Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85951) qnadam válasza blueboi69 (#85920) üzenetére


qnadam
veterán

Ha vmi szenzort vagy sallangot kell cserélni a motortömb körül az nem vészes.

de vészes, mert nem találsz szakembert, aki megoldja.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85952) Sipi- válasza blueboi69 (#85948) üzenetére


Sipi-
tag

Állítólag az jó. De passz, nagyon ritka.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85953) Vodike válasza blueboi69 (#85949) üzenetére


Vodike
tag

Jesszus, blubi ne szorakozzal mar. Ha nincs penzed premium vagy uj kocsira,, akkor ne vegyel premiumot, mert szar lesz.

Nezzel valami ar-ertek aranyban jo koreait, aztan kesz. Majd lecsereled par ev mulva.

exTiga

(#85954) eattila válasza blueboi69 (#85933) üzenetére


eattila
csendes tag

:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85955) eattila válasza zetor2000 (#85934) üzenetére


eattila
csendes tag

Elég ritkán.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85956) eattila válasza blueboi69 (#85943) üzenetére


eattila
csendes tag

Ford...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85957) JonesC válasza Vodike (#85953) üzenetére


JonesC
csendes tag

Úgy kaland.

(#85958) Sipi- válasza JonesC (#85957) üzenetére


Sipi-
tag

Sok pénzből a hülye is tud jó autót venni, abban nincs kihívás :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85959) npera válasza npera (#85901) üzenetére


npera
újonc

Ez picit parodikus már-már. A következő Land Rover sem működött. És még folytatódik.... :C

(#85960) npera


npera
újonc

Kezd bejáratódni a Verso....

2015. november óta járatom be... :B

(#85961) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Sushi-grade tonhal készül:

(#85962) Grillo válasza npera (#85959) üzenetére


Grillo
senior tag

Bakker, és akkor megkapják a 3. járművet, ami indulásnál is dob egy laza hibát, de még reménykednek.
Aztán [itt] 0:33-nál megint. Aztán 1:07-nél kicsit komolyabb...

Pedig szép autó, Vitara helyett jöhetne, max nem megyek messze vele. :DDD Majd mentenek a kollégák.

(#85963) eattila


eattila
csendes tag

Mai heliosos. Igaz csak itt voltam, 10m-re az utcán.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85964) npera válasza Grillo (#85962) üzenetére


npera
újonc

Ami nekem tetszik benne az a műszerfalon levő polc, ahova lehet pakolni. Meg ha a fullos terepes extrás változatot kéred, akkor ez aztán tényleg terepjáró. És lehet kérni acélfelnivel, ami hatalmas plusz szerintem.

Ha kellően bézik kiadást választ az ember, akkor elég jól kell bírja a gyerekeket a betér, mivel kábé slaggal lehet mosni, kis túlzással.

Ma porszívóztam egy jót a kocsiban, ugyanis nem a gyerekek izélték tele, hanem én magam :B

Vettünk "fííka" süteményt, közte leveles tésztás mandulapasztás és vaníliapudingos tekercset. Olyan kis zacskókba lehetett szedni, amit nem lehetett lecsukni (összehajtani) úgy, mint egy rendes papírzacskót lehet, mert ez kirúgta magát egyenesre. Egy körforgalomban feldőlt az egész zacskó, benne a sütis zacskók is. És bedőlt az egész a sarokba. Pont abba a résbe, ahol a szőnyeg véget és a 3. üléssor van behajtva a raktér padlójába. Szóval lehetett törölgetni és porszívózni. Állati büszke voltam magamra... :B

A napokban alighanem nekiesek a beltérnek úgy rendesen. Ablakpucolás, műszerfal és összes panel letörlése. Lehet leveretem a szőnyegeket is, mert az sem ártana.

(#85965) Grillo válasza npera (#85964) üzenetére


Grillo
senior tag

Hja, az első változaton vasfelni volt, jól is állt neki.

Nekem is kéne egy takarítás a Pikacsuban, bár igazából annyira keveset használom, hogy leginkább csak a lábtér érintett. Mondjuk még kell hozni karácsonyfát, úgyhogy azt még megvárom. Meg fel kéne rakni a téli gumikat is, de nem sok kedvem van kimenni a házból.

