Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168251) HUTCHDB válasza Madwe (#168248) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Aha, erre gondoltam én is.
Igy már értem, de én nem igazán élhetek (vissza) ezzel a lehetőséggel.
Marad a házi edzés....
Ezt a pár hónapot már kihúzom valahogy.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#168252) norbi2010 válasza Madwe (#168248) üzenetére


norbi2010
őstag

Hol van ez a pár ezer forintos versenyzővé válás? :))

(#168253) aelod válasza benfolds (#168238) üzenetére


aelod
veterán

Az a probléma, hogy nem eszel eleget. Ne gondold túl.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168254) whitezo88 válasza norbi2010 (#168252) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Már sehol, egyik teniszszövetségnél volt de felfüggesztették az új belépést ők is már. Máshol 10 felett van csak a tagsági díj.

(#168255) benfolds válasza aelod (#168253) üzenetére


benfolds
őstag

lehetséges.

(#168256) flash-


flash-
veterán

Üdv! marokerősítőben otthon van valaki kicsit jobban?
Nekem ez linka fajta van a legnehezebb ellenallason (ami 40kg de tudom ez nem olyan kőbe vésett súly) egy sorozatba kb 12 megy.
Aki ezt a fajtát ismeri tudna olyan ellenállásút ajánlani ami ennek a duplája? Kb 70-80kg?nyilván nem sulyra keresem hanem olyat amirol tudjatok tapasztalatbol hogy kb dupla olyan eros mint ezek a mindenutt kapható allitható erositok
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#168257) norbi2010 válasza whitezo88 (#168254) üzenetére


norbi2010
őstag

Köszi, olyat ismerek én is, de amilyen szerencsém van mire meglenne mellé a sportorvosi kinyitnak a termek, szóval marad a játszótéri bohóckodás.

(#168258) marked one94 válasza flash- (#168256) üzenetére


marked one94
őstag

Mi a cél? Fogaserot növelni vagy alkart edzeni? Van ezeknel egyszerűbn és jobb módszer.

You'll Never Walk Alone

(#168259) flash- válasza marked one94 (#168258) üzenetére


flash-
veterán

hát nézd, eddig ez bevált mindenképp szeretném csinálni tovább, csak kell egyel erősebb már :)(150lb-s et találtam, az 70 kg,ez 40,lehet ha van vmi kettő között az is elég?)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#168260) Pocee válasza marked one94 (#168258) üzenetére


Pocee
senior tag

meghallgatnám,köszönöm

Mr.Brightside

(#168261) Pocee válasza marked one94 (#168258) üzenetére


Pocee
senior tag

Én tényleg kíváncsi lennék ,mert motocrossba pont ezzel küzdök,lábak , tüdő rendben,a jobb karom a szűk keresztmetszet, egyszerűen bedurran,elzsibbad,használhatatlan 15 perc pálya után,ha elkezdem rázogatni bírok újabb 2 kört de ez egy versenyen nem fér bele.

Mr.Brightside

(#168262) Angel2014 válasza Pocee (#168261) üzenetére


Angel2014
addikt

Ismered Szőke Márkot Alex testvérét?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168263) Pocee válasza Angel2014 (#168262) üzenetére


Pocee
senior tag

Ismered

Mr.Brightside

(#168264) Jim-X válasza flash- (#168256) üzenetére


Jim-X
őstag

Az a decathlonos kezdesnek jo, de amugy ket ujjal ossze lehet nyomni kb par het utan... En bemelegitesnek csinaltam vele 40es sorozatot kb...
Captains of Crush kell neked! :K En az 1-el kezdtem, de az elejen attol is befosol, ha koppanasig osszenyomod :D

Ami meg nagyon jo a fogas erositesere, az a fuggeszkedes. Nem kell hozza csak egy rud amibe kapaszkodsz. Felkezzel ha megy 30mp akkor mar jo. Akkor lehet torolkozore valtani es azt megfogva logni :K

En innen tanultam

A játék az nem játék!

(#168265) Angel2014 válasza Pocee (#168263) üzenetére


Angel2014
addikt

Hogy ne ismerném..

Az egyik egy világbajnok motoros a másik világ és europa bajnok bírkozó aki most megy az olimpiára.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168266) aDtG


aDtG
tag

Sziasztok!

