Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168101) Macka válasza Angel2014 (#168100) üzenetére


Macka
veterán

De szíp sün 🤣🤣🤣

(#168102) S e t h válasza aelod (#168088) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#168103) HussarF válasza Angel2014 (#168100) üzenetére

Hogy kerestél te 600ezret naponta 15-20 éve? Bankot raboltál? Erre kíváncsi lennék.

(#168104) S e t h válasza HussarF (#168103) üzenetére


S e t h
nagyúr

Konfabuláció ON.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#168105) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Tribulus Terestris (királydinnye) használatával kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.
Úgy tudom, hogy ciklikusan javasolt fogyasztani. A kérdés, hogy a passzív időszakokra mennyire van kihatással? Milyen hátrányos tényezők jönnek be ilyenkor?

Köszönöm szépen :R

(#168106) Macka válasza HussarF (#168103) üzenetére


Macka
veterán

Vett fel kölcsönt. :DD

(#168107) aelod válasza smallmer (#168105) üzenetére


aelod
veterán

Semmi, szeded x ideig és utána nem szeded. Nincs nagy magic.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168108) whitezo88 válasza aelod (#168107) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Kérdés hogy van-e értelme egészséges, naturál embernek szednie? Megoszlanak a tapasztalatok.

(#168109) aelod válasza whitezo88 (#168108) üzenetére


aelod
veterán

30 felett mindenképp van előnye. Csak saját tapasztalatot tudok megosztani semmi angol nyelvű tudományos cikket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168110) bigmasterg válasza whitezo88 (#168108) üzenetére


bigmasterg
addikt

Korábban kipróbáltam néhány hasonló készítményt, szerintem nincs sok értelme, max kanosabb lesz az ember (még az sem mindegyiktől), de izomnövekedést, vagy erőt nem hiszem, hogy érezhetően befolyásolná.

Amire viszont sokan nem figyelnek, pedig nagyon sokat számít, az a regeneráció és megfelelő alvás. Na meg a kajálás, de azt itt nyilván nem kell mondanom.
Pedig teljesen más minőségű edzésmunkát lehet elvégezni kipihent állapotban, ráadásul egy adott ciklusban is máshol lesznek a határaid, később kell deload. Sőt még a sérülésveszély is csökkenhet.
De ha már sérülésveszély, a másik amivel sokan még nem foglalkoznak, az a megfelelő nyújtás, mobilizálás. Azzal lehet a legjobban visszaesni, ha lesérül az ember és nem tud rendesen edzeni utána.
Tavaly szeptemberben lesérült a vállam, majdnem fél év kiesett nyomásból. Viszonylag kötött volt és nem foglalkoztam vele eleget. Na meg pusholtam a súlyokat úgy, hogy márvolt 1-2 jel, amin figyelmen kívül hagytam.

(#168111) Angel2014 válasza HussarF (#168103) üzenetére


Angel2014
addikt

2000 években nagyon sok bútorboltnak voltam a szállítója.

Volt egy a 11 kerben Victória ő is árulta a Nikolett szekrénysort mindenkinek ez kellett nem győzte árulni országszerte.

Pápán gyártották ott majd mindenki bútorgyártással foglalkozik. Mikor bejött a kamion rengeteg ilyen szekrénysort kellett kivinni napi 20 db-ot.

Reggel felpakoltunk 5-5 darabot két teherautóra és délután fordultunk még ugyan ennyit. Liftbe befért ha volt..de a két kétajtós nem itt emelet pénzt kaptunk mindenre 1000 ft. Volt borravaló is nem kevés. És ezt addig ameddig el nem fogyott addig nem is vittünk mást le is volt adva a rendelés és a hely is kellett ahová be volt pakolva.

Ez kb 2 hétig tartott és 2-3 hónap múlva kezdődött elölről.

Amikor ez nem volt napi olyan 7-8 címünk volt Ellatro , Viktória, Csepeli boltok,kárpítosok, költöztetések, és a vasedénnyel is szerződésben álltunk mellette. Ilyenkor 50-60 vittem haza naponta.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168112) HussarF válasza Angel2014 (#168111) üzenetére

De akkor havonta volt az 600, ha annyi volt, nem naponta. Mert fentebb azt írtad.

(#168113) aelod válasza HussarF (#168112) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168114) szabi325 válasza HussarF (#168112) üzenetére


szabi325
tag

Már megint csak kötekedsz, naponta, hetente, havonta , évente részletkérdés :DDD

(#168115) Angel2014 válasza HussarF (#168112) üzenetére


Angel2014
addikt

Naponta!

11 ker. pl 3. kerület alapból 25-30 ezer.. ez csak egy fuvar!

