Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168601) Woodslave válasza benfolds (#168598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én biztosra mentem. Megkaptam az első szputnyikot aztán a covidot :D remélem ez a védelem már elég lesz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168602) benfolds válasza aelod (#168599) üzenetére


benfolds
őstag

az, hogy ugyanolyan elven működik, még semmit nem mond se a hatásosságáról, se a biztonságosságáról. amúgy ha így nézzük, a szputnyik papíron még "jobb" is, mert kétféle vektort használ, így ha az első után immunitás alakulna ki a vektorvírussal szemben, attól még a második hatásos lehet. viszont a későbbiekben ha az új mutációk ellen új oltások kellenek, akkor a vektorvakcinákhoz új vektorokat kell keresni. ilyen szempontból az mRNS jobb, könnyebben módosítható.

(#168603) benfolds válasza Madwe (#168600) üzenetére


benfolds
őstag

szerintem ez egy baromság. mi értelme lenne azzal "megbosszulni" a lassú szállításokat, hogy leállítják az oltásokat arra való hivatkozással, hogy nem biztonságos? egyúttal elvenni ezzel az emberek kedvét az adott vakcinától?

(#168604) benfolds válasza Woodslave (#168601) üzenetére


benfolds
őstag

mennyi időre rá kaptad el? komoly tüneteid vannak? azt mondják, hogy a súlyos megbetegedéstől az első is véd két hét után már 100%-ban. most olvasom, hogy az argentin elnök hónapokkal ezelőtt megkapta mind a két szputnyikot és mégis megfertőződött, tünetei is vannak. bár az oroszok azt mondják, hogy súlyosan 100%, hogy nem fog megbetegedni. kíváncsian várom a fejleményeket. :)

(#168605) aelod válasza benfolds (#168604) üzenetére


aelod
veterán

Kollegàm 2 pfizer után lett covidos és a felesége is...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168606) Woodslave válasza benfolds (#168604) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Március 14-én kaptam oltást hajnalban éreztem hogy vmi nem ok. Pár nap után már sejtettem hogy ez nem a vakcina hatása. Két hétig tartott igy visszagondolva olyan középxarnak mondanám. Komoly lázam nem volt az is pár napig. Gyenge voltam meg elment a szaglásom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168607) benfolds válasza aelod (#168605) üzenetére


benfolds
őstag

egyre jobb... :U

(#168608) benfolds válasza Woodslave (#168606) üzenetére


benfolds
őstag

tuti, hogy nem az oltás okozta?

(#168609) Madwe válasza benfolds (#168604) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem félreérted a %os adatokat. Mindegyik oltás 100% mond halál ellen (bár már sajnos erre is volt precedens h rendesen hetek óta 2 adagot kapó ember elkapta covidot s tüdőgyulladásban meghalt...)
a másik % ami soknál 90 némelyiknél csak 60% az a komoly középkomoly lefolyásra vonatkozik. Azaz 10-40% esélyed még így is van arra h közepesen komoly tüneteid legyenek, akár kórházba is kerülj, de valszeg lélegeztetőgépre ne. Arra viszont nincs % kimutatás, h mennyi eséllyel nem fogod elkapni a vírust - de ez a % szám nyilván kisebb a 60-90% komoly lefolyásosnál. Azaz bőven benne van az h elkapd, ahogy sajnos kis eséllyel az is h komoly lefolyású lesz, de gyk. Biztos h nem halsz bele.

[ Szerkesztve ]

(#168610) benfolds válasza Madwe (#168609) üzenetére


benfolds
őstag

itt azt írják, hogy a 100% a komoly megbetegedésre vonatkozik.

(#168611) Angel2014 válasza Woodslave (#168601) üzenetére


Angel2014
addikt

Fordítva nem biztos hogy jó épp ma mondták mert lehet veszélyes is, épp ezért nem oltanak olyat aki volt covidos.

Ezért lenne mindenkinek lényeges megcsinálni a (IgM+IgG), IgG ellenanyag vizsgálat és kombinált tesztet
és a PCR+magas érzékenységű ellenanyag tesztet is.

Birkózó Gulyás Pista elment a vérvételre épp az oltás miatt és 1000 felet az antitest benne oltás nélkül ,mikor egy sputnik 500-600 körül adja az antitestet. Teljesen felesleges oltani és veszélyes is lehet ezt a tájékoztatást kapta.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168612) Woodslave válasza Angel2014 (#168611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fax tudja teljesen jól voltam semmi olyan tünet nem volt amiből arra következtethettem volna hogy covidos vagyok. Tizenezerért meg nem fogok antitest tesztet csinálni oltás előtt.

