Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) embe


embe
nagyúr

Na vártam ezt a tesztet! Induló ár egy kicsit magas... Árban ( is ) felzárkózik a Samsunghoz... ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2) darvinya


darvinya
titán

Alig jobb mint a mostani Xperia P-m, így az ára nagyon magas.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3) margithid


margithid
veterán

Nem éri meg szerintem. Ez az a szint, hogyha valakinek ennyi pénze van, akkor itthon is jobb ajánlatokat kap, ha meg bevállalós és Kínából rendel, akkor meg főleg!

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Olyanok ezek a mostanában megjelent Eldzsík, mint a...
Nah, pont ezaz, hogy nem jut eszembe semmi róla. A G2-nek még van stílusa, kinéz valahogy, de a többi az olyan semmilyen, hogy abszolút nem kelt bennem semmilyen birtoklási vágyat. Totál szürke egész, lehetne akármelyik 20-ad rangú kínai gyártó terméke is... Ezen kéne változtatni. Valami stílust adni a készülékeknek...

Minden szavam magánvélemény!

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez most nem nyert LG..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) elmouse


elmouse
aktív tag

Hát ez nagyon ergya. :(

Ka nama kaa lajerama!

(#7) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nincs benne gyári app to sd o.O
Az L9 II-ben bezzeg van, az is hasonló szoftvert kapott.

(#8) h3lios


h3lios
addikt

A kommentekkel ellentétben az emberek eléggé kedvelik ezt a telefont. Amióta megjelent rengeteget elvittek belőle a szolgáltatói árazás azért elég kedvező lehet, ha jó csomagban viszitek. Szóval lehet nem a Geek rétegnek lett kitalálva, de az átlagemberek nagyon szeretik.

B-tag: H3lios#2825

(#9) kapi.L válasza -Faceless- (#7) üzenetére


kapi.L
csendes tag

Ez most nem az LG hibája, hanem a KitKat nem támogatja a dolgot :/

(#10) hyperman25


hyperman25
tag

Kicsit jobbra számítottam, a végén még G2 mini lesz. :)

(#11) energy4ever


energy4ever
addikt

Nekem tetszik. Kozepes meretu kijelzo, kozepes ereju hardver, viszonylag jo ar! Ennyi penzert en megbecsulom, es elgondolkozok rajta!

Mobilarena TV adas lesz belole? :)

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát a kijelző lehetne qHD minimum.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként a cikk végi összefoglalóhoz hozzá fűzném, hogy csak a fehér hátlap csúszós, de ez sem a fényes biliműanyag szinten. A fekete készülékhez bordázott hátlap jár, hasonló, mint ami az S2-n volt a maga idejében.

B-tag: H3lios#2825

(#14) Graphics válasza kapi.L (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

KitKat miatt van, van olyan gyarto, ahol ezt orvosoltak, de lehet nehezebb megoldani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Csapoati válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennyi penzert szerintem is. 4,5"-ra 2014-ben mar kisse keves a WVGA, foleg 50 Matyasert. Viszont ha leesik az ara 40 ala, akkor egy szavam se lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Simi87


Simi87
senior tag

Már nagyon sokat eladtak belőlle. A Vodás értékesítőnek esze ágában sincs megmondani átlag bélának, hogy a gyerek elfelejtheti a keményebb játékokat. Meg sokaknak fel sem tűnik hogy úgy szaggat a telefon, mint az isten nyila, mert occó droidon nevelkedtek.

(#17) -Faceless- válasza kapi.L (#9) üzenetére


-Faceless-
őstag

L9 II-n is KK van... Mégis van benne, csak egy kicsit meg lett variálva. Ez csak kifogás.

(#18) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez így nagyon gáz hardveresen....úgy látszik az L szériában mindig csak a legnagyobb darab sikerül jól. :((

B.Cs.

(#19) markus94


markus94
csendes tag

nekem egy hete van van meg.semmi féle röccenést nem tapasztalok se a menüben sem a föképernyön.teljesen gördülékenyen történik minden,az alkalmazásokat szinte azonnal megnyitja.több szàz droid volt már a kezeim között,sokkal izmosabb hardverrel szerelt kütyüt is láttam ami joval lassab ennél ès laggol a menü......
ui.: több teszt program köztük az antutu is adreno 305-öt ir nekem

(#20) D80


D80
tag

Olyan ez a telefon, mintha a raktárban porosodó alkatrészekből volna összerakva. Nem gyere be, még ha tényleg viszik, mint a cukrot!

