Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86501) qnadam válasza Jahno (#86500) üzenetére


qnadam
veterán

ez mind világos, de nperának csak arra kell, hogy a bunkókkal játsszon, arra meg szerintem pont jó a négy darab fillérekért baofeng :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86502) -NoVa- válasza qnadam (#86501) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az USB pákán is túllőtt az űrtechnikáig, pont ennél finomkodja el? :)

(#86503) Jahno


Jahno
őstag

Na, ha már témakör. Egyszer régen egy messzi galaxisban kitaláltuk, hogy megoldjuk A NAGY PMR TESZTET. Pár haladó kategóriás arc többféle rádióval elfoglalta az ország magaslatait. Először csak szabványos bolti verziókkal, alap gumiantennával. Később próbálkoztunk tuningolt cuccokkal és külső irányított antennákkal...

Persze itt is bebuktuk, hogy a délelőtti napsütés hideg és erős szélbe csapott át, de attól még lezajlott, később térképre raktuk az összeköttetéseket, mint 80as években az oroszokkal :-D

Elég sok rádió felvonult, kép minősége azért ilyen, mert akkoriban még kamerás mobil sem nagyon létezett... Akkuk feltöltve, előzetes tervezés, topotérkép, GPS koordináták, jegyzetfüzet, termosz tea, minden ami kell hozzá. Sokan a földközeli helyekről követtük és figyeltük, majd hetekig sakkoztunk az eredményekkel, mire minden összeállt.

És akkor tegyük meg tétjeinket, hogy két domb között a fák felett mekkora távolságokat lehet áthidalni egy ilyen kis vacakkal. Gyorsan összeválogattam egy kivonatot, bár ebbe nem esett sok rádiós cucc, azért figyelemre méltó. Össze nem számoltam, de azért ebben 30+ különböző cucc biztos részt vett. Mármint adott típusra, mert darabra én vittem 5 különfélét, a haladó kategóriás gyagyások meg ki tudja mit műveltek :-D

[link]

(#86504) Jahno válasza qnadam (#86501) üzenetére


Jahno
őstag

Én kipróbáltam, nem jó (:- És főleg egy sokkal jobb darab kb. 1500 forinttal drágább, ami biztos műxik.

(#86505) Jahno válasza Jahno (#86503) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, itt még Baofeng meg hasonló azt nem is volt, csak amit EU piacról legálisan meg lehetett lőni. Sarki közért, MediaMarkt, satöbbi. Többen hallgatóztak Icom, Kenwood, Motorola iparival, vagy tetőantennával, azt elsőre számoltuk sehova, bele sem szóltak, vagy csak segítettek 5+ wattal köztes pontként infót cserélni, mert páran mobil térerőmentes helyen is voltak és nem mindig tudták ki mit hall, vagy mit nem hall, vagy meddig hallják ha nem tudnak visszaszólni.

(#86506) Jahno válasza qnadam (#86501) üzenetére


Jahno
őstag

Árban sorba rendeztem a helyi közért akcióit. Engem is meglepett, hogy T42 a legolcsóbb, bár azt kihagytam, hogy két gyerekhez három rádió kell. Később is bővíthető. 501 SEK a 3as pakk, színe is tetszik. Nekem csak alap feketében van :DD

(#86507) KaLeun


KaLeun
senior tag

Baszki, még 2003-ban regisztráltam a hwsw-re, pár év kihagyás (világ legrosszabb munkahelye éjjel-nappal) totál nem voltam képbe, betárcsázós internet éjfél után. Ide meg a mai napig ismerős nickek írnak.

Első "problémák" után mindig is az volt az érzésem, hogy hogyan építs fel egy ""brandet"" a közösség nyakán. GDPR mi? Aztán a nagy társoldalon (Gamekapocs) még 1-2 éve az összes személyes adatod látszott a Google-ban....

[ Szerkesztve ]

Cila

(#86508) npera válasza Jahno (#86503) üzenetére


npera
újonc

Wow! Ez azért derék. 155 km.

(#86509) Jahno válasza npera (#86508) üzenetére


Jahno
őstag

Azt hiszem akad egy 186 kilométeres is, de régen volt át kell rágnom a dokumentációt és valahogy a térképet sem találom :-/ Mókáztunk egy rendeset, az biztos. Meg kivettem 3 érdekesebb videót a sok közül.