Sportorvost lehet keríteni valahol belátható időn belül? (Ingyenesen) :R

(#168267) Pocee válasza Angel2014 (#168265) üzenetére


Pocee
senior tag

Én csak tudom ki, ennyi elég is.

Mr.Brightside

(#168268) marked one94 válasza Pocee (#168261) üzenetére


marked one94
őstag

[link] ez vagy amit fentebb Jim-X is küldött jó.
Személyesn kedvencem nekem ami sokat erősített a hookgripemen a cipelés a tárcsacsipentés függeszkedés.

You'll Never Walk Alone

(#168269) norbi2010 válasza aDtG (#168266) üzenetére


norbi2010
őstag

Ahogy utánanéztem még pénzért sem, de javítsatok ki.

(#168270) Jim-X válasza marked one94 (#168268) üzenetére


Jim-X
őstag

Reszemrol a fuggeszkedes nagyon sokat dobott. A felhuzasoknal azthittem, hogy kurva sokat erosodtem, de az alkar volt mindig is a ludas :))

A játék az nem játék!

(#168271) Woodslave válasza aDtG (#168266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ingyenesen nyilván nem mert fizetni kell érte. :D Vidéken azért el lehet intézni...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168272) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kuponkódom.

Kuponkód: CBLQHB48H

A kupon felhasználásának a részletei:
Kupon felhasználás dátum intervalluma: 2021-03-09 - 2021-04-23
Kupon érték: 1 300 Ft
A felhasználás feltételei: A kupon felhasználásához legalább 1 db terméket kell rendelned a következő termékből: 100% Whey Protein Professional (5 kg)

Jó egészséget, jó edzést!

[ Szerkesztve ]

(#168273) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziasztok.
Az összefoglalóban nem láttam, hogy tabu lenne, ezért bátorkodom kérdezni. Van versenyengedélyem, viszont más lehetőség hiányában elég zsebbenyúlos volt, és a baráti körben többen "szeretnének versenyezni". Tehát privátban tudna valaki nekem írni olyan egyesületet, ahol lehetőleg személyes kontakt nélkül, reális áron (<10k, de inkább ~5k lenne jó) lehet szerezni? Sportorvosi még nincs de már van időpont, viszont az engedélyt előtte jó lenne megcsináltatni, hogy ha az is megvan, akkor rögtön használható legyen, teljesen hivatalosan. Tehát olyan kéne, ahol kiadják anélkül, esetleges későbbi bemutatással. Tegyük fel, hogy bármilyen sportban "kompetens" az illető, viszont nem múlt el 30 éves.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#168274) harylmu


harylmu
őstag

Myprotein 40% akció van: [link]

(#168275) roti86 válasza harylmu (#168274) üzenetére


roti86
őstag

Kár, hogy fehérjére már nem akcióznak, plusz a legjobb ár-érték arányú vitamin (90 szem 2400 Ft) sem kapható már.

(#168276) akooos válasza harylmu (#168274) üzenetére


akooos
veterán

Vajon továbbra is csak a magyar oldalról lehet rendelni? :( :U

(#168277) akooos válasza akooos (#168276) üzenetére


akooos
veterán

Igen, a live chat agent megerősítette, hogy Hungary jelenleg nem elérhető és nem tud olyanról, hogy elérhető lesz-e mondjuk UK-ből... :((

(#168278) szabi325 válasza akooos (#168277) üzenetére


szabi325
tag

Amúgy a brexit miatt már vámot is kéne fizetni ha onnan rendelsz, ismerős mást rendelt UK ból 110 fontra DPD vám címszó alatt levette 30 euróval!

(#168279) Madwe válasza szabi325 (#168278) üzenetére


Madwe
nagyúr

[link] 27% áfa + 150eur felett 3% a vám (+3500huf vagy mennyi a vámeljárás maga a vámon felül)

[ Szerkesztve ]

(#168280) bigmasterg válasza kicsiogre (#168160) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha masszáspisztolyt szeretnél venni, akkor szerintem nem túl okos ötlet itthonról venni 30-40-50 ezer forintért, az összes ugyanaz az átmatricázott kínai.
Találkoztam már használhatatlanul gagyi kínaival is, de most van egy ilyenem. Ebből az S3 full ugyanaz a minőség, mint a movtech. Akksival jól bírja, ha belenyomom izomba nem lassul le. Eu warehouse-ból kevesebb, mint egy hét alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#168281) marked one94 válasza bigmasterg (#168280) üzenetére


marked one94
őstag

Köszi szépen, már pár napja szemezgettem a movetchessel de sajnáltam ra a pénzt, de ha ez hasonló ennyiért ezt bevállalom. :R

