekkora méretben.

(#10310) Rigormortiis válasza 30z.Samu (#10307) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tényleg, üzemidő. Mennyi az annyi? :D Tudom, tudom, több mindentől függ, de én az Oled Switchre játéktól függetlenül tudok mondani egy biztos 4-5 órát, ami már elég. Az első SD-ről ilyen 2 órakat lehetett hallani. Na szóval mennyi az annyi mondjuk egy Diablo 4 vagy Cyberpunk esetében?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10311) ripla válasza Rigormortiis (#10310) üzenetére


ripla
őstag

Diablo 4-nél megvan a 2 óra, ezt biztosan mondom neked, mert rendszeresen játszok vele. a Cyberpunkot nem tudom, de tippre 1,5 órát annak is bírnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#10312) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#10310) üzenetére


30z.Samu
félisten

2,5-3 óra megvan általában.

Sic Parvis Magna

(#10313) agaron válasza Rigormortiis (#10296) üzenetére


agaron
tag

Úgy látom még nem volt említve, de a második forrás, hogy mi hogy fut az a [protondb]. Community based, de több játék verified úgymond itt, mint steamen.

Steam Deck | PC | PS5

(#10314) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Dokkolóval is csak 720p-s képet tesz ki a tévére vagy úgy már megvan a full hd?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10315) cami][us válasza Rigormortiis (#10314) üzenetére


cami][us
senior tag

1080p is meg van, ha a gép bírja. :D

(#10316) Rigormortiis válasza Cucuska2 (#10278) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha jól látom, neked is egy 65wos gan 5 ös Baseus töltőd van. Ezzel az a helyzet, hogy ha mindkét type c-s csatiban van kábel, akkor nem fogja a maximumot kitolni magából, hiába nincs a másik kábel végén eszköz. Nekem ott bukott ki, hogy nem tudta a szupergyors töltés 2.0-t a telefonom vele csak akkor, ha kihúztam a töltőből a másik kábelt.

Tehát a hub-od eleve kevesebb naftát kap...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10317) vidaila


vidaila
aktív tag

Sokaknak, köztük nekem is már 2 éves lett a gép. Meghibásodás esetén mi a helyzet? Szervizeli ezt a Valve garancia időn túl? Ha igen, hogyan?
Illetve egy nem fontos kérdés : nektek is iszonyúan forró a micro SD kártya és annak környezete a gépben? Ha nem arról futnak a játékok is forró, szó szerint éget

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#10318) tl-x válasza Rigormortiis (#10314) üzenetére


tl-x
őstag

Csak át kell állítani a felbontást a játék indítása előtt különben a natívon fog menni.

(#10319) 30z.Samu válasza vidaila (#10317) üzenetére


30z.Samu
félisten

LCD gépnél azt hiszem volt arról szó, hogy valakinél nem is üzemel mindig ilyenkor a kártya. Én anno az LCD-nél nem tapasztaltam ilyet, az OLED-nél nem tudom, abban nincs memóriakártya.

Sic Parvis Magna

(#10320) tl-x válasza 30z.Samu (#10319) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem 512-es van az OLED-ben, remélem nem süti meg. Eddig nem éreztem, hogy melegedne.

(#10321) rumkola válasza vidaila (#10317) üzenetére


rumkola
veterán

Próbáld ki egy másik kártyával.

(#10322) cami][us válasza vidaila (#10317) üzenetére


cami][us
senior tag

Ez inkább az eredeti ROG Ally-t érintette. ;] Az enyém is elég forró, de soha nem foglalkoztam vele.

(#10323) consono válasza cami][us (#10322) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja. Én is néztem, hogy melyik topicban is vagyok :DD

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#10324) Diopapa válasza vidaila (#10317) üzenetére


Diopapa
addikt

Én nem vettem észre, az enyém bő 1 éves. Mondjuk az összes játéknál le szoktam venni a TDP-t 13w-ra, sokkal csöndesebb a gép és nem igazán venni észre sebességkülönbséget.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10325) chris0000


chris0000
őstag

hi. deck ready! ;) holnap 19:00-ig!

(#10326) 30z.Samu válasza chris0000 (#10325) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#10327) Lmh


Lmh
őstag

once human-t próbálni is kár, ugye? mert csak PC-re van szánva, ha el is indulna, akkor is szar lenne az irányítás gondolom.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#10328) 30z.Samu válasza Lmh (#10327) üzenetére


30z.Samu
félisten

Játszható rajta.

Sic Parvis Magna

(#10329) ripla válasza Lmh (#10327) üzenetére


ripla
őstag

Kipróbáltam kb. 8 különböző szervert, sehová nem engedett be, pedig zöldek voltak. Kiegyeztünk egy uninstallban.

