Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167551) Macka válasza aelod (#167550) üzenetére


Macka
veterán

Igen.
Bár nem ilyen kártyákkal voltak edzeni, hanem egyéb egyesületi kiskönyvvel. Nem volt soha semmi gond.

(#167552) ginola válasza Macka (#167547) üzenetére


ginola
addikt

Ez most komoly?D

(#167553) Angel2014 válasza aelod (#167550) üzenetére


Angel2014
addikt

Mindenki felújít ügyszóval tolja a nyitva tartást.

Csili izzókat cserél, Vida WC-t burkol. Persze a kör bemegy...stb stb

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167554) ginola válasza Angel2014 (#167553) üzenetére


ginola
addikt

Ahol lakom minden zárva !

(#167555) Macka válasza ginola (#167552) üzenetére


Macka
veterán

Úgy tűnik.

(#167556) mayday00 válasza Macka (#167549) üzenetére


mayday00
őstag

Szentendre környékén 2 kis zug termet is tudok ami nyitva van. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#167557) dugynok válasza Macka (#167547) üzenetére


dugynok
senior tag

Ezzel akàr uszodàba is mehetek?

(#167558) Angel2014 válasza ginola (#167554) üzenetére


Angel2014
addikt

Pedig ez hivatalosan engedélyezett lehet nincs pénze vagy felélte vagy nem akar foglalkozni vele.

Még ha bevisz 2 üveg sósavat hogy vízkőleníti a fürdőket azzal is meg tudná oldani.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167559) Macka válasza dugynok (#167557) üzenetére


Macka
veterán

Elvileg.

Zalaegerszegen a Cutlerba csak napi jeggyel lehet járni, 1300. A másik terembe szintén ennyi. Bérlet nincsen, Cutlerben ennyi pénzért viszont fűtés sincs, tegnap kb 15 fokban edzettünk.

(#167560) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok,
nem biztos, hogy ide tartozik, de hátha.
Reggeli kiváltására keresek vmilyen turmixot.
Eddig lifetilt dietshaket toltam, de már uncsi a 3 íz. Szóval ki mit ajánlj? Köszi

(#167561) gyuri860213 válasza Gergőke88 (#167560) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem kell feltétlenül kiváltani, a shake egy gyorsan felszívódó fehérje amitől csak hintázik az inzulinod, csak éhesebb leszel 1 óra múlva. Enni kell, szilárd kaját. Amúgy ez Lifetilt jó nagy átbaqszás... 22 ezerért kapsz egy csomagot ami tele van szar minőségű növényi fehérjével...
De legalább hozzájárultál a tulaj legújabb Porsche-hoz :D
De ha ragaszkodsz a shake-hez akkor vehetsz bármilyen tiszta tejsavó fehérjét, gymbeam, myprotein, proteinbuzz stb. Lényegtelen, ugyanaz a szar az összes. Leturmixolod 50g zabbal, 1 banánnal, 1 evőkanál mogyoróvajjal (nem a cukros) és kész a reggeli.

[ Szerkesztve ]

(#167562) myckey válasza gyuri860213 (#167561) üzenetére


myckey
veterán

Én mondjuk reggelire, direkt BSN Syntha 6 ot vettem, akkoriban....alap változatot. Ebben van zsír, ch, rost és több típusú protein. Turmixoltam zabbal, tojással, olajokkal és néha tej a víz mellé, meg esetleg ilyen olyan magvak,gyümölcs, kis fahéj stb...lehet ezt ragozni....
Utána ment a serpenyőbe, vastagabb palacsintaként megkajáltam, ebben volt anyag, óra miatt figyeltem csak a következő kajára. De ez sem állandóan ment. Meg ez nem is shake. Magáért a löttyökért, nem rajongtam napközben, inkább kerültem a sok turmixot. Szervezet is inkább szilárdra van ráállva, ilyen korban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167563) aelod válasza Gergőke88 (#167560) üzenetére


