Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85801) -NoVa- válasza qnadam (#85798) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hát, 15 éve ilyeneket ingame engine átvezetőnek csináltunk, alacsony gépigényű RTS-be. Ezek még mindig abból a szintből csinálnak pénzt.

(#85802) npera


npera
újonc

Ezt láttátok már? BetaFPV és Insta360 csinált együtt egy "naked" 360 kamerát. 30 gramm.

(#85803) eattila válasza Jahno (#85800) üzenetére


eattila
csendes tag

Az eleve paródia. Már Pamkutya. De Fanka az mostanra kb szánalom lett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85804) qnadam válasza Jahno (#85800) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem a Harkáj a jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85805) -NoVa- válasza npera (#85802) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aranyos. Kár, hogy néhány, államigazgatás felső rétegeibe felkapaszkodott tolvaj gazember annyira retteg az irányítható népharagtól és a számonkéréstől, hogy egy egész országban elcseszték ezt a hobbit.

Gyakorlatilag ugyanaz lesz, mint ezelőtt, csak még kevesebb publikált videóval.

(#85806) npera válasza -NoVa- (#85805) üzenetére


npera
újonc

Underground publikációk a darkneten csak.

(#85807) Samott válasza Jahno (#85775) üzenetére


Samott
addikt

Ott ne hagyd:

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85808) cyberde válasza npera (#85806) üzenetére


cyberde
csendes tag

Online szamizdat. :U

[ Szerkesztve ]

(#85809) Jahno válasza npera (#85802) üzenetére


Jahno
őstag

Lassan már olyan számok mennek, hogy a kis sony ugyan ritkán van használva, de occsóért eladom vagy elcseréltem sörre és jövőre (jövőre is ezt fogom modani, hogy majd jövőre :-P) újítok valami jobbat. De előbb kitöltök egy lottót :C

(#85810) Phülöp válasza Phülöp (#85787) üzenetére


Phülöp
addikt

290kg teherbírás polconként, lisztet csak megbírja tán...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85811) FőDudu válasza Phülöp (#85810) üzenetére


FőDudu
addikt

Az komoly teherbiras.
Osszesen nincs a kamrankban 290 kilonyi valami... ;)

Pedig az ott levo dolgokbol par honapig kihuznank ehezes nelkul.

FőDudu

(#85812) qnadam válasza FőDudu (#85811) üzenetére


qnadam
veterán

Osszesen nincs a kamrankban 290 kilonyi valami... ;)

mert nincs ilyen jó erős polcotok.
meg adott esetben a macskák dinamikus terhelésére is méretezni kell.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85813) Sipi-


Sipi-
tag

Van nálunk 3 extra gyerek dél óta (fiam születésnapi bulija). Szerintem következőleg 10 év múlva rendezünk szülinapi bulit: kapnak egy szelet tortát a meghívottak meg 20ezer forintot (vagy amennyi akkor szükséges lesz egy bulihoz) a fiam, hogy menjenek el bulizni :))

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85814) Jahno válasza Sipi- (#85813) üzenetére


Jahno
őstag

Nem véletlenül szervezi ki minden ismerős. Nem sokkal drágább, kaja, kóla, játszóház, kis külön terem aztán állatkodjanak csak.

Nálunk visszaemlékezve 3 extra gyerek szinte mindig volt valahol, főleg suli szünetben. Az még nem terhelte meg a családot, főleg mert anyám amúgy sem bír a seggén maradni és bármekkora hadsereget képes önerőből túletetni :W

Hol osztálytársak, unokatesók lógtak nálunk, hol mi máshol. Néha elcsvaartunk az erdőbe, tóra, Rába partra, meg bicaj, sarazás, nyúl kergetés miazmás, aztán meg fél napot ültünk a pong/C64 előtt.

Most megérkeztek az akciós pendriveok és memkártyák, azt tesztelem. El leszek vele, laptop összes USBje tele van +memkártya is és csak írnak.

(#85815) Sipi- válasza Jahno (#85814) üzenetére


Sipi-
tag

Most nem lehet külső helyszín, mert zárva van minden. Teljesen külső helyen (pl. Gellért hegy) meg megfagyunk egy óra után. Nagyobbik fiamnak egyszer szerveztünk szülinapi köszöntést, akkor szabadulószoba volt. Teljesen jó volt, 2-2,5 óra szoba, torta, ajándék, örömködés és mindenki ment a dolgára :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85816) Jahno válasza Sipi- (#85815) üzenetére


Jahno
őstag

Jogos, ez nekem kimaradt az elméletből.

