Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167949) diegho válasza aelod (#167946) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is ilyen voltam, tavaly áprilisban 141,6kg, ettem mindent, mindennel is. Sok kenyér, péksüti, édesség, chips, cukros és szénsavas üdítők stb. Aztán karácsony óta állandó a súlyom 97,5-98 között ugrál minden nap, heti 3x csinálok kb 40 perc edzést itthon, a kajám már erősen lazább lett. Néha belefér egy kifli kaukázusi kefírrel reggelire, vagy péntekenként 1 szelet süti (céges sütipéntek), már chipset is eszek, igaz nem burgonyából, sőt néha sajtos pogácsát is és még szaloncukorból is megettem vagy 20db-ot az ünnepek alatt.

Ami teljesen más lett:
Kenyérfélékből csak teljes kiörlésű toast megy, de inkább le szokott járni, mint elfogyni.
A főzéshez nem használok étolajat, lisztet és cukrot, sót is csak december óta.
Nem iszom cukros üdítőket, ha néha megkívánok valami szénsavasat, akkor csakis zéró-t.
Sokkal több zöldséget eszem, mindenhez is tolom a zöldségköretet, vagy rengeteg céka/uborka.
Végre találtam egy számomra ehető elkészítési formát a zabhoz, így hetente 2-3x az is megy reggelire.
A tojás szinte minden nap ott az étrendemben.

Ez nem tűnik vészesnek, ha én meg tudtam csinálni, akkor bárki.
Nem kell ehhez semmilyen előre megírt étrend, amiben vannak olyan dolgok, amiket nem szeretünk. Egyszerűen csak elhatározás, akaraterő, kitartás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.