(#85966) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#85967) WiZARD válasza -NoVa- (#85966) üzenetére


WiZARD
addikt

ez nagyon túlsült :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#85968) -NoVa- válasza WiZARD (#85967) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem azért akadt egy nyersebb szelet is, de a gyerekeknek meg asszonynak ez megy le.

(#85969) npera válasza -NoVa- (#85966) üzenetére


npera
újonc

Nájsz!

(#85970) npera válasza -NoVa- (#85968) üzenetére


npera
újonc

Ja, itt is ez megy. Nekem lehet rare, de a család azt nem eszi meg.

(#85971) WiZARD válasza -NoVa- (#85968) üzenetére


WiZARD
addikt

Arról már letettem, hogy azzal foglalkozzak, hogy az asszonyé milyen. Pár órát sül és akkor neki pont jó.
A gyerekben még látok reményt, hogy meg lehet tanítani a jóra :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#85972) zetor2000 válasza WiZARD (#85971) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pár órát egy ilyen vékony szelet valami?
Ha rostélyos, akkor ~1,5 óra alatt vajpuha tud lenni... Más meg nem ilyen vékony.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85973) -NoVa- válasza zetor2000 (#85972) üzenetére


-NoVa-
őstag

Képletes, a fotón lévő sem töltött egy percnél többet a tűzön.

(#85974) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#85975) npera


npera
újonc

Itt volt a lányom kedvenc barátnője (derékig érő vörös hajjal, amitől a fiam teljesen készen van), aztán egész szombaton itt tomboltak, majd a vasárnap nagy részét is itt töltötte.

37 grammos védőkeretes kwad, könnyű és gyenge. A gyerekek kergették, én meg repültem körbe ide-oda és próbáltam őket akusztikusan vezérelni, hogy ne csapják rá az ajtót vagy álljanak elé.

Építettek maguknak mindenféle bújócskázós "bunkert", letakartunk lepedővel székeket és ruhaszárítót. Aztán egy idő után a szófát is bevonták, meg az asztalt is, akkor már kezdett a nappali nagyon furán kinézni...

FPV feed...

(#85976) npera válasza -NoVa- (#85974) üzenetére


npera
újonc

Kettő ilyet, aztán Charlie Boorman és a Obi Wan menjen el Budapestről Dalian (Kína keleti csücske, egész közel Észak-Koreához), majd vissza. Megnézném :C

(#85977) Phülöp válasza WiZARD (#85967) üzenetére


Phülöp
addikt

Hal vagy legyen nyers, de füstölt, vagy legyen megsütve rendesen. Köztes állapot fogyasztásra alkalmatlan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85978) Phülöp válasza npera (#85975) üzenetére


Phülöp
addikt

+ pont a zeneválasztásért.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85979) -NoVa- válasza npera (#85975) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért volt veszély. Fel tud tekeredni a hosszú hajra a propeller, és macera leszedni. Ezek a nagyon kisgépek alattomosak!

(#85980) zetor2000


zetor2000
senior tag

Jövő héten indul a sütiszezon.
Csinálok zserbót és gyümölcskenyeret. Ez utóbbi igen gazdag lesz aszalmányokban:
Áfonya, mazsola, 2 féle cseresznye, barack, szilva, datolya, és ami nem aszalmány az birsalmasajt és olajos magvak: dió, mogyoró és esetleg kesudió. Valamint az elmaradhatatlan étcsoki darabkák.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85981) eattila válasza -NoVa- (#85979) üzenetére


eattila
csendes tag

Ahoz elég egy körkefe. Meg némi hozzá nem értés. Ezért volt már olyan, ahogy azt hittem, hajat kell vágni a lányomnak.... Miattam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85982) npera válasza -NoVa- (#85979) üzenetére


npera
újonc

Ugye, hogy? A legnagyobb veszély eddig az volt, hogy a kislány anyja leadta a leányt úszás előtt, hogy vigyem el őket úszni. De igazából ő nem jött úszni, hanem csak a kezembe nyomta a kiscsaj úszócuccát, aztán hajrá. Így akkor mentem a 3 gyerekkel úszni egyedül.

