Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86801) Grillo válasza Jahno (#86790) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem, már az első is bőven sok. :DDD

(#86802) -NoVa- válasza Bujdy81 (#86799) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van olyan cuccom, ami úgy szól, mint a Videoton apám nappalijában. Meg van olyan is, ami úgy szól, mint ahogy emlékszem, hogy hogy szólt apám nappalijában, miközben léggitározva megmutatta az 5 éves nekem a Smoke on the Watert, és én a legcsodálatosabb koncertélményemet kaptam. Akad a kettő között némi árrés :). De irigykedek a botfülre, asszonynak is van, és olcsón megússza a zenehallgatást.

(#86803) Sipi- válasza Grillo (#86782) üzenetére


Sipi-
tag

Speedzone-tól próbáltam néha egy-két videót megnézni, de ott volt az erős furcsa akcentussal (direkt vagy tényleg, nem tudom) digura, akinek elég irritáló volt a stílusa, ezért nem bírtam csak néha végignézni a videót. A honlapot még soha sem láttam. De a TC kezd szétesni, bár én bírom a Sturcz Anti stílusát.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#86804) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Thug life, kivittem a szemetest kijárási tilalom idején.

(#86805) zetor2000 válasza -NoVa- (#86802) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tesómtól léggitár-erősítőt kaptam :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86806) Sipi- válasza -NoVa- (#86804) üzenetére


Sipi-
tag

40 körül már csak ilyen veszélyes életet élnek a házas, gyerekes férfiak :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#86807) zetor2000 válasza Sipi- (#86803) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az a Vályi "Pista". Az akcentusa elég sok (minden) videón megjelenik, szerintem genetikai, nem felvett/megjátszott. Amivel nem is lenne baj, csak a stílusa... A tudása megvan, fejből megy neki nagyon sokminden, ilyen téren szerintem "kielégítő" a tudása. Ha a modorát sikerülne kicsit csiszolni, egész használható arc lenne.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86808) hobizoli válasza zetor2000 (#86807) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pálócosan beszel, mert o szlovakiai szuletesu amugy

több drón kell ;P

(#86809) npera válasza zetor2000 (#86805) üzenetére


npera
újonc

Kompresszor??????? :Y

(#86810) Sipi-


Sipi-
tag

A természetismeret (=környezet) tanulás roppant álmosító. A két gyerek felváltva jött ki, hogy nem tud elaludni. Ki lett nekik adva, hogy tanulják a természetismeret utolsó leadott leckéjét. 10 perc múlva már nagy ásítozások voltak :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#86811) Jahno válasza -NoVa- (#86804) üzenetére


Jahno
őstag

Voltam ismerős csajnál, Ő elég rendesen betartja a karantént és csak a küszöbig jött. Mondta, hogy első nap rögtön két TEKes ellenőrizte teljes menetfelszerelésben és akkor azért kicsit meglepődött.

(#86812) qnadam válasza Phülöp (#86747) üzenetére


qnadam
veterán

na ezért nem szeretek vacak peneket használni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86813) -NoVa- válasza Jahno (#86811) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egyik este elrohantam ügyeletes gyógyszertárba, akkor meglepődtem. Egyrészt azon, hogy 0 ellenőrzés, ami rendőrrel találkoztam, az is leszarta, hogy mászkálok, másfelől meg az ügyeletes gyógyszertár is bezár kijárási tilalom időszakra. Azon mérgelődtem pár sort, aztán fájdalomcsillapító helyett Unicumot vettem be aludni a migrénemre. Aztán mérlegelés kérdése, hogy mi a rendkívüli esemény, de talán a gyógyszertárba menés pont benne volt a rendeletben, csak az nem, hogy hiába megyek.