You'll Never Walk Alone

(#168282) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
kis táplálkozás. Ki honnan szokta venni a húsokat?
Általában tesco, lidl, kifli.hu helyen veszek. Úgy vettem észre, hogy találn a lidl a legjobb, aztán a kifli.hu, és végül a tesco a legszarabb. Főként darált marha, pulykamell, karaj, darált pulyacomb amit szoktam venni.
Marhából néztem az npk-t, de elég borsos ára van. Itt bp-n esetleg olyan hentes, ahol biztos jó termék van? Szárnyasra a lehel piacon néztem, ott elvileg minőségi van. De sertés, marha passz.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#168283) Maximum1 válasza Speeedfire (#168282) üzenetére


Maximum1
őstag

Árpád hídnál a hentes, mellette meg ott a zöldséges, Lehel piacra már nem járok.
Npk- tol nem dobtam hátast, darált felsál simán veri.

[ Szerkesztve ]

(#168284) kicsiogre válasza bigmasterg (#168280) üzenetére


kicsiogre
tag

Köszönöm.

(#168285) Qtya123


Qtya123
őstag

Üdv!

Van egy shop.builderes kuponom, nem tudom, hogy más is fel tudja-e használni, vagy a regisztrációhoz kötött, de azért megosztom: R5DMVXYDZ

2.000 Ft értékű, április 27-ig lehet felhasználni és kell venni egy 5 kg-os 100% Whey Protein Professionalt.

MÁS:
Most gondoltam egyet és étrendben eléggé el fogom tolni a dolgot a növényi étrend felé.
Kelbimbó, brokkoli, bogyós gyümölcsök, sok bab, krumpli, rizs, zab és ilyenek. Hús az a héten fél kg lesz, plusz kb 4x90 gramm konzervhal. Kíváncsi vagyok, hogy az erőnlétben lesz-e gyengülés, illetve mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#168286) Angel2014


Angel2014
addikt

Én már berkit is edzem :DD

Erre a gyakorlatra rászóltam .

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168287) Madwe válasza Qtya123 (#168285) üzenetére


Madwe
nagyúr

Emellé még érdemes lencsét, csicserit. Tofut, tempeh-t, gombát, amarántot, bulgurt is beépíteni :)
Hajrá! Miért lenne gyengülés? Erőnlét főleg chból jön, nem a húsból :)

(#168288) Qtya123 válasza Madwe (#168287) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, fognak még mellé menni ezek is, bár a tofu nem, azt nem szeretem. Szhénhidrát az oké, de lehet kevesebb lesz a fehérje bevitelem ezzel az étrenddel. Én nem szoktam számolgatni, hogy miben hány gramm zsír, fehérje, szénhidrát van, így lehet kevesebb lesz majd. Mondjuk oda kell figyelni valamennyire mégis, mert azt sem akarom, hogy sokkal több szénhidrát legyen.

[ Szerkesztve ]

(#168289) Janaboy


Janaboy
veterán

Reggelire szoktam enni egy ilyet (2-3* hetente):
75 gramm bio natúr spar zabpehely
1 db natúr danon activia
125 gr aldia sovány kremfeherturo
100 gr málna
Minimális 4x erősségű édesítő

Illetve néha uzsonnára is, csak olyankor zab nélkül.

Van olyan gyümölcs ami helyettesítheti a málnát?
Esetleg mivel mással lehetne még ízt adni neki? :)
Anno azért választottam, mert alacsony szénhidrátban, magas rostban.
De most kicsit kezd unalmas lenni.

Köszi.