A koreográfia úgy nézett ki, hogy először a fiamat kellett letusolni, majd átöltöztetni, majd beadni az uszodatér felé vezető ajtón, míg a csajokat is figyelemmel kellett kísérni. Aztán amire a fiamat kiadták az ajtón, addigra a csajok letusolva és glédába vágva várták a sorukat, mert akkor vette be őket a másik úszómester. Akkor a fiamat lecsutakoltam és megszárítottam, majd vártunk vele türelemmel, mire a csajok készen is lettek.

Aztán gyakorlott mozdulatokkal lecsutakoltam a csajokat (a másik leány haja tényleg derékig ér, kell rá sampon rendesen, meg öblíteni is kell), aztán jött a hajszárítás. Ami szintén mókás ennyi hajra.

És itt jött az igazi kihívás, fonjam be a lányok haját. Nem mondanám, hogy tökéletes lett, de befontam :C

Ehhez képest a saját hajam annyi, hogy bevágom a fürdőszoba ajtaját és a huzat már meg is szárította..... :C

(#85983) npera válasza zetor2000 (#85980) üzenetére


npera
újonc

Ezzel ki is lehet menni szántani, durva cuccnak tűnik :C

(#85984) Phülöp válasza eattila (#85963) üzenetére


Phülöp
addikt

Masodik kifejezetten.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85985) eattila válasza Phülöp (#85984) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi! Az elsőnél annyira kusza volt minden színügyileg, hogy ki kellett egyenlíteni. De még nem lefutott a színes verziója sem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85986) npera válasza -NoVa- (#85974) üzenetére


npera
újonc

Most olvasom a szöveget, ami egy külön csoda..... :C

The front and rear wheels adopt the oil pressure

disc brake. The features of the lower pump are: brake

pads are equipped with brake return spring which

could prevent drag brake, and is featured by fast return;

The ventilated brake disc enjoys the fine heat

dissipation capability. As well, the short braking

distance could improve the security of the vehicle and

ensure to drive safely. The upper pump utilizes

aluminum alloy CNC to process which is armed with the

high precision and beautiful appearance.

És odarittyentettek valami MTB-féket :Y

(#85987) eattila válasza Phülöp (#85984) üzenetére


eattila
csendes tag

Perpill így áll:

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85988) -NoVa- válasza npera (#85986) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az egész alapja némi olcsó mtb, meg a vastag árazás. Ezért cserébe némi írói plusz hozzáadott értéket is kapsz, profit.

(#85989) -NoVa- válasza npera (#85986) üzenetére


-NoVa-
őstag

És akkor Zeos kipróbálta a másik kedvenc fülesem:
link

(#85990) blueboi69 válasza Vodike (#85953) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Miért egy Ford mondeo az mióta prémium? :U

(#85991) Grillo válasza blueboi69 (#85990) üzenetére


Grillo
senior tag

Azért az átlagnak az.
Azért az a széria, amit nézegetsz, elég jó utazóautó. Nekem a leghosszabb tapasztalatom vele egy Budapest-Csíkszereda, ebből 500 km-t én vezettem (megvissza végig). Úgy szálltam ki, hogy simán menetem volna tovább, tényleg nem sok autóval volt ez meg eddig.
Amire a többiek utalhatnak szerintem, hogy ez erre a korra/futásra a sok extra stb miatt elég drágán üzemeletethető, fenntartható autó. Persze te tudod, de az, hogy legyen nagy, meg kényelmes, meg szép, meg az, hogy ne kelljen sok 100 ezret költeni, nem nagyon jön össze szerintem.

(#85992) FőDudu válasza Grillo (#85991) üzenetére


FőDudu
addikt

Amire en utaltam az ama furcsasag, hogy egy 8 eves autoban van 280e km.
Azaz 8 even at az ev minden napjan mehettek vele napi 100 kilometert.
(ez a rosszabb eset - a jobb az ha hosszabb utakon jartak vele)(pl. Munchen - Szecso)

Az pedig egy benzines autoval nem igazan ertheto tett (hacsak nem ceges) - naponta ennyi autozashoz meg a leg megrogzottebb benzingozbuzi is dizelt venne. Mert akkor nem tankolna hetente. :C

Tul sok nyitott kerdes van egy kvazi fiatal de sokat futott autoval kapcsolatban.

