Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85151) BobaHWSW válasza Phülöp (#85149) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Keson jutott eszembe. Es igen, normalis hangnemben kerdezett szerencsere. Valszleg ment is volna valamennyire.

Es igen, kenyelmes, strapabiro, konnyen moshato. Nomeg tenyleg sokat megyek turazni.

Multkorra ilyesmi jutott:

Kb 8.5-9km volt dombra fel dombrol le. Parszor lekellett venni a cipot patakon atkeleshez es rovidnadragot is felhuzni.

Meindl franko. 2012ben Londonban vettem egyet. Azota is aktivan hasznalom es eszetlen jol birja.

(#85152) Phülöp válasza BobaHWSW (#85151) üzenetére


Phülöp
addikt

tájképek

Köpni kell.
:DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85153) eattila válasza BobaHWSW (#85150) üzenetére


eattila
csendes tag

Aztal mögött mondjuk indokolt a túracucc :D
Viccet félre, ha nem kell más ruha, akkor nem baj az :) Nekem is van pár ismerősöm, akik csodálkoznak, hogy én mehetek dolgozni trikó+tövidgatya+papucs kombóban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85154) BobaHWSW válasza Phülöp (#85152) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:C

(#85155) BobaHWSW válasza eattila (#85153) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ez a jo ujzelandban. Mezitlab joesetben ujjkozes papucsban becsattogsz a boltba, bevagod a cuccot a pickupba es hazamesz grillezni a kertbe.

Nekem picit asszem bejon ez a hely.

(#85156) eattila válasza BobaHWSW (#85155) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem csodálom :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85157) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85158) -NoVa- válasza BobaHWSW (#85151) üzenetére


-NoVa-
őstag

Elkéne oda egy jóféle betonkeverő!

(#85159) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, a Cyberpunk igénytelen szar:

(#85160) eattila válasza -NoVa- (#85159) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg se veszem....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85161) Grillo válasza -NoVa- (#85159) üzenetére


Grillo
senior tag

:)

Azt hiszem az első SplinterCellben voltak budapesti csatornafedők.

(#85162) npera


npera
újonc

Nova, sikerült megfilmesíteni az árammérő utolsó kalibrációs loopjának a kulminációját. Most tényleg kulminált minden.....

Asszony lefeküdt délutáni pihenőre, a fiam a kisautóival prüntyögtetett, a lányom meg elhúzott egy barátnőhöz játszani.

(#85163) npera


npera
újonc

Számítógépes játékokat kedvelő fórumtársak. Trailmaker megvolt már?

(#85164) npera


npera
újonc

Destination f@cked. Amikor a mopedes srác ráesik a kovácsoltnak tűnő kerítésre, akkor azt hittem, hogy majd magasnyomású mosóval kell letakarítani mindent a belektől, de nem jöttek ki a belei. A madarat evő madárpók viszont picit zavaró, azt ugorjátok át szerintem.....

(#85165) Jahno válasza npera (#85162) üzenetére


Jahno
őstag

Asszony elment anyóshoz, én idehaza möhözök és próbálok kreatív lenni. Több-kevesebb sikerrel. Ellenben tegnap beesett a póóósta egy pakkal, most beraktam a lejátszóba és meghajtom jól itt a háttérben. Csávó lehet még jól is csinálta, 20 év után sorban adja ki az anyagait és felárral zabálják a gyűjtői meg extra kiadást. Nekem csak a kommersz alap pakk jutott:

Pár éve Pesten is járt az arc, megrázó tartalom és nem éppen metál, de nyomokban engem is tartalmaz:

[link]

(#85166) npera


npera
újonc

Óóóóó, R2D2 mellett most lett egy új kedvenc CIWS-em. A ruszki dupla gatling AK-630M-2 Duet. Nagyon kis szolíd torkolattüze van, szerintem ez lakó- és pihenő övezetben sem zavaró, amikor védi a telket a behatolók ellen...

(#85167) npera válasza Jahno (#85165) üzenetére


npera
újonc

Vicces, pont ugyanilyen a TV távirányítója, mint a bal oldalon :wub:

(#85168) npera


npera
újonc

Nova, sosem gondoltam volna, de már meg is moddolták a DVR-t 18650-re....

(#85169) npera válasza BobaHWSW (#85151) üzenetére


npera
újonc

Én amikor barkácsoltam nyáron és a focis mezben mentem el vásárolni (Adidas a karakteres 3 csíkkal), akkor az exjugó figurák érezték egyből a csít és hozzám jöttek kérdezősködni.

(#85170) npera


npera
újonc

(#85171) npera


npera
újonc

Érdekes dokumentumfilm ruszki tengeralattjárókról. A szonárkalibráló medence igazán érdekes.

(#85172) npera


npera
újonc

(#85173) JonesC válasza npera (#85172) üzenetére


JonesC
csendes tag

Jó drón. Te raktad össze? :D

(#85174) npera


npera
újonc

Autós-kwados. Enyhén felhúzott 740 és pici kwaddal követik a levegőből. Stockholmi suhancok.....

(#85175) npera válasza JonesC (#85173) üzenetére


npera
újonc

Nyet.

(#85176) npera


npera
újonc

7:51-től intenzív...

A rögtön utána kezdődő bejátszásnál vártam, hogy milyen korú hölgy száll ki. Egy idősebb mamóka. A gázkezelés jól megy neki, már csak fékezni kell megtanulni :C

(#85177) -NoVa- válasza npera (#85164) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az efféle kerítések mellett még elsétálni is csak félelemmel vegyes tisztelettel szoktam. Jujj. Elég egyszer random ájulásos rosszulléttől megszédülve szemgödörrel becsapódni egybe, mi a fenének csináltat bárki ilyet.