Anyunak a kicsi van amúgy 2 elemmel több lenne.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168116) Angel2014


Angel2014
addikt

A fekvenyomásra visszatérve.

Szőke Alex birkózó barátom megnyerte a felnőtt válogatót így valószínű kijut az olimpiára. 97 kilósan simán nyom 220 -ba fekve.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168117) marked one94 válasza Angel2014 (#168116) üzenetére


marked one94
őstag

Látom nagyon megviselte a lelked ez a fekvenyomás :C

You'll Never Walk Alone

(#168118) Angel2014 válasza marked one94 (#168117) üzenetére


Angel2014
addikt

olyan 110 kilóban vagy felette nyomnak versenyen ennyivel azért írtam ki. Ő csak 20 éves. Alex 55 mp nél hogy vágja oda a 100 kilós embert. ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168119) norbi2010


norbi2010
őstag

Lett itt valaki versenysportoló mostanában Szegeden? Egy privátot tudna írni? :R

(#168120) S e t h


S e t h
nagyúr

Lakatos Rezső haverom edzés közben.
Ő a barátom.

Közös edzésünk után.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#168121) benfolds


benfolds
őstag

nem hiszem el, hogy két napig nem nézek be, és pont akkor megy a legnagyobb műsor. :))

(#168122) marked one94 válasza Angel2014 (#168118) üzenetére


marked one94
őstag

Nyomnak 90kgsan is ennyiket, de am leszarom.

You'll Never Walk Alone

(#168123) Qtya123 válasza benfolds (#168121) üzenetére


Qtya123
őstag

Én meg eddig sosem látogattam ezt a topikot, aztán pár napja benéztem egy kérdéssel, azóta nyomon követem az új hozzászólásokat és azt kérdezem magamtól, hogy itt vajon mindig ez megy...? :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#168124) aelod válasza Qtya123 (#168123) üzenetére


aelod
veterán

Hát csak akkor ha ánhel épp visszajön a szabiról ;]

marked one94

Elérhetőek az országos csúcsok a zinterneten de olyanra nem adunk, elég a bemondás, hogy a sarki Pista régebben 300at is nyomott egy kézzel másnaposan 18 évesen.

S e t h

Azt a kis takony buborékot milyen gyakorlattal tudtátok elérni?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168125) stratova válasza Qtya123 (#168123) üzenetére


stratova
veterán

Sajnos nem mindig :DDD néha megtörik értelmes hozzászólások. Ez nem ilyen. :P
Vidékre nem hoztam semmit, még szalag sincs, így maradtam a legpuruttyább pokrócot felcsavar, két végén megfog, egyik lábbal középen rálép és ellentart megoldásnál. Tökmag meglátta benne a potenciált is rácsimpaszkodott. Fel kell hízlalni ezt a gyereket. Most külön agyalhatok, milyen gyakorlat az, ami nekem hasznos, neki vicces (nem mintha ettől hamarabb lefáradna :P ).

[ Szerkesztve ]

(#168126) Madwe válasza bigmasterg (#168110) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1000. Az izomépítéshez nem csak edzés s megfelelő étrend kell, hanem megfelelő mennyiségű víz s alvás is.
az alvás nem csak azért fontos mert kipihenten jobban meg lehet küldeni a másnapot mert többet regenerálódtál, hanem azért is mert a regeneráció szükséges is a rendes izomépítéshez.
azaz nem csak a holnapi edzésed lesz combosabb de a tegnapi edzésed eredménye is hatékonyabb :)
Ezt sajnos sokan nem tartják fontosnak, pedig van ugyanolyan fontos mint a kaja. Ez főleg a mai rohanó világban fontos s nehéz (bár covid miatt sokaknak most annyira nem rohan) van annyira nehéz megoldani h rendesen tudj pihenni mint az h rendesen kajálj! De megéri!

a kipihentség + sérülésveszély meg végképp igaz, nekem 2 hónap teljesen kiesett egy sérülés miatt s utána még 1 hónap lassan visszaterheléssel járt.. (igaz a sérülés nem amiatt történt edzés közben, de az most lényegtelen... :) )

s a túledzettség se jó, tavaly év elején volt h annyira túlpörögtem (akkor még nem tudtam mire kell figyelni, mik a túledzettség jelei) annyira kimerültem szépen lassan h akkor is ki kellett hagyjak majd 1 hónapot, h rendbejöjjek...

stratova: elnézést, befejeztem az ontopikot :) amilyen árban manapság mennek a súlyok sztem olcsóbban kijön lassan az ember ha csinál s rendesen felnevel, felhízlal egy gyereket mintha venne x kiló súlyt edzeni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#168127) Jim-X válasza aelod (#168124) üzenetére


Jim-X
őstag

Elérhetőek az országos csúcsok a zinterneten de olyanra nem adunk, elég a bemondás, hogy a sarki Pista régebben 300at is nyomott egy kézzel másnaposan 18 évesen.