(#86510) Jahno válasza KaLeun (#86507) üzenetére


Jahno
őstag

Jött még valaki a PÁFból?

(#86511) FőDudu válasza Jahno (#86506) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondtam, hogy van triple pack.
Pont ilyen szulo plusz csimotak scenariora ;)

Arban eleg verhetetlen es ahogy latod meg 10 ev utan is van akku, akkufedel, ovcsipesz es BARMI is hozzajuk ...

FőDudu

(#86512) npera


npera
újonc

A ma este sem volt üresjárat.

A lányomat addig egzecíroztatta a fiam, hogy sikerült elérni az őrület határát, aztán a lányom lekevert neki egyet. Ha jól értem földhöz is vágta, a manőver alatt pedig a fiam szemüvege eltört. Az egyik szára kiszakadt a kis fém zsanérkából.

:U

Mivel éppen forrasztottam az IKEA kajahordóba 2 további "modult", ezért gondoltam megforrasztom a szemüveget. És úgy tűnik, hogy sikerült. Nyelte az ónt az elején szépen, de aztán megfogta... :C

Utána kiderült, hogy a lányom mocorgó foga (a második már) nagyon kilazult, így akkor fogorvoskodtam is egyet. Papír törlőkendővel össze lehet fogni és kicsavarni, aztán kész is. Persze dől a vér az ínyéből, de aztán pár perc után abbamarad. A kiscsaj igazi bajnok, nem is sír, pedig az első "húzás" után már tudta, hogy mire számíthat... :R

Remélem ma estére már nincs több meglepetés.

(#86513) KaLeun válasza Jahno (#86510) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem tudok semmi újat mondani. Vannak ismerős nevek, sokan itt is aktívan voltak, néhány emberről tudom, hogy itt mi a nickje.

Cila

(#86514) Jahno válasza npera (#86512) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, én megreszeltem konyhában a csapot. Elméletben lent szétcsavarom a toldást, majd felfelé kihúzom a flexi csövet. Lenyomom az újat, kész. Ebből az lett, hogy felfelé már ki sem fért, csak miután levágtam a végét. És lefelé sem lehetett tolni, mert miért is lehetett volna.

Szóval maradt az, hogy elzárom a vizet, lekötök minden bejövő csövet és kiszerelem a komplett csapot. Persze elzárva is csöpögött a fal felől, mert régi csapok miért is lennének jófélék, ha 20+ éve hozzá sem nyúltunk. Szerencsére azt sem téptem túl.

Csapot alulról két kis anya tartja, azzal szórakoztam majdnem 1 órát, mire hozzáfértem és kicsavaradott. Utána a flexi cső bedugása tényleg 2 másodperc volt :-D

Csövek visszatoldása sem olyan bonyás, azután a két kis anyával megint anyáztam egy kört. Viszont ha a piros felé állítjuk, akkor melegvíz folyik, ami tök jó :-D

(#86515) zetor2000 válasza Jahno (#86514) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyesmit én is játszottam már... Idehaza is, meg ismerősnél is.
Egyik sem leányálom, mert persze kicsi a konyha, még kisebb a konyhabútor, amiben van, a csap fentről lóg le, te meg alulról mókolsz, hogy minden odaférjen, persze lámpa épp akkor nincs kéznél, ha van, le van merülve... oldaladba áll a fogó/anya/flexicső... :)
Aztán egyszercsak összeáll a kép, és jó esetben ott és akkor folyik a víz, ahogy a gyártó és a felhasználó szeretné.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86516) Jahno válasza zetor2000 (#86515) üzenetére


Jahno
őstag

Még csak fele úton voltam, de le kellett vennem a konyhaszekrény ajtaját. Lámpa szerencsére volt, csak nehéz megfelelő szögben tartani. Lehetetlen szögben behajolni és akkora helyen meghúzni a csavart, ahova szögben alig fér be a 6os kulcs, naja. Ezt az egészet egy nagy pillangócsavarral vagy bármivel meg lehetne oldani. No már mindegy, adtam rá 10 év garanciát, max. beszopolom.

