Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167251) aelod válasza M-63 (#167236) üzenetére


aelod
veterán

meg egy természet gyógyász barátom is van

Azért azt ugye tudod, hogy nem egyenlő egy endokrinológiai vizsgálattal :N
Amiről most érdeklődsz elég komoly odafigyelést igényel, ez nem az a téma, hogy vizesít e a creatin vagy sem. Szóval csak okosan.

#167241myckey

Kolléga érdeklődött, legális úton beszerezhető készítményekről, kiegészítőkről, amik már szóba kerültek sok évvel ezelőtt is a topicban.

Java része ezeknek mind wada listás és mint olyan tiltott dolog idehaza. Az, hogy évekkel ezelőtt volt szó róla nem jelenti azt, hogy valid most is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167252) tibcsi0407 válasza myckey (#167250) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Biztos csak én vagyok beszari, de én már nem bízom senkiben. :DDD A Reddit az más téma, ott elég nyitottan megy mindenről a diskurzus, de ez a PH...és Magyarország, ahol még a CBD-re is húzgálja mindenki a száját... Hazai fórumokon eléggé korlátozottak az ember lehetőségei. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167253) aelod válasza tibcsi0407 (#167252) üzenetére


aelod
veterán

Most mégis mit vársz amikor az átlagember a tápkiegre azt hiszi, hogy koksz? :DDD Aztán elmegy beveszi este a frontint és pattint rá egy sört...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167254) myckey válasza aelod (#167251) üzenetére


myckey
veterán

De azt jelenti, hogy magáról a hatóanyagról, készítményről van itt is info, volt szó annyira, hogy abból informálódhasson bárki, és a kiejtése nem vont maga után fővesztést.
Tehát utána lehet keresni, ha pedig valaki megkérdi, lehet neki segíteni, útba lehet igazítani észosztás nélkül, ahogy tettem.
:K

#167252tibcsi0407
Nem ismerlek, nem tudom ki mennyire beszari, mindenesetre én biztos nem bátorságból írtam, csak szimplán utánakerestem, és hasznosnak találtam. :)
Remélem itt egyikőnknek sem lesz a prohormon szó kapcsán, problémája. :D

#167253aelod
Még jó pár hete, a glutamint is félve írtam be, hujuj :))
Egyébként meg én már akkor koxos voltam, mikor még a versenyzésnek a közelbe sem kerültem, de aki izmos, az már tuti nem naturál ! :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167255) aelod válasza myckey (#167254) üzenetére


aelod
veterán

Nyilván csak jobb már félni... :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167256) aelod válasza myckey (#167254) üzenetére


aelod
veterán

Nyugi én még mindig 😆😆

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167257) tibcsi0407 válasza myckey (#167254) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem nincs ezzel bajom. Csak már ismerem ezt a fórumot annyira, hogy kisebb hülyeségért is kaptak már itt tiltást emberek. Annyit meg nem ér az egész.

https://utdetailing.hu/

(#167258) myckey válasza aelod (#167256) üzenetére


myckey
veterán

Összeveszett egyik és másik teremtulaj, hogy melyiküknél is edzek...azért voltam beképzelt, mert kapucniban mozogtam teremben, és pár ismétlést "nyomtam" bazi nagy súlyokba. ( 100-200 kg rúdon, lábtolót nem is erőltettem mert arra össze kellett hordanom a "terem összes súlyát" ).... aztán elbeszélgettem olyanokkal is, akik tudták honnan szerzem be a cuccot, de még azt is hogy mit, mindezt akkor, mikor párizsin és zsömlén nevelkedtem évekkel ezelőtt, és tejport ittam edzés után .....még edzőt és termet is váltottam, annyira hihetetlen voltam, fejlődésben....stb ! :)

#167257tibcsi0407
Nagyon remélem hogy senkit nem tiltanak ki, mert értelem van a hozzászólásokban, józan kereteken belül, segítőkészséggel :B
De nekem is van már ilyen olyan tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167259) M-63


M-63
tag

Elnézést kérek tőletek, hogy rossz témával kapcsolatban kérdeztem :)

