Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167451) vaakuum válasza Pocee (#167449) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem volt más súly az újság szerint, csak 4-6-8 kg... Sőt, hiába értem oda 16 órára, a boltos azt mondta, reggel 6-kor nyitottak, és 7-re már nem volt kettlebell. Szóval üres kézzel jöttem haza, pedig egy 8-as jól jött volna a lányomnak.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#167452) myckey válasza vaakuum (#167435) üzenetére


myckey
veterán

Én NOW melatonint szoktam használni, lefekvés előtt glutamin is előfordul ( omega 3 - arginin is volt egy időben, időszakosan más célzattal )
Scitec meg Biotech....volt velük dolgom, manapság is megfordul, de a BSN, Muscletech, Weider, Scivation, Forever, hazai vitamin márkák, Universal és még sok sok más is megfordult már nálam.
Bodybuilding.com is jó tájékozódásra.Nem csak a honi dolgok....

Nekem igazából csak akkor volt vele gondom, mikor nagyon kevés idő jutott rá.Alvás tekintetben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167453) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Nyáron és decemberben is kb. 1 hónapig sérült volt a bal (erősebb) csuklóm. Előre-hátra döntögetésnél semmi probléma nem volt, viszont ha jobbra-balra forgattam, akkor belenyilallt. Ez lehet valamiféle szalagprobléma?

Sokat gondolkodtam az okán, és valószínűleg a muscle-up hirtelen, intenzív terhelése miatt lehetett. Bemelegítésen kívül mivel tudom kivédeni, hogy ismét hasonló történjen? Erősítsem? Ha igen, hogy?

(#167454) Angel2014


Angel2014
addikt

Érdekes téma zolitól.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167455) Angel2014


Angel2014
addikt

:(( :(( :((

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167456) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#167454) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Annyit hozza lehet tenni h valszeg boven felesleges annyi feherjet bevinni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167457) aelod válasza Angel2014 (#167454) üzenetére


aelod
veterán

Ez úgy ahogy van elnagyolt és nem specifikus nem jó út.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167458) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#167454) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kihagyás okés versenyzőknél szerintem is, de a többi az nagyon általánosított.

https://utdetailing.hu/

(#167459) HussarF

Srácok, ne számítsatok a kondira jövő héttől sem:
Müller Cecília: A védelmi intézkedések fenntartása indokolt a jövőben is

(#167460) moma válasza myckey (#167404) üzenetére


moma
őstag

Még ezekhez a szalagokhoz. A kör körös powerband az mindenre jó, amire a nem körkörös szalagok? Néztem pl ezt a videót és ilyesmi felső test gyakorlatokra jó a körkörös is valahogy? Még nem vettem szalagot, de most ezen gondolkodok, hogy körköröst vagy sem. Az volt a terv, hogy bemegyek lidlbe vagy aldiba és veszek ami van, de nem volt semmi, szóval most rendelek valamit és akkor viszont jobban eldönthetem.

Amúgy nagyon köszi a sok hasznos dolgot itt az otthoni edzés témában mindenkinek, amiket fentebb összeszedtetek!!

we all deserve a bit of luck.

(#167461) aelod válasza HussarF (#167459) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem senki nem kergette magát hiú ábrándokba ezzel kapcsolatban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167462) benfolds válasza tibcsi0407 (#167458) üzenetére


benfolds
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#167463) myckey válasza moma (#167460) üzenetére


myckey
veterán

Szalagból is van hurok kialakítású, miniband névvel. Stretchingre jobb szalag, mozgásterápiára, funkcióra, de a videós anyagodat poweressel is meg lehet oldani. Csak az ellenállás nem mindegy. [link] Itt vannak, van hozzá leírás is, van bemutató videó is. [link] Itt is van bemutató, releváns anyagok. Powereset én leginkább a nagyobb ellenállás miatt használtam,(hurok kialakítása is szükséges volt ) azokra a gyakorlatokra amiket írtam példának. Minibandet meg bokára és csuklóra használtam legtöbbet. Első nekifutásra, lehet inkább szalagot meg minibandet vennék, húznám nyúznám stb...aztán vennék powereset is, ha egyáltalán kell.
Anyagokat nézegesd át, ízületek miatt ne nyúlj bele feleslegesen masszív darabba, óvatosabban ismerkedj, ha tetszik....úgy is kell még.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167464) atees