Apropopó, laptopot nem akarjuk elseftelni?

(#85817) npera válasza Phülöp (#85810) üzenetére


npera
újonc

Egy átlós kereszttartótól lenyugodna a mechanikai aggódásom. Egyébként szép! :C

(#85818) Sipi- válasza Phülöp (#85810) üzenetére


Sipi-
tag

lisztet csak megbírja tán

Attól függ milyen hosszú karanténra terveztek :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85819) -NoVa- válasza npera (#85817) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akad ilyenből a padláson jópár, amikor kalapáccsal kellett szétverjem az összeszorult darabokat szétszedésnél, elfogadtam, hogy nem kifejezetten gyengék.

(#85820) Sipi- válasza Jahno (#85816) üzenetére


Sipi-
tag

Jövőre csak szerintem vagy esetleg két ünnep között. De még meg sem néztem milyen, sorry :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85821) Sipi- válasza npera (#85817) üzenetére


Sipi-
tag

Elég stabil az így is. Ha 290 kilóra van tervezve, akkor a polcok is elég erôs teherviselő elemek :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85822) zetor2000 válasza Phülöp (#85810) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt hittem, vettél valami Dexion-Salgót... :) Az mindent is kibír. Igaz, hivatalosan csak 100kg/polc, asszem. De mi azért huncutan megterheljük pár doboz UPS akkuval, mellette az UPSek... 1db UPS 40 kiló, és egymáson asszem 3 volt. Mellette 3 doboz UPS akku, mert néha cserélni kell. Bírja.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85823) eattila válasza Phülöp (#85810) üzenetére


eattila
csendes tag

Apropo tarolas. Igen kicsi a fagyasztonk. Ma pakoltam kis rendet benne, meg jegtelenitettem. Tobb hus van itthon, mint kepzeltem. Pedig hetfon is jon egy adag. Haza kell vinnem majd szulokhoz, mert nekik van nagy fagyasztojuk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85824) npera válasza Sipi- (#85821) üzenetére


npera
újonc

Értem én, de a rácsos tartó mechanikában megragadt a fejemben... :B

(#85825) eattila válasza Sipi- (#85813) üzenetére


eattila
csendes tag

Tavaj volt nalunk is. 3 extra lany meg 3 extra fiu. Nem volt csendes :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85826) FőDudu válasza eattila (#85823) üzenetére


FőDudu
addikt

Tegnap epp hazaertunk a bevasarlasbol, a parkoloban elkapott a szomszed, hogy kell-e egy tanyasi csirke mert nem fer a hutojukbe..

Persze, igy csirkeporkolt es husleves keszult ma....

FőDudu

(#85827) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

(#85828) FőDudu válasza BobaHWSW (#85827) üzenetére


FőDudu
addikt

Ezmiez? Szar ido van ott is ahogy erre fele?

FőDudu

(#85829) -NoVa- válasza FőDudu (#85828) üzenetére


-NoVa-
őstag

Komp. Nem apró.

(#85830) eattila válasza BobaHWSW (#85827) üzenetére


eattila
csendes tag

Frankó az idő!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85831) Jahno válasza -NoVa- (#85819) üzenetére


Jahno
őstag

Naja, itteni Praktikeresek is világot kibírják. Eddig nem tudom mennyit vettem, de úgy saccperkábé 20at biztos. Mert szomszédnak sosem kellett, csak kettő, aztán mindig elkunyerálta tőlem, mire kibontottam volna.

(#85832) npera válasza BobaHWSW (#85827) üzenetére


npera
újonc

Hát ja...

Itt a decemberben eddig napos órák száma azt hiszem 2 volt. Nem napos napok. Napos órák. És ömlik az eső már napok óta.

Szóval elmorzsoltam pár könnycseppet.... :C

(#85833) npera válasza -NoVa- (#85829) üzenetére


npera
újonc

Úgy érted, hogy nagy komp ozíció????

(#85834) BobaHWSW válasza FőDudu (#85828) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jah, borzaszto. 18-22fok, enyhe szel, napsutes. Csak a foto keszitesekor meg koran volt. Azota se jutottunk sokkal elorebb mondjuk.:D

(#85835) BobaHWSW válasza -NoVa- (#85829) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jah, es ez a legkisebb ami van de a kora reggeli jaratra csak ez megy. 500-600 auto fer fel hajo fuggoen, most neztem ra. Amelyikkel visszafele jovunk az lesz a 600 autos interislander.

(#85836) BobaHWSW válasza eattila (#85830) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Remelem marad is.:)

(#85837) BobaHWSW válasza npera (#85833) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem.