(#167260) myckey válasza M-63 (#167259) üzenetére


myckey
veterán

Tőlem ne kérj elnézést, a fórum meg kérdezésre-társalgásra és tájékozódásra való,egyebek mellett. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167261) stratova válasza myckey (#167248) üzenetére


stratova
veterán

Igazából arra még külön torna is van bár nekem mint kiderült hormonális szinten nincs rá szükségem (kicsit onnan jön a "passzív" gyakorlatok iránti érdeklődésem, kipróbáltam pár hétig, hátha miattam késett a gyerkőc, de nem, viszont azok a gyakorlatok tök jók). Emellett bizonyára, van ásványi anyag és zsirigénye is a tesztónak, én mondjuk a DHT-nak annyira nem örülök, de ez van nekem ezt dobta a gép :)

[ Szerkesztve ]

(#167262) myckey válasza stratova (#167261) üzenetére


myckey
veterán

Utána lehet olvasni, ahogy írtam is. Mit lehet "kezdeni" a hormonháztartással, tesztoszteron szinttel. Mi befolyásolja, milyen mértékben stb....vannak "praktikák" amik teljesen természetesek. csakacsajok :D
Koleszterinnek van hozzá köze, hát. ;] A megfelelő zsírbevitel bizony fontos, ennek mikéntjéről is van okosság, mindenfelé ! ( annak idején, egy "raklap" különféle zsiradékot/olajokat fogyasztottam,kanalaztam, van amit mai napig teszek-fogyasztok )
Rengeteg dolog akad, és bonyolult is, de fontos hogy az ember tájékozódjon, nem játék az egészségünk. Megfizethetetlen :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167263) bbmt válasza tibcsi0407 (#167190) üzenetére


bbmt
senior tag

Szia,
Mi a véleményed a minőségről?
Többféle gorillasport oldal van és ahonnan te rendeltél arról azt a véleményt olvastam, hogy gagyi a minősége. Ez az oldal megeggyezik a gorillas.hu-val?

A kanál a gyengék villája

(#167264) tibcsi0407 válasza bbmt (#167263) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem rosszak ezek. Mindig azt kell nézni, hogy az adott árért mit kapsz cserébe.
Nyilván nem egy Hammer Stength, vagy Hoist, de otthoni edzésre tökéletes.

https://utdetailing.hu/

(#167265) myckey


myckey
veterán

Még terem bontásnál szereztem be fekpadot és rudat, hozzá tárcsákat. Nem volt túl mobilis, emeletre....fémműves ismerős a gerincet/padot, elválasztotta a lábaktól, szétszedem, ha kell...lehet "könnyedén" mozgatni-seregni forogni, bárhova vinni.
Ugyan itt, csináltattam keretet. Többféle húzódzkodás, tolódzkodás, hasazás mehet rajta, leszerelhető karok vannak hozzá, párnázott alkartámasszal, háttámla és gyűrűhöz hasonló fogódzkodó, csukló teljesen szabadon mozoghat, ez is eltávolítható.
Mind jól szolgál.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167267) aelod válasza HussarF (#167266) üzenetére


aelod
veterán

Szedlacskó Ádi nem kommunikálja jól a problémát habár abszolút a jó szándék és a kilátástalanság vezérelte. Villantott egyet de aki érdemi lépeseket tesz az edzőtermek ügyében az a Lakatos Péter.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167268) Angel2014


Angel2014
addikt

Ugyan ez vonatkozik az olyan kokszosokra akik a semmilyen nevű kínai cuccot tolják a vécében.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167269) Angel2014


Angel2014
addikt

Ezzel meg vigyázzatok! Csattanó maszlaggal szennyezett zabpelyhet hívott vissza az Auchan

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167270) t256 válasza Angel2014 (#167269) üzenetére


t256
őstag

Nem csattanó maszlagtól drogoztak be régen a diákok? Talán még a híradóban vagy a fókuszban volt róla szó 10+ éve.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#167271) Angel2014 válasza t256 (#167270) üzenetére


Angel2014
addikt

De igen..halálos is lehet.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167272) HussarF válasza Angel2014 (#167268) üzenetére

Ja, az a legnagyobb vicc, amikor a kokszosok háborognak, hogy nem oltatják be magukat, mert ki tudja mi van benne :C

Én már regisztráltam is a vakcinainfo-n. Szúrják, mit bánom én, ha ezen múlik a dolog, hogy jövőre legyen fesztivál ;]

#167273 gyuri860213
Én a szalonképesebb alternatíváját használtam a szónak ;]

[ Szerkesztve ]

(#167273) gyuri860213 válasza HussarF (#167272) üzenetére


gyuri860213
tag

ha ezen múlik a dolog, hogy jövőre legyen fesztivál ;] Pina ;]

(#167274) Angel2014 válasza HussarF (#167272) üzenetére


Angel2014
addikt

Van itt fábió barátom 56 pajszerral.