atees
őstag

Sziasztok! Probálok normális áron 1 kezes sulyzó készletet venni 20-30 kg között, amihez van 2 db rúd. Létezik hogy nem fog sikerülni, kb nincs sehol készleten. Esetleg valakinek tippje beszerzési forrásra?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#167465) aelod válasza benfolds (#167462) üzenetére


aelod
veterán

Mi baj van?
___
Mindenkinek érdekes lehet főleg a komment szekció link 😁

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167466) benfolds válasza aelod (#167465) üzenetére


benfolds
őstag

semmi, csak hülyeséget kérdeztem. :B
---
István a legjobb gyúrós arc. (még úgy is, hogy elég nagy van neki :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#167467) moma válasza myckey (#167463) üzenetére


moma
őstag

Az első linkedet már olvastam is korábbi hszedben, de ez a videós is hasznos, mert ha jól értem hasonló izmot dolgoztatok csak max más pózban kell lennem, ha más típusú a szalag, másként tudom esetleg megfeszíteni.

Akkor rendelek szalagost kezdetnek. Köszi! :K

we all deserve a bit of luck.

(#167468) benfolds válasza benfolds (#167466) üzenetére


benfolds
őstag

nem tudom eldönteni, hogy nagyon jó troll, vagy komolyan gondolja :D:

"Kerepeszki István Az a hülye aki beadassa magának. Szerintem, mindenki tudja mire megy ki a játék, és Így vagy úgy el is fogják érni a célukat. Csak hogy vannak még jól tályékozott emberek is akik, mindent megfognak úszni. Elkezdődött a Chemtrail-al Utánna ránk zúdÍtották a migránsokat, most meg a halálos vakcÍna, és hogy ne unatkozzunk hamarosan jön a Mikrochip beültetés. De, meg vagyok győződve, hogy lesznek olyan emberek akik nemfogják hagyni magukat bármi is történjen."

(#167469) benfolds válasza benfolds (#167468) üzenetére


benfolds
őstag

ajjaj, durvul a helyzet, megszólalt Némethné is:

"Idióta empátiahiányos önző bagázs az edzőterembe járók nagy része, akiknek csak az fáj, hogy nem mehetnek gyúrni, de ha valaki miattuk hal bele a koronavírusba, az annyit sem számít nekik, mint a csirkerizs utáni böfögés."

amúgy ezek a kommentek megcsinálták a napomat. :D

(#167470) akooos válasza benfolds (#167469) üzenetére


akooos
veterán

Ajánlom Kárpáti Márk kommentjeit is, azon is lehet mosolyogni :D

"Plusz még annyit hozzá tennék ehhez az egészhez hogy a kutyát se érdekelné ez a mihaszna vírus. Csak hát valamit csinálni kellett hogy eltereljék azt a mérhetetlen lopást ami itthon megy. Ennyiről szól az egész. Fel hypeolták az egészet hogy mennyire veszélyes..azt ahonnan kiindult ott már élnek és virultak még a vakcina bevezetése előtt."

Itthon robbantották ki mesterségesen, hogy ne vegyük észre a lopást :))

[ Szerkesztve ]

(#167471) Madwe válasza benfolds (#167468) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem szabad facebookot használni, iszonyat mély fertőkbe lehet tenyerelni. Javaslom a Sámán kezelések csoportot azoknak akik az igazán mély dolgokra kíváncsiak :) fergeteg kommentek, pl [link]

(#167472) aelod válasza Madwe (#167471) üzenetére


aelod
veterán

Mára elég volt az internetből :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167473) myckey válasza moma (#167467) üzenetére


myckey
veterán

:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167474) HussarF válasza aelod (#167461) üzenetére

Te jársz már?

(#167475) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amúgy Pista emberei simán járnak terembe (Goldba leginkább). Megfelelő papír a megfelelő helyről és máris megvan a profi sportolói indok. Sokan vannak a Teamben.

(#167476) ginola válasza whitezo88 (#167475) üzenetére


ginola
addikt

Én pl. nem tudom, hogy hol lehet ilyet beszerezni, igaz nincs is nyitva egy terem sem a közelemben.

