Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168501) HussarF válasza whitezo88 (#168499) üzenetére

Én ilyet vettem újonnan 2008-9 környékén.

(#168502) t256 válasza whitezo88 (#168499) üzenetére


t256
őstag

A jó öreg design váltás utáni benzines kanna Biotech. Sajnos nem találok képet a legelső design-ról. Ultra Whey Pro, American Weight Gain 2000. Akkoriban álmodoztam, hogy lesz pénzem Scitec Volumass 35-re. Régi szép idők...

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168503) Qtya123 válasza t256 (#168502) üzenetére


Qtya123
őstag

A Volumass 35 az nálunk is nagy sláger volt még főiskola alatt. Csodaszerként vágyott rá mindenki és arra gyűjtött, hogy volumasst mindig tudjon venni. Mondjuk nekem olyan szempontból jó dolgom volt, hogy sosem szándékoztam venni, nálam sok ismerősömmel ellentétben nem az volt, hogy nem jön rám a tömeg, bármennyit eszek, hanem pont a fordítottja.
Ha kicsit is elcsúszott bármi a kajában, azonnal mászott fel a zsír. Ők kétpofára zabálták a tábla csokikat, meg a pizzát, mégsem híztak egy dekát sem. Én ilyeneket kb nem is ehettem.

(#168504) HussarF

Én sosem vettem Volumasst. Nekem mindig a 100% Whey Pro volt az Isten ;]
Emlékszem még mikor a Scitec katalógusban Barna Robi meg Vörös Zoli voltak a reklámarcok, cirka 2005 környékén ;]
(I'm old as shit)

(#168505) aelod válasza HussarF (#168504) üzenetére


aelod
veterán

Trans x, mass 2000 vagy nem tudom mi volt a volumass előtt. Meg a fogad között sercegő creatin.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168506) Jim-X válasza Qtya123 (#168503) üzenetére


Jim-X
őstag

Volumass 35-bol nalam is elfogyott par szaz kilo :DDD

De a legkiralyabb az MLO Harbody Gainer 3600 volt, napi 3600kaloria, ha ugy etted ahogy ra volt irva :D ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#168507) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A Bunny által sokat futtatott Cytogen Whey-ről ne feledkezzünk meg, bár amennyi cukor volt benne, az is elment tömegnövelőnek :D

(#168508) t256 válasza whitezo88 (#168507) üzenetére


t256
őstag

Jó is volt az íze! :D
Ne hagyjuk ki a Scitec üzletekben kapható Budget márkát sem. American Muscle.

Az első tömegnövelőm. Ihatatlan volt, de legalább nem akart feloldódni.
Ott volt még a California Fitness is. Ők legalább rendeztek versenyt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168509) Macka


Macka
veterán

Bennem ennek az emléke maradt meg kb 20 évvel ezelőttről.

(#168510) Qtya123


Qtya123
őstag

Ti már kipróbáltátok ezt az edzéstervet? [link]
Lehet, hogy hatékonyabb a traktorkerék forgatásnál?

[ Szerkesztve ]

(#168511) t256 válasza Qtya123 (#168510) üzenetére


t256
őstag

Nézd meg a srác fizikumát! Úgy tűnik hatásos :D
Kíváncsi lennék hetente hány ilyen edzése van.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168512) Qtya123 válasza t256 (#168511) üzenetére


Qtya123
őstag

Lehet majd valamelyik strongman event a grillhajítás lesz. :D

(#168513) Angel2014


Angel2014
addikt

Bejutottam a kardiológiára 2 év alatt végre.

Ez nagyon gatya lett mióta nem edzek. 31. holtert tesznek fel. Meszes billentyű , és erek, vízzel is teli vagyok.

Kérdeztem az edzést azt mondta kis súly és fokozatosan óvatosan.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168514) whitezo88 válasza Angel2014 (#168513) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Oké hogy nincs edzés, de rendesen kajálni még lehet, nem a levegővel szívja fel az ember ezt a mennyiségű súlyt, a bagózásról nem is beszélve...

Én másfél hónapja diétázom, eddig 111->106, de lehetne kicsit több. Most egy hét ch hintáztatás aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#168515) Angel2014 válasza whitezo88 (#168514) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó jött fel zsír sok de nem biztos hogy mind az ez lehet víz is. Italt letettem már 1 éve egy korty sem cigit is vissza akarom fogni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168516) inferno88 válasza Angel2014 (#168515) üzenetére


inferno88
őstag

Az a baj, hogy ha sok év elhanyagoltad a szervezeted és itallal, cigivel tömted(hiába nyomnád hűségesen az edést), az két pillanat alatt nem fog helyreállni és meg kell érte fizetni. Miket nem feltételez róla a PH? Már addikt a rangod. :)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#168517) Angel2014 válasza inferno88 (#168516) üzenetére


Angel2014
addikt

Jaja megy az idő.