[ Szerkesztve ]

(#10330) rumkola válasza ripla (#10329) üzenetére


rumkola
veterán

100 felettiekkel kell már próbálkozni.
Most installáltam, 104-re azonnal beengedett.

(#10331) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Beírtam az Xbox topikba ugyan, de mivel valamennyire ezt a szegmenset is érintette a szösszenet, bemásolom ide is. :B

A hét folyamán kipróbáltam mind a Geforce Now mind a 3 csomagját. A legnagyobb csomag ugyan a legfullosabb minden téren, de valahogy a Priority-t mégis jóval stabilabbnak éreztem minden téren. A gép alatta nyilván nem olyan bika, meg nincs HDR (mondjuk ezen meglepődtem, mert RTX pedig van, na mindegy), de maga a kapcsolat mégis stabilabb és fluidabb-nak hat mint amikor RTX 4080-as gépet bérelsz. Pedig próbáltam mindenhogy, csak 60fps, levettem 1080-ra a felbontást stb. Valahogy nem volt az igazi. A Proarity meg tök jól működik, Steam Deck-en pedig tökéletes, beállítasz neki egy 900p-s felbontást és tű éles a kép. Gépen pedig nyilván 1080p, nem néz ki az sem sz@rul. Viszont ha először indítasz el egy játékot, a Priority-n valamiért rohadt lassan indul be. Ha másodjára indítod el, akkor már lényegesen gyorsabb.
Ja még egy érdekesség, RTX 4080-as csomagban a Forza Motorsport minden beállításon dadogott, mint az állat, holott a képkockát stabilnak mutatta, tudom ilyen a PC port, nem a legjobb. De Priority-n sokkal stabilbban fut, ritkábban dadog be.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10332) Cucuska2


Cucuska2
Topikgazda

Én elkezdtem a Pacific Drive-out játszani a Deckemen, nagyon döcög, jó, ha a 30 fps megvan - kíváncsi vagyok, hogy bírni fogom-e, vagy el kell kezdenem streamelni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10333) 30z.Samu válasza Cucuska2 (#10332) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idővel lehet optimalizálják Deck-re is.

Sic Parvis Magna

(#10334) -Nándesz- válasza Cucuska2 (#10332) üzenetére

Ha ez megnyugtat PS5-ön se sokkal jobb. :DDD

(#10335) Šolaire válasza Cucuska2 (#10332) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem a GoW omlott össze 45 perc után, gondolom elfogyott a memória elvileg van rá valami megoldás de most megy az Elden Ring 40 óra vannak hibái de beszippantott a játék teljesen.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10336) 30z.Samu válasza Šolaire (#10335) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg a TPD-t kell lejjebb venni.

Sic Parvis Magna

(#10337) Šolaire válasza 30z.Samu (#10336) üzenetére


Šolaire
veterán

Redditen olvastam de köszi most Yurát hajkurászom a páncélja miatt a kardja már megvan. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#10338) yodee_ válasza 30z.Samu (#10336) üzenetére


yodee_
őstag

Nem a TDP a gond. Elfogy a swap. Növelni kell. Először én is megijedtem hogy a gépnek kakukk. Aztán miután 5 óra Far Cry után sem csinálta meg nyugodtam.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#10339) 30z.Samu válasza yodee_ (#10338) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én anno növeltem a swap-ot, de ugyanúgy fagyott.

Sic Parvis Magna

(#10340) paulka válasza 30z.Samu (#10339) üzenetére


paulka
tag

De azért a Verified plecsni ott fityeg a GoW mellett.

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#10341) consono válasza paulka (#10340) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy az a verzió, amikor ellenőrizték jól is ment...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#10342) 30z.Samu válasza consono (#10341) üzenetére


30z.Samu
félisten

Khmlastofuspart1khm

Sic Parvis Magna

(#10343) consono válasza 30z.Samu (#10342) üzenetére


consono
nagyúr

Jóvanna :D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#10344) Cucuska2 válasza -Nándesz- (#10334) üzenetére


Cucuska2
Topikgazda

Na hát a Decken eszméletlen szarul futott, PC-ről streameltem, de még úgysem láttam az utastér belsejében a dolgokat, mert fizikailag kicsik voltak - feladtam, gépen játszom ezt a játékot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10345) Šolaire válasza paulka (#10340) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyébként szépen fut a GoW időnként kilépek meg vissza és akkor nem fagy ki olvastam a megoldást is rá de nem volt időm se energiám foglalkozni vele meg most félretettem egy ideje.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10346) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most mi ez a duma hogy a Sony elhagyta a Steam Deck-et? Erről lemaradtam, hát nem is támogatta sose.

Sic Parvis Magna

(#10347) Šolaire válasza 30z.Samu (#10346) üzenetére


Šolaire
veterán

?

