Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168401) benfolds válasza Qtya123 (#168399) üzenetére


benfolds
őstag

és akkor még azt is hozzávehetjük, hogy nemrég még a halálán volt (saját bevallása szerint legalábbis még sosem volt ennyire beteg). én a helyében biztos nem kokóhoz nyúlnék, hanem megtanulnám a technikáját, hogy ha mondjuk van egy 5 órás repülőút, amin 2 óra alatt fel tudok készülni a tárgyalásra, akkor hogy tudok a maradék 3 órában kikapcsolni és aludni (ha nem olyan szerencsés az ember, hogy ez alapból megy neki.). persze simán lehet, hogy ilyen nincs, mert egyfolytában csörög a telefon. szerintem doppingnak ott a tudat, hogy ezalatt a pár év alatt anyagilag megalapozod az egész életedet... :U és bevállalod, hogy ezért évekig nyélen vagy. (és még akkor sem hagynak békén, amikor jachtozol :DDD)

(#168402) HussarF válasza Qtya123 (#168399) üzenetére

Francot, Szijjártó full absztinens, semmi alkoholt sem iszik. Nagyon komoly a faszi, mint egy gép. Mondjuk sztem nem is ismeri a szórakozás fogalmát, de az már az ő dolga...

(#168403) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A pandémia mellett itt láthatóan a Stockholm-szindróma is durva számokat mutat. ;]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#168404) aelod


aelod
veterán

Amikor az idiotizmus párosul az ego érzéssel és a hozzá nem értéssel vagy a nem törődöm stílussal.
Vigyázz, mert felkvaró képsorok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168405) Apollyon válasza aelod (#168404) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te jó ég, itt mi történt, kitört a válla?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#168406) Tamoo válasza aelod (#168404) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szakadt a mell?

(#168407) aelod válasza Apollyon (#168405) üzenetére


aelod
veterán

Mellizom szakadás. Szerintem teljes.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168408) Madwe válasza aelod (#168404) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az oroszok ezt is lazán kezelik :) [link] ezek is felkavaróak

(#168409) Woodslave válasza aelod (#168407) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért xar lehet amikor beléd villan hogy ezt most lehet végleg elbaxtad... :((

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168410) benfolds válasza aelod (#168404) üzenetére


benfolds
őstag

ezt nézni is fájt...
na még egy uccsó kép szijjasról :DDD

(#168411) aelod válasza Woodslave (#168409) üzenetére


aelod
veterán

Nem kellett volna feljebb menni súlyban amikor szar a technika és az erő sincs meg ekkora súlyhoz.

Rohadt szar érzés lehet az biztos. 2x éreztem már hasonlót amikor megsérültem, hogy akkor ennyi volt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168412) Sempronius89 válasza benfolds (#168410) üzenetére


Sempronius89
tag

Azért őszintén eléggé kikupálódott. Ez becsülhető benne és még motiváló is lehet...

(#168413) Qtya123 válasza aelod (#168404) üzenetére


Qtya123
őstag

Bakker az a hang, ahogy szakad... :O

Amúgy elnézve, hogy néha mi súlyokat használ csoda, hogy Larry Wheels-nek még nem szakadt így szét valamelyik izma.

(#168414) benfolds válasza Sempronius89 (#168412) üzenetére


benfolds
őstag

hát iszonyatos nagy pedálgép, az biztos, és én is csak annyit akartam mondani (mindenféle politikai felhang nélkül, szóval nincs "stockholm szindrómám"), hogy azért durva, hogy csak egy darab magyar élvonalbeli politikust lehet találni, aki ad a fizikumára. megnézel egy képet a szlovák kormányról, egy elhízottat nem találsz. persze ez az különbség valószínűleg ugyanúgy fennáll a teljes népesség esetében is.

