Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168851) aelod válasza bigmasterg (#168850) üzenetére


aelod
veterán

Részben, de főleg a csípő billentése ha úgy tetszik.

Többi pedig abszolút igaz. Alap gyakorlatok mint a guggolás és felhúzás erősítik a core izomzatot is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168852) flash- válasza bigmasterg (#168850) üzenetére


flash-
veterán

Igen, szerintem is! Plank, haskereket nyomom 1000el

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#168853) rwin5


rwin5
őstag

Kondikba most kell maszk amúgy? Nem téma egyelőre, csak kíváncsiságbol, hogy mire számítsak, ha egyszer nyit nekünk is.

(#168854) jotzo01 válasza rwin5 (#168853) üzenetére


jotzo01
tag

Edzés közben nem kell.

(#168855) Angel2014


Angel2014
addikt

Csepelen most nyilik egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168856) rwin5 válasza benfolds (#168847) üzenetére


rwin5
őstag


ilyeneket szokott ;]

#168854jotzo01: köszi, reménykedtem, hogy így van, csak ha már a kukáig nem lehet levinni a szemetet maszk nélkül, gondoltam itt is keményebb a helyzet, de hála ég akkor nem :D

(#168861) Madwe válasza Macka (#168860) üzenetére


Madwe
nagyúr

És edzettél is azóta? Mennyit vártál vele? Engem 1. adag Astra annyira kiütött h 1 hétig kényszerpihenőt tartottam :)

(#168862) benfolds válasza rwin5 (#168856) üzenetére


benfolds
őstag

azt hazudta mondta, hogy csak 10 éve volt egy kúra, azóta semmi. ;]

(#168863) Woodslave válasza Macka (#168860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A második szputnyik nálam se. Egy nap kis levertség meg a vállam fájt. Mondtam is mindenkinek hogy a covid fertőzés megvéd a vakcina mellékhatásaitol :C

Szerdán kaptam szombaton már edzettem. Már ha ezt ez után a hónap után lehet annak nevezni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168864) Macka válasza Madwe (#168861) üzenetére


Macka
veterán

Persze, aznap délután volt lábnap. :DDD Szombat pihi, de az amúgy is az, vasárnap, hétfő edzés.
Az első után szarul voltam, de edzés akkor sem maradt ki.

[ Szerkesztve ]

(#168889) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Térjetek vissza a topik címében olvasható témához!

(#168891) HussarF válasza PROHARDVER! (#168889) üzenetére

Halleluja :R

(#168892) t256


t256
őstag

Akkor mégis csak jó topikot nézek :DD

Szóval, az elválasztó étrendet próbálta már valaki? Az a lényeg, hogy külön kell fogyasztani a ch-t és a fehérjét. Pl, az 1. étkezés szénhidrátból áll, mondjuk zabpehelyből. A 2. pedig csirkemellből vagy cottage cheese-ből.
Állítólag jobb az emésztés, ha nem esszük össze a szénhidrátot a fehérjével.
Nekem most kapóra jönne, mert a csirkemellet leváltottam halra (tőkehal, tilápia, lazac). A munkahelyemen két étkezésem van és az étkezőben nagyon megáll a hal szag. Arra gondoltam, hogy otthon enném meg zöldséggel. Melóbn csak szénhidrátot fogyaszanék.

Másik kérdésem, hogy valakinek szüksége lenne kedvezményes áron egy Gazo Fitness Hardcore (58 kg) szettre?

Nekem sajnos kölyök kutya és barátnő mellett nem megy az otthoni edzés.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168893) aelod válasza t256 (#168892) üzenetére


aelod
veterán

Állítólag jobb az emésztés, ha nem esszük össze a szénhidrátot a fehérjével.

Állítólag a gyíkemberek is léteznek...

Semmi különbség, az össz. kalória bevitel ami számít makrókkal. Ha zavarsz valakit a hallal edd meg otthon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168894) Madwe válasza aelod (#168893) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért számít - de kalóriabevitel, makrók szempontjából tényleg nem! Viszont az emésztési folyamat, az h mennyire terheled a gyomrod az más. Én nem feltétlen ch meg fehérjére bontanám szét, hanem emésztés szerint.
ugyan nem ez alapján mondom ezt, de rákeresve ő egész szépen összeszedte: [link]

Akinek nincs semmi gondja az emésztéssel eddig se az ehet ez alapján ahogy akar, de aki pl néha puffad, telítődik stb, az lehet hogy nem jól teszi ha a csirke+rízs után (amit akár 4h is emészt) tolja be a dinnyét (amit hamar emésztene de így “beragad” s “berohad” a belébe :)

(#168895) aelod válasza Madwe (#168894) üzenetére


aelod
veterán

Nincs ilyen, hogy beragad vagy berohad a belébe LoL.

de aki pl néha puffad, telítődik stb

Annak a FODMAP-ok emésztésével vannak gondjai...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168896) Woodslave válasza Madwe (#168894) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem ezekre a dinnye rohad a beledben ha hússal vagy akármivel eszed dolgoknál mindig beremeg az ordas nagy faxság detektorom... De biztos tévesen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168897) aelod válasza Woodslave (#168896) üzenetére


aelod
veterán

Ezt lehet fokozni még a creatin vizesít, éhgyomros cardio, mellizom külső belső részére végzett gyakorlatok és társaival...:DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168898) Woodslave válasza aelod (#168897) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a creatin kox ;]

de most komolyan. Én nem vagyok otthon a témában ezt elismerem. De nagyjából tudja az embert, hogy melyik szerv mi után jön. Meg van ez a gyomorsav nevű cucc ami nem gyenge. Ha ezt a közeget a dinnye, ami a szádban elolvad gyakorlatilag túléli egy húsdarabra kapaszkodva és eljut a belemig megrohadni akkor nagyon el vagyok tévedve :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168899) Madwe válasza aelod (#168897) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig a creatin van akinél vizesít ha hajlamos rá (nem mindenki) s töltési ciklusokat használ - pl emgem is, ha nem napi 5g tolok hanem töltök 20+g-al akkor olyam leszek mint egy lufi :)

a húsra dinnye dologgal meg jellemzően úgy van az ember h marhaság, kivéve ha szintén hajlamos rá s volt már ebből emésztési gondja.

igen, a gyomorban a sav szétszedi a kaját - de utána szépen utazik tovább ahol további felszívódás történik - itt egy dinnye kb végigrohanna az emberen míg egy hús lassan szívódik fel. Nem véletlen van a növényevőknek rohadt rövid belezetük míg a húsevőknek rohadt hosszú, az embernek meg mint mindenevőnek közepesen hosszú. Röviden nem minden bomlás s felszívódás a gyomorban megy végbe, ott csak “előkészíti” a terméket...

a fodmap más, bár az is hasonló emésztési probléma azoknak akik arra hajlamosak :)

[ Szerkesztve ]

(#168900) Jim-X válasza Woodslave (#168898) üzenetére


Jim-X
őstag

Ez a tevhit a gorenyeket megszegyenitoen budos fing megmagyarazasa miatt van :K :DDD

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.