(#86517) blueboi69 válasza BobaHWSW (#86434) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mérhetetlenül irig vagyok, ez igencsak király lehet! :C

(#86519) npera válasza Jahno (#86514) üzenetére


npera
újonc

Ó, vízzel mindig jó a móka. Most írt a "telepi" facsé csoportra egy erősen finn nevű nő, hogy van-e valaki vállalkozó aki karácsonyi szünet alatt tud olyasmi problémát megoldani, hogy folyik be a víz a tetőn át (idézőjelbe téve körülírta a problémát). Mivel már napok óta folyamatosan esik, így szerintem a vödrös témát már unták erősen.

Nálunk most lett a tető újrahúzva, remélem minimum 15 évig jók vagyunk akkor.

(#86520) npera válasza zetor2000 (#86515) üzenetére


npera
újonc

Egyik ismerős csinálta azt, hogy elzárta a hidegvizet, aztán elkezdte leszerelni a csapot a mosogató alatt feküdve. Aztán amikor letekerte a csavarokat, akkor kiderült, hogy volt ám egy másik csap is picit máshol amivel a meleget lehetett elzárni. Azt megtalálva és elzárva rögtön könnnyebb volt felmoppolni a vizet a konyhában, mert nem jött annyira sok utánpótlás. Aztán akkor derülten lehetett folytatni a melót.....

(#86521) npera válasza Jahno (#86509) üzenetére


npera
újonc

Csippantottam egy ilyet végül. 4-pack.

(#86522) npera válasza blueboi69 (#86518) üzenetére


npera
újonc

Régen volt egy tök jó szimulátor, a neve Vertigo volt. Még megvan a honlap.

Ott lehetett repülőgéphordozóra leszállni. A repülők között volt Harrier is, azzal külön izgalmas volt lebegésből leszállni, aztán a hajó néha váltott irányt is.

(#86523) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Ó én megszállot repszimuláor rajongó voltam. Meg még talán most is, csak időm nincs rá.
Tableten szoktam játszani ilyenekkel.

(#86524) Jahno válasza npera (#86521) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán majd kölök is olyan forrasztósmániás lesz, mint az apja és egy pillanat alatt BNC-s levehetőre cseréli az antennát és megy kalózkodni egy 10-16 elemes yagival :-D

Ja igen, áruházakban felénk jó darabig használtak ilyeneket ipari célokra, és a fenti videóban szereplő brigáddal egyik bolondok napján szét trollkodtunk egy csomót.

Sok helyen automata riasztórendszereket is bíztak rá, de hallottad a videóban is, mikor biztonsági őr bejelentkezett.

Egyik őrült pld. nyakára akasztotta a PMR-t és úgy ment családi bevásárolni. Ketten két irányba, Ő rádión továbbította az árakat és a cuccokat, várta asszonytól az infót, hogy érdemes-e megvenni vagy sem, erre kis híján bevitték kémkedésért :-D

Térképet azóta sem találom, de névsor előkerült, 30 kulcsember oszlott szét az országban, meg jó pár olyan civil, mint én, aki hallgatózott.

(#86525) zetor2000 válasza npera (#86520) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nálam szerencsére 20 centin belül van a 2 elzáró sarokszelep, szóval nem kellett moppal bohóckodni. De nem mindig derült az arcom, amikor a csaptelepekkel kellett dolgozgatni idehaza. Sőt, amikor a mosogatótálca helyét kellett kivágni az ikea munkalapból, akkor kifejezetten nem volt derült. A sütő mondjuk macerásabb volt, az nem is "esik ki" olyan könnyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86526) npera


npera
újonc

Óóóó, ez vélhetően kinossss lesz. Björn megy Geilo tripre az XC40 ReCharge gépkocsival. A PS2 hajtáslánca minimális különbséggel (más a subframe), de a légellenállás még a PS2-nél is rosszabb, ami már eleve egy tégla a Model3-hoz képest.

Remélem nem kell majd tolni kézzel.... :B

(#86527) qnadam válasza Jahno (#86524) üzenetére


qnadam
veterán

hallottam toronydaru kommunikációját is pmr-en, az azért már tényleg meredek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86528) Jahno válasza qnadam (#86527) üzenetére


Jahno
őstag

Később az ilyesmi teszteket pont a darusok miatt tettük vasárnapra, akkor sem daru, sem kőműves, nincs, mert azok főleg a magasból elég jól meg tudnak szórni 1-1 csatornát.