(#21) h3lios válasza Simi87 (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Alapvetően azért szögezzük le, hogy a telefon nem Realracing 3 ra való, hanem böngészésre és tartalom fogyasztásra. Erre pedig messzemenőkig megfelel a készülék.

B-tag: H3lios#2825

(#22) Bone123 válasza h3lios (#13) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Igaz, hogy általában a fehérek kevésbé tapadnak a bőrhöz, de a fekete is a csúszósabbik fajtából való. Hiába a textúrázott felület, a matt, puhább felületű műanyagok jobb tapadást biztosítanak ennél a fajta plasztiknál.

(#23) markus94


markus94
csendes tag

ha a a 3ra nem is de a rr2 lagg mentes fut

(#24) Ricardo823


Ricardo823
tag

Nagyon vegyes érzéseim vannak a telefonnal kapcsolatban.Az jó hogy már kitkat van rajta,de ezen kívül nekem nem bejövős.Az viszont igaz hogy az átlag usereknek ez is elég.Az f6-ot azért nem cserélném le erre. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) #41133696


#41133696
törölt tag

Ebből a cikkből hiányzik az előddel való összehasonlítás, konkrétan meg sincs említve az L7 II, pedig érdekes lett volna, megnézni, hogy mennyi a különbség a különböző teszteken köztük.

A másik pedig az, hogy nekem úgy tűnik, a belépőszint emlegetése is erős túlzás ameddig kaphatóak a Galaxy Pocket Neo féle cuccok:

Ezekkel ez egy lapon sem említhető, mert mindenben veri őket...

Magyarán a belépőszint definíciójával nem ártana tisztában lenni :U

(#26) energy4ever


energy4ever
addikt

Eza keszulek mikor lesz elerheto a telekomnal?

(#27) Bone123 válasza #41133696 (#25) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A belépőszint egyetlen helyen szerepel, méghozzá a hardvernél, az L70 ugyanis a Qualcomm saját maga által entry level SoC-nek titulált Snapdargon 200-al érkezik. A telefont árfekvése szerint alsó-középkategóriásnak neveztük, lásd a következő mondatot: "A középkategória aljára pozicionált készülék a Qualcomm belépőszintű SoC-jával rendelkezik."

(#28) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez így kevés. Idén úgy néz ki a kijelző felbontással spórolnak.
A belső sem túl erős, így nem igazán versenyképes a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#29) Dave1984


Dave1984
őstag

L70et elcseszerintették.
Légyszíves nézzétek meg(ha még ott van nálatok),hogy az FM rádió sztereóban szól,vagy csak mónoban,mint az L90-nél?!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#30) Pantal válasza Bone123 (#27) üzenetére


Pantal
senior tag

Owned. :DDD

(#31) judas13


judas13
addikt

felejtôs..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) #41133696 válasza Bone123 (#27) üzenetére


#41133696
törölt tag

"A belépőszintű hardver rányomja a bélyegét a kezelőfelület teljesítményére: a főoldalakon navigálva, főleg képernyőfeloldás vagy nagyobb applikációból való visszatérés után gyakran találkozunk meg-megakadással, de a menük, a galéria vagy a böngésző görgetése is tudtunkra adja, hogy messze innen a csúcskategória. Aki tehát az 4.4.2-es Android főverziótól folyamatos működést várt belépőszintű hardveren, csalódnia kell."

Mire nem jó a nyomtatási nézet :)

... és ott nincs részletezve, hogy a Qualcomm annak szánja...

A másik, hogy vannak magamfajta márkahű emberek, akik ha preféria, akkor Logitech, ha monitor akkor PHILIPS, ha telefon, akkor Sony vagy LG készülékek közül választanak.

Nekik jó lett volna ha befért volna ide:

még két oszlop, egy az LG L7 II-nek, hogy ne kelljen visszalapozniuk vagy visszakeresniük az egyébként az előzményekbe be sem linkelt LG Optimus L7 II - visszafogott fejlődés című teszthez, hogy látható legyen számukra a különbség. Az Optimus F6 legalább meg is van említve, és az előzményeknél is szerepel, de egy oszlopot azért megérdemelt volna. Főleg, hogy telekomnál jelenleg kártyásan 48 k:

... és igen, sokkal jobb választás az F6.