Kiírta a tesztoszteron testépítés FB oldalra ugyan ezt kokszosként és hamar leoltották, de főleg a moderátor. Anna Sashegyi.

De nem rossz a csaj 47 évesen 3 gyerekkel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167275) aelod válasza HussarF (#167272) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167277) stratova válasza aelod (#167275) üzenetére


stratova
veterán

Made my day :)) azért a gyereknek nem mutatom, tegnapelőtt lökte a szöveget hogy izmos mellkast meg erős hátat akar, hogy tetszen a lányoknak. Könnyesre röhögtem magam. :D

[ Szerkesztve ]

(#167278) aelod válasza HussarF (#167276) üzenetére


aelod
veterán

Túltolta.
Oltáshoz még annyit, hogy állítólag 9db 0-val is enged regisztrálni 😁

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167279) stratova válasza aelod (#167278) üzenetére


stratova
veterán

Ebben az a "vicces" hogy korábban (én talán háromnegyed éve néztem egy videóját, de azóta nem követtem) nem/sem? a vírus létezésében kételkedett s ha jól olvasom most az oltással volt baja. Ehhez képest több cikkben vírustagadként említik. :F
Aki végigzongorázta a regisztációt tudja amúgy, milyen oltóanyagra lehetett jelentkezni, vagy ezt nem kötik az ember orrára?

[ Szerkesztve ]

(#167280) aelod válasza stratova (#167279) üzenetére


aelod
veterán

Elvileg nem tudod. Ami elérhető azt nyomják majd beléd. Csak legyen már vége ennek a hisztinek...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167281) benfolds


benfolds
őstag

(#167283) HussarF válasza aelod (#167278) üzenetére

Valószínűleg úgy van. De sztem az így van jól. Ha már ott szólna, hogy "haver, neked nem ez a TAJ számod", akkor tudhatnád, hogy itt komoly adatvédelmi problémák vannak... Mindenki saját dolga, hogy akar-e regisztrálni, ha hülyeséget ad meg adatként, akkor max nem jut el hozzá az üzenet.

(#167284) aelod válasza HussarF (#167283) üzenetére


aelod
veterán

Nem feltétlenül. Mondjuk össze lehetne kapcsolni ügyfélkapus hozzáféréssel és akkor nincs ilyen para.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167285) marked one94 válasza benfolds (#167281) üzenetére


marked one94
őstag

Miért is kéne ide gyámügy?

You'll Never Walk Alone

(#167286) aelod válasza marked one94 (#167285) üzenetére


aelod
veterán

Biztos mert edz 😆😆

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167287) benfolds válasza aelod (#167286) üzenetére


benfolds
őstag

konkrétan guggol meg felhúz. a videóit látva ugyanúgy maximális erőbedobással, mint te vagy bárki más, aki ezt a sportot komolyan veszi. neked pont nem kell magyarázni, hogy ez mekkora terhelést jelent a test és az idegrendszer számára. szerinted ez egy fejlődésben lévő 7 éves gyerek testének és idegrendszerének való? persze én nem vagyok szakértő, de kötve hiszem, hogy igen. te guggoltatnád a 7 éves gyerekedet? meg lehet magyarázni, hogy bírja ő, meg hadd csinálja, ha akarja, de az én szememben ez kb. ugyanolyan agyatlan, szélsőliberális nevelési faszság, mint az, hogy ne akarjuk belebeszélni a gyerekbe, hogy ő fiú vagy lány, hadd döntse el ő.

(#167288) logaritmus válasza benfolds (#167287) üzenetére


logaritmus
tag

Gondolom az teljesen okés lenne ha már most 100 kilós lenne, akkor persze már nem kéne a gyámügy mert olyat sokkal sűrűbben látsz, ugye?! :U

(#167289) aelod válasza benfolds (#167287) üzenetére


aelod
veterán

Semmivel nem veszélyesebb ez mint a ritmikus sport gimnasztika vagy a box esetleg a kézilabda.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167290) Angel2014 válasza aelod (#167289) üzenetére


Angel2014
addikt

Fura ilyet hallani egy szakképzett edzőtől mint te is vagy..

Nem a veszéllyel van a gond, hanem a csontok izületek fejlődésével. Ezért inkább 12-14 éves kor felett javasolt a súlyzós edzés.