“Praise The Sun” \[T]/

(#10348) 30z.Samu válasza Šolaire (#10347) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lényegében annyi hogy nem fognak energiát fordítani arra hogy a PC port jól menjen Steam Deck-en. De szerintem ezzel eddig se foglalkoztak különösen... :D

Sic Parvis Magna

(#10349) Šolaire válasza 30z.Samu (#10348) üzenetére


Šolaire
veterán

Modderek megoldják :DDD Erről dsfix jut eszembe From kiadott egy gány portot kb egy nap után egy modder össze is dobta a foltot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10350) agaron válasza 30z.Samu (#10346) üzenetére


agaron
tag

Gondolom valaki ismet azon akadt, ki, hogy a Sony laucher (whatever, nem hasznalom, nem tudom pontosan mi az) kell mindenhez is, ami PC-n jelenik meg majd mostantol, es pl a Ghost of Tsushima multi nem megy Decken, mert kell hozza valami Windows feature. [Itt egy kis kifejtes angolul]
De aki jobban tudja majd kijavit.

Szerk: most lattam a valaszod, azt is el tudom kepzelni.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck | PC | PS5

(#10351) Kayn


Kayn
csendes újonc

Sziasztok!
Nemrég vettem egy 256 GB-s Deck-et egy havertől. Nincs is semmi gond vele, csak megfigyeltem hogy már mikor kb. 50%-ot elérte az akku, volt hogy lekapcsolt és mikor töltőre dugtam akkor 0%-ról kezete a töltést. Annyira nem foglalkoztam vele, de aztán egyre rövidebb életűnek tűnt, ezért megfigyeltem egyszer a Battery Health-et ami 26% volt. Na az azóta lement 1(!!)%-ra és már ténylegesen pár perc után kikapcsol ha nincs bedugva a töltő. Mindez pár nap leforgása alatt. Mikor még hozzám került akkor órákat elment akkuról, mostanra pedig 5-10 perc...
Na szóvál, ti mit gondoltok, esetleg más is járt-e így, cserés az akksi? Vagy okozhat ilyet akár valami kontakthiba? Lehet szoftveres gond is? Bármi tanácsot meghallgatok :F

[ Szerkesztve ]

(#10352) Shade45 válasza Kayn (#10351) üzenetére


Shade45
senior tag

Kuka az akku, ifixit-ről rendelj hozzá újat + szerszámot (ha nincs), találsz szerelési videókat is az akku cseréről, 15-20 perc alatt te is meg tudod csinálni.

(#10353) ripla válasza Shade45 (#10352) üzenetére


ripla
őstag

Vagy vigye vissza haverhoz és kérje vissza az árát. :D

(#10354) bojan válasza ripla (#10353) üzenetére


bojan
tag

Sztem azt írta, hogy amikor havertol megkapta még rendesen működött, csak napokkal később kezdett el problémás lenni.

(#10355) 30z.Samu válasza Kayn (#10351) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs semmi gond vele, csak kuka az akksi. :D

Sic Parvis Magna

(#10356) ripla válasza bojan (#10354) üzenetére


ripla
őstag

Volt ismerősöm aki úgy adott el régi PC gépet, hogy előtte odaadta 1 hétre tesztelni, és a vevő csak utána fizetett. Előtte persze mindketten leokézták, hogy milyen állapotban vette át. A tényállás itt is ismerősi kör volt, vadidegennel ez a szitu természetesen kizárva.

[ Szerkesztve ]

(#10357) Kayn


Kayn
csendes újonc

Utánanézek hogy mennyi egy új akksi :F
Igen egyébként, mikor még hozzámkerült tényleg nem tűnt problémásnak, de a pár nap alatt annyira hirtelen csökkent le az akku kapacitása hogy hihetetlen...

(#10358) Kayn


Kayn
csendes újonc

Huh, hát nem olcsó darab. Szerintetek merjek Aliexpressről venni, feleannyiért mint az iFixit, vagy semmiképpen szóba se jöhet?

(#10359) Peat;) válasza Kayn (#10351) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem biztos hogy hardware gond, első széria betegsége.

Nekem első gépemnél volt ilyen és ha asztali módban beállítottam a powermanagment résznél hogy ne kapcsoljon ki x % alatt, akkor 0%os akksival több órán át ment a 4k youtube..aztán amikor lekapcsolt feltöltöttem és 1-2 ilyen után kiakadt és jó volt egy darabig, health status is felugrott. Aztán végképp meghülyült és nem tudtam mit kezdeni vele, 1 perc alatt töltötte fel 100%ra, 100% health status és ahogy lehúztam madzagot kikapcsolt..ment vissza, még garanciás volt.

Van valami eljárás is rá, biosban resetelni lehet talán a battery statust vagy ilyesmi, de nekem az sosem segített. Csak info hogy új akksi sem biztos hogy megoldja, de ha totál rossz és szerelés mellett döntesz előbb jobb ha lehúzod a régit és visszacsatlakoztatod, lehet attól is helyrejön.