Nem azt mondom, hogy me se kell nezni, mert ilyen felszereltseget nehez talalni - de ezeket a kerdeseket illik feltenni az eladonak.
Ha pedig nem maganszemely az elado, akkor lehet atgondolni mi is lehet a tortenet mogotte. (ceges volt vagy kulfoldrol hozott vagy mas tortenet - es miert adta be a maganszemely a kereskedesbe ha netan az tortent).

FőDudu

(#85993) Sipi- válasza zetor2000 (#85980) üzenetére


Sipi-
tag

Ma (vagyis vasárnap) sütöttem meg a bejgliket. Ez volt az első bejglisütésem. Persze van amelyik szétrepedt, de alapvetően jól sikerült, finomak lett. Lett mákos, diós, gesztenyés és csokis. Az utóbbi nem lett az igazi, valami más módszert kell a csokis töltelékre kitalálnom.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85994) hobizoli válasza Sipi- (#85993) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nutella ;)

több drón kell ;P

(#85995) hobizoli válasza FőDudu (#85992) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Vki szerint azert szarok a BEV-k is, mert o ugy jar evi 50k km-t, hogy vmikor egy hetig be sincs inditva az auto, es nem erne ra megallni tolteni

Erre irtam neki, hogy akkor lehet nem is neked talaltak ki.... de ezek annyira kis %-t teszik ki az osszes autosnak amugyis, hogy a gyartok nem is szamolnak veluk kb.
De ezek vhogy mindig ugy adjak elo magukat, mintha fegyvert fognanak rajuk, hogy marpedig ezzel KELL jarnod .
Erdekes, hogy az USA-ban ahol nagyobb tavolsagok vannak meg akar egy varoson belul is, ott siman tudja hasznalni parszazezer juzer, de itt az egysegsugaru megmondoembernek nem jo, es magabol kiindulva, akkor nyilvan masnak sem lehet jo - szerinte

Tesla Semi hireknel is elokerul az osszes 2000+ km utvonalakon nemzetkozizo 7.5tonnas feletti safjor, hogy ez azert nem jo, mert o egy seggel meg pislogas nelkul tud vezetni 30+ orat
Mintha belfoldi arufuvarozas vagy egy ceg sajat telephelyei kozotti szallitas nem is letezhetne, amikor a tgk a sajat telephelyen belul csucsukazik egesz ejjel, es pont raernek reggelre televeretni az akksit benne... lasd pl Tesco kozponti raktar -> regionalis aruhaz
Es tuti van is ra eleg betap a cegnel...

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#85996) Vodike válasza blueboi69 (#85990) üzenetére


Vodike
tag

Uj koraban 11-12 millios auto minden joval felszerelve nekem premium :)

exTiga

(#85997) Samott


Samott
addikt

Balfasz Barista: Megtaláltam a tökéletes munkadrogot a bezártság idejére, ami legális, cserébe sokkal rosszabbul leszel tőle bármilyen tiltott kábítószernél :DDD

Szerk: lazan kapcsolodik: tegnap megint tiramisuztam (hosszu evek ota ujra) es az ejjel nem sokat aludtam. Mar tudom miert nem csinaltam egy jo ideje. :D

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85998) Phülöp válasza Samott (#85997) üzenetére


Phülöp
addikt

teljesen meg tudlak érteni, a tiramisu az a süti (?), amit hasfájásig lehet tolni (és még azon is túl)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85999) Samott válasza Phülöp (#85998) üzenetére


Samott
addikt

Ja, nem. Mertekkel toltam csak a benne levo kavera nem keszult fel a szervezetem.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#86000) npera válasza -NoVa- (#85988) üzenetére


npera
újonc

Először a videót néztem és a fékektől már kicsit kirázott a hideg. Aztán feltűnt, hogy a lábtartó ferde. Aztán rájöttem, hogy nem lábtartó, hanem pedál. Aztán megnéztem a képeket, és még jobban felderültem. A szöveget elolvasva pedig készen is voltam.

Az ára vicces, ennyiért már kapsz egy szép Volvo 850R-t is akár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.