(#85178) zetor2000 válasza npera (#85164) üzenetére


zetor2000
senior tag

A mopedes gyereknek szerintem mázlija volt. Meztelen felsőtesttel robogózni nem ideális. Én azt hittem, a kerítés beleáll a vállába, de semmi. Testtel kicsit elferdítette a kilógó felső szárakat, azt ennyi.
A madárpók szerintem látványos, ritkán látni evés közben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85179) zetor2000 válasza -NoVa- (#85177) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez Isten állatkertjének a kerítése. Alacsony :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85180) Samott


Samott
addikt

Bitfejet keresek:

Mert a kis kinai elcseszte, es a dobozban ket 10-es volt es hianyzik a 12-es. Szoval kene egy H12-s, aminek 8mm-es a "shank"-je. De nem talalok se az ebay-en se az aliexpressen. Valami tipp?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85181) zetor2000 válasza Samott (#85180) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hátha

A bit alsó része nem 8mm, hanem 1/2", de szerintem ilyen adapter még a Lidlben is szokott lenni, azt nem gondolnám, hogy nehéz lenne beszerezni. Nagyobb készletekben alap.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85182) npera


npera
újonc

Szombaton volt karácsonyfa árusítás a "telepen". Jött egy fószer utánfutóval és lehetett fizetni a mobilos alkalmazással. Mivel fogalmam sem volt, hogy kell-e készpénz és egyedül voltam otthon a két gyerekkel, ezért odamentünk bringával, hátha kell kivenni készpénzt. Akkor el tudtunk volna hamar bringázni a térig, ahol van bankomat, aztán vissza. De mivel volt Swish-es fizetés, ezért nem kellett.

Kiválasztottunk egy közepesen nagy fát, kábé 2 méteres. Be volt csomagolva hálóba. Mikor kifizettem, felvettem vállra, aztán felszálltam a bringára és hazatekertem vele. A két gyerek meg tekert mögöttem. A szomszédok csak néztek, ezek szerint más nem viszi haza a fát bringával a környéken... Még.... :U :C

(#85183) Grillo válasza npera (#85182) üzenetére


Grillo
senior tag

És akkor még nem is látták, mit művelsz két gázpalackkal meg egy süldővel egyszerre...

(#85184) FőDudu válasza Grillo (#85183) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg egy zsak tappal... :C
Lehet disznot tartani a hatso kertben is...

Legalabb elkerulik az igazhituek.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#85185) zetor2000 válasza npera (#85182) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem a 2 méteres jelenleg magas. 2.60 körül van a belmagasság, de inkább alatta. Dulván egy évtizede laktam a Köröndön, ott a 4 méteres is kicsinek tűnt volna, ha állítottunk volna igazit. De jóideje műfenyő van. ~1méter 50, bárhová elfér.
Sajna igaz, hogy a műfenyőnek műgyanta illata van. :D

Nálatok van még KP forgalomban? Innen azt hallani,hogy a csövesnél is leolvasó van, meg a templomi perselynél is olvasó van. Fura.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85186) qnadam válasza BobaHWSW (#85150) üzenetére


qnadam
veterán

a north face a filmesek hivatalos márkája :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85187) qnadam válasza BobaHWSW (#85151) üzenetére


qnadam
veterán

borzasztó helyek ezek. ja nem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85188) qnadam válasza BobaHWSW (#85155) üzenetére


qnadam
veterán

engem bezzeg már akkor is megnéznek, ha a szemközti kisboltba pólóban megyek decemberben :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85189) qnadam válasza Jahno (#85165) üzenetére


qnadam
veterán

ugye a dat kazetta csak illusztráció, és nem azon adta ki a cuccait?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85190) Jahno válasza qnadam (#85189) üzenetére


Jahno
őstag

De, azon is :DD Csak nekem nincs értelme olyat rendelni és nyilván nem occsó. Házilag írt CD/DVD egy fokkal egyszerűbb. Amúgy VHSen kívül kb. mindenen is kiadta, volt itt már sima kazó, minidisc, meg amit még el bírunk képzelni a viaszhenger után. Holnap megyek a VHS kazikért, már érdeklődtem, hogy tudnak-e raklappal szállítani, mert ha lemegy a teszt akkor év végéig jól jönne. Néztek furán azok is, nem értem miért :DDD

(#85191) BobaHWSW válasza qnadam (#85186) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:DD igaz lehet. Eleg magas az arany. Marha jok a pulcsijaik es poloik, cipobol is van ket par.

(#85192) Jahno válasza Phülöp (#85149) üzenetére


Jahno
őstag

Én már régóta, de még csak alsóbb szinten makettkedem. Van egy sok éves mellényem, lassan 10 éve csak munkavédelmes cipőt és bakancsot hordok. Ennél most nem találtam magasszárút és túl merev a talpa, de addig is bőven jó, míg kitalálom mit szeretnék. És jó betéteket lehet venni occsóért.

Úgy látszik öregszem, héten a Duna melletti szélben már hűvösnek éreztem az időjárást egy szál tréningfelsőben. Mellényért először munkavédelmes boltba néztem be, de egyik sem győzött meg. Jönnek majd a horgász-vadász boltok. Egy katonaiba futtába beugrottam, de ott sem győzött meg a választék. Jól néz ki, 20 késtartó és egyéb használhatatlan keskeny zseb van rajt, mellé legalább kényelmetlen is. Munkavédelmesben meg csak ilyen ripstop-szerű, vagy nem is tudom milyen anyagú mellények voltak, de merev, mint valami gagyi régi sátorponyva. Nekem most a mászkálós dolgaimhoz sok zsebes cucc sem ártana, amibe ezt-azt beledobok hirtelen.

Szóval vagyunk ezzel így