Aztán jöttek a nyomkodósak meg a tuningos hülyék, mert ésszel az Indexes csoport is tuningolt, de nem tartották 20 wattal adás alatt a fél országot egy napra. Aminek annyi értelme volt, hogy mindent elnyomott, hallották, visszakiabálni meg nem lehetett, kirándulók meg szívtak akik szabályosan használták volna az egészet :-/ Gondolom Neked is az a bajod, ha darunál valami majom belebeszél és félremegy a raklap cement...

(#86529) hobizoli válasza qnadam (#86527) üzenetére


hobizoli
nagyúr

cegnel is volt reges-regen radio a tőttőben, de arra akkor ott kulon freki engedely volt

több drón kell ;P

(#86530) zetor2000 válasza Jahno (#86528) üzenetére


zetor2000
senior tag

Isminek a taxirádiója volt picit megtuningolva, azt mondta. Így nagyjából ő kapta az adott címet, amikor rányomott.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86531) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#86532) Piftuka válasza KaLeun (#86513) üzenetére


Piftuka
veterán

Esetemben egyszerű, mert a HWSW-re, és ide is ugyanazzal a névvel regisztráltam. :)

Mindkét fórumot olvastam a kezdetektől, de a HWSW-re csak akkor regisztráltam be, amikor már saját számítógépem, és otthoni internetem is lett.

A PH!-ra azért jöttem valamelyest később, mert a HWSW-s "guruk" mindig is cikinek tartották az itteni fórumvilágot. :P

Azóta persze már sok víz lefolyt a vén Dunán... és tulajdionképpen elképesztő, hogy a fél életemet "leéltem" ezeken a fórumokon.

Sajnos a HWSW-ről nem sokan jöttek át ide kifejezetten (ebbe a témába)! Nem tudom, miért, de valószínűleg az is az okok között lehet, hogy az utolsó években egyre kisebb volt ott az aktivitás.

Bár én is tudok egy-két felhasználót, aki szintén régről oda is, és ide is írt.

Azért hiányzik néhány ottani remek téma... :)

"Aquila non captat muscas."

(#86533) zetor2000 válasza Piftuka (#86532) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha jól tévedek, ott egy maréknyi emberke fórumozgatott a vége felé, akik nagyjából itt vannak. Aztán persze van, aki mostanában nem ír, mert más dolga van biztos, más meg pl. azért, mert sajnos meghalt (pl. Guga :( ).

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86534) qnadam válasza Jahno (#86528) üzenetére


qnadam
veterán

Gondolom Neked is az a bajod, ha darunál valami majom belebeszél és félremegy a raklap cement...

azt nem értem, hogy jut valakinek eszébe ilyen mission critical dolgot olyan technikával irányítani, amibe ennyire bárki bele tud pofázni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86535) hobizoli válasza qnadam (#86534) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a frekiengedelyes radiozas sokba kerul

több drón kell ;P

(#86536) qnadam válasza hobizoli (#86535) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem nem
de tudom, építkezésről beszélünk, akár az anyjukat is szárazon, ha valaki kínálna érte húsz forintot.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86537) Jahno válasza qnadam (#86534) üzenetére


Jahno
őstag

Veszélyes szállítmány kísérése dettó. Nem csak belepofázni, elnyomni is lehet. Volt olyan csatorna ahol az őrök ezek keresztül hallgattak rádiót. Főleg mikor alcsatornát sem tudtak az olcsó cuccok, mi el voltunk a 4/12esen, mindenki hallotta aki a 4en volt, de senki nem tudott visszaszólni és már azt sem értették. Vinni kellett 2. rádiót alap 4.00-ra lőve, de mivel sarki közértben kapható ingyenes alap cucc lett, a felhasználónak fogalma sem volt semmiről, hogy mit tud, mit várhat el, mit okozhat ha hülye. Iparira tessék rendeset lőni és kész, bármi is legyen az. Igaz most az EÜsök szopnak hasonlóval a covid osztályokon és amilyen nagy szája volt a hadseregnek, pont az ilyen egyszerű és nagyszerű problémákat nem szeretnék megoldani némi technikai támogatással.