(#168415) Sempronius89 válasza benfolds (#168414) üzenetére


Sempronius89
tag

Van még a Chepeli birkózó kormánypárti aki gondolom Angel gyerekkori haverja lehet :D

(#168416) benfolds válasza Sempronius89 (#168415) üzenetére


benfolds
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#168417) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ha valaki egy igazán komoly bestbuy-t akar egy egész korrekt teherbírású géppel, akkor ajánlom neki ezt: [link]

Fájó szívvel válok meg tőle, mert a gép hibátlan. Viszont a lakásból száműzve lett a zasszonypajtás kérésére, lekerült garázsba, extra gumiszőnyeggel, féltve-óvva, folyamatosan letakarva, de most onnan is menni kell :(

+extrák hozzá: bicepsz kötél 2x5kg tárcsasúly, edzőgépek alá való gumi padlószőnyeg

Magán kocsi garázsba kerül, új céges kocsi ígyis mindig szabadban lesz (belső udvar). Így sajnos mennie kell. Aki kapja, marja :)

[ Szerkesztve ]

(#168418) Angel2014 válasza aelod (#168411) üzenetére


Angel2014
addikt

Biztos hogy nem a súly és a tecnika vitte el. Inkább a hiányos és fokozatos bemelegítés és nyújtás edzés előtt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168419) Angel2014 válasza Sempronius89 (#168415) üzenetére


Angel2014
addikt

gondolsz?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168420) bigmasterg válasza benfolds (#168410) üzenetére


bigmasterg
addikt

Először memen láttam ezt a képet, akkor azt hittem hogy kamu :D

"FIGYELEM! HAMAROSAN "BRUTÁLISAN KIBASZTA MAGÁT" CIKKEK VÁRHATÓAK"

[ Szerkesztve ]

(#168421) aelod válasza bigmasterg (#168420) üzenetére


aelod
veterán

Legalább tesz érte, hogy ne egy tespedt hordó hasú pacák legyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168422) marked one94 válasza Angel2014 (#168418) üzenetére


marked one94
őstag

aha biztos csak emiatt :U

You'll Never Walk Alone

(#168423) aelod válasza marked one94 (#168422) üzenetére


aelod
veterán

Ha nem hiszed kérdezd meg a Vidát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168425) aelod válasza headhunter (#168424) üzenetére


aelod
veterán

Pont hétvégén néztem. Szép munka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168426) crocy


crocy
tag

kicsit offtopic lesz.
nem tudjatok miert nem kapni zabpelyhet a lidl-ben?
elsödleges beszerzesi forrasom volt, de utobbi idöben mar csak ilyen kevertet lehet kapni.
vagy kialakuloban van egy altalanos keszlethiany?

[ Szerkesztve ]

(#168427) benfolds válasza crocy (#168426) üzenetére


benfolds
őstag

nem tudom, de az aldiban és a pennyben is kb ugyanaz van, ugyanannyiért. az aldis picit finomabbra van őrölve

(#168428) roti86 válasza benfolds (#168427) üzenetére


roti86
őstag

(#168429) kexksz


kexksz
addikt

Kicsit off, BP belvarosaban ismertek jo gyogymasszort?

(#168430) HussarF válasza kexksz (#168429) üzenetére

Happy finish-sel?

(#168431) harylmu


harylmu
őstag

Szokott valaki tojásfehérjelét venni? Valaki nem tud jó áron Pesten? Egy bioboltból vettem Capriovus-t múlt héten, de kezd elfogyni és 1000 forint volt. :D Van egy sejtésem mondjuk, hogy sehol se lesz olcsóbb.

(#168432) Dinter válasza harylmu (#168431) üzenetére


Dinter
addikt

Én anno myproteinről vettem. De miért pont tojás?

(#168433) harylmu válasza Dinter (#168432) üzenetére


harylmu
őstag

Reggel rántottába 2 egész tojás + tojásfehérje. Nem akarom kidobni a sárgáját, ezért jó ha van külön fehérje. Csak kurva drága.

(#168434) aelod válasza harylmu (#168433) üzenetére


aelod
veterán

Miért is kéne kidobni? Edd meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168435) marked one94 válasza aelod (#168434) üzenetére


marked one94
őstag

De hat hizlal a sárgája :Y

You'll Never Walk Alone

(#168436) aelod válasza marked one94 (#168435) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk lehet versenyre készül.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168437) Madwe válasza aelod (#168436) üzenetére


Madwe
nagyúr

lesznek idén versenyek amúgy?

(#168438) Woodslave válasza harylmu (#168431) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aldiban fél liter 600ft asszem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168439) benfolds válasza harylmu (#168433) üzenetére


benfolds
őstag

úgy emlékszem, hogy tibcsi a metróban veszi. de én sem értem mit kell ezen problémázni, megeszed az egészet, azt cső.

