Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168451) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez kemény..Főleg Előd nézze az éveket is kilók változását.

Vida Zoli Versenyen 1989. 85 kilósan itt Kardos Lali verte meg.

Vida Zoli Versenyen 1990. 89 kiló.

Vida Zoli 1993 98 kilósan ..na itt jártam hozzá katonaság után.

És Vida Zoli Manapság Molnár Petivel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168452) t256 válasza Angel2014 (#168451) üzenetére


t256
őstag

Nagyon jól nézett ki! A harmadik kép (pózgatyás) ki van rakva a teremben. Hú, de mennék már edzeni...

Most elkezdtem az otthoni edzést egy szerelhető súlyzókészlettel. Egy gyakorlatot végzek izomcsoportonként és nagyon megérzem. Elszoktam November óta. Nagyon hosszú ideje tart már a lezárás.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168453) Angel2014 válasza t256 (#168452) üzenetére


Angel2014
addikt

Ne is mond lementem bevásárolni wc papír ásványvíz volt vagy 5 szatyor hazaértem le kellett ülnöm pihenni. Másnap olyan izomlázam lett végem volt egyből.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168454) Elektrosokk válasza whitezo88 (#168445) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mire gondolsz ? miben segítene ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#168455) Tamas1982.1


Tamas1982.1
tag

[link]

Ez a G0ld?

(#168456) whitezo88 válasza Tamas1982.1 (#168455) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Aki arra képtelen hogy hiteles igazolást intézzen, meg is érdemli. A termek meg nyitva lehetnek a fentiekkel.
Egyébként annak tűnik, az ilyen belül, főleg hogy kiemelik hogy bev. központban volt.

(#168457) t256 válasza Tamas1982.1 (#168455) üzenetére


t256
őstag

Mi az a rengeteg rendőr a képen? Edzeni mentek? Gyülekeznek? Szabad ilyet? :DD
Várható volt a razzia. A versenysportolók 5%-a lehet valóban versenysportoló.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168458) Jim-X válasza Angel2014 (#168453) üzenetére


Jim-X
őstag

Ezert kell neha leugrani es kiramolni par uszalyt :D

A játék az nem játék!

(#168459) Qtya123 válasza t256 (#168457) üzenetére


Qtya123
őstag

Egyelőre gondolom nem tudnak a hiteles papírokkal mit kezdeni, akár valóban versenysportoló az ember, akár nem.
Tegnap az index is írt erről egy cikket: [link]

Elkezdte az államnak csípni a szemét ez. De nem csoda, mikor tényleg posztolgatja ki a sok fogyi, hogy ott van a teremben. Múltkor mikor edzeni voltam, akkor is ott volt egy gyökér a teremben (előtte sosem láttam), ordítva rángatta a csigás gépeket, meg telefonálgatott, de úgy, hogy zengett a terem.
Az egyik hívásánál azt vonyította büszkén, hogy "EDZEK BÁTTYA! HÁT NEKEM LEHET, TUDOD! ÚGY HOGY ÉN TENISZEZŐ VAGYOK HEHEHEHEMUHAHAHA!" Aztán utána azt is ecsetelte ordítva, hogy hogyan.

Nem ám szép nyugodtan edzenének egyet, aztán takarodni onnan, neeem. Felhívják a figyelmét mindenkinek erre, aztán majd megy a sírás, hogyha begőzöl a kormány, aztán azt mondja, hogy jó, akkor MINDENKINEK zárva vannak a termek...

[ Szerkesztve ]

(#168460) Madwe válasza whitezo88 (#168456) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amelyik terem arra képtelen, h legalább ez alapján rendesen szűrjön az is megérdemli.
személyes véleményem pedig az, h aki teheti, az edzen otthon vagy amint idő engedi a szabadban. Legyünk ennyire tekintettel a társadalmunkra, s nyeljük le azt, h jelenleg ennyi áldozatot hozzunk azért, h ne növeljük potenciálisan az általunk megfertőzhető emberek számát... ha volt személyi edzőnk s tart online kurzusokat s szeretnénk, vegyük igénybe. Ha nem szeretnénk de anyagilag megengedhetjük magunknak, akkor támogassuk.

[ Szerkesztve ]

(#168461) Ati007


Ati007
őstag

Szerintem ezt csak azért csinálják hogy az emberek megint egymással foglalkozzanak , egymásnak ugorjanak. Meg lehet érteni azokat is akik támadják és azokat is akik védik de kérdem én ki is hozta a rendeletet és a kiskaput??? Sima ügy lett volna ha azt mondják a kondi terem legyen zárva. De akkor az emberek nem egymásnak ugranának hanem az elhibázott döntésekre figyelnének és jönnének a kérdések hogy lehet hogy lassan 1 éve korlátozva vagyunk és a számok egyre nagyobbak . Főleg mióta elkezdtek oltani.........

[ Szerkesztve ]

(#168462) aelod válasza Qtya123 (#168459) üzenetére


aelod
veterán

Meg is lehet nézni, hogy ki írta azt a cikket. Kapja is az ívet rendesen.... örüljön, hogy nem jelentik fel okirathamisításért...
Indextől meg mit várunk? Okádék az egész ahogy van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168463) Qtya123 válasza aelod (#168462) üzenetére


Qtya123
őstag

Na igen, tegnap este olvastam a cikk alatti kommenteket a facebookon. Kapta a maki az ívet rendesen. Tanultam is egy új szót, amit használt valaki a gyerekre: kígyóvállú :DDD

Amúgy igen, nagy retard az index, de az a baj, hogy az általam említett edzőterembe járó gyógyegér félék, meg a facebookot fényképekkel teleszóró személyi edzőket is ugyanúgy hibáztatom. Örüljön, hogy jár hozzá egy csomó "versenyző" és szépek kussoljon, nem az, hogy teleszórja a netet, hogy mennyien vannak a termeben.

Ati007: Többek között azért is nőnek a számok (a mutáns mellett), mert minden lépést 1 hónap késéssel lépnek meg, mert be vannak sz@rva, hogy a nép hogyan reagál. Mire meg a drasztikusan emelkedő számok miatt meglépik, már késő és lett egy csomó új fertőzött.
Most pl a tanároknál is. A hét elején a sárgaszakállú még azt mondta, hogy a tanárok nem kerülnek előre a sorban. Majd most hirtelen jaaaa, nyitjuk az iskolákat, hú akkor gyorsan be kell oltani őket. Aztán, ha beoltják őket az első adaggal és 3 nap múlva bezavarják az iskolába őket mi lesz? Megfertőződik egy csomó, mert védettség még alig, vagy 0. Utána meg megint megy a vakarózás.

[ Szerkesztve ]

(#168464) Madwe válasza Ati007 (#168461) üzenetére


Madwe
nagyúr

hogy lehet hogy lassan 1 éve korlátozva vagyunk és a számok egyre nagyobbak . Főleg mióta elkezdtek oltani.........
brit mutáns, 2x annyira virulens. De persze az összeesküvéselméletek, meg az oltópontokon terjed csak igazán a vírus mantrákat lehet tolni, csak minek. A számok sokkal rosszabbak lennének, ha nem lett volna zárás, még ennyi se. Mellesleg itthon lófasz zárás van. De a belekényelmesedett hópihe generáció már attól megpusztul ha nem mehet le hétvégente edzeni/piálni/utazni.

(#168465) aelod válasza Madwe (#168464) üzenetére


aelod
veterán

Hidd el, hogy embert nem ez zavar mert ezek nélkül meg lehet élni. Viszont azok a vállalkozások akik be kellett zárjanak pénz nélkül nem tudnak megélni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168466) Angel2014


Angel2014
addikt

Vajon országos lesz vagy csak Bélát köhögtetik?

Szerintem itt is feldobta valami jóindulatú ember! :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168467) Macka válasza Angel2014 (#168466) üzenetére


Macka
veterán

Vótmá...
Attól függ, hogy az ORFK elrendeli-e az index irása alapján.
Nálunk, Egerszegen nem volt, legalábbis tegnap óta.

Nincs ezen mit csodálkozni, a szabályok betartását ellenőrzik.

(#168468) whitezo88 válasza Angel2014 (#168466) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Középen az egyik kolléga szerintem most először van konditeremben ;]

(#168469) benfolds válasza Madwe (#168460) üzenetére


benfolds
őstag

némethné mondta a legszebben: a gyúrósok zöme empátiahiányos, önző seggfej, akinek annyit sem ér mások egészsége, mint a csirkerizs utáni böfögés.

(#168470) Angel2014 válasza Macka (#168467) üzenetére


Angel2014
addikt

Épp ezért írom sehol nem volt csak Bélánál.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168471) Madwe válasza aelod (#168465) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hidd el, hogy az egyéni/kisvállalkozókat teljesen megértem, s elképesztő mód szarban vannak hagyva... nem is rájuk reflektáltam, nyilván az ő panaszuk teljesen jogos. De sajnos mind ismeretségi, mind fórumos körökben sokan ezen jogok elvesztése miatt sápognak, h nem edzhet/bulizhat/utazhat s h elég ebből, hagyják élni, minek van zárás ha amúgy is magasak most a számok stb... miközben emberek ezerszámra halnak meg, orvosok hónapok óta alig alszanak s naponta tucatszám látnak embereket meghalni s sokan már több mint 1 éve munkanélküliek egy olyan szakmával mögöttük ami jelenleg a földbe állt. De nem, az ő kis világukban jelenleg annyit érez a világból h nem irodában hanem otthon melózik s edz s h hétvégente nem tud utazni/bulizni/plázázni mint eddig s milyen szörnyű az élete. Persze, mindenki a saját maga nyomorát meg lemondásait tudja csak igazán átérezni, de kis kitekintés s empátia azért néha nem ártana...

[ Szerkesztve ]

(#168472) whitezo88 válasza aelod (#168462) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Telex is elég késve de hozza, de a kommentektől kifeszülök, még mindig ott tartunk hogy szerintük a termek zárva vannak és eleve nyitva lenni is tilos... nem igazán értik mi volt a razzia lényege.

[ Szerkesztve ]

(#168473) Macka válasza Angel2014 (#168470) üzenetére


Macka
veterán

Azért az tényleg erős, hogy egyszerre 170-en voltak. Persze Pest, meg talán a legnagyobb terem, de akkor is.

(#168474) Tamas1982.1 válasza Macka (#168473) üzenetére


Tamas1982.1
tag

Nekem ebben az egészben az a legviccesebb, hogy kamu igazolványokkal bohóckodik a termekben sok nyápic, mondjuk én meg aki megkapta már rég a 2. oltást is és már vakcina igazolványa is van, valódi sportmúlttal, az nem mehet edzeni. A valódi sportolók, igazi versenyzök, személyi edzök engedélyével nincs bajom természetesen! De amikor látom itt-ott, hogy termet eddig sose látott tizenévesek járkálnak edzeni himi-humi teniszezöként, mert unatkoznak otthon, az nem esik túl jól az embernek aki minden járvány intézkedést betart, ahogy másoknak is illene és otthon fekvözik már 5 hónapja lassan.

(#168475) aelod válasza Tamas1982.1 (#168474) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168476) Macka válasza Tamas1982.1 (#168474) üzenetére


Macka
veterán

pontosan.

(#168477) crocy válasza Tamas1982.1 (#168474) üzenetére


crocy
tag

160 napi fekvönel tartok 60,40,30,30 sorozatban.

(#168478) aelod válasza crocy (#168477) üzenetére


aelod
veterán

Én is pont ennyi ideje fekszem :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168479) benfolds


benfolds
őstag

remélem, mindenki rámozdult a medvehagymára, aminek most van a szezonja, és ami - mint tudjuk - tele van klorofillal, az egyik legjobb antioxidánssal!

(#168480) Madwe válasza benfolds (#168479) üzenetére


Madwe
nagyúr

A medvehagyma azon cuccok kevese ami felőlem mérgező is lehetne akkor is tolnám :)

(#168481) crocy válasza aelod (#168478) üzenetére


crocy
tag

amugy arnold classic-ra keszülök, meg el akarok kezdeni TikTok-ozni.

(#168482) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, sajnos egy ideje reflux-szal harcolok, s úgy veszem észre, hogy a tejasvó úgy marja a gyomrom, mintha csípős paprikát ennék. Ennek lehet köze esetleg a refluxhoz?
Köszi

(#168483) Xelo válasza natë (#168482) üzenetére


Xelo
addikt

nem lehet hogy laktózérzékeny vagy? mert én igen, csak az izolátumot bírja a gyomrom. néha ettől függetlenül eszek egy jó túrós csúszát tejföllel megpakolva, utána meg jön a puffadás, reflux, kinlódás. :B a laktózérzékenység simán kialakulhat idővel, az nem jelent semmit hogy még pár éve nem volt a tejtermékektől bajod.

(#168484) Tamas1982.1 válasza natë (#168482) üzenetére


Tamas1982.1
tag

Laktózérzékenység lesz az ... kifújásos teszttel kivizsgálható.

(#168485) aelod válasza natë (#168482) üzenetére


aelod
veterán

Refluxxal kapcsolatban mindenképp szakorvost keress fel ne itt keresgélj.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168486) Madwe válasza natë (#168482) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet a refluxtól függetlenül is intoleranciád a tejsavóra, elég sokaknak okoz emésztési problémát. De az is kehet h bizonyos adalékanyagok ingerlik a gyomrod ha pl jellemzően egy gyártó termékét fogyasztod már huzamosabb ideje. De lehet a refluxhoz is köze.
Bármi is, már most magadtól változtass, ha egyféle terméket fogyasztottál esetleg próbálkozz mással, ha biztosra akarsz menni akkor pedig válts egyéb fehérjeforrásokra, rengeteg van.
de a leghelyesebb az, ha kivizsgáltatod.

(#168487) natë válasza aelod (#168485) üzenetére


natë
nagyúr

Rég túl vagyok rajta...

(#168488) aelod válasza natë (#168487) üzenetére


aelod
veterán

És mit mondott a tejsavó fehérjére?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168489) natë válasza aelod (#168488) üzenetére


natë
nagyúr

Nem tudja, akár. Kb. ennyit.

(#168491) benfolds válasza Madwe (#168480) üzenetére


benfolds
őstag

mit szoktál csinálni belőle? én csak feldarabolom, megsózom, öntök rá olívaolajat és zöldségként eszem olyan kaják mellé, amik mellé zöldséget szoktam enni. muterom pogácsába szokta sütni, úgy is jó. az az egy probléma van vele, hogy csak frissen jó, hűtőben is max 1-2 nap, de már másnap sem az igazi. egyszer próbáltam dunsztos üvegbe eltenni, szintén olívával, de az sem működött. mondjuk tőlem nem messze, 1-2 órán belül tudok szedni frisset, szóval nem nagy ügy megoldani, hogy frissen tudjam felhasználni.

(#168495) crocy válasza benfolds (#168491) üzenetére


crocy
tag

tessek meg a [telex] is megmozdult a temara.

(#168496) aelod válasza natë (#168489) üzenetére


aelod
veterán

LoL

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168497) basaharc502 válasza t256 (#168457) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Erről az egészről a véleményem annyi, hogy a jogszabályalkotóknak egy tollvonásba kerül - került volna ezt az egészet megakadályozni. A terem tualjoknak felcsillant a szeme, hogy kis utánajárással mindenkinek a papírjait lerendezik és a terem üzemelhet tovább. Itt megintcsak a szabályokat megálmodók hibáztak, hiszen kezdettől fogva lehetett tudni, hogy a versenysoportolói kiskaput hogyan lehet gyorsan és jelenlegi helyzetben legálisan kihasználni. Néhány héttel ezelőtt a termek teljes bezárása mellett döntöttek, majd rá 1 napra a Magyar Közlönyből kiderült minden mehet ugyan úgy tovább. Be lehetett volna vezetni a négyzetméter alapú korlátozásoakt is már november óta...ezzel megelőzve az ilyen tömegek kialakulását, a felelőtlenül boldog, boldogtalannak versenysoportolói igazolások és bérletek kiadását.

(#168498) crocy válasza basaharc502 (#168497) üzenetére


crocy
tag

szokasos balkani szarfeszek stilus.....

(#168499) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[kép] [kép] mit találtam a padláson :D lejárat alapján mikori lehet? 2009? Milyen menő doboza volt. Ez jól gondolom hogy a Biotök korai verziója volt ez a cég? Nem sokkal előtte alapították a mait is. Amúgy arra is emlékszem hogy finom volt (epres) de ennyi ch-val ami nagyrésze biztos cukor nem csoda.

(#168500) benfolds válasza crocy (#168495) üzenetére


benfolds
őstag

na ez egy tök jó megfogalmazás:

"Bár a szókincsünk sokkal szűkebb mennyiségben képes ízeket megnevezni, mint a szájüregünk, azért muszáj megpróbálnunk megfogalmazni, miért tud mást a medvehagyma, mint minden egyéb salátalevél, zöld fűszer és ehető növény. A csípős, nagyon enyhén fokhagymás illat nem helyes megfogalmazás, mert éppen a fokhagyma ereje, maró illóolaja hiányzik ebből a levélből. Legjobban talán a friss szóval lehetne leírni, ami persze nem egy íz, mégis a legfontosabb attribútuma a medvehagymának. Valószínűleg az a lelkiállapot is hozzájárul az illatos csokor iránti imádatunkhoz, hogy március végére, a hosszú tél után kifogyunk minden türelmünkből, és semmi másra sem vágyunk, csak élénk, friss ízre és színre. A medvehagyma pedig épp ezt nyújtja."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.