Veled mi van?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168518) t256


t256
őstag

Ezt még a tegnapi nap margójára kiegészítésként:

"Ha az izomtömeg (testsúly) növelését egyszerűen a bevitt táplálék mennyiségének növelésével próbálnánk meg elérni, az eredmények lesújtóak lennének. Azok az élelmiszerek, amik a testsúly gyors növekedését teszik lehetővé sok "üres" anyagot tartalmaznak, melyek a test zsírtartalmát (testzsír %-át) növelik az izomtömeg helyett és kellemetlen teltségérzetet okoznak. Ez a táplálkozás a sportolók elhízásához vezetne. Ennek elkerülése miatt célszerű az éppen erre a célra készült ún. izomtömegnövelő készítmények használata"

Forrás: https://fitnesstestepites.ewk.hu/tomegnovelok/


A cikk ajánlja az American Muscle Mass Gainert és a BT American Weight Gain 2000-et. :D

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168519) whitezo88 válasza t256 (#168518) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Majdnem a fele cukor, remek minőségi tömegnövelő :D

(#168520) inferno88 válasza Angel2014 (#168517) üzenetére


inferno88
őstag

Mérleg szerint 7 kilóval vagyok nehezebb, mint a lezárások előtt, 107 vs 114, de az izomvesztegség miatt az valójában több. Már én is "teniszező" vagyok, de az elvetemült napi számok miatt inkább nem használom ki a kiskaput. Nem szeretnék semmi dzsuvát elterjeszteni az idősebb családtagok körében.
#f@szomacovidba

Semper fi!

(#168521) atee_13


atee_13
őstag

Előnézet


:DD

(#168522) Xelo


Xelo
addikt

srácok, van közületek aki szokott profigym/homegym webshopból rendelni? most adtam le egy rendelést izületvédőre, kártyával fizettem, aztán visszadobott az oldalra hogy üres a kosár. email se jött a rendelésről de a pénzt azt levette. :F évekkel ezelőtt rendeltem tőlük, akkor rögtön jött a rendelési azonosító stb. rendelésről telefonon meg nem adnak tájékoztatást. írtam nekik egy emailt a dologról, de így azt se tudom hogy hozzájuk beérkezett-e a rendelési szándék. néztem spamban is, sehol semmi. ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#168523) Madwe válasza Xelo (#168522) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ilyen nekem volt máshol (dainese motoros webshop) kártyáról levonta rögtön az összeget de a kosár üres volt (az megbízható bolt)
pár órával késöbb jött az sms a chargebackről, vmiért hiba volt az online fizetős rendszerben, lehet ittis ez lesz. Ha paypallal fizettél könnyen, ha bankkártyával kicsit nehezebben de akkor se vészesen tudsz refundoltatni, ha mégse kapnál chargebacket s a rendelés is meghiusult (+ nyilván bolt is tud segiteni, ha akar)

(#168524) Xelo válasza Madwe (#168523) üzenetére


Xelo
addikt

direktbe kártyával fizettem, nem paypalon keresztül. :( köszi a választ.

(#168525) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kis kapacitású rizsfőzőt tudtok ajánlani? Sencort találtam ami nem drága, de hátha van jobb ár-érték arányű. Ma voltam egy kínai szupermarketben de csak közepes volt a legkisebb, régen volt kompakt is...

(#168526) rwin5 válasza Angel2014 (#168513) üzenetére


rwin5
őstag

Palpitatiora érdemes nyomni egy vas + folsav, b6+b12 kúrát emelt magnéziumbevitellel ~ 500 - 900 mg mehet simán / nap, általában segít. Nyilván nem kell csodát várni tőle, de pár nap után már lehet érezni a hatását.

(#168527) whitezo88 válasza whitezo88 (#168525) üzenetére


whitezo88
nagyúr

+1 kérdés. ON Whey Gold Standard ki milyen ízt ajánl? Még van bőven a MP fajéhasból de már lassan hányingerem van tőle még úgy is hogy extra fahéjat rakok bele, ugyanez a banános szájtektől, abból is van még van 2-3 kiló mert anno 5kg bödönt vettem :D (baráti áron eladó, régebben vettem de semmi baja, néha iszom)

Ahogy olvastam itt is, egyik legjobb, fehérje arányban is, oldódásban is, bár nem olcsó. 2 kilós érné meg legjobban nyilván.

(#168528) harylmu válasza whitezo88 (#168527) üzenetére


harylmu
őstag

Krémessüti marha jó sztem. Viszont most Puregold-ra váltok, mert tényleg mocsok drága az ON.