Persze, hogy nem! Amugy is azert nem indulnak semmilyen versenyen, mert fingjuk nincs arrol, hogy eppen vilagcsucsot nyomtak a tegnapi buli utan a pinceben :K

A játék az nem játék!

(#168128) stratova válasza Madwe (#168126) üzenetére


stratova
veterán

Elnézem. :)) Örülük hogy átment az irónia. :)
Amúgy ez a pokrócos bohóckodás egész jó a láb stabilizáló izmainak (mivel fél lábon áll az ember közben, míg fel nem tűnik a színen az ifjúság).
Néha a jobb alvás reményében, iktatok be estére gyakorlatsort, amikor még->már nem tud kikapcsolni az agyam. De itt rendre 5:30-kor kidob az ágy, hiába alszunk el 23 után...
Kérdés, lefekvés előtti egy-két órával a kardio vagy lehetőségekhez mérten súlyos edzés, netán a "passzív" gyakorlat jobb (holow body hold, "impossible" squat, pseudo planche hold (<- ide még jöhet tipp :) )) (elsőt tartom a legkisebb valószínűségűnek, utolsó a favorit, de érdekelne kinél mi a tapasztalat).

(#168129) Qtya123 válasza stratova (#168128) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem személy szerint semelyik esti testmozgás nem jön be. Egyrészt agyilag nem vagyok már ott, másrészt nem tudok elaludni.
3 évig kénytelen voltam úgy edzeni, hogy este 8-ra végeztem az edzéssel. Este 10-kor szoktunk lefeküdni, de általában olyankor nem tudtam nyugodtan elaludni, ha edzésnap volt, pedig éreztem, hogy elfáradtam, de pörgött még a szervezetem.

Ami nekem mindig is bejött (persze irodás munkarendben dolgozók kilőve sajnos), hogy délelőtt fél10-fél11 között kezdem az edzést. Nekem minden téren ez a legjobb. Ma mondjuk kb délre tudok menni, az már kicsit morgósabb, de még mindig mérföldekkel jobb, mint az este 5 utáni.

[ Szerkesztve ]

(#168130) aelod válasza Qtya123 (#168129) üzenetére


aelod
veterán

Edzés után bezabálva egy perc és elalszom bárhol :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168131) Madwe válasza Qtya123 (#168129) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én se tudok órákig elaludni ha este edzek, legkésöbb 6ra végezni kell vele számomra, de nekem a 2 körüli időpont fekszik a legjobban :)

(#168132) S e t h válasza aelod (#168124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szekrényt cipeltünk levezetésnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#168133) Angel2014 válasza aelod (#168124) üzenetére


Angel2014
addikt

Pedig ha elgondolkodnál lenne értelme amit írok.

Minőségi izmot "csakis ami a csövön kifér" gyakorlatokkal lehet elérni!

Ennek ez volt a lényege!

S e t h : Meg is izzadnál alatta.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168134) Angel2014 válasza aelod (#168130) üzenetére


Angel2014
addikt

Ross az anyagcseréd!

A másik a kaja az Oxigént vonja el az agytól, ez is azt bizonyítja kevés agysejted van! ;] Ill lehet inzulinrezisztencia felborulása is.

Evés után megváltozó vérkeringés lehet a magyarázat az étkezés álmosító hatására. A vékonybélbe jóval több vér áramlik, miután ettünk. Minél több vér kerül az emésztőrendszerbe, hogy támogassa az emésztési folyamatokat, annál kevesebb jut az agyba, ami belassulást, fáradtságot, álmosságot eredményezhet.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168135) Jim-X válasza Angel2014 (#168134) üzenetére


Jim-X
őstag

Ross az aki Ross-ra gondol!

A játék az nem játék!

(#168136) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. bohos5 kód nálatok működik? Nálam nem. Vagy megint új kód van? Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#168137) Pocee válasza Angel2014 (#168134) üzenetére


Pocee
senior tag

Idézet: hazipatika.com...
Máskor tessék a forrást megjelölni,hogy érezzék,nem hiába dolgoztak...

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#168138) aelod válasza Jim-X (#168135) üzenetére


aelod
veterán

:DDD

#168134Angel2014

Pedig csepeli (pörkölt) diétán és (szekrény pakolós) edzésterven vagyok.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168139) Angel2014


Angel2014
addikt

Itt a friss vérkép..elkezdem a sportorvosít. Márc 7.-én kardiológia amitől előre félek.