(#33) Csapoati válasza #41133696 (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te most konkrétan egyénre szabott tesztet szeretnél, vagy mi?
Az alsó előzményes dologgal egyetértek, de a többi tényleg csak egy bizonyos réteget érint.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) bagkri01


bagkri01
őstag

Képeken a részletek felejtősek......a kutyus szemében látszik a csipa, mi ez ha nem részletesség :DDD
Na jó vicceltem, ez ennyiért tényleg gyenge.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#35) #41133696 válasza Csapoati (#33) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az szerintem nem nagy elvárás - különösen akkor ha a cikk tesztalanyáról végig az jön le: ilyet ne vegyél! -, hogy viszonyításként legalább a közvetlen előddel össze legyen vetve, illetve egy olyan alternatíva márkán belül ami esetleg picivel drágább, de jobb teljesítményben.

Magam is F6-ot szerettem volna venni Karácsonykor, de akkor a T-nél nem volt, a másik két szolgáltató pedig nem játszik nálam, akkor sem ha a vágyott készülék csak a kettő közül valamelyiknél élvez ideiglenes exkluzivitást.

Egyébként azoknak fontos ez, hogy mennyire erős a SoC akik mindent a telefonukon akarnak elvégezni, FHD filmet nézni, netezni, játszani stb. Számomra az LG L7 II is bőven elég mert amikor nem vagyok itthon, akkor a sokkal erősebb Nexus 7-en netezek, és a készülékre még a mobilnet szórásának terhelése sem hárul, mert azt meg a T-Mobile-tól vásárolt Huawei 5776 Mobile HotSpot végzi. Az LG L7 II-n néha TuneIn Radio PRO-n zenét hallgatok (a készülékre is a Huawei szórja a WiFi jelet), meg Skype-on beszélek, de ezt a két dolgot is tudom N7-ről intézni, szóval igazából SMS-eket fogadok rajta, illetve telefonálok hagyományos módon néha. Szóval nekem bőven megfelelő a Hardvere, nincs applikációkkal sem teleszemetelve, és várhatóan megkapja az Android 4.4.2 KitKat verziót is.

(#36) Simi87 válasza h3lios (#21) üzenetére


Simi87
senior tag

Én tudom. A szomszed 13 éves Benőke tudja szerinted?

(#37) h3lios válasza Simi87 (#36) üzenetére


h3lios
addikt

Alapvetően mostanában van hogy az emberek nem is maguknak, hanem a 9!!! éves gyereküknek vesznek okostelefont. Nekik fölösleges drágát venni, mert nem tudnak úgy vigyázni rá és nagy az esély rá, hogy a suliban elhagyják.

B-tag: H3lios#2825

(#38) Ricardo válasza h3lios (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Aki olcsót akar az nem 45-ért vesz telefont a gyereknek. Ha meg kiad ennyit akkor ebben az árkategóriában vannak jobb ajánltok.

[ Szerkesztve ]

(#39) pedro21


pedro21
tag

Nem tudom milyen főképernyő lagról, akadásról van itt szó, teljesen rendben van a sebesség, az átfedések, az animációk szépek.
Ami jogos felvetés, mint probléma, a belső tárhely mérete. A 4Gb röhejesen kevés kitkat sd restrikcióval megspékelve, gyakorlatilag használhatatlanná válik a telefon pár hónap elteltével, mikor a csevegő alkalmazások, email mellékletek stb. elfoglalják a belső tárhelyet. Nagyon sajnálatos, mert a maga kategóriájában kiváló telefon.

(#40) h3lios válasza Ricardo (#38) üzenetére


h3lios
addikt

3200-as előfizu mellé 15k a telefon a Vodánál, úgyhogy ez még simán beleférhet ebbe a kategóriába amit meséltem. A kártyát nem is biztos, hogy a gyerek használja majd, erre is sok példa volt már.