(#168529) benfolds


benfolds
őstag

veletek nincs olyan, hogy rátok jön, hogy trash kaját akartok enni? átlapoztam egy lidl akciós újságot, és legszívesebben az összes hulladék édességet, gagyi ízesített tejterméket és mindenféle szalámikat megenném. egy ideig lehet ugyanabból az 10 alapvető alapanyagból "változatosan" főzni, de hogy őszinte legyek már nem bírok ránézni se a túróra, se a csirkére, se a tojásra, se a rizsre. a reggeli zab + tejtermék + gyümölcs + magokat és a halat nem untam még meg, de a hüvelyesek is tartják magukat úgy ahogy. még jó, hogy itt van a medvehagyma, ami egy új íz. vettem szárzellert, azt sem szoktam, az is új. ezek most megmentettek pár napra, de ha nem akarok hülyeségeket enni, akkor jön ugyanaz a verkli. ráuntam. lehet, hogy a fűszerezéssel kéne variálnom meg új recepteket kipróbálnom, de nem szeretek túl sokat szarakodni a konyhában. ja, valszeg az a baj, hogy mindig ugyanúgy készítem el a kajákat. vagy tököm tudja. pl a túrótól hányni tudnék, de egy milli vaníliás "krémtúrót" meg megennék. nekem a csalónap szart sem ér, én legalább egy hétig hülyeségeket akarok enni. tisztítókúranak. :DDD

(#168530) Madwe válasza benfolds (#168529) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ohh, jártam én is ilyen cipőben s szerintem ez sokaknak ismerős. De le is írtad a megoldást mégpedig a fűszerezés s a máshogy elkészítés a nyitja - vűltozatos ízekre vűgysz s az agyad a trash emlékével próbál csábítani:) fűszerezés variálása kevésbé időigényes.
pl túrós dolgok - tegyél bele kis fahéjat s keverd el. Vagy kis sovány kakaóport-most nyilván apróra szelt medvehagyma is mehet bele :) de amúgy sok mindennel jó, tud működni. Kísérletezz bátran s hátha jutsz vmi jóra :)
Legyen otthon a szokásos magyar s olasz fűszereken túl keleti (garam masala, curry pl kezdésnek mindenképp).
még az aprított hagymapor, fokhagymapor, szárított citromhéj amit ajánlok s nem feltétlen használná az ember.
Nekem is jellemzően van minden étkezésre 3-4 bevett kajám - de fűszerezéssel, elkészítési móddal változatos tud lenni :) aztán amikor ráérősebb napom van s kedvem is akkor elkezdek újabb dolgokkal kíséreltezni vagy hosszabb időt igénylő dolgokat készíteni.

(#168531) HussarF válasza benfolds (#168529) üzenetére

Ha már annyi ideje csinálnád, mnit pl. én, akkor már ott tartanál, hogy ránézel az édességre és már egyből a bezabálás utána bűntudat ugrik be és el is megy tőle a kedved ;]

(#168532) Madwe válasza HussarF (#168531) üzenetére


Madwe
nagyúr

Így van, sőt, annyira nem is ízlene az a bűnös kaja! :)

(#168533) HussarF válasza Madwe (#168532) üzenetére

Bele kell esni a gasztronómiai Stockholm szindrómába. Csak csirke-rizset eszel, de a végére megszereted és nem is vágysz másra. ;]

(#168534) bigmasterg válasza whitezo88 (#168527) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha már fehérjék.
PureGold-ot próbálta innen valaki, mik a tapasztalatok?
Nagyon reklámozzák, hogy mennyire finom.

whitezo88:
ON Whey Gold-ból rocky road-ot és french vaníliát vettem korábban, a vanília bejött. De elvileg a "Vanilla Ice Cream" intenzívebb ízű.

#168529benfolds: Vagy kezdj el inkább powerezni :D

[ Szerkesztve ]

(#168535) Xelo válasza bigmasterg (#168534) üzenetére


Xelo
addikt

én puregold isot tolok most, simával nincs tapasztalatom. az iso-t finomnak azért nem mondanám, laktózmentes tejjel nekem túl édes, a csoki íz nagyon light. extra kakaópor nem árt hozzá, egyébként nincs vele gond. jól oldódik, könnyen emészthető. ezeket a tapasztalatokat érdemes úgy venni, hogy amúgy punci vagyok, nekem vízzel mindegyik ihatatlan. :DDD

(#168536) inferno88 válasza benfolds (#168529) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem időnként a vastag páriszi szelettel megrakott vajas zsemle ugrik be. Feleségemre is rá szokott ilyenkor a gyermekkori nosztalgia(bár akkor a párizsi is fincsibb volt).

Szerintem is a fűszerezés segíthet. Én most például nagyon megkedveltem az Aldiban időnként kapható kínai fűszerkeveréket. Szuperebb lesz tőle a hús és zöldség is. Itt a nyár, lehet grillezni, amitől minden hús megint másmilyen lesz.

