Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167651) aelod válasza HussarF (#167650) üzenetére


aelod
veterán

Relatív, attól az még háború.
Felkészülnek: gyógytornászok, rehabosok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167652) lorcsi válasza szabi325 (#167646) üzenetére


lorcsi
veterán

Tx!

Olvasgattam kozben,h a kapszulak meg akkorak..h lenyelni kihívás :Y

(#167653) flash- válasza lorcsi (#167613) üzenetére


flash-
veterán

fehérjét rendeltem tőlük de ehetetlen-ihatatlan.
tényleg szörnyű az íze. ha budget protein akkor esetleg protein buzz.az egész türhető de még az mhn is sokkal jobb

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#167654) Eversmann válasza myckey (#167648) üzenetére


Eversmann
aktív tag

:R okés

Olyan kérdés még: Kardiónál szoktatok utántölteni valamivel? Vagy csak víz, és ennyi?

Life is better with a Titan

(#167655) myckey válasza Eversmann (#167654) üzenetére


myckey
veterán

Én a versenykészülésnél aerob dolgok előtt aminokat ittam, meg zsírégetőt szóval ilyen ált. dolgokat. Közben meg elektrolites folyadék, de ezt is inkább akkor, ha izzadással jár a tevékenység.

Őszintén szólva, ha nincs speciális körülmény, és nem hajtod túl a szervezeted, izomzatot nem igazán veszed igénybe, beszélgetős az aktivitás...sztm folyadékra elég ha figyelsz. Lehet ezt bonyolítani, de nem létszükség. Esetleg ha éhgyomros , még akkor is mehet valami.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167656) lorcsi válasza flash- (#167653) üzenetére


lorcsi
veterán

Inkabb a vitamin resze ami erdekel

(#167657) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Szeretnék belekezdeni a ketogén diétába. Tudtok ajánlani valami anyagot ami megadja az alapot?
Receptek, mennyiségek, stb....

Köszönöm szépen! :R

(#167658) aelod válasza smallmer (#167657) üzenetére


aelod
veterán

Rohadásig van a net vele, most nagy sláger...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167659) Madwe válasza smallmer (#167657) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van itt ketogén fórum is, ott biztos tudnak ajánlani :)
én is ketoztam majd két évig, amit ajánlanék: ezt csak rendesen lehet csinálni, nincs kilengés, csalás. Nagyon figyelj oda a rost. Víz beviteledre, káliumra magnéziumra és sóra! Naponta férjen bele a ch limitedbe áfonya, brokkoli, spenót! A feldolgozott szarokat kerüld, akkor is ha amúgy ketoba belefér - ezt minden étrenden érdemes szem elött tartani :)

(#167660) benfolds


benfolds
őstag

szerintetek a myproteines magnézium-citrát ér valamit, vagy fölöslegesen iszom ezt a "homokos" vizet, mert nem szívódik fel belőle semmi? sőt, még az is lehet, hogy szar a veséknek. szóval kuka, vagy kevergessem csak edzés alatt? (úgy szoktam, hogy edzés előtt ráöntöm a forró vizet, aztán sorozatok között kevergetem egy kicsit, és edzés végén megiszom. addigra oldódik fel valamennyire a 30-40%-a.)

(#167661) aelod válasza benfolds (#167660) üzenetére


aelod
veterán

Miért nem veszel shotot?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167662) benfolds válasza aelod (#167661) üzenetére


benfolds
őstag

rémlik, hogy ajánlották egyszer a drogériában ilyen biotech-eset, de asszem jó drága volt.

(#167663) aelod válasza benfolds (#167662) üzenetére


aelod
veterán

300ft darabja az allnutrition féle...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167664) gyuri860213 válasza benfolds (#167660) üzenetére


gyuri860213
tag

Ezt már vagy 5x kérdezted itt.
idd ezt:
https://www.jomtom.hu/magnezium-klorid-mgcl2-100-gr
én is ezt használom és a bnőm.
Vagy GAL manézium-laktát.

(#167665) benfolds válasza aelod (#167663) üzenetére


benfolds
őstag

megnézem, köszi.

(#167666) benfolds válasza gyuri860213 (#167664) üzenetére


benfolds
őstag

problémáztam már rajta, igen, de azt még nem kérdeztem szerintem, hogy érdemes-e elfogyasztani annak ellenére, hogy nem túl jó élmény, mert hátha azért felszívódik belőle valami.
köszi az ajánlást.

(#167667) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, [link] ilyenje van valakinek? panelban lakok kevés a hely, egy ilyen beszerzésé gondolkodom. SK-ban élek itt 60 euró, hasonló állitható / dönthető padok itt 150-200 euró között mozognak. Esetleg ha más tipusu padot tudtok ajánlani ami többféle gyakorlat elvégzésére is alkalmas és szűk hely kompatibilis, szivesen várom a tippeket.
2db 1kezes sulyzóm van, mellből nyomás, shoulder press, meg ehhez hasonló feladatokban gondolkodom elsősorban

(#167668) gyuri860213 válasza benfolds (#167666) üzenetére


gyuri860213
tag

Jó kérdés, ha nem okoz hasmenést akkor valószínű a gyomorsav feloldja, ha igen, akkor...
de ha ilyen szenvedős inkább válassz más terméket vagy más magnézium formát.