Benfolds sztem az oltás nem okoz pozitív gyorstesztet. Attól nem lesz vírus az orromban. De nem tudom nem értek hozzá. Az biztos hogy nem mellékhatas volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168613) Angel2014 válasza Woodslave (#168612) üzenetére


Angel2014
addikt

A TB is álja a vérvételes tesztet de szólni kell a körzetinek hogy azt kérsz. Nem kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168614) rwin5 válasza bigmasterg (#168575) üzenetére


rwin5
őstag

azért egy korlátnak támaszkodva 5 szó elmondása után nem kellene akkorákat sóhajtania, mint mikor a doki sztetoszkóppal a fülében kéri vizsgálatkor.

#168573Apollo17hu: növi hormon biztos nem tesz/tett jót a szívének - zusammen semminek, de nyilván profi testépítésről beszélünk, vele jár.

off: és nem személyeskedés, de mindig megmosolyogtat, hogy itt is full Jordan szettben van, de arra nem ad, hogy oldalt megcsináltassa a hiányzó fogát. Múltkor Molnár Petin láttam dettó, mikor nagy súllyal vicsorgott súly alatt, annak is hiányzik oldalt 1. Kicsit illúzióromboló az összkép. Pláne Krisztiánéknál van della rendesen.

(#168615) Woodslave válasza Angel2014 (#168611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem nem. Semmi oka hogy ingyenes legyen. Minden ismerősöm fizetett érte.

Amúgy vmi hivatalos oldalon irták semmi nem történik ha úgy oltanak hogy fertőzött vagy ezért nem tesztelnek. Ami nekem még gáz a második oltás. Ha várnak 3 hónapot akkor már semmi értelme

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168616) Madwe válasza Woodslave (#168615) üzenetére


Madwe
nagyúr

A 3 hónappal a fertőzés után oltsunk csak azért született, mert addigis védettséged van a vírussal szemben, így miután limitált nem adják be, kapja inkább az aki nem védett.
ha valaki bizonyítottan koronás volt akkor valóban várja a sorát, ha csak gondolja de fogalma sincs akkor meg szépen oltasson ha szeretne, nincs értelme tesztelni elötte.
AZ esetén tudtommal nem feltétlen várnak 3 hónapot. De akár annyit is várhatnak.
addig is egész jól véd, de nyilván ha plasztikkártya kéne, akkor valóban kései lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#168617) Angel2014 válasza Woodslave (#168615) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen mert nem tájékoztatnak senkit hogy ezt tb alapon is megcsinálják az ig tesztet a másik a körzeti sem szereti felírni mert terheli a kórházat

Sokan élnek vissza vele. valaki 7 valaki 9 és valaki 15 ért csinálja, valaki a labor nyomtatásért is kér valaki a kiszállásért stb stb mint egy üzlet lenne.

De egyszerű ne is a körzetis orvost hívd fel hanem a labort ott kérdezd meg csinálnak e.

Pl ismerős Urai Annamária is ezzel foglalkozik a Csepeli magánlaborral.

Azonban alkalmasak a már ennél hosszabb ideje fennálló, vagy lezajlott fertőzés detektálására.
Az IgG antitestek perzisztenciája lehetővé teszi azoknak a korábban megfertőződött betegeknek az azonosítását is, akik felgyógyultak a betegségből és valószínűsíthetően immunissá váltak rá.
Valamint azon személyek is kiszűrhetők, akik tünetmentesen estek át a fertőzésen és valószínűsíthetően kialakult szervezetükben az immunitás.
Azon személyek esetében akiknél SARS-CoV-2 IgG vizsgálat pozitivitást mutat, náluk elhagyható a költségesebb PCR vizsgálat.
Mivel azonban jelenleg nincs sok adat az esetlegesen szerzett immunitás fennmaradásának időtartamáról, a szerológiai teszteket az első pozitív eredményt követően, ismétlő jelleggel, időszakosan érdemes elvégezni.
A vizsgálathoz nem elégséges az ujjbegyből vett vér, a laboratóriumi vizsgálathoz vénás vér szükséges.
Az eredmény kiadás 2 munkanapon belül történik.
Igazolt vizsgálati adatok szerint az RNS és az antitest kimutatására irányuló vizsgalatok kombinálásával > 99%-os érzékenység érhető el.
ÁRA:15.000 FT
Kinek ajánljuk?
Azoknak akik épp visszatérnek a közösségbe, újra munkába állnak, hiszen ha már átesett a fertőzésen – akár tünetmentesen- akkor nem kell félnie a megbetegedéstől.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168618) Woodslave válasza Madwe (#168616) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kártyát megkaptam első oltásra szóval ebből a szempontból tök mindegy már :DD

Ja azt olvastam hogy ennek inkább vakcina felhasználási oka van..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168619) Dinter válasza Woodslave (#168618) üzenetére