(#86814) qnadam válasza npera (#86748) üzenetére


qnadam
veterán

96 kg egy darab.

inkább ne, mert ha mégis magárakreatívkodja, akkor nagy a baj.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86815) qnadam válasza Phülöp (#86763) üzenetére


qnadam
veterán

jó, hát az a kollégád ilyen kíváncsi fajta volt, aztán nem bírt magával.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86816) qnadam válasza FőDudu (#86787) üzenetére


qnadam
veterán

hogy van ez nálatok, nyilvános a töltő a garázsban? vagy ha kifizetem a parkolást, delejkút is van hozzá? esetleg a bmw bérli a helyet, és bárki beállhat?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86817) qnadam válasza zetor2000 (#86795) üzenetére


qnadam
veterán

most raktam össze az xps régi ssd-jéből megy alis keretből egy pent. ott már az usb3 a szűk keresztmetszet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86818) Jahno válasza zetor2000 (#86795) üzenetére


Jahno
őstag

Én most meg akartam venni a legolcsóbb forint/gigabyte hányadossal rendelkezőt, aztán láttam, hogy csak 10 forinttal drágább a rózsaszín pink színű, így el is dőlt.

(#86819) qnadam válasza Bujdy81 (#86799) üzenetére


qnadam
veterán

ez a dolog nagyon jól fejleszthető pedig. igyekszem is kerülni az ilyen helyzeteket :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86820) FőDudu válasza qnadam (#86816) üzenetére


FőDudu
addikt

Parkolas a vendegeknek ingyenes. Aztan tölthet ha akar.
Idegent nem enged odaállni a személyzet - garázsba meg úgysem jut le halandó ;)

FőDudu

(#86821) FőDudu


FőDudu
addikt

Sabrent Rocket SSD elég állat. Ajánlom bárkinek.

Masoltam ra külső vinyorol (80-100MB/s), ment a Bootcampon a windows frissítés (virtuális gép), közben önmagán 180MB/s sebességgel kitomoritett. Es a gép is bírta, reszponziv volt.

Eddig csillagos otos...
Érdekes módon a sebesség nem nőtt számottevően - ugyanúgy 1300/1300 MB korul van.
Lehet a sok IOPS a kulcs.... Nem tudom mi lehet a titok nyitja.

Amugy az első negatívumra rafutottam - ugye az Alma SSD meghajtja valami spéci cucc, nem NVME es nem PCIe. A gép nem botol naivban Windowsra. Kekhalal. ;)

Tan a windowsnak nincs olyan illeszti progija ami alias vason NVME boot tudna.
Marmint az Alma nem irt olyat ;)

Nem gaz, megy OS X alól a windows Parallelsben.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#86822) PELLE válasza Jahno (#86811) üzenetére


PELLE
tag

Én kontaktként voltam karanténban. Egy hét múlva kaputelefonon csengettek, bemutatkozott, hogy xy ezredes ne ijedjek meg, csak ellenőrzés. Ezután megkérdezte jól vagyunk-e, a megnyugtató válasz után elköszönt. Másnap mobilon keresett egy rendőrnő, hogy nézzek ki az ablakon, kiintegettem neki, amit megköszönt, de a rendőrautó még fél órán át a ház előtt maradt. Többet nem keresett senki.

(#86823) eattila válasza -NoVa- (#86804) üzenetére


eattila
csendes tag

Tucc elni!

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#86824) zetor2000 válasza -NoVa- (#86813) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az nem rossz gyógyszer. Ha sokáig így marad, olcsóbb lesz, mint a fájdalomcsillapítók, és mennyivel jobb az íze?! És az emésztést is helyreteszi kicsit. :)
És most már van KVs... Unicum Barista.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86825) zetor2000 válasza Jahno (#86818) üzenetére


zetor2000
senior tag

Áááá...
Ne érzelmek alapján dönts... úgy már vettem 2 terásat, azt perszehogynemmegy... :)
Én megnéztem pár olyan honlapot, amelyik mindig másik céget preferálnak, de ez a SanDisk jó lett. Ezek a honlapok ilyen tesztoldalak, hogy mindenféle pendrive-ot teszteltek. Nem a kiskegyedet... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86826) zetor2000 válasza PELLE (#86822) üzenetére


zetor2000
senior tag

Te mekkora ember vagy, hogy "xy ezredes" csenget be hozzád? Normál halandóhoz jó, ha őrmester, vagy alatta megy ki. Te valami komoly ember lehetsz... :)
Vagy ennyire kevés lenne a rendőr?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86827) Jahno válasza zetor2000 (#86826) üzenetére


Jahno
őstag

Ezen én is gondokoztam. Lehet mindenkit is kizavartak. Vagy büntiben van a csávó :-D Tisztet így utcára?