B-tag: H3lios#2825

(#41) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A külleme rendben van. Szerintem annyira nem gáz a kamerája sem. Ennek a hardvernek pedig inkább valami kisebb modellben kellett volna megjelennie.
Ez így olyan fura hatású. A készülék megjelenése becsapós, így rá lehet sütni 1 kategóriával magasabb árat.

(#42) #41133696 válasza Ricardo (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez így van, az olcsó okostelefon kevesebb mint fele ennyibe kerül. Meg az is igaz, hogy ennyiért van jobb ajánlat, és nem igazán versenyképes, szóval igazából a kérdés, hogy ezzel mit is akar az LG :) Arra amire én használom elég lenne, de másra már nem feltétlen.

(#39) pedro21: A cikkben lévő beágyazott Youtube videón sincs akadásra utaló nyom.

(#41) tzsolesz: Az L7 II-nek ráadásul 8 megapixeles a fő kamerája.

[ Szerkesztve ]

(#43) pedro21 válasza tzsolesz (#41) üzenetére


pedro21
tag

Mintahogy meg is jelent Németországban L35 néven 512Mb rammal.

(#44) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

-Milyen ez a telefon?
-Jó.
-Bővebben?
-Nem jó.

(#45) pedro21


pedro21
tag

Egy biztos, az LG telefonok (tabletek) nagyon markáns fejlődést mutattak az elmúlt időszakban, és a jövőre nézve is ez várható. Piacvezető márkák nem tudtak semmi lényeges innovációt felmutatni, samu s5 pulzusszámláló:) nevetséges. A knock on, a hátlapi gomb, gflex akku, mind hasznos érdemi újítások.
Szerintem az L szérián is érezhető ez a gondolkodásmód, nyilván az árazás lényeges, L70 esetében 40 ezer alatt volna reális.

(#46) #41133696 válasza pedro21 (#45) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meg ősszel milyen népszerű volt a Y300 pedig 40k volt 512 MB RAM-mal, amikor az L7 II 43k (igaz akcióban az utóbbi) :)

(#47) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az sms Amber Heardnek elküldésre került végül? Mit válaszolt? :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48) ddaydome


ddaydome
senior tag

Érdekes cikk. Kicsit az jön át nekem, hogy a tesztelő nem tudja igazán hova pozicionálni ezt a telefont és a saját igényeihez mérten mérte a telefon képességeit. Egyszóval nem tudott elvonatkoztatni attól, hogy milyen célközönségnek szól a telefon. Azért, ha valaki megnézi, hogy az egyik szolgáltatónál max 15. ezer forint előfizetésben 3.190-s alap havidíjjal az L70-s a másik szolgáltatónál előfizetésben a hasonló kategóriájú csomagjában 3.190-s díjjal 47.989 ft az F6-os aminek jobb a kijelzője 2x-se a tárhelye és 4.1-s Android van rajta, akkor tudnia fogja melyiket válassza.

Előfizetéses éri meg a legjobban, mert:
A 15 ezer forintért mit is kapunk? Gorilla Glass 2-t, bőven elegendő felbontást egy átlagfogyasztó számára, 1 Gb Ramot,2 magos procit, IPS kijelzőt, Android 4.4.s Androiddal, ami még szerintem egy 200 ezres készüléken is képes beszaggatni. Ahogy én a videót néztem teljesen elfogadható a felületen lévő navigáió tempója, lehet hogy a tesztelő egy kicsit finnyás már, ha 1 mp-vel többet várt, mint gondolta.Oké nincsen benne 8 gb belső tárhely, de csodát nem kell várni....Azt gondolom, hogy nem teljesít úgy mint egy középkategóriás telefon, de inkább a középgategória aljában van képességeit tekintve.

Kártyásan modell:
L70 : 51.990 Ft
F6: 53 990 Ft
Itt egyértelműen az F6 nyer.

Függetlenül: (az egyik híres mobilos helyen)
L70 : 43 870 Ft-tól van
F6 : 69 900 Ft-tól van
Azért a 26.030 ft-os különbség már combos.....

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#49) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet. Személy szerint én egy picit még gyűjtenék és egy F6 vennék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) energy4ever


energy4ever
addikt

Netezos telefonnak mennyire ajanlott? Google chrome-al mennyire boldogul? :F
Kerdeztemmar, csak valaszt nem kaptam! Telekomhoz mikor kerul megvasarolhato ebbol a keszulekbol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.