Semper fi!

(#168537) roti86 válasza bigmasterg (#168534) üzenetére


roti86
őstag

Teljesen jó a Pure Gold sima fehérje is. Most vanília és banán ízű van itthon, de volt már mogyorós csoki, belga csoki, epres is, mindegyik vállalható.

(#168538) kutkut válasza bigmasterg (#168534) üzenetére


kutkut
addikt

Miután a Protein Buzz megdrágult, átálltam Pure Goldra.

Belga csoki: Tejjel nekem nagyon ízlik, de simán megiszom vízzel is... Csak sűrűre kell keverni (szerintem), mert hígabbra keverve kijön valami mellékíze... Miután megittam olyan érzésem van, mintha a por ott maradt volna a nyelvemen. Ha csak 1,5-2 dl folyadékkal öntöm fel (az ajánlott 2,5 dl helyett), akkor nincs ilyen gond.

Mogyorós csoki: Ez is nagyon ízlett, mint egy nápolyi krémje.

Eper milkshake, őszibarack-yoghurt: Semmi extra, nincs sok ízük, leginkább csak édesek.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#168539) marked one94 válasza HussarF (#168531) üzenetére


marked one94
őstag

Én meg simán leszarom heti 1-2 alkalommal pizza csoki majkremes kenyér stb. ;] héten guggoltam is egy pr-t meg nyomtam is egy pr-t 83kgsan :))

You'll Never Walk Alone

(#168540) Angel2014


Angel2014
addikt

Na már csak ez hiányzott megint.

2 napja hasmenés , torokkaparás, ízületi fájdalmak, főleg este felé ájulás szerű szédülés.

Mondom lemegyek megnézetni egy PCR tesztel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168541) stratova válasza Angel2014 (#168540) üzenetére


stratova
veterán

Hmm noha januárban kaptál Pfizert. Jobbulást, remélhetőleg sokkal enyhébb lefolyása lesz mint lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#168542) inferno88 válasza Angel2014 (#168540) üzenetére


inferno88
őstag

Miért takarod ki a címet? Vittünk volna gulyást, ablakon beadnánk. :)
Kitartást.

Semper fi!

(#168543) HussarF válasza Angel2014 (#168540) üzenetére

Másfél hónapja lettél 50? Isten éltessen!

#168539 marked one94
Aki enélkül is jól néz ki, annak könnyű ;]

#168534 bigmasterg
Pumped Gabo tolja, úgyhogy csak jó lehet

[ Szerkesztve ]

(#168544) Angel2014 válasza HussarF (#168543) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm! :R

[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168545) Woodslave válasza stratova (#168541) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az csak egy ismerőse volt... :U

Angel jobbulast. Nekem két hetet vett el az életemből ez a xar pedig csak közepes tüneteim voltak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168546) whitezo88 válasza Angel2014 (#168544) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"A szóvivő elmondta, hogy elméletileg az újdonsült versenysportolókat is ellenőrizhetné a Magyar Antidopping Csoport"

Hagyjuk már, főleg hogy a testépítők jelentős része nem INBA-s, biztos nagyon gyakoriak a normál BB versenyek előtt a doppingvizsgálatok. Ja persze, nincs, sose volt. Teljesen reális hogy versenyre sosem jelentkező embereket random ellenőrizgetnek mint az olimpikonokat :DDD és ha megtagadja? Eltiltják a versenyzéstől? Ahova sose ment volna? Unokahúgom magas szinten tornázott, ott tényleg volt random ellenőrzés rendszeresen, be közösen a vécébe, stb.

(#168547) aelod válasza HussarF (#168531) üzenetére


aelod
veterán

Ha meg annyi ideje csinálod mint én megeszed az édességet és leszarod :DDD

Pure gold-ról. Király Laci beállt mögé ő most a reklám arc.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168548) Woodslave válasza aelod (#168547) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem qrva jó fehérje. Mondjuk én ritkán iszom. Zabbal meg rizsliszttel csinalok belőle kását. De amíg egy hasonló olcsó stillmass fehérjével tökre összeáll addig a pure ilyen levegős nagyon jó állagú lesz. Ja ez a csokis. A vaníliás nekem annyira izre már nem jön be.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168549) kutkut


kutkut
addikt

Ha már ez a téma... Van itthon egy adag tejberizs ízű fehérjeporom. Ezt vajon mivel lehetne feljavítani úgy, hogy számomra is fogyasztható legyen? Alapból nem szeretem a tejberizst. :))

Meizu MX3 32GB

(#168550) kicsiogre


kicsiogre
tag

hello, https://proteinoutlet.com/feherjek-138 ezt a facen találtam, valaki probálta már ? Szerintetek milyen lehet ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.