Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167301) gyuri860213 válasza myckey (#167300) üzenetére


gyuri860213
tag

"Bár az is igaz, hogy a tornászcsapatból én lettem a legizmosabb"
Úgy látszik, mindig minden körülmények között Te voltál/vagy a legizmosabb :U ;]
Lennék "Te " :D

[ Szerkesztve ]

(#167302) myckey válasza gyuri860213 (#167301) üzenetére


myckey
veterán

Jó lenne, ha ez így lett volna..... már valamelyik Goldban csapatnám IFBB Proként. Csapattam, Volna ! Ebben a "team"-ben, voltunk kb. 10 en. Egyedül én indultam "gyúrós" irányba, így nem lett/volt nehéz dolgom. :U ;]
Egyébként meg "véremben van." Fatert sok-sok évvel ezelőtt, vitte volna versenyezni Fekete Ferenc ( Isten Nyugosztalja... utána lehet olvasni, ki és mi volt Ő a magyar testépítés számára, stb ) mikor még "Sportrobi" volt a divat, a hőskorszakban. Munka is lett volna a fővárosban, csak legyen edzés meg versenyzés meg stb...de nem így alakult, van ez így, sajnos.
Örökletes, meg kb mióta eszemet tudom, mindenfélét űzök, mozgok blablaésatöbbi... ;)
De egyébként meg....már megszoktam. Mikor futós társaságba keveredem " minek fut, nem futóalkat, úgy se bírja, kifullad " Bunyósok között " azé mer izmos, azé má keménynek hiszi magát " Edzőteremben " tuti koxol, mert nem is úgy edz meg nem is úgy eszik azt mégis húsos, ez tuti nem lehet " De uszodában is megszóltak már, egy igen igen magas testzsírszázalékos hölgy ( finom voltam ) " ne az órát nézzem, úgy se jó az, meg ilyen izmosan nem lehet, azért mert gyúrsz stb....." Muszáj volt órát nézni, mert készültem valahova, időre :DDD De aki már húsosabb mint az átlag, az tróger ! :C

De van sok sok pozitív is, akinek nem a pofája jár, hanem gondolkodik, és próbál a másik ember szemén keresztül látni. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167303) tibcsi0407 válasza myckey (#167302) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy formát dobhatnál valamikor! :)

https://utdetailing.hu/

(#167304) marked one94 válasza tibcsi0407 (#167303) üzenetére


marked one94
őstag

Én ismerem Mikit a topic átlagot bőven hozzá :)

You'll Never Walk Alone

(#167305) tibcsi0407 válasza marked one94 (#167304) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha versenyző, akkor ez nem is kérdés, de azért kíváncsi lennék.

https://utdetailing.hu/

(#167306) gyuri860213 válasza marked one94 (#167304) üzenetére


gyuri860213
tag

A topik átlag szerintem még nem tartozik a kifejezetten izmos kategóriába ;] Inkább sportosnak mondanám :U
De lehet csak a testkép zavarom beszél belőlem :D

(#167307) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#167306) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát attól függ, honnan nézed. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#167308) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Táplálék kiegészítés és kondi gyakorlatokban kérek tőletek segítséget. Ektomorf alkat vagyok, ugyan 40-hez közel már könnyebben rakódik rám a súly(felesleg), de ha mozgásba kezdek, legyen az kondi, vagy kardió, -5kg instant lejön és fogyok is tovább.
Év elején elkezdtem konditerembe járni, házilag összerakott edzéstervvel. A második korona hullám miatt, beruháztam két egykezes súlyzóra és amit tudok, azt csinálom otthon. (1. nap bic/tric/mell, 2. nap váll/hát/has). Az ízületeim elég szarok, emiatt nem tudom a súlyokat kimaxolni. :(
Biotech pure whey fehérjét és carboxot szedek. Ahány hely annyi leírás az adagolást illetően, most épp az 1 adag fehérje 1/2 adag szénhidrát edzés utáni adagot tartom (3x edzek egy héten) Változtassak szerintetek az adagolás arányán és a napi mennyiségen? :F
Másik kérdés a gyakorlatok ismétlés száma. 4x12 vagy 5x10 -et szoktam a lehető legnagyobb súllyal, amit még szabályosan csinálok. Jónak látjátok, vagy ezen is változtassak?
köszi :R