Janaboy

(#168290) Madwe válasza Qtya123 (#168288) üzenetére


Madwe
nagyúr

Simán összehozható a 2g/tskg, alacsony ch is, de azért eleinte nem árt szerintem követni a makrókat h képbe legyél s úgy állítsd össze az adagokat. Pl bab/gomba esetén nekem 500g az adag mellé 50/100g bulgur vagy barnarízs, 20g sörélesztőpehely…
ja, sörélesztőpehely nagyon jó, finom, egészséges s fehérjebomba :)

Janabos: áfonya, goji bogyó is jó hozzá s szintén alacsony ch illetve gojiban azért van de legalább valamennyi fehérje is :) 10-12%os zsírszegény kakaópor is feldobja! Kis fahéjjal meg lehet szórni... vagy akár kávébab szemekkel :)
esetleg még mandulavaj ha zsír belefér, ízben is feldobja s fehérje is akad benne... lenmagpehely, kendermag se rossz makrókban s szintén feldobja, bár megint kérdéses mennyi zsír fér bele neked (nekem zsírbevitelem amúgy is túl alacsony uh ezek bőven beleférnek)

[ Szerkesztve ]

(#168291) Janaboy válasza Madwe (#168290) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi, kiprobalom őket.
Alacsony zsíron vagyok, még van miből fogyni :)

Janaboy

(#168292) Speeedfire válasza Maximum1 (#168283) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi, rá fogok próbálni. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#168293) benfolds válasza Madwe (#168290) üzenetére


benfolds
őstag

500 g bab az adagod?? mármint...?
basszus, ez a húszabálás nekem is egyre kevésbé jön be. az elmúlt 1 évben több csirkét megettem, mint az azt megelőző 10 évben. nem tudom, hogy nem lehet ezt megunni, pedig én még nem is eszem olyan extrém sokat, kb heti 3-4-szer egy adagot. a disznóhúst alapból nem szeretem, marha...ja, a marha nem rossz, csak arra ráállni már elég költséges, meg azt is megunnám, talán hamarabb, mint a csirkét. hal jöhet, hüvelyesek jöhetnek...lehet, hogy passzolom a csirkét én is.

(#168294) Madwe válasza benfolds (#168293) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mármint egy étkezésem, pl főétel 500g bab, 50g vagy 100g barnarízs, 20g sörélesztőpehely meg a fűszerezés, esetleg még 2dl szójaital ha dahl-osan készítem (bár az inkább lencse, de néha bab :) ) . Nyilván itt nem is a konkrét számok miatt írtam (eltérő ki hányszor s mennyit eszik) hanem az aránypárok miatt, h legyen valami viszonyítás :)

Vagy pl párolva mindet:
500g gomba kakukkfúvel, 500g brokkoli citromlével lelocsolva a párolóban, 2 sárgarépa, 1 cékla, 1 hagyma, mellé 10g tahini+10g djoni mustár +10g szójaszósz+ 10g balzsamecet+ 20g sörélesztőpehely+ citromlé, hagymapor összeleverve szósznak. Na ez pl szintén egy iszonyat nagy adag gomba meg brokkoli, mégis kevés kalória s sok fehérje :) s ízre szerintem a szósszal nagyon ott van, elég sokfelé el lehet vinni még fűszerezéssel (pl garam masalaval vagy curryvel) h nem igaz... esetleg paradicsomszósszal, bazsalikommal, stb.

[ Szerkesztve ]

(#168295) benfolds válasza Madwe (#168294) üzenetére


benfolds
őstag

nem tudom, hogy számolod, de én ha 500g szárazbabból csinálok főzeléket (gondolom, hogy te nem azt csinálsz belőle), akkor az nekem négy evés, ha van rajta feltét, ha nincs, akkor három. (én csak nemrég fedeztem fel, hogy a hüvelyesek tök jók rizzsel, főleg a lencse.)
a fél kg gomba + fél kg brokkoli egy adag? szívatsz...

(#168296) Madwe válasza benfolds (#168295) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondom, h kinek mi :) a gomba + brokkoli mártással mindennel egyébként 500kcal, a bab meg (az már főtt, nem száraz :) ) 600kcal ha 50g a köret... nekem annyi egy átlag étkezésem (inkább 700ra jön ki amúgy a végén, de annyi kell is nekem). (Nyilván nem 2 perc alatt lapátolom magamba, de ez pl az ebédem, amit ált több adagban, de ebédtájt tolok be. Vegán kaják általában tele vannak vízzel rosttal, telítenek s nagyok de alig van bennük kcal, így ja, nagy adagokat kell tolni)

[ Szerkesztve ]

(#168297) benfolds válasza Madwe (#168296) üzenetére


benfolds
őstag

azon gondolkodom, hogy miből tudok több mint egy kilót megenni...mondjuk ha néha főzök tejbedarát, akkor azt egy liter tejből csinálom, szóval az egyből egy kg + a dara + szoktam bele tenni még ezt-azt (mák, kókuszreszelék, aszalt gyümölcs). mondjuk ha úgy van, akkor rétesből meg tudok enni annyit, imádom. :DDD (almás, almás-mákos, meggyes, túrós, káposztás, akármilyen)

[ Szerkesztve ]

(#168298) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

nah, végre, irkáljatok csak a fozésrol, kajakészitésrol, én szivesen olvasom, szeretek tanulni másoktol :D

(#168299) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok!