Persze van aki bevállalja és ő belőle lesz az olimpia bajnok is de ennek lehet később hátulütője.

Te levinnéd a gyerekedet súlyzós edzésre a terembe magad mellé a terembe 6-7 évesen?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167291) aelod válasza Angel2014 (#167290) üzenetére


aelod
veterán

Fura azoknak akik régi rossz elavult beidegződésekkel gondolnak a gyerekek súlyzós edzésére. Ha lesz és ezt akarja csinálni szakképzett súlyemelő edzőhöz minden további nélkül elengedném mert tudom, hogy jó kezekben lesz nem a szomszéd Józsi mondja meg a tutit, hogy mi a jó vagy rossz neki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167292) Angel2014 válasza aelod (#167291) üzenetére


Angel2014
addikt

Több éves orvostudomány foglalkozott ezzel.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167293) Elektrosokk válasza Angel2014 (#167274) üzenetére


Elektrosokk
addikt

jó pár hónapja valaki beposztolta Anna "hirdetős" képeit, ki is tiltotta rögtön. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#167294) aelod válasza Angel2014 (#167292) üzenetére


aelod
veterán

link
Érdemes a poszt alján lévő ezt a kérdést vizsgáló szervezetek álláspontját megvizsgálni. Fejlődni kell és nem a régi (akár rossz) módszerekből, teoriákból építkezni ha súlyzós edzésről van szó.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167295) benfolds válasza logaritmus (#167288) üzenetére


benfolds
őstag

én egyáltalán nem vagyok a gyerekkorban végzett sport ellen, sőt, szerintem kurva fontos. ha lehet, ennyi idős korban játékosan, nem versenyszerűen. amúgy szoktam 4 éves unokaöcsémmel "gyúrni". :DDD erőlködve le tud nyomni 3-4 fekvőtámaszt, utána én nyomok úgy, hogy a hátamra ülnek a 6 éves nővérével. aztán meg szkanderozunk. néha megver. :DDD
lehet csinálni szinte bármit, de az erőemelés szerintem nem egy 7 éves lánynak való. de ez csak egy vélemény.

(#167296) stratova válasza benfolds (#167295) üzenetére


stratova
veterán

Gondolom akkor veszélyes, ha nem megfelelő technikával végzik, vagy nincs olyan felelős felnőtt, aki ezt mindig kontrollálja. Volt lakótársam magas dioptria miatt pl nem emelhetett x kg-nál nagyobb terhet szintén a szemnyomás veszélyes megnövekedése miatt, egy teljesen ép szemű embernél lehet, hogy alacsonyabb a rizikó.

(#167297) aelod válasza benfolds (#167295) üzenetére


aelod
veterán

Igen ez csak a te véleményed.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167298) benfolds válasza aelod (#167297) üzenetére


benfolds
őstag

igen, csak az enyém. mert a tiéd meg egy gyermekorvosi állásfoglalás? :U odáig olvastam el a cikket, hogy nagyon ellentmondásos és vitatott téma. ha az a vége, hogy lehet 7 évesen nagy súlyos guggolást csinálni, akkor oké. de kb. 3 másodperc olyan cikket találni, amiben meg az van, hogy nem oké. szerintem egy gyökér, aki 52 kilóval guggoltatja a 7 éves lányát, de elfogadom, ha szerinted nem az. amúgy meg ennek a kisgyerekkori nagy súlyos edzésnek, pláne ha egy gyerekkel versenyszerűen, legalábbis olyan szellemben csináltatják, annak nem csak szomatikus, hanem pszichés aspektusai is vannak.

(#167299) aelod válasza benfolds (#167298) üzenetére


aelod
veterán

A gyermekorvos nem sportorvos. Akkor olvasd végig mert ott a cikkben milyen intézetek foglalkoztak a kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167300) myckey válasza aelod (#167289) üzenetére


myckey
veterán

Én "pár évesen" elkezdtem versenyszerűen szertornázni, is.
Ezzel kapcsolatban, is, lehet ezt azt olvasni....( megerősödött izomrostok, csontok ésatöbbi )
Való igaz, FTC ben találkoztam pár "mélynövésű" egyénnel....de az "itthoni" tornászcsapatból, se nálam se másnál nem ütközött ki. Bár az is igaz, hogy a tornászcsapatból én lettem a legizmosabb, egyben átlagos magasságú ( de nálam az izomzat családi vonás, amire rásegített a testépítő versenyzés is ).

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.