(#86828) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Aztán lassan boldog új-Zélandot!

(#86829) Phülöp válasza zetor2000 (#86826) üzenetére


Phülöp
addikt

kerületi ellentengernagy

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#86830) eattila


eattila
csendes tag

Voltam Lidl-ben, és itt még volt az akciós flexből. Vettem is egyet. A fordulatszámát is lehet állítani. Kábeles, de pont elég :) Meg lőttem egy akkupakkot. Igaz kicsi, de órába, távirányítóba, játékba jók lesznek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#86831) Phülöp


Phülöp
addikt

#mithallgatszmost

Yosi Horikawa - Bubbles

amint lelek überkvaliti verziót, megy is a hifi teszt válogatásomba

ezzel együtt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#86832) -NoVa- válasza Phülöp (#86831) üzenetére


-NoVa-
őstag

Max Cooper - Order from Chaosra keress rá Tidalon, aztán rádbízom, a Dolby Atmos verzió, vagy a normál megy még a listára.

(#86833) FőDudu válasza eattila (#86830) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk mar tegnap lement a 'mindmeghaltunk'. Negyediken kb hasonló lesz majd.
Annyian voltak a LIDL elott a sorban, hogy meg sem álltunk.

Elmentünk Mercatorba, ott 2 ember volt előttünk a sorban.
Es milyen jól tettük....

Vettem tatabifszteket, szarvasgombas bakala-t (tokehalkrem), pár fajta virslit, kulent, joghurtot, kefirt, stb. Aztan nejem bement a henteshez, vett malachust es kocsonyához mindenfélét. A kocsonyát megfőzte meg tegnap.

A tobbit meglátjuk.
Es megint belejavít a kurva nyelvtannaci a Safariban.... K...any..t!!
(mert en tuti nem rakok ekezeteket)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#86834) Samott válasza Phülöp (#86831) üzenetére


Samott
addikt

#mithallgatszmost

A heten jott szembe valahol: The Specials "You're Wondering Now" (Live: Colchester Institute 24-12-1979)

Es most megint Life on Mars-ot akarok nezni... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#86835) eattila válasza FőDudu (#86833) üzenetére


eattila
csendes tag

En csak ezert ugrottam be. Aldiban tegnap voltunk. De csak par ucsit vettunk

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#86836) Phülöp válasza -NoVa- (#86832) üzenetére


Phülöp
addikt

2:30-3:27 közt hallgathatatlan, előtte/utána kellemes egészen 6:30-ig

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#86837) -NoVa- válasza Phülöp (#86836) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#86838) zetor2000 válasza Samott (#86834) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jó kis SKA... :)
Valamelyik nap Bad Manners volt idehaza a menü, meg a hozzá hasonlók korban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86839) Samott válasza zetor2000 (#86838) üzenetére


Samott
addikt

Ha mar Bad Manners: Vinnie Jones goes Ska with 'Lip Up Fatty' :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#86840) FőDudu válasza eattila (#86835) üzenetére


FőDudu
addikt

En ma nem tervezek semmifele vasarlast - tuti, hogy mindmeghalunk van...
Negyediken is az lesz...

Szoval van eleg kaja itthon, zsomlet meg sutunk frisset es nem kell nehany naposon ragodni... ;)

FőDudu

(#86841) zetor2000 válasza FőDudu (#86840) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt max másfél napot kell kibírni vásárlás nélkül. Ma du. négyig vannak, és másodikán már helyreáll a világbéke, nyitnak a közértek, meg a minden IS.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86842) qnadam válasza FőDudu (#86833) üzenetére


qnadam
veterán

tegnap este bementem az aldiba, egy pénztár volt nyitva és ketten voltak előttem :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#86843) FőDudu válasza qnadam (#86842) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt be vannak zsongva. Csak nem tudom mire.

