Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92158) zetor2000


zetor2000
senior tag

Izé.
Én lassan megérkezem. :) Tegnap este megleptem magam egy mai átvételes Don Papa rummal. Ebből nincs idehaza több, csak 1 féle, max a kiszerelés olyan hogy féldeci vagy 7 deci. Egy 7dl ugrott a kosárba. Ma mentem átvenni.
Facén jött szembe egy kólareklám, hogy ne mindig coca legyen, abból is tettem be 6 üveg Fantimans curiosity cola-t. Na, ma átvettem...
A Don Papáról nem mondtátok, hogy egy ízorgia. Azt hallottam róla, hogy "jó". De sosem gondoltam volna, hogy egy ennyire kifinomult valami. Kábé a többi elmehet gyufáért. :D
Ez patent ital. A kólát is, meg ezt is megkóstoltam külön-külön, és ja, rendben vannak. Nem merem összeönteni, mert kár egyiket a másikkal... Szóval Don Papa auditálva, és a top3-ban ott van a topon, nálam. A Diplomatico Riserva ízorgiája még ilyen, de ez messze több ízben.
Kolega énekelt nekem Chairmans Reserve Forgotten Casks ról, de azt szerintem sehol nincs ehhez, bár azt nem kóstoltam még.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.