Dinter
addikt

Nekem is most írt háziorvos, hogy AZ-ra lehet jelentkezni szerda-csütörtökre, holnap reggel csörgetem is :C

(#168620) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Tervezek venni egy fitnesz / sport / multifunkcios / has padot. Nem tudom, hogy hivják, csomo féle van, egyszerutol a tényleg osszetettig. Szerintem sima egyszeru is megteszi, pár otthoni feladathoz, kézi sulyzo mellé. Viszont, ha van gumikotél, esetleg lehetne kombinálni pár gyakorlathoz is már, talán. Szal,a kérdesem esetleg van eotthon valakinek, milyen, mire használja stb.
Fo célom, az lenne, hogy az otthoni melledzést valahogy feldobjam. S egy pad még elfér, de egy fekvenyomo pad, sulyokkal stb azért márnem.
Mit gndoltok ?

(#168621) HussarF

AZ beszúrva ;)

Farba kértem, de kis értetlenkedés után azt mondta, hogy csak vállba adja ;]

[ Szerkesztve ]

(#168622) stratova válasza Angel2014 (#168617) üzenetére


stratova
veterán

Mivel jobb ez, mint egy Biosynex autotest?

(#168623) Madwe válasza stratova (#168622) üzenetére


Madwe
nagyúr

A biosynex egy gyorsteszt nem? Azok kevésbé pontosak s binárisal (van vagy nincs) a szerológiai meg a vérből az antitestek számosságát is kimutatja

[ Szerkesztve ]

(#168624) bbmt válasza HussarF (#168621) üzenetére


bbmt
senior tag

Mellékhatásra kíváncsi vagyok :)

A kanál a gyengék villája

(#168625) stratova válasza Madwe (#168623) üzenetére


stratova
veterán

Amire én gondoltam az ujjbegyből vett vért tesztel. Ha többet tud, akkor OK.

[ Szerkesztve ]

(#168626) crocy


crocy
tag

na KI tanitott meg feközni? KI!?
[egy kis harley hang az arcotokba]

(#168627) aelod válasza stratova (#168625) üzenetére


aelod
veterán

Ilyennel teszteltünk tavaly ősszel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168628) Dani82 válasza basaharc502 (#168588) üzenetére


Dani82
senior tag

Már nem a 90es években vagyunk, hogy a tépkieg cégek, ezt akarnák elhitetni. Ráadásul a Bereczki szponzora nem a scitec, akinek abból állnak a videói, hogy hogyan csinálj vitargós, puffasztott rizses edzés utáni turmixot 100% whey professional hozzáadásával.
Nyilván a GymBeam csatornán nem jelenhet meg egy ilyen tartalom, de Bereczki a saját csatornáján azt csinál, amit akar. Nyilván egyeztettünk miről szeretne beszélni és én úgy láttam, hogy ez belefér, oktató jellegűnek is mondható. Ha valaki koxolni akar, márpedig sajnos egyre többen, akkor inkább egy ilyen videót nézzenek meg és ne a gyakorikérdéseket.

(#168629) whitezo88 válasza Dani82 (#168628) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Meg aki beszél ezekről és hozzáértő, mind kiemelik hogy sokan mennyire világtalanul használják ezeket, aztán jönnek panaszkodni minden fórumra hogy mellük nőtt meg bezsírosodtak, meg fél6 van... mikor kezdőnek tolnak 1000mg+os adagokat meg kapkodják a Danát mint a cukorkát minden kísérő nélkül. Attól hogy senki se beszél róla, még ugyanúgy tolni fogják rengetegen.

(#168630) Angel2014


Angel2014
addikt

Megmutatja az antitest pontos mennyiségét. Ebből tudsz következtetni mennyire vagy védett mikor kell az oltás stb stb..

Az újbegyes meg akkor is pozitív lesz ha csak 1 darab lesz benned ami másnapra kiürül.

A fertőzöttségnek is van 4 szakasza a legveszélyesebb és a hosszabb ideig tartóknak e legtöbb az antitest.

Pl astra 600 egy nagyon fertőzött emberben 1000 is lehet az antitest.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168631) aelod válasza Angel2014 (#168630) üzenetére


aelod
veterán

Ismerős folyamat ellenőrizte az astra utáni antitesteket és a 2. oltás után több ezer volt már.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168632) HussarF válasza bbmt (#168624) üzenetére

Reggelre megjöttek. Szokásos vírusos betegségre jellemző tünetek, kis hőemelkedés, fáradtság, izomfájdalom, nem alvás... legalább érzem, hogy hat ;]

(#168633) Angel2014


Angel2014
addikt

Volt covidos előtte?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168634) aelod válasza HussarF (#168632) üzenetére


aelod
veterán

Csodás :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168635) bigmasterg válasza bbmt (#168580) üzenetére


bigmasterg
addikt

Első oltás után 1 napot hagytam ki, második után azt hiszem kettőt (vagy 3at), akkor volt 1 éjszaka kis hőemelkedés is tőle.
Szerk.: ja a 2. után nyirokcsomók is bedurrantak, de ezek normális reakciók, azt jelenti ,hogy az immunredszer dolgozik.