Mi vettunk egy darab malachust, nemi diszno aprosagot kocsonyaba, hello....

Sutottunk sajtos rudat, komenymagosat, kesz a toltott kaposzta, kocsonya, van sok virsli, tatar bifsztek, bakala, keszul a kaszino tojas, lesz lencse, malac pacolodik. Meg ez is sok.....

Gyereknek van 20db raketaja. 2 hete vettem a Hoferben.
Aztan mar nem lehetett venni ( tilos volt arusitani), de elvileg elhasznalni lehet.

Igy este tiz korul felkuldjuk oket. Szomszednak szoltunk, hatha zavarna - de majd nezik ok is a gyerekkel.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#86844) Jahno válasza FőDudu (#86843) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ráér, Sanyika meg 3 napig odahaza lesz és zabálni fog.

(#86845) zetor2000 válasza FőDudu (#86843) üzenetére


zetor2000
senior tag

Töltött káposztával hagyjál... mindenfelé azt kellett kósotoljak :) Úgy, hogy idehaza is volt.
Tatár jöhet, imádom a jóféle marhahúst... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#86846) FőDudu válasza zetor2000 (#86845) üzenetére


FőDudu
addikt

A bakala is jo cucc.
Megfogjak a szaritott tokehal darabokat es megfozik.
(Sosem tudtam mi az a hosszu szaritott hal amit errefele arulnak. No az a tokehal, szaritva. Fegyvernek is jo...)

Aztan kifilezik, so, bors, fokhagyma, oliva olaj - lesz egy hofeher halkrem belole. Minnel tobb a hal benne, annal szalasabb. A jobbakban 40% folott van a hal.

No abbol vettunk most szarvasgombasat a tatar melle.
;)

Mi itt nem jarkalhatunk, mert kijarasi tilalom es gyulekezesi is van. Szoval a szomszedba sem megyunk at.

Lehet csak mi tartjuk be, mert az utobbi napok szamai megint emelkednek, az pedig valoszinuleg a Karacsonyi jarkalas eredmenye.

Inni van 2 fele pezsgo, Baileys, voros es feher bor, no meg egy Faxe. Nehogy a sos suti karba vesszen.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#86847) Jahno válasza zetor2000 (#86845) üzenetére


Jahno
őstag

Régebben nem ismertem a töltött káposztát, de szerintem ez is olyan, hogy abból sem létezik az a mennyiség, ami már sok.

(#86848) FőDudu válasza Jahno (#86847) üzenetére


FőDudu
addikt

Toltott kaposzta (levelbe toltve) vagy savanyu kaposzta agyon husgomboc?

Utobbibol is ettem mar olyat, hogy az osszes toltottet verte.

FőDudu

(#86849) npera válasza qnadam (#86814) üzenetére


npera
újonc

Igazából ha ilyenem lenne, akkor az a garázs (5 kocsi és 7 motor férjen be, meg legyen külön mosóterem benne beépített magasnyomásúval és csápos emelők, meg gumimosó és tároló alkalmatosságok, meg sok szerszám) épület egyik szárnya lenne. Tehát nem a ház része. És oda csak akkor jöhetnének be, ha én hívom be őket, egyébként kódos ajtó lenne.

Ott tudnék békében forrasztgatni és modelleket építeni és kalibrálni. Meg zenét hallgatni. Le lenne hangszigetelve, hogy a házban ne zavarjon senkit a hangerő. Nem is lenne közös fala a házzal.

Ha nem vagyok ott, akkor be lenne zárva és riasztva. Ott elférne egy "rendes" NAS is egy külön kis kamrában, valami rackbe épített borzalom.

(#86850) Jahno válasza FőDudu (#86848) üzenetére


Jahno
őstag

Mindegyik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.