Szeretnék komolyabban ráfeküdni a testedzésre és érdeklődnék nem-e tudna valaki segíteni abban, hogy mely táplálékkiegészítők azok amiket mindenképpen ajánlott beszerezni a mindennapokra.
Shopbuilder meg hasonló oldalakat böngészve kb az összes ott látható terméket létfontosságúnak írják le a hozzászólók, de ha én csak a felét ezeknek beszedném már nem jutna hely a rendes ételnek a bendőmben. :DDD

Jelenleg fehérje, tömegnövelő, glutamin, kreatin mono, magnézium/kálcium/C/D-vitamin-t szedek.

Ami különösen érdekelne az-az edzés előtti termékek. Hétköznap, szellemi munka után, leszívott aggyal nehezen veszem rá magam az edzésre. Az olyan termékek, mint pl a Hyper Boost tényleg segítenek kicsit ezen az állapoton?

(#168300) Madwe válasza Anubris (#168299) üzenetére


Madwe
nagyúr

saját véleményem, ne kezeld tényként. De szerintem azért fontold meg :)
“hogy mely táplálékkiegészítők azok amiket mindenképpen ajánlott beszerezni a mindennapokra. “
ilyen nincs. Legyen rendben az étkezésed, ha az nincs rendben ezek semmit nem érnek. Ha rendbe van akkor pl fehérjeporral tudsz kicsit rugalmasabban étrendet összerakni s tübb minden beleférhet. Legyen rendben a makro célod, étkezz annak megfelelően s fehérjeporral tudsz kicsit lazítani rajta.

“Jelenleg fehérje, tömegnövelő, glutamin, kreatin mono, magnézium/kálcium/C/D-vitamin-t szedek.”
tümegnüvelő felesleges, tipikusan szar teletömött cukorral stb, étellel, makrókkal rakd ezt rendbe, ne egyél ilyen szarokat szerintem.
fehérjepor mint fentebb írtam belefér, de ezt nem érdemes túlzásba vinni.
glutamin, bcaa - szerintem felejtős, egyél változatos fehérjeforrásokat s ugyanott vagy...
kreatin - ez hasznos, arra figyelj h ne töltsd (napi 20+g) mert az vizesít, puffaszt sokakat. Napi rendszerességgel 3-5g fogyasztása tök ok. Nekem az alvásomat nagyon megbolygatja pl ha délután fogyasztom, ezért én reggeli elött teszem, annak ellenére h a legjobban edzés után sok chval épülne be... a rendes pihenés, regeneráció fontosabb.
magnézium - ez ok, de ezt is megoldhatod sok zöld levelesből, azért edzéshez valóban nem árt, különben fáradtabb lehetsz, izomgörcs, szem tikkelés stb...
kálcium, c vitamin ok
d vitaminnál olyat igyekezz venni ami k2 s k3-at is tartalmaz, az is kell a felszívódásához. De ez szintén ok, még annak is aki nem edz :) ezt nekem szintén reggel kell bevinnem, délután kihat az alvásomra...

edzés elötti boosterek - ezek működnek. Alc, hyper boost stb. Ugyanakkor ezt végképp ne fogyaszd rendszeresen, nem jó ha csak úgy lesz meg a pörgés edzésre ha ezeket tolod. Néha belefér, de ne szokj hozzá, nélküle nem fog menni, nem lesz jó vége... inkább pihend ki magad rendesen.
írtad h szeretnél ráfeküdni az edzésre, nem tudom mióta kezdtél el rendszeresen edzeni. Pár hét után kezdi a szervezeted igazán kívánni, utána már szerintem az lesz nehéz h ne edzz, nem az h rávedd magad. Ritka kivétel persze akadhat majd...
Edzés, fehérjebevitel, helyes makrók mellett a rendes pihenés, nyújtás, vízfogyasztás is ugyanolyan fontos az izomépítéshez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.