aelod
veterán

Miért pont a turmix? Mi vagy te csecsemő, hogy pépeset egyél?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167564) Madwe válasza aelod (#167563) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gondolom a gyors elkészíthetősége miatt választja reggel, de most azon túl h mi volt benne amúgy se jó reggel turmixot enni - tekintve h sokkal gyorsabb a felszívódása mintha egy az egyben ugyanazt fogyasztaná csak szilárd formában (erre még rájön az h eleve gyorsan felszívódó anyagokkal volt tele amit fogyasztott)
turmix, shake stb tök jó dolog edzés után s tömegelésnél, de reggelire akkor se ajánlanám :)

[ Szerkesztve ]

(#167565) flash-


flash-
veterán

pest-(belváros-délpest-m5 vagy m0 )környékén hol tudnék venni húzódszkodáshoz gumiszalagot?(erősebb ellenálásút) decathlonban nincs készleten piros sem fekete.. egyéb boltot tudtok ahol lehet ilyesmit venni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#167566) Gergőke88 válasza aelod (#167563) üzenetére


Gergőke88
addikt

Azért mert reggel mikor leindulok otthonról nem vagyok éhes, de 8-9 között valamit kéne bevinnem ebédig. Olyat keresek ami gyorsan kész, és ki se kell mennem kb az irodából. Sokszor nem is eszek semmit, nem vagyok éhes, ez annál megint 1 fokkal jobb (szerintem...).
Ez is hulladék?
[link]

(#167567) aelod válasza Gergőke88 (#167566) üzenetére


aelod
veterán

Egy fokkal jobb de akkor miért nem viszel magaddal reggelit amit előtte nap megcsinálsz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167568) Gergőke88 válasza aelod (#167567) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mert alapvetően ezeket szeretem, és amire reggel nekem szükségem van erre eddig jók voltak ezek. Nyilván ennék péksütit, szendvicset és társait de ugye nem ez lenne a cél. Olyat szeretnék reggelizni, ami "egészséges" és mégis valamennyi tápanyag, vitamin van benne.
KÖszi!

(#167569) aelod válasza Gergőke88 (#167568) üzenetére


aelod
veterán

Ok. Ha ezt szereted vedd ezt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167570) flash- válasza Gergőke88 (#167566) üzenetére


flash-
veterán

fehérje por vagy zero bar?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#167572) M-63


M-63
tag

Segítséget kérnék olyan embertől akik tapasztaltak a szteroid témában, vélemény érdekelne főként, valaki tudna itt segíteni?

(#167573) benfolds válasza headhunter (#167571) üzenetére


benfolds
őstag

bírom ezt a bohost, tök más, mint a legtöbb menő, egy jó szívű csávó, aki nem veszi magát túl komolyan, semmi görcsölés meg a szokásos tudományoskodás, látszik rajta, hogy ő legalább élvezi, amit csinál, és még nagy sztorizó is (a feketén fehéren filmben is ő vitte a prímet). ja, és honnét felállt a sérülése után? hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#167574) do3om


do3om
addikt

Mennyi talán "férfi" van home officeban, ez valami női irodai munka lehet. Mert férfi nemhez tartozó ember az hogy tudná otthonról kipakolni a 7000 zsákot az uszály aljából.. Én is otthonra kérem majd hogy hozzák ki a javítani való 40 tonnás gépeket.
Számoljátok itt a kalóriát, nem nőként kéne élni ha már farkatok van, akkor nem lenne ez a sok hsz amit át kellet olvasnom. ;]
Na puszi mindenkinek ott a HO-ban csajszik. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#167575) HussarF válasza do3om (#167574) üzenetére

;] ;] ;]

(#167576) Angel2014


Angel2014
addikt

[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167577) aelod válasza M-63 (#167572) üzenetére


aelod
veterán

Mivel ez Btk-ba ütköző kérdés tekintsük úgy, hogy fel sem tetted...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167578) M-63 válasza aelod (#167577) üzenetére


