Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91508) npera válasza zetor2000 (#91451) üzenetére


npera
újonc

Megjött a Ducky, TTC Bluish White switchek vannak benne. A világítás nagyon szép egyenletes. A hangja elég tompa, egyáltalán nincs semmiféle kattogás vagy klikkegés. A stabilizátorok tényleg egy teljesen más szinten vannak. A space vagy egy shift is teljesen egyenletesen megy lefelé, nem támolyog lefelé és minimális hangja van a spacenek is. Pedig nem vagyok egy könnyű gépelő, püfölöm a gombokat sajnos.

A switch számomra kellemes, a lenyomási pontja olyan erő mellett, ahogy én gépelek lineáris (nem érzek túlzott átbillenést, mint valami erősen tactile switch esetén elvileg kellene). Amikor leér a gomb alul, annak is inkább tompa hangja van, mint valamiféle "felütközés".

Az RGB-t átraktam olyanra, hogy nem ragyog az egész, hanem csak azok a gombok világítanak halványan, amiket éppen megnyomtam és utána elhalványulnak.

A kurzor hiánya nem gond, mivel át lehet rakni az Fn-t a Caps Lockra. Onnatól pedig a jkli a kurzor.

Az enter lapos, azt még szokom.

Azt kell mondjam, hogy a Cherry KC-1000 ehhez képest hangos a space csörömpölése miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.