(#167669) kicsiogre válasza gergo5991 (#167667) üzenetére


kicsiogre
tag

hello, ilyet vettem énis, tőkéletes .

(#167670) benfolds válasza gyuri860213 (#167668) üzenetére


benfolds
őstag

nem szokott problémát okozni ilyen szempontból. nem drága az a klorid, amit linkeltél, fura, hogy nincs annyira a köztudatban, mint a citrát.

(#167671) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem tudom ismeritek e de vannak itt jó dolgok jó árban! Használt Kondigépek

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167672) inferno88


inferno88
őstag

Végre nálunk, Kaposváron is nyitnak a termek arra, hogy az igazolt sportolók lemehessenek edzeni. Kár, hogy már tizenéve nem vagyok csapattag. A kérdés az, hogy hova lehetne gyorsan leigazolni? Valami erősportolói egyesület vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#167673) whitezo88 válasza inferno88 (#167672) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az én termem is a héten posztolt hogy felmérje ki jönne igazolással ha nyitna. Ha februárban nem oldják fel ezt a szart, én is intézem. Vicc az egész már.

(#167674) Czimby


Czimby
addikt

Myprotein-re van valami 30% fölötti kupon?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#167675) Madwe válasza Czimby (#167674) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most ez van csak:
Multibuy akció! 6db termék = -40% | 4db = -30% | 3db = -20% az üzenettel megjelölt termékekre | nem csak azonos termékekre | Kuponkód: MULTIHU

(#167676) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#167671) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Anno akartam tőle gépet venni, meg is beszéltük, elmentem hozzá, erre nem volt otthon. Utána a telefont nem vette fel, hiába hívogattam. Felhívott kb két hét múlva, hogy kell-e még a gép, csak azért nem tudott hívni, mert elromlott a telefonja... Mekkora kamu!
Mondtam, hogy nem kell már.
Nálam az ilyen eladó azonnal kiesik a lehetőségek közül.

https://utdetailing.hu/

(#167677) flash- válasza benfolds (#167660) üzenetére


flash-
veterán

nekem a személyi edzőm (aki okleveles vegyészmérnök is)a vitaltrend magnézium citrát port ajánlotta.azóta(már 2 éve) azt szedem.
én birom az egyszeri napi 4-5 grammot, de asszony 2-3 at.. kinek mennyi..sokan érzékenyek rá, esetleg lehet napi többször 1-2 gramm.úgy nem hiszem hogy meghajt.
ár-érték arányba elég jó, rengeteget bringázok(200km felett is) és nem görcsölök.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#167678) Ricsxx


Ricsxx
tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki szeretne otthonra súlyzó készletet venni, akkor most van újra online készleten a decathlonban. Ínséges időkre azért jól jöhet.
[link]
:)

(#167679) Czimby válasza Madwe (#167675) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi, ezt láttam én is.
Reménykedtem hátha van valami olyan kód amiről nem tudok.

"Borics" továbbra is működik, de csak 30%-ot ad.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#167680) Madwe válasza Czimby (#167679) üzenetére


Madwe
nagyúr

Érdemes várni ha nem sürgős, hetente kb van 40%, de havonta többször, az biztos :D

(#167681) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Ha turmixra adom a fejem, milyen arányban érdemes? Tömegnövelő-fehérje? 1:2 arány? Izmosodni is akarok :U Ektomorf vagyok.

Life is better with a Titan

(#167682) aelod válasza Eversmann (#167681) üzenetére


aelod
veterán

Étrendet kell rendbe tenni a turmix másodlagos.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167683) lorcsi


lorcsi
veterán

elég szar a térdem, úgyhogy a doki által felírtakon túl, próbálok extra kollagént is bevinni
ekkor találtam rá erre a webshopra: body select- kollagén por

ismeritek?
a többivel öszehasonlítva, elég jó árban van így a kedvezménynel
kapszulás formában nem bírom bevinni, így marad a por

(#167684) Madwe válasza lorcsi (#167683) üzenetére


Madwe
nagyúr

Több típusú kollagén van, más kell az izületeknek, más a bőrnek hajnak... neked szerintem nem marha kollagén kéne, mert abban kevés a 2es... [link]
persze a marha se rossz, csak ha kifejezetten az izület a cél abból sokkal többet kell fogyasztanod...