(#168440) aelod válasza Madwe (#168437) üzenetére


aelod
veterán

Valakinek biztos lesz :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168441) Jim-X válasza harylmu (#168433) üzenetére


Jim-X
őstag

Szia es az a plusz tojasfeherje mennyi? 10? 20?
Mert ha raksz hozza meg plusz 2 tojasfeherjet, akkor tokmindegy meg az a 2 sargaja.
Napkozben egyel 3 szemmel kevesebb rizst es meg van oldva :DDD

A játék az nem játék!

(#168442) Sempronius89 válasza aelod (#168436) üzenetére


Sempronius89
tag

Én 16 éves koromig nem bírtam egyéni szociális probléma miatt megenni a sárgáját pedig a testépítés és úgy az edzés maga távol állt tőlem.

(#168443) Angel2014 válasza Sempronius89 (#168442) üzenetére


Angel2014
addikt

Na ilyet sem halottam hogy valaki szociális bajokkal nem eszi meg a tojássárgáját? Mit csináltak veled tömtek vele mint a libát azt megutáltad?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168444) Sempronius89 válasza Angel2014 (#168443) üzenetére


Sempronius89
tag

Valamiért pici koromban berögzült, hogy én ezt nem szeretem és eddig tartott elengedni. Ha lett volna kölköd lehet megértenéd.

(#168445) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Arginine AKG tapasztalatok (pl gymbeam)? Alapból edzés előtt írják, de olvasom hogy alvás előtt is segít (mert alapban nem pörgető). Érdemes hozzámérni a tskg-hoz, a fix 5g helyett mondjuk?

(shop véleményeket hagyjuk ott még vitaminokhoz is képesek olyat írni hatásnak mintha szuszit lőnének helyette)

[ Szerkesztve ]

(#168446) stratova válasza Angel2014 (#168443) üzenetére


stratova
veterán

egy.szoc.prob. = az én bajom/saját problémám régi tapasztalat alapján (nem ellergia vagy betegség miatt).
Én ugyanilyen alapon nem nagyon eszem meg a gesztenyét a mai napig szívesen, legfeljebb nagyon habos könnyű krémben, mert gyerekként többször azt éreztem, hogy fújt/fojt (hétvégi desszert a puding vagy és gesztenyepüré volt nálunk). Érdekes módon, a bab és diófélékkel ezzel szemben nincs bajom, pedig utóbbit le is tüdőztem egészen kis korban.

[ Szerkesztve ]

(#168447) t256 válasza stratova (#168446) üzenetére


t256
őstag

Én egész gyerekkoromban nem ettem húst, mert az óvodában mócsingos hulladékot adtak sertés hús néven.
Ha valaki azt mondta hús én rögtön arra asszociáltam. Otthon ettem virslit, mint hús. Az pedig minden csak nem színhús. Általános alsóban sikerült elfelejtenem ezt, akkor ettem csirkecombot. Most csirkemell filén kívül nagyon mást nem eszem. Sertést azóta sem eszem. Büdösnek találom a szagát is.

Végre sikerült vennem egy- és kétkezes szerelhető súlyzószettet otthonra. Kétszer sikerült edzenem. Nagyon hiányzott már. Ettől függetlenül várom a termek nyitását, mert nagyon kevés az ami most otthon van.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168448) Woodslave válasza t256 (#168447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Utálom a szilvát mert a fa a tyúkxaros tyúkudvarban volt. Ízével nincs bajom de soha nem vennék hogy egyem. Pálinkát se szeretem mondjuk azt nem ezért :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168449) Angel2014


Angel2014
addikt

Egy Csepeli gyúrós pár hónaposan!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168450) harylmu


harylmu
őstag

Fasza bulgur receptet megosztok, amit a neten találtam (van yt videó is).

Cukormentes bulgurkoch. Hozzávalók: bulgur, (növényi)tej, tojás, esetleg eritrit.

Bulgurt (kb 15-20 dkg) tejjel megfőzöd (~10-15 perc), majd 10 percre félre rakod hűlni.
4 tojást kettéválasztasz: sárgája megy a lehűlt bulgurra és összekevered vele, a fehérje egy külön tálkába. A fehérjét botmixerrel (vagy kézzel), addig habarod amíg nem lesz habos (kb 1-1.5 perc), aztán megy ez is a bulgurra. Közben eritrit is mehet rá. Lassú mozdulatokkal összekevered vele, aztán át egy tepsibe és mehet a sütőbe 25 percre. Aldis cukormentes lekvár fasza mellé.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.