(#86538) hobizoli válasza qnadam (#86536) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez penz
azt a kis gyoszt egyszer megveszik, aztan 10 evig hasznaljak 2-3 havi berleti dijert

több drón kell ;P

(#86539) blueboi69 válasza -NoVa- (#86531) üzenetére


blueboi69
csendes tag

ezt csak én nem értem?

(#86540) FőDudu


FőDudu
addikt

Elkeszult a nejem ex laptopjabol keszitett oszver gep. Quasimodo release 0.1 ;)

Inteles hazba csont nelkul bement az AMD-s alaplap, abba egy A8 4500 proci.
Huto csont nelkul jo az ujra.

Persze megszivtam, mert uj alaplapban se szeriaszam, se 'product id', se 'feature byte', se 'build id' nincs gyarilag. Azt meg HP nem arulja el. Es hibaval indul a gep az elso bootnal, hogy 'Na pahaszt, toljad az infot'

Szoval HP szerviz utilityvel szepen beirogattam a regi gep adatait, aztan kikapcsoltam a gyari progrmozasi feluletet, kalap, kabat.

JonesC-nak igaza lett, windows csont nelkul elindult, felismert mindent, felhobol aktivalta magat, stb.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#86541) npera


npera
újonc

Nem tudom ki mennyire lelkesül fel, de felfedeztem a rate profile beállításokat Betaflight alatt. Ez alatt azt értem, hogy elkezdtem piszkálni. Már tudtam róla régóta, csak sosem jutottam el odáig, hogy bizergessem. Most amelyik kwadon volt elég csatorna, ott kapcsolóra raktam egy kábé 300 fok / sec profilt, egy 666 fok / sec profilt és dzsászt for gud mezsör van egy 909 fok / sec profil is.

A két régi kwadon nincs elég csatorna, ott be lehet menni tramp alatt OSD-n menübe és állítani. Ha végre eláll ez a k*rva eső, akkor kimegyek a sártengerbe és kipróbálom. Úgy volt, hogy ma lesz kábé 2-3 óra nem eső, de nem lett...

(#86542) npera


npera
újonc

Has science gone too far? :U

Here is my Sub 250g AUW 40+ Minute Digital HD UltraLight Long Range 4” Quad with a Naked 720p DJI Camera 😁👍
It actually fly’s really well despite having to carry a 147g Sony VTC6 3s 3000mAh Li-ion Battery 🔋
Build Details :-
Stephane Segato ** Vandal 4” Frame **
@hglrcfpv ** Zeus 35a V2 AIO Board **
@betafpv ** 1404 3800kv Motors **
@hqpropzhong ** T4x2.5 Props **
@caddxfpv ** Naked Caddx Vista Digital HD **
@truerccanada ** 40mm Lite LHCP Singularity Antenna ** (Sponsored)
@ummagawd ** Ummagrip Lite Super Sticky Battery Pad (Blue) **

(#86543) Sipi-


Sipi-
tag

Felkerült hahu-ra a Focus, amit szüleim megvettek 2 órára. Több, mint egy hónapja volt ez már, úgy tűnik mostanra sikerült megjavítani. Én kinéztem egy szép piros/bordó színűt, de Apukám azt mondta, hogy 3 színt biztosan nem szeretne: fehér, kék, piros. Feketét is csak fenntartásokkal, igazából szürkét keres. Szóval továbbra is marad a keresgélés, nem sürgős.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#86544) Sipi-


Sipi-
tag

Nemrég dícsértem, hogy asszony órája (Amazfit Bip) jól bírja, az enyémről (ugyanúgy Amazfit Bip, csak kb. 2 hónappal korábbi) már háromszor leesett a kijelző. Karácsony előtti napon asszony órájának is elvált a kijelzője. Megragasztottam, de ez nem hiszem, hogy tartós, enyém is elengedte. Pedig direkt LCD-hez való B7000-rel ragasztottam. Ugyanilyet órát szeretne, de csak újabbat látok 9-14 napos üzemidővel. Ez szemben a mostani 30 napjával elég nagy visszalépés. Szóval most tanakodás van, mi legyen...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#86545) Jahno válasza Sipi- (#86544) üzenetére


Jahno
őstag

Ragasztani 2 komponensű és kész.