[ Szerkesztve ]

(#167685) lorcsi válasza Madwe (#167684) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi a linket, elolvasom...remélem megvilágosodom :D

(#167686) flash-


flash-
veterán

üd
fekvenyomópad vásárlásában tudtok segíteni?
mi az ami már jó/mi az ami nemjó?
kezdő szintre (60-100kg összsúly mozgatására) keresek valamit, nem tudom milyen kritériumoknak kell megfeleljen.terembe ezt sose figyeltem csak ráfeküdtem és ennyi.

pl ha a padhossz 110cm,vastagsága 5cm(szivacsrésznek)szélessége 25cm az használható átlagembernek?178cm?
illetve ha meg van adva a max teherbírás: 200 kg az a rátehető súlyok összességét jelenti,vagypedig az ember súlyát+a súlyok összegét?
bocsi az amatőr kérdésért :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#167687) Tamoo válasza flash- (#167686) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amelyiknél azt kell nézegetni, hogy veled együtt elég-e a teherbírása az nem jó. :DDD
[link] itt vannak kifejezetten jó darabok.

(#167688) Angel2014 válasza tibcsi0407 (#167676) üzenetére


Angel2014
addikt

Faxa én azt gondolom ezek a czintula anglából behozott gépei amit én is ajánlottam nektek korábban. Engem is átvert 3 milla gépparknyi résszel ami járna nekem úgy kellett a pénzem után rohangálnom.Meg nagyon sok terem is oanaszkodik vida fitnes2000 hogy megigéri a szervízelést de nem megy ki.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167689) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#167688) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez egy másik pali, nem tudom honnan szerzi a gépeket, mert nagyon jó áron vannak nála.
Sokan dícsérték, de én ráfaragtam vele, így nem tudom ajánlani.

https://utdetailing.hu/

(#167690) Angel2014


Angel2014
addikt

Czintula vonal lesz szerintem . Bp 10 ker. Vagy szentendre ahonnan viszik.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167691) kexksz


kexksz
addikt

Tudtok olyan sportszovetkezetet, akik tart karokkal fogadnanak versenysportolonak?

(#167692) aelod válasza kexksz (#167691) üzenetére


aelod
veterán

Pénzért bármelyik. Még kezdők is varázsütésre is verseny sportolók lesznek 😆

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167693) Angel2014 válasza aelod (#167692) üzenetére


Angel2014
addikt

Most nevetni fogsz még a sakkhoz is kell erőléti edzés és állóképesség ezt futással korrigálják.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167694) kexksz válasza aelod (#167692) üzenetére


kexksz
addikt

Vilagos, de nem akarok elkezdeni random szovetkezeteket hivogatni :D

(#167695) marked one94 válasza kexksz (#167691) üzenetére


marked one94
őstag

Amelyik terem nyitva van ott valahogx megoldják. Kérdezz rá náluk mire igazolnak le. Én ahova járok ott szkanderesek lesznek, valahol teniszezők vagy hasonló.

You'll Never Walk Alone

(#167696) kexksz válasza marked one94 (#167695) üzenetére


kexksz
addikt

Ahova jarok pont nem oldja meg sajnos

(#167697) Dinter


Dinter
addikt

Novemberben még a zárások előtt, amikor rendesen tudtam járni terembe heti 4-5-ször 90kg körül voltam.. Most azóta itthon edzegetek, nem is olyan hatékonysággal, meg nem is olyan gyakran sajnos.. nagy meglepődésemre csak 85.7kg-t mutatott a mérleg. Mivel itt volt a karácsony, meg mostanában amúgy is szarul ettem, nem hiszem hogy a zsír ment volna le.. viszont az létezik, 2-3 hónap alatt lemenjen 3-4kg izom? :Y

(#167698) benfolds válasza Dinter (#167697) üzenetére


benfolds
őstag

Madwe-nek erre is volt egy képlete, keresd vissza. amúgy szerintem akkor lehetséges, ha lélegeztetőgépen töltötted az elmúlt két hónapot, és 80 kg izom volt rajtad. :U

(#167699) Tamas1982.1


Tamas1982.1
tag

Haladó szinten (20 év edzésmúlt) ha nyílnak a termek, meg akarom próbálni az 1 testrész / nap edzésmódszert. Mell - Hát - Kar - Láb - Váll bontásban. Mennyi sorozat / ismétlés lenne szerintetek a legjobb? Eddig 4 sorozat / 12 ismétléssel dolgoztam, de az utoljára használt súlyok nagysága miatt már nem ment tisztességesen a két testrész megedzése, túledzettem magamat. Viszont elmenni a terembe 4 sorozat mellezést csinálni kicsit karcsúnak tűnik, megszoktam az összesen 8 sorozatot. Csináljak mellre 2-4 plusz gyakorlatot? Tartok tőle, nehogy ugyanúgy túledzem magamat.

(#167700) Eversmann válasza Dinter (#167697) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Kaját is hanyagoltad, nem? :U Testednek meg nem volt szüksége ennyi plusz izomra, mindig az optimális energiafelhasználásra törekszik.

Life is better with a Titan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.