(#85838) Jahno válasza Sipi- (#85820) üzenetére


Jahno
őstag

Simán. Nem sürge, csak most nézegettem hasonlót és éppen keret is lett volna rá, de kivárom (:-

(#85839) FőDudu válasza -NoVa- (#85829) üzenetére


FőDudu
addikt

Jah. Errefele nem szokatlan a nagy hajo, igy fel se tunt. ;)

Konteneresbol lattam olyat ahol 10 volt egymasra rakva, es rengeteg volt belole....

Ablakombol latom ahogy ezek a nagy hajok a latohataron 'mennek', erdekes modon eleg gyorsan haladnak....

FőDudu

(#85840) cyberde válasza npera (#85832) üzenetére


cyberde
csendes tag

Az egyik haverom azért jött haza Dublinból, mert bedepizett az évi 1600 esős naptól. Úgy keresett 3500 jurót, hogy ingyen lakott, ingyen kajált, ingyen piált. Még kurvákra sem kellett költenie, mert egy rockkocsmában volt üzletvezető. :O

(#85841) Jahno válasza npera (#85832) üzenetére


Jahno
őstag

Nem azt mondom, hogy pólóban járok dolgozni, de majdnem. Duna mellett a szélben kicsit hűvös van, de nem az eső esik, hanem a jó hideg sör esik jól :-D

Nyárra írom a listát, csak el tudsz jönni és lesz kimenő, bár ki tudja mik maradnak életben, de már sok kurrens cuccért nem kell kijönni Csepelig.

(#85842) npera válasza Jahno (#85841) üzenetére


npera
újonc

Ha nyárra lemegy az x. hullám az valami csodajó lenne. Gondolom, hogy mennek csődbe sokan, itt is sorra zárnak be cégek.

(#85843) FőDudu válasza npera (#85842) üzenetére


FőDudu
addikt

Kivancsi vagyok mikor indul a nemzerkozi turizmus.

FőDudu

(#85844) Grillo válasza qnadam (#85741) üzenetére


Grillo
senior tag

Én meg softshell kabátot :Y Jó persze céges logózott, meg nem csúcs kategória, de pont jó rám, nem fog a szekrényben megrohadni, az biztos.
Piát idén nem kaptam, nekem eddig sem sokat számított (bár volt egy igen jó pannonhalmi bor pár éve), a piákra úgyis a kollégák járnak rá a szobámba, nem én. :DDD

(#85845) Grillo válasza eattila (#85753) üzenetére


Grillo
senior tag

Én itt tavaly január óta vagyok, mert akkor alakult a cég. :D De folyamatos jogviszony van 2009. február óta, ez az 5. intézmény. Szerintem ha nyer a narancs 22-ben, akkor még sokáig marad a mostani.
Melózni nyaranta kb. 15 évesen kezdtem, régészetben meg 2001. október 11-óta.

(#85846) npera válasza Grillo (#85844) üzenetére


npera
újonc

Mi semmit nem kapunk Karácsonyra (sem). Máskor sem.

(#85847) Grillo válasza qnadam (#85796) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez mekkora fos. Ez a MaKI egyébként a szakma szégyene, annyira gáz, hogy még párton belül is komoly ellenzéke van. Még. Régészeti ágon Miklós a vezére. Ő a MakiMiki... :DDD

(#85848) Grillo válasza -NoVa- (#85801) üzenetére


Grillo
senior tag

Hú, ennek a játéknak teszteltem a honosítását a CDProjekt Rednél. Szép idők voltak. Witcher, Mass Effect. Varsó.

(#85849) npera


npera
újonc

Már nem is számolom, hogy hány napja esik kis megszakításokkal. Ma este asszony megint németet tanul, feltöltöttem az Eachine E010S akksijait, aztán gyí.

Most rájöttem, hogy az egyik igen magas minőségű Turnigy 1S 240 mAh akksi teljesen megadta magát, kábé 70% gáz kell a hoverhez. Emelkedni szinte alig tud. Viszont az eredeti Eachine matricás (ezt így leírni is röhejes) akksival megy, mint a szél....

(#85850) Grillo válasza cyberde (#85840) üzenetére


Grillo
senior tag

Én egyre inkább azt látom, hogy nincs olyan, hogy valaki elégedett legyen. Mindig van, ami még kéne, még hiányzik, vagy már nem kell. Lehet ez személy vagy tárgy. Az igény megjelenéséig lehetséges nyzgodt időszakok (1 naptól 30 évig), de előbb-utább úgyis kell valami más. Ha más nem, az unalom miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.