(#86546) npera válasza Sipi- (#86543) üzenetére


npera
újonc

Én kitaláltam, hogy mit szeretnék. Leírom egy jól strukturált listába, hogy jól át tudjátok gondolni :C

- hétköznapi mozgásra (ha nem bringázom), akkor kell egy Porsche Boxster GTS 4.0 gépkocsi. Karmin vörös lakkozással, igazi bőr 18-állású sportüléssel, meg Burmeister hifivel és barnás bőrtetővel. Meg a csoda fényszóróval, hogy lássak. És az alcantara írmagját is kiszedni belőle, mert hétköznapi közlekekedésre és pityókát venni a boltba nem kell alcantara. A kapcsolható sport kipufogó és a PASM futómű persze kell, meg a fém egy tömbből mart tanksapka is. Meg tolatókamera, hogy nehogy "leparkoljam" a hátulját, ha fáradt vagyok és hülye....

- hétvégi közlekedésre kell egy Porsche Cayman GT4. Abban lehet a karbon sportülés, meg a Club Sport Package, a PASM futómű és a szélvédő tetején a szürke csík. Rádió elég a sim alap. Felniből ha van ezüst, de ha eloxált fekete, akkor sem esek kétségbe. Lehet csillámló fehér, de igazából a kék metálos szín a jó, amihez passzolnak a sárga övek és a kormányon 12-óránál a sárga csík.

- hétvégi gurulósra családhoz kell valami családi autó. Volvo XC60 vagy Tesla Model Y Long Range.

A lényeg, hogy hátra beférjen 3 gyerek, mert szinte mindig van valami "kölcsöngyerek" nálunk...

(#86547) Jahno válasza npera (#86546) üzenetére


Jahno
őstag

Én csak simán elmentem Decathlonba és megállapítottam, hogy a kerékpáros kesztyű alkalmatlan fotós nyomkodásra, ezen kívül mást nem sokat találtam. Csak búvárt, de azt meg mégsem :-D Kis híján vettem kesztyű alá való vékony polárbélést, aztán meglátjuk, 2 valamivel hazatértem...

(#86548) eattila válasza Sipi- (#86544) üzenetére


eattila
csendes tag

Kicsit drágábbat? GTR pl? Az én bip-em márciusi. Még bírja, neki adtam apámnak. Pedig feszt odavertem, futottam benne, bringáztam is. 1x fagyott ki csak. akkor is "csak" az edzés adatai mentek a levesbe.

A T-rex-emet viszont imádom. Feketét vettem, most kaptam hozzá egy piros szíjat. Még szuperebb így.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#86549) eattila válasza Jahno (#86547) üzenetére


eattila
csendes tag

Vadász/lövész kesztűt kell nézni. Azoknak asszem van némi rés az ujjbegyein.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#86550) Jahno válasza eattila (#86549) üzenetére


Jahno
őstag

Néztem, de elsőre nem túl szimpi. Meg hisztis voltam, már síkesztyűt, fitnessz faszomat, fürdőruhát, minden vackot megtaláltam, csak az nem amit kerestem. Kesztyűből a 6 éveseknek valót és 6-14 éves korig méretest, meg ááááá, na, majd eccer ráhangolódok. Körbenézek ott vadász-horgász mellény ügyben is, meg múltkor Igu emlegetett egy gatyát, amit úgy bekedvenceltem, hogy szintén nem találom :-D Ezt még felírtam a listára, mint fetrengős beszerzendő. Hétvégén ráadásul hűvös is volt, ha ilyenbe futunk azért jobb lesz rendesen felkészülni.

Legtöbb kesztyűnek gumírozott a mutatóujja, vagy erősített bevonat van. Balkezesek előnyben. Futókesztyű is létezik, valamint kaptam egy jónak kinéző tippet a Sportdirectből, de annyira passzentos méret az igényem, hogy ezt weben nem merem benyomni.

Fotós cucc listája most ez, fele kesztyűt megvettem, marad a mellény, gatya, csizma. És 2 éven belül váz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.