(#167309) myckey válasza tibcsi0407 (#167305) üzenetére


myckey
veterán

Manapság nem versenyzek, testépítésben. Más van a terítéken, aminek néha köze van az edzőteremhez is. ( trx, cf, önsúlyos, stabilizáló-mobilizáló, core...de akad testépítő,erőemelő és súlyemelő gyak. is...de mostanság erre kevesebb a figyelem a részemről )

Képet? Van képem a sufniban, bár akkor sem fényképezgettem magam sűrűn, pedig nem ártott volna sűrűbben, szakmaiság miatt is. De én leginkább a terem tükrére hagyatkoztam.

#167301gyuri860213
Egyébként pedig..mindig, minden körülmények között, a legokosabb,legügyesebb,legerősebb, legszebb leg leg stb... :K Mindig.

Topik átlagról meg gőzöm sincs, de nem is kell hogy legyen. Meg ne mis érdekel.
Az viszont kva élet, hogy abból a szertornász csapatból, rajtam maradt/lett a legtöbb hús.
Másra nem emlékszem hogy mondtam volna, ja nem is mondtam ilyet. Csak hogy mennyire hitetlenkednek az emberek, de ez azért van, mert a pofa megy, ismeretek nélkül.Ez ilyen buli, az embereket megszólják, ha valami szokatlan, ha már nem mindennapi, és megy a duma, holott semmit nem tudnak adott egyénről. De szöveg az van.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167310) BÁ Nutrition válasza Elektrosokk (#167293) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Rlanyokon hirdet vagy mi? :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167311) Angel2014


Angel2014
addikt

Kemény ez a 2020 év.. :(((

Koronában nincs egy hete sem meghalt a kézilabdázó Termány Rita édesapja a házunkban 46 évesen.

Tegnap esete jött a hír a pittbul teamos kikboxvilágbajnok Sándor Gyuri is.

Erre felhívjuk Gönciéket nyiregyen mi lett gyurival mert rokonok, erre mondja,hogy gönci Jani a fiatal 28 évesen rákos és leukémiás lett egy hónapja fekszik a szentlászlóba és még 3 hónapig lesz ott kemozzák.

Exatlont már leforgatták vele indult volna benne de ez utána derült ki.

Vége lehetne már ennek az átkozott évnek!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167312) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#167311) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Baszdki! Szegény Jancsi! Imádkozzunk érte!
Apagyi vagyok, de erről még nem is hallottam.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167313) myckey válasza Angel2014 (#167311) üzenetére


myckey
veterán

Sajnos még jó pár haláleset történt idén, a mások által ismert és elismert/megbecsült emberek körében. :(((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167314) medica válasza Angel2014 (#167311) üzenetére


medica
senior tag

Gyuri kb25 évig volt a barátom, neki többször lengetett a kaszás pl vérmérgezés a tolószékes életmódja miatt (amit annak köszönhetett hogy egy gyáva rendőr sértettségből hátulról gerincen lőtte), egy rendkívül igaz szívű, bátor ember volt a szó legnemesebb értelmében.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#167315) HussarF válasza medica (#167314) üzenetére

Ilyen van? Mármint a rendőrök fegyverhasználatba elég durván szabályozva van. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy el tudta utána magyarázni, hogy olyan erőszakosan támadtak rá, hogy csak a hátába tudott belelőni...

(#167316) tibcsi0407 válasza HussarF (#167315) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pedig én is így hallottam.

https://utdetailing.hu/

(#167317) medica válasza HussarF (#167315) üzenetére


medica
senior tag

30 éve nagyon más világ volt, fizettek is a Gyurinak ami nagyon ritka volt akkoriban.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#167318) Angel2014


Angel2014
addikt

Titkolták valamiért.