Nagyon magas a koleszterin és a vér sűrűsége Triglicerid. Diétát kardióval el kell kezdenem..

Kérdésem az , hogy aki volt covidos annak a vérképében eltér a Eozinofil ill a monocita?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168140) Madwe válasza Angel2014 (#168139) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az h magas a tgc az nem kifejezés... tsh, t3. T4 pajzsmirigy értékeid rendben?
a monocita, eozinofil egyéb vírus, gyulladás, tápkieg miatt is lehet magas... de gondolom covid miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#168141) bigmasterg válasza Angel2014 (#168139) üzenetére


bigmasterg
addikt

"..elkezdem a sportorvosít."

Utána hivatalosan is sportorvos leszel?

(#168142) aelod válasza Madwe (#168140) üzenetére


aelod
veterán

Ki mondta, hogy ez az övé? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168143) tlac


tlac
nagyúr

használ valaki labdát üléshez?
szék helyett keresek egy labdát, viszont a méretezéssel gondban vagyok
180cm-hez 65 centis átmérőt ajánlanak, viszont most a székem 45 magasságában van
nem lesz túl nagy a labda? mennyit nyomódik össze mikor ráülünk?

(#168144) aelod válasza tlac (#168143) üzenetére


aelod
veterán

Általában a fitballok méretezése a súly terheléstől függ.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168145) Angel2014 válasza Madwe (#168140) üzenetére


Angel2014
addikt

Csináltattam azt is.. ill vizeletet is. Volt mikor volt eltérés a pajzsmirigyben most rendben..a T3 T4 -et akkor nézik gondolom ha most is eltért volna nem?

Az hogy magas a TGC az nem kifejezés....

Erre mit értesz?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168146) stratova válasza tlac (#168143) üzenetére


stratova
veterán

Feltételezem széken ülve inkább előre nyújtod ki a lábad és a hátadat támla támasztja. Ha labdán ülsz és az a cél, hogy háttámla nélkül kihúzd magad (amikor a feneked hátrébb van, mint a vállad), akkor "ösztönösen" maga alá húzod a lábad, hogy egyensúlyban légy. Szerintem ilyenkor, ha egy 65-ös labda 5-10 cm-t még benyomódik, az már nem érződik túl magasnak. Mondom ezt úgy, hogy alacsonyabb vagyok nálad. De az ekkor behajlított lábak miatt úgyis érdemes gyakrabban felkelni, mozogni kicsit (egyébként is ajánlott).

[ Szerkesztve ]

(#168147) Stauffenberg válasza Angel2014 (#168145) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Te full komolyan kiraktad a legszemélyesebb adataidat, ide értve a TAJ számod is?

Bankkártya adatokat, CVC és PIN kóddal együtt nem szeretnél? :) Lehet néha kapnál egy SMS-t a banktól 2FA kóddal, arról is jöhetnek a screenshotok.

(#168148) Qtya123


Qtya123
őstag

Na én meg letudtam ma az első edzésemet teremben. 2020 október eleje óta nem voltam.
Akkor ki akartam hagyni kb 2 hetet, mert szép fokozatosan egyre jobban elkezdett fájni a bal vállam 45 fokos padon fekvenyomásnál, illetve vállból nyomásnál. Aztán a kihagyás hosszabb lett, mert jött a vírus miatti zárás.

Voltam a vállammal orvosnál is, megultrahangozták, de semmit nem láttak. Novemberben elkezdtem itthon edzegetni, de semmi komoly, csak fekvőtámaszok, felülések, guggolások mindenféle formában, illetve 2 darab 16 kg-ig pakolható egykezes súlyzó állt a rendelkezésemre és azokkal végeztem mindenféle gyakorlatot. Általában rövid pihenőkkel és magasabb ismétlésekkel, ha már súly nem állt rendelkezésre.

A vállfájdalom lassan teljesen elmúlt. Aztán ma szép óvatosan nyomtam 45 fokos padon, nem is nagy súlyokkal, mivel csak próbálgattam a vállam. Nem fájt, de kicsit éreztem, hogy "van vállam".
Aztán most pár óra múlva egészen kicsit fáj bizonyos mozdulatoknál, szóval ez nem túl jó hír. Úgy látszik nem gyógyult meg teljesen.

(#168149) Angel2014 válasza Stauffenberg (#168147) üzenetére


Angel2014
addikt

Miért vissza tudnak élni vele?

Semmivel sem másabb ha más is látja vagy ha egy buszon hagyod el.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168150) Macka válasza Angel2014 (#168149) üzenetére


Macka
veterán

Ez most kérdés? Mindennel is vissza lehet élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.