M-63
tag

Ezért nem írtam konkrétumot és emailon keresztül menne a kérdés, hogy véletlenül se lehessen belekötni :D

(#167579) tibcsi0407 válasza M-63 (#167578) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Attól még ott is Btk-ba ütközik, mindegy, hogy hol teszed fel. Ki fog az egészségedért felelni abban az esetben, ha baj van?
Ezt már korábban lefutottuk Veled ebben a topikban, de úgy látszik nem értetted meg elsőre sem.

https://utdetailing.hu/

(#167580) Madwe válasza M-63 (#167578) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nincs helye itt az ilyen kérdéseknek, ahogy erről már sokszor szóltak itt neked, ne erőltesd. Ha versenysportoló vagy s valamiért szükségesnek érzed ott megvannak a forrásaid gondolom, ha nem ebből élsz akkor meg semmi szükséged rá (az erre szánt pénzt inkább pszihologusra költeném :D )

(#167581) vaakuum válasza Madwe (#167580) üzenetére


vaakuum
addikt

Esetleg ha éppen szakdolgozatot vagy cikket írna a témáról, amihez más megvilágítást is keres??? Nyilván nem ismerem az előzményeket, ez olyan "ártatlanság vélelme" a részemről... :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#167583) whitezo88 válasza aelod (#167577) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Pistát már vagy 895x elvitte volna a rendőrség amennyit beszél meg ír róla, amíg nincs kereskedelemről, adás vételről szó a kutyát se érdekli, nyiltán nem itt a helye. Sőt, nyilván van nála is bőven cucc.

[ Szerkesztve ]

(#167584) aelod válasza whitezo88 (#167583) üzenetére


aelod
veterán

Pista.. :)

Angel2014

Teljesen mindegy én mit gondolok ennek a kérdéskörnek itt a fórumon nincs helye.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167585) M-63 válasza tibcsi0407 (#167579) üzenetére


M-63
tag

Mar csak azt nem ertem, hogy miert kene barkinek is felelnie az egeszsegemert egy kerdes felelek miatt? Foglalkoztat ez a téma es fog is. Mas forumokon nem utkozik btk-ba? Igen le lett futva, de azok elegge mas keszitmenyek amik nalunk legalisan kaphatoak a gyuros shopokban. (Nem Magyarország)

(#167586) M-63 válasza vaakuum (#167581) üzenetére


M-63
tag

Köszi :) dee nem szakdolgozatot írok, csak vannak bizonyos dolgok amik nem vilagosak és mivel angolul olyan jol nem tudok igy magyar forumokon tajekozodok. Csak itt a gond ami nalam furcsa, hogy nem vetel eladasrol van szo, meg nem is kapcsolatokat keresek, azt akaratlanul is megtalaltam, hanem csak erteni akarom ezeknek a szereknek es a levezetesenek a miertjet hogyanjat. Mit csinalnak a testben es mi mire megy. Ennyi lett volna de majd nyitnak a kondikbaztan majd ott megkerdezem a Jozskagyereket, hatha tud valamit mondani a temarol es nem csak az arlistat fogja sorolni :D

(#167587) M-63 válasza whitezo88 (#167583) üzenetére


M-63
tag

Gyurosok ide a forum neve, akkor mirol szoljon? Melyik a jobb bicikli marka? Visszalapoztam itt is, de annyi az off hogy fel ev mire megtalalom a valaszokat a kerdeseimre :D erdekes hogy akkor nem erdekelt senkit, most hirtelen mindenkit erdekelnek a szabalyok. Van nallaam cucc (c vitamin, aminok, hot blood, wpc es kollagen) esely sincs hogy ezekett illegalis cuccokkal fejeljem meg, haladok fejlodok, ertelme nincs nekem a koksznak. Csak ahogy mar leirtam, a mukodes erdekel a testre tapasztalatok alapjan, nem pedig a wiki mit ir rola.