(#167477) benfolds válasza Madwe (#167471) üzenetére


benfolds
őstag

2011-ben töröltem magamat, nem ilyen "felsőbbrendűség tudatból", hanem mert nem voltam rá képes, hogy unfriendeljem az exemet, de az ismerőse sem akartam maradni, úgyhogy inkább eltávolítottam saját magamat. lehet, hogy hülyén hangzik, de amúgy többeket ismerek, akik hasonlóképpen jártak el. :) később regeltem egy kamuprofilt, hogy meg tudjak nézni dolgokat, amiket csak regisztrációval lehet.
a lényeg, hogy nem nagyon látom, hogy mi megy fb-n, de asszem jobb is így nekem.

[ Szerkesztve ]

(#167478) aelod válasza ginola (#167476) üzenetére


aelod
veterán

Leigazolsz az egyetlen államilag elismert testépítő szövetséghez Magyar Testépítő és Fitnesz Szövetséghez keretein belül(IFBB) és ott valamelyik egyesülethez. Befizeted a tagsági dijat és kiváltod a sportorvosi igazolást (több vizsgálat kell hozzá). NPC pro league nem tudom államilag elismert e ahol a Hammer féle team van.

Vagy ugyan ez a folyamat az erőemelő szövetségnél ha jól tudom az IPF az ami államilag elismert.

Minden más testépítő szövetség igazolását a hajadra kenheted jogszabály szerint. WABBA, IBF stb. Többek között az INBA-ét is ezért nem is váltottam ki. IFBB-hez meg nem megyek vissza.

De sok a visszaélés és a sok okos azt hiszi, hogy a rendőr ostoba és nem tudja ha kimennek akkor mit kell nézni. Márpedig ellenőrzik és akkor ..szolás van.

HussarF

Nem. Gold messze van nem férne bele időben meló után, Peak aréna talán ami a közelben van...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167479) Ļantos válasza ginola (#167476) üzenetére


Ļantos
aktív tag

A mienkbe pl. a tulajdonos intézi. Hirtelen most itt lett vagy 50 tartalékos focista.

(#167480) tibcsi0407 válasza aelod (#167478) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehetsz fallabdázó, kézis, akármi, nem csak testépítő szövetséget fogadnak el.

https://utdetailing.hu/

(#167481) myckey válasza tibcsi0407 (#167480) üzenetére


myckey
veterán

Persze, nekem is áll ez, más sportágak,szövetségek/ egyesületek kapcsán... :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167482) aelod válasza tibcsi0407 (#167480) üzenetére


aelod
veterán

Tudom, de itt most kifejezettem testépítésre világítottam rá és az itt felmerülő félreértésekre/hiányosságokra ezzel kapcsolatban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167483) tibcsi0407 válasza aelod (#167482) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lényegtelen, hogy mi a hiányosság a testépítés részén, ha gyúrhatsz már lassan sakkozói tagságival is. :DDD
Valószínűleg már nem fogják ezeket annyira ellenőrizni sem, mert 1-2 hónap és vége ennek a szarakodásnak jó esetben.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167484) ginola válasza aelod (#167482) üzenetére


ginola
addikt

Rz világos, de itt, vidéken, ahol lakom egyik terem sincs nyitva, hiába az igazolás!

(#167485) aelod válasza ginola (#167484) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez van.

#167483 tibcsi0407

Veszély helyzet vészmegoldásokat szül, legalább lesznek izmos sakkozók :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167486) akooos válasza tibcsi0407 (#167483) üzenetére


akooos
veterán

1-2 hónap? Az nagyon jó lenne már, és nem csak a terem miatt :))

(#167487) szabi325 válasza aelod (#167485) üzenetére


szabi325
tag

Olyanok már most is vannak :DDD [link]

(#167488) HussarF

(#167489) aelod válasza HussarF (#167488) üzenetére


aelod
veterán

Összekeverték az ampullákat ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167490) HussarF

Régen volt már form check.
Én a tavaly év végét ezzel a formával zártam (karácsony után, 4 nap édességzabálás után):