(#10360) Kayn válasza Peat;) (#10359) üzenetére


Kayn
csendes újonc

Köszi, valami ilyesmiben gondolkoztam én is, hátha segít. Pasztázás erejéig szedtem már szét (az segített is) úgyhogy megnézem az akksi újracsatlakoztatást.
Ennek a bios-ban battery status resetelésnek is utánanézek, vagy esetleg ha valaki tudja hogy kell ezt és el is mondja azt megköszönném :D

(#10361) Kayn válasza Kayn (#10360) üzenetére


Kayn
csendes újonc

Na, hát akksi újracsatlakoztatás semmin nem változtatott. Bios-ban nem találtam ilyen funkciót hogy reseteljem a státuszát.
Viszont! Arra rájöttem hogy desktop módban kb. 5 perc után 2%-ot ír az akksi töltöttségére, de ennek ellenére órákig tudtam használni internetezésre (játék is futott így, látszólag gond nélkül), tehát az akksi fel van töltve, jó is a kapacitása, csak a szoftver valamiért nem úgy látja. Találtam Steam Discussions-ön egy fórumot ahol hasonló problémái voltak másoknak, és többen is tanácsolták hogy ilyenkor egy "rekalibrálást" kell csinálni. Használjam így ameddig csak bírja, ha meg is adja magát lépjek be a BIOS-ba és hagyjam úgy míg olyannyira le nem merül hogy a BIOS-ba se akar már belépni, illetve a fehér LED se villog. Utána hagyjam hogy (valós) 0%-ról feltöltsön 100%-ra és elvileg helyre kéne jöjjön, Battery Health visszatér 90% fölötti értékre és jól fog működni ismét. Tegnap este nyúztam elég sokat lefekvésig. Ma reggel beléptem BIOS-ba és úgy hagytam hadd menjen magának. Mire hazaérek szerintem sikerül lemerülnie 100%-ban és akkor megpróbálok egy hosszú teljes töltést és írok hogy sikerült -e :)

[ Szerkesztve ]

(#10362) Redneck válasza Kayn (#10361) üzenetére


Redneck
nagyúr

Ha sikerül helyrebillenteni, utána inkább merítsd az akksit és arról használd, ne a töltőről menjen ha játszol. Néha oké, de gyakran nem érdemes úgy használni. A legtöbb eszköz nem szereti, az akku és a töltésvezerlő is meg tud hülyülni tőle.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10363) JSaN válasza Redneck (#10362) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem lassan 2 eves lesz a deckem, en 90%-ban toltorol hasznaltam. Es semmi baja nincs az aksinak, most megneztem az akksi health: 95% jelenleg. 2 ev alat ez szerintem nagyon jo, ugy hogy napi szinten nyuzom. Most eppen olyan gamekkal amitol tud melegedni a gep is rendesen: Elden Ring, DS1-3, Dio4. mennek most nyaron.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10364) Redneck válasza JSaN (#10363) üzenetére


Redneck
nagyúr

Természetesen nem minden eszköz döglik bele, de elég sok nem bírja. Notiknál és telefonoknál gyakori az ebből fakadó degradáció.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10365) kovsol válasza Redneck (#10362) üzenetére


kovsol
titán

passthrough chargingot támogatja a gép szóval szerintem hülyeség ez a nem szereti ha kábelről van használva. Kikerüli az aksit, és közvetlen áramról megy.

May the Force be with you!

(#10366) yodee_ válasza JSaN (#10363) üzenetére


yodee_
őstag

Mellékesen jegyezném meg hogy az hogy 95%ot ír semmit nem jelent. Csinálj egy tesztet mennyit bír akkuról

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#10367) Redneck válasza kovsol (#10365) üzenetére


Redneck
nagyúr

Ezesetben nem szóltam, ez valahogy elment mellettem. :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10368) Šolaire válasza kovsol (#10365) üzenetére


Šolaire
veterán

Kábelről megy most szabin vagyok 5-6 óra Elden Ring szóval bírnia kell. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#10369) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, friss SD Oled tulaj vagyok és még csak ismerkedünk viszont felmerült pár kérdés. Vásárlás után azonnal töröltem az steamos-t és feltettem egy win11-et. Ekkor tudtam meg, hogy driver problémák vannak, így hang nincs. Ez kicsit szíven ütött, de várok várunk.
Win 11 pedig a Game Pass-hez kellene. Most elkezdtem utána olvasni, hogy SteamOS alá van e natív kliens. Game pass az ha jól láttam nincs, van rá remény egyáltalán, hogy a közeljövőben kijön? Ill ha van Game Pass Ultimat-em ami tartalmaz EA Play-t akkor az steam os alatt futó EA play-be betudok jelentkezni szerintetek? És legalább az EA-s játékokkal tudnék játszani?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.