(#167588) kexksz válasza aelod (#167577) üzenetére


kexksz
addikt

Eleg durva lenne, ha btk.-ba utkozne a szteroid tartalmu szerekrol valo ismeretterjesztes, par egyetemet be lehetne zarni. :DDD

(#167589) aelod válasza kexksz (#167588) üzenetére


aelod
veterán

Bezárják azokat anélkül is ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167590) benfolds válasza M-63 (#167586) üzenetére


benfolds
őstag

van egy kétrészes sorozat a témában a weider professionaltól a youtube-on. szerintem elveszi a kedvedet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#167591) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok
Vettem ilyen komplett vitamincsomagot: Multi-Pro Plus 30
Kérdésem: mi lenne a megfelelő elosztása a nap folyamán?
A leírás alapján a számok stimmelnek a vitaminnal a képen ?

Nem edzéshez vettem (így picit kakukktojás vagyok itt a topicban :B ), de szeretnék normálisan vitamint szedni.
Köszönöm előre annak aki válaszol ;)

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#167592) Angel2014 válasza M-63 (#167587) üzenetére


Angel2014
addikt

Ilyet szúrj inkább!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167593) benfolds válasza Angel2014 (#167592) üzenetére


benfolds
őstag

ez a tiéd? hogy-hogy beoltottak?

(#167594) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Kardiózni szeretnék. Gondoltam futópad jó lenne zsírégetéshez, mivel tömegeléssel feljött a hasra is. Kint most a hóban nem szeretnék kínlódni :DDD Esetleg futópad, valami ajánlott darab?

Life is better with a Titan

(#167595) pityaa23 válasza Roland8622 (#167591) üzenetére


pityaa23
senior tag

Reggelivel egyben az egészet letolod! :D

(#167596) Roland8622 válasza pityaa23 (#167595) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Okés ;) . Lement. Most már mehetek havat lapátolni :DD

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#167597) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok,

Most leginkább a BiotechUSA 100% Pure Whey tejsavó porokat szoktam vásárolni, de érdekelne, hogy van-e valami általatok is javasolt, de költséghatékonyabb alternatíva (meg ebben van azért némi hozzáadott aminosav és BCAA tartalom is). Laktóz nem probléma (ebben a mennyiségben legalábbis). Nem baj ha szállítással együtt nem ugyanannyira jön ki, mintha besétálnék a 400 méterre lévő "bioboltba", mert akkor inkább megveszem ott.

Nem vagyok testépítő (nincsenek is ilyen ambícióim), korábban futkorásztam, de 30 évesen jött az igény, hogy vastagítsak a sziluettemen és nem pizzával akarom véghezvinni. :) Vettem itthonra többféle felszerelést, három hónapja tolom a súlyzós mutatványokat, de érdekelne van-e valami természetes módja, hogy hatékonyabb legyen a fejlődés (a kaja, edzésintenzitás, frekvencia és pihenés dolgokon túl) vagy egyszerűen csak fogadjam el, hogy nem 16 évesen kezdtem és sosem fogok már olyan tempóval haladni.

(#167598) diegho


diegho
nagyúr

Használ valaki Myprotein-t? Vettem több mintát, eddig kettőt próbáltam ki (áfonyás sajttorta és summer fruit) hát hogy is mondjam... nem oldódik jól és nem is igazán finom. Puregold nekem sokkal jobban bejött. Az összes íz ilyen?

(#167599) marked one94 válasza diegho (#167598) üzenetére


marked one94
őstag

Én anno a kávé-karamellásat nyomtam annak szerettem az ízét. Annak jó íze volt magában is de úgy ritkán ittam, én mindig zabkását készítettem belőle, vagy a myproteines instant zabbal összekeverve ittam és úgy jól oldódott.

You'll Never Walk Alone

(#167600) aelod válasza Stauffenberg (#167597) üzenetére


aelod
veterán

totalnutrition.hu-n nézz szét.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.