(#167491) moma


moma
őstag

Na vettem szalagokat. És basszus ez a világ legnagyobb találmánya. Pedig még nagyon nem tudok bánni velük, de nagyon világos, hogy mennyire jó. Eléggé megmozgat és jó érzés is. Meg azt veszem észre, hogy elég könnyen veszem rá magam, hogy nekiálljak, de lehet ez még az újdonság varázsa aztán, ha már unom kicsit nem ilyen lesz, de most nagyon lelkes vagyok. Rendeltem is még :D

Amúgy az jut eszembe, hogy nah ez olyasmi, aminek lenne értelme iskolákban tesiórán, mert ha valaki ezekkel készségszinten bánik az nagy ajándék lehet egy életre. sokkal inkább, mint a magasugrás pl. Mert szinte környezet függetlenül, minimális anyagi befektetéssel tudja gondozni az ember a testét.

Köszi még egyszer a tippeket!

we all deserve a bit of luck.

(#167492) vaakuum válasza moma (#167491) üzenetére


vaakuum
addikt

A nagyonszéles/lapos, vagy a téglalap keresztmetszetű, tömörebb jött be neked? Linket esetleg dobnál? Akár privibe is jöhet...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#167493) aelod válasza HussarF (#167490) üzenetére


aelod
veterán

Na akkor mehetsz is statisztának.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167494) moma válasza vaakuum (#167492) üzenetére


moma
őstag

Végül csak bementem a dechatlonba . És sokan tolják ezt az otthoni edzést szerintem, mert tök le voltak fosztva a dolgok. És megvettem azt ami volt. Egy ilyen nem hurok szalagott, meg az egyel erősebb bordót ebből, a fekete most nincs is. meg vettem a mini kör szallagokból egyet.

És aztán rendeltem dechatlonból a powerbandekből, hogy ne járjak úgy megint, hogy nincs. Meg aztán még akartam egy ilyen kis izét ami ajtóhoz tudja rögzíteni a pántot. De ennek az lett a vége, hogy tőlük is rendeletem egy készlet power bandet, mert egész jó áron volt :DDD de most úgy látom már nincs készleten. Én a haladót rendeltem. MAx ha sok lesz elajándékozom barátaimnak, hogy próbálják ki.

De amúgy szerintem az a lényeg, amit a többiek már leírtam, hogy lehet alkalmaszkodni ahoz a szalaghoz ami van. Pl lehet duplán is fogni ha gyenge, vagy lehet közelebb fogni és úgy is nehezebb.

Meg igazából még fogalmam sincs. Ha használtam egy hónapot majd utána tudok talán valami mondani. De nekem nagyon jó érzés használni. Kicsit ilyen játszás hangulatom van közben, de mégis dolgoztat.

we all deserve a bit of luck.

(#167495) Agyrák666 válasza HussarF (#167490) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Dik a csecses

(#167496) moma válasza moma (#167494) üzenetére


moma
őstag

de amúgy itt a többségenek ez a világos kék, meg bordó dekás, nem hiszem, hogy elég lenne itt a topikban :DD szóval, aki edz rendesen annak ez szinte tuti kevés. majd ha megjönnek a power bandek írok azokról is.

we all deserve a bit of luck.

(#167497) kicsiogre válasza moma (#167496) üzenetére


kicsiogre
tag

Na most bolondnak fogtok nézni de én biciklibelsőt használok. :DD Olcso ês jó.

(#167498) myckey válasza kicsiogre (#167497) üzenetére


myckey
veterán

Más meg szarokat emelget odahaza..annyi baj legyen ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167499) benfolds


benfolds
őstag

én viszonylag early adopternek gondolom magamat, hajlamos vagyok rácuppanni minden újdonságra, de esküszöm nem értem, hogy mi a fasz értelme van ezeknek a gumiknak gyúrósok esetében, ha vannak szabad súlyok is. remélem nem vagyok egyedül, mert elég szar érzés. én úgy képzelem, hogy ezek csajoknak lettek kitalálva popsi meg intim részek erősítésére. :DDD (és nem azért mondom, mert 180 kg-val szériázok, mert sajnos kurvára level 1 vagyok még mindig)

(#167500) kexksz válasza benfolds (#167499) üzenetére


kexksz
addikt

Szabad sulyokat gyakorlatilag nem lehet kapni most sehol sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.