#168605aelod:
az oltás nem garantálja, hogy nem kaphatod el. Csak már lesznek antitestjeid és a szervezet jobban tud védekezni. Lehet hogy tünetek nélkül, vagy sokkal enyhébb tünetekkel úszod meg.

[ Szerkesztve ]

(#168636) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Én épp ma kaptam a háziorvostól a levelet, hogy töltsem ki a kérdőívet, hogy oltottak-e, mit kérek, elfogadok-e mást... így már csak rövidesen behívnak. Azt írtam hogy mindegy mit kapok és mindent elfogadok :D

(#168637) t256 válasza whitezo88 (#168636) üzenetére


t256
őstag

Én a héten mehetek. Az Astra elfogyott. Sustát kaptak most. Elfogadtam :)
Viccet fèlretéve kínai vakcinát kapok.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#168638) HussarF

;]

(#168639) Woodslave válasza HussarF (#168638) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csipszet :D :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168640) aelod válasza t256 (#168637) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168641) bigmasterg válasza Dani82 (#168628) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tegyük hozzá, hogy ez továbbra is illegális.

Olyan mintha arról rakna fel videót valaki, hogy ő hogyan szokott a vállakozásában adót csalni. Esetleg: hogyan termessz otthon marihuánát.

(#168642) Angel2014


Angel2014
addikt

Na gyerekek most volt az élő példa amiről tegnap beszéltem.

Felhívtak a járványügyi igazgatóságtól a kormány hivatalból hogy küldjem vissza a járványügyi vizsga papírt emilben nekik. Illetve ez alapján küldik az igazolványt a védettségről.

Kérdezi a nő csináltak e korábban tesztet és voltam e pozitív mondom tesztet csináltak korábban októberben nagyon rosszul is éreztem magam de ez a teszt későn keletkezett betegség után 2-3 hét és ezért lett negatív, a mostani állapotom a véleményem szerint ezért gyenge a tünetek nekem is illetve édesanyámnak is.

Elkezd a nő számolni azt mondja ő is illetve több családtagja is az októberi időszakkal védettek és ebből már csak 1-2 hét a védettség. Mondom neki most kiküldik a mostani pozitív covid miatt a több hónapos igazolványt nekem is és édesanyámnak is amiből csak 2 hetet leszünk védettek ? És nem kapunk oltást?

Azt mondja nem tud mit tenni keressek fel egy magánlabort és a körzeti orvost és csináltassunk egy IgG tesztet.

Most az ilyen tünetmenetes védettek akiben benne van az ellenanyag és az oltottak lesznek a legnagyobb hordozók tünetmentesen akik fertőzni fognak.

A vicc meg az lenne ha kiderülne a vérvételből hibás volt a teszt és felesleges volt szedni ezt a veszélyes gyógyszert ellenanyag meg nincs is bennem mert nem voltam covidos. Itt mér kinézek mindent mindenkiből.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168643) whitezo88 válasza bigmasterg (#168641) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az adócsalással az állambácsit károsítod meg, azért jobban harap a bíróság/rendőrség. Itt csak illegális cuccokat szedsz, amivel max magadat, meg ezeket úgyse lehet itthon kapni. Mikor kúrát ajánlanak, esetleg, de akkor a jó öreg Hammer is már a hidegen hűsölne... Drogozásért bevihetik az embert, bár nem jellemző, de kokszolásért? Ennyi erővel minden versenyen mindenkit bevihetnének. Kornélékat is a terjesztés miatt vágták sittre pár évre.

(#168644) aelod válasza whitezo88 (#168643) üzenetére


aelod
veterán

Hammer se fizet adót...:DDD:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168645) whitezo88 válasza aelod (#168644) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Na látod! :DDD meg is lepne ha itthon bejegyzett volna egy EV-t hogy edz embereket.

(#168646) Woodslave válasza aelod (#168644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt honnan tudod? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168647) Janaboy


Janaboy
veterán

Azt tudjuk hogy az enyhites holnaptól hogy érinti a termeket? Vagy marad a régi szabály?

Janaboy

(#168648) Woodslave válasza bigmasterg (#168641) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért illegális? Mármint milyen jogszabályi tiltásba ütköző amit csinál?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168649) Woodslave válasza Janaboy (#168647) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem lesz terem még

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168650) aelod válasza Woodslave (#168646) üzenetére


aelod
veterán

Janaboy
Tudjuk. Nem lesz.

Wood
Szerinted a goldban hány edző számlaképes? :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.