Exatlon élő szerződése volt a 3. Oltásnál derült ki valami nem stimmel irány a doki. Nekünk se szoltak pedig itt an egy hónapja.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167319) Angel2014 válasza medica (#167314) üzenetére


Angel2014
addikt

A lövés előtt ìgy nézett ki a két világbajnok!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167320) medica válasza Angel2014 (#167319) üzenetére


medica
senior tag

30év kerekesszék sem tudta megtörni: "mindig pozitív ember voltam, most nem jött be..."

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#167321) Angel2014


Angel2014
addikt

Voltam nála párszor..A két kerót is edzette. [link]

De aki ide felraktam a fekvenyomó Bondár Gabi Taxis is nagyon nagy barátja volt azzal is voltam nála mert imádta a kutyákat is.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167322) myckey válasza _stick_ (#167308) üzenetére


myckey
veterán

Szia.

Nem ismerem egyik tápkieget sem ( sok mást használtam, BSN fehérje volt nekem a legjobb reggelire, palacsintaként. Edzés után pedig Muscletech, iso vagy hydro )

De ami fontos lenne, hogy a táplálékkiegészítő, egy jól és következetesen összeállított étrendet egészítsen ki, ide legyen beillesztve, és legyen kihasználva pl. edzés után a pozitív tulajdonsága.

Fontos lenne a célod, milyen irányba akarsz mozdulni a fizikumoddal, ehhez kellene igazítani a tápanyagbevitelt, mikro makro tápanyagokat stb...

Látatlanba, nagyot mondani tudok, sokkal okosabbat nem, tehát ugyan ott tartasz, mint a leírásokkal, amiket már át is olvastál.
Edzés után sztm 30-40g fehérjénél nem kell több neked, a tényleges protein tartalomról szólva, ami abban van. ( nem az adag mérete )
Szénhidrátból, gondolom a carbox az lenne....abból is menjen 1 adag. ( 30g fölötti CH mehet ilyen alkatra bőven )
Ezeket kiegészítheted aminosavakkal, pluszban. A szénhidrátot pedig, én a fehérje előtt fogyasztanám el, edzés után rögtön.

Ezek után egy minőségi, teljes étkezés menjen, ez nagyon fontos, lehetőleg 1 órán belül ( van ilyen , anabolikus kiskapu blabla stb ) De a rostokat és zsírokat ne ide erőltesd be, természetesen a megfelelő zsírsavak és rostbevitel, szintén nagyon lényeges.

Gyakorlatok?
Jó kérdés, ahány ember van itt, sztm annyiféle variációt kapnál....az egészségedre vigyázzál, csak addig emeld a súlyt, ameddig kontrolláltan megy a gyakorlatnak a kivitelezése, nyomásnál ( pozitív szakaszban ) dinamikusabban, engedésnél ( negatív szakasz ) lassabban. Próbálj az agy izom kapcsolatra is figyelni, adott ponton, feszíteni az izomzatra, lehetőleg más izomcsoportokat ne vonj be, szabályos legyen.
Inkább legyen eggyel több sorozat, vagy 2-4 plusz ismétlés....csak a súlyt ne lődd túl, nehogy az ízületek kárát lássák. Elég ösztönzés lesz így is a szervezetnek, majd éjszaka szépen fejlődsz.

De sztm ezt bárhol megtalálod, a neten. Sőt itt is volt már róla szó, biztos.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167323) Elektrosokk válasza BÁ Nutrition (#167310) üzenetére


Elektrosokk
addikt

neem, svájc.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#167324) _stick_ válasza myckey (#167322) üzenetére


_stick_
őstag

Köszönöm a választ! :R

(#167325) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok!
Beszereztem egy ilyen típusú r.b.-et (annyi hogy az ellenállások 10-20-30-40-50lb) [innen ajánlotta valaki egyébként még régebben]:
Kép link.

Eddig ilyen hagyományos gyakorlatokat csinálgattam itthon (fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, felülés, plank, ilyesmik), de csak ahogy esik úgy puffan alapon.
Az elmúlt időszakban gyomorproblémákkal küzdöttem, nagyon keveset tudtam enni (nagyon vékony is vagyok), viszont most biztos hogy meg fogok indulni felfelé. Ezt csak így adalékként írtam le, nem tudom számít-e (vagy érdekel-e bárkit innen :DDD ).
Lényeg a lényeg, hogy induljak el? Úgy akartam először, hogy 2 napra felosztva (pl. tricepsz-mell-váll-has, bicepsz-hát-láb), de ahogy így rákerestem itt, nem nagyon láttam ilyen felosztásokat, gondolom nem véletlen. :D
Tehát ha valaki leírná, hogy ő a helyemben milyen felosztást csinálna, azt megköszönném. :R Gyakorlatokat a Youtube-on nézegettem, azzal talán nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#167326) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

olympiahoz mit szoltok? ami videokat lattam abban Ramyt istenitik, most is qrva izmos, es sokkal szarazabb mint szokott, Brandon szerintem rohadt jol nez ki, kb neki van meg az igazi szobor alkata, Phil fizikuma szerintem harmonikus(inkabb gnom), csomo pozban handycap a szuk vallove
Ramy jo de hatpozokat nagyon furan fogja, vagy legalabbis olyan szinten xarabbul nez ki Brandonnal mintha 10 hellyel hatrebb lenne. egy baxott nagy tomb. meglatjuk, lenyeg h ne Phil nyerjen a tobbi masodlagos :D
nem felkeszuletlen mint ahogy Ronnie josolta, csak mar kicsit egy roncsnak nez ki

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167327) myckey válasza BÁ Nutrition (#167326) üzenetére


myckey
veterán

Eszemben sem volt....

De figyelve az összevetést Mr Olympia Open (2020) - Prejudging -
Én sztm Ramy lesz a befutó.

Viszont Brandon későbbiekben jó lehet, ő nagy kedvencem, régóta követem, jó pár éve. :R
Alsótestre kell még, és patent !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167328) aelod válasza BÁ Nutrition (#167326) üzenetére


aelod
veterán

Phil egyértelműen rosszabb mint korábban. 41 éves 7 cím után már csak lejjebb van neki. Nálam nincs a top 3ban. Egyetlen ember tudott győzni hosszabb kihagyás után ismét (és az is elég ellentmondásos volt) az Arnold. Azóta soha senki. Címet visszavenni pedig ismételten csak egy ember tudott és az Cutler volt a legendás (quad stomp)
Ramy élete formályában van és a kondíció is nagyon rendben van. Jót tett neki Dennis James. Oldalról és szemből dominálja a mezőnyt. Hadi jó mint mindig. Brandon lába még mindig gyenge de mivel címvédő ezért nagyon meg kell verni ahhoz, hogy új cím tulajdonos legyen valaki. Phil szemből és hátulról sem domináns. Mintha tömegben is kisebb lenne mint szokott. A közép része még mindig borzalmas főleg amikor nem figyel rá akkor látszik nagyon. Nálam Ramy, Brandon és Hadi a top 3. Brandon is csak azért mert címvédő. Bonac tömzsi és nem adja ki az x tape. Akim üde színfolt az első kihívásban. Dex utolsó versenyén 51 évesen is hozott egy vállalható fazont. Viszont nagyon nagy kár, hogy Flexatron nem indulhat (többé?). Flex Lewis is érdekes lehetett volna a nagyok között. Mindenesetre ez csak a prejudging volt. Volt már rá példa, hogy valaki rontott és megint más javult másnapra.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167329) myckey válasza aelod (#167328) üzenetére


myckey
veterán

Ramy hátpózát ,vagyis hátát kellene majd tornázni. Gerincmerevítő( bár ez olyan, amilyen ) / alsó hát részeket, meg úgy összességében.
De ez mondjuk genetika is, mi, hol tapad stb....

Másnapi forma még változhat, voltak már érdekességek a formákat illetően. Shawnnal mi a helyzet, abszolút nem követtem manapság. Csodálkoztam is, hogy nem látom.
Mi történt vele? :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167330) aelod válasza myckey (#167329) üzenetére


aelod
veterán

Meg 'meetoo'zták. Ennyi is volt neki szerintem. Elvileg elvették a pro kártyáját is. Nincs bírósági ítélet vagy én nem tudok róla az erőszakkal kapcsolatban. Mindenesetre egy karrier vége hiába vagy ártatlan a billog már ott a fejeden egy életre. Szép új világ...

Igen Ramy háta nem annyira részletgazdag mint mondjuk Philnek. De az gentika javarészt, hogy feljebb tapad.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167331) myckey válasza aelod (#167330) üzenetére


myckey
veterán

Pedig de jó volt ránézni a fizikumára....magasság, esztétika. Nem gondoltam volna, de hátha pozitívan alakulnak a dolgok.

A másik illető, akiért "oda voltam ", Victor Martinez, a dominikai dominátor !
Neki is volt, igen nehéz időszaka az életben, de utána még felállt ! :R

Kai Predator is eltűnt, bár lehet csak az én szemem elől. Nem figyeltem.

Ramy, háta....igen, adottság.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167332) tibcsi0407 válasza BÁ Nutrition (#167326) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam Ramy a befutó.

https://utdetailing.hu/

(#167333) HussarF

Engem az érdekelne, hogy mikor fejleszteneke már ki olyan kokszot, amitől nem lesz iylen undorító nagy belük. Felesleges esztétikáról beszélni addig, amíg úgy néz ki a dolog, hogy ha befeszítik, akkor faszajó, amikor meg elengedik, akkor minden tónus eltűnik, és úgy néz ki a középrész, mint egy nagy sörbél. Legyen már alapból egy keskeny, tónusos középrészük. Vagy ha az ebben a kategróiában nem megvalósítható, akkor ne ez legyen az etalon

(#167334) tibcsi0407 válasza HussarF (#167333) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez nem a koksz kérdése, inkább alkati kérdés. Rhodennek sem volt nagy bele, pedig Ő sem tolt mást, mint a többiek. :D

https://utdetailing.hu/

(#167335) aelod válasza HussarF (#167333) üzenetére


aelod
veterán

Amit te keresel az a classic phisique. Amúgy elég egyértelműen ki lehetne zárni az ilyen látványbeli negatívumokat. Le kell egész egyszerűen pontozni azt a versenyzőt akinek van palumboims. Ennyi a történet.

Ez nem csak a koksz. Gondolj bele egy ekkora fizikumot ami színpadon vízhajtva lediétázva betöltve 120 kiló vagy több etetni is kell. Nem feltétlenül csak a szerek hanem egész egyszerűen kitágul a gyomor ekkora mennyiségű táplálékbevitelnél. Nyilván közrejátszik a kémia is és igazad van borzalmalmas az összkép ha nem figyel valaki és nem fogja a hasfalat akkor pregnant lesz egyből. Phil most valamit csiszolt raita de így is látszódik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167336) aelod válasza myckey (#167331) üzenetére


aelod
veterán

Neki már biztos nem. Ahogy Kainak sem ha versenyzői szempontból nézzük. Az arányok szörnyűek nála egy bél az egész ember hiába jó a többi rész. Nem hiába nem versenyez már ő. Sokkal több pénzt keres most azokkal a dolkokkal amiket csinál. Redcon, comic books, filmek stb. Ő rájött arra amire Phil még nem. Brandon szerintem címet fog védeni idén és akkor elkussoltatja azokat akik szerint csak egy gyenge (értsd úgy, hogy Phil nélküli) mezőnyben tudott győzni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167337) myckey válasza aelod (#167336) üzenetére


myckey
veterán

Nem tudom mi lesz Rodennel, hátha....
Kai ról rég nem hallottam, de nem is követtem, mivel foglalkozik manapság.
A Predatornak valóban nagy volt a bele, kellemetlenül festet, mikor nem fogta a színpadon, és hát volt ilyen....de ez már csak ilyen, ebben a sportágban, ilyen magasságokban.
...sajnos, ilyen szintű tömegnél, az a rengeteg tápanyag, a gyomrot igencsak feszíti, az meg enged, próbál engedni. ( én is észre vettem magamon, annak idején... pedig hozzájuk képest, világon sem vagyok )

Kíváncsi leszek a top 3 -ra.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167338) aelod válasza myckey (#167337) üzenetére


aelod
veterán

Új Mr. O-t avattak:
Ramy
Brandon
Phil
Hadi (1 ponttal maradt el Philtől)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167339) Apollyon válasza aelod (#167338) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Wow, erről totál lemaradtam, azt hittem elmaradt idén az Olympia. :DDD
Na de, Ramy, a hústorony nyert? Azigen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#167340) myckey válasza aelod (#167338) üzenetére


myckey
veterán

Lemaradtam róla ! :R

Őszintén szólva, nem lepődtem volna meg, ha Phil lecsúszik dobogóról, ezek szerint más sem, mármint pontozók. Szerintem Brandon jó lehet még, csupán fejlődnie kell, bár ez a része Ramy előtt is adott. Érdekes lesz, vajon a tömeget vagy az esztétikát fogják többre értékelni, ha ők elkezdenek majd egymással csatározni a színpadon. Lesz-e belőle klasszikus párharc, mint volt máskor :F :C

Milyenek voltak a kondíciók, volt szemmel látható változás?
Majd megnézem videókat is.....

Flexatron még jót tenne a sportágnak, meg az irányoknak .......

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167341) tibcsi0407 válasza myckey (#167340) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem Ramy kondíciója most volt a legjobb. Évek óta benne volt a levegőben, ha betalál a kondíció, akkor nyerni fog, ez most meg is történt.

https://utdetailing.hu/

(#167342) HussarF válasza tibcsi0407 (#167341) üzenetére

Nekem mindig is favorit volt, de régebben, még ha a kondíciója nem is volt ilyen, a törzse nem szaladt el ennyire, az összkép nekem akkor jobban bejött.

(#167343) BÁ Nutrition válasza aelod (#167338) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tetszett mikor Hadi szivatta Philt :D jo nagy troll volt parszor :C
fizikumra nekem Brandon jobban "bejon" de Ramynal is jo helyen van az a cim :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167344) tibcsi0407 válasza HussarF (#167342) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az sajnos ezzel jár. De szerintem idén így is a legjobb volt. Én bírom a tagot, jó képviselője lesz a sportnak. Phil-től mondjuk bárki alkalmasabb erre. :)

https://utdetailing.hu/

(#167345) myckey válasza tibcsi0407 (#167341) üzenetére


myckey
veterán

A kondit a tegnapi predjudging, és a mai napra értettem, majd megnézem, hogy voltak -e változások, amit észre is lehet venni, innen a világ másik feléről. Összességében, a top 6 versenyzők között.

Ramy hátban, Brandon alsótestben javulhat,( meg amiben éppen... profi sportolók, ők nagyon jól tudják ezt, jobban mint én ) aztán remélem mindketten a legjobb formájukban tudnak majd később kiállni, egymásnak "esni" . Ez az igazi élmény nekünk, meg a sportnak is ez a legjobb. sztm.

Jó hogy betévedtem ide, aztán elcsíptem a rendezvényt, gondoltam, nem is lesz a mai helyzetben.....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#167346) aelod válasza Apollyon (#167339) üzenetére


aelod
veterán

Abszolút joggal. Brandon jó volt de egyszerűen Rami dominálta az egész mezőnyt. Phil vicsorgásai, kemenykedve ordító fej vágásai egyszerűen nem állnak jól pózolásnál. Ramy higgadt volt, magabiztos. Nálam Hadi ütötte most Philt de egy ponttal lemaradt a dobogóról. Ramy lett a közönség díjas is. Az érte járó díjat a mens mentis adta át Rómeó személyében. Jövőre sokat nyomhat a latban Petiéknél.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167347) cettlee


cettlee
őstag

hali!
szobabringát keresek, lehetőleg olyan fajtát amin hátul ülsz kényelmesen, elöl pedig tekersz(apám dagadt). Tudtok valami ajánlott márkát, típust ami nem esik szét?

(#167348) redXIII


redXIII
senior tag

Na ez a kemény: link
Vajon amazonkának is borotválkoznia kell már minden reggel?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#167349) Angel2014 válasza redXIII (#167348) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem jó a link.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167350) redXIII


redXIII
senior tag

https://www.instagram.com/p/B5_vYYmj8Vy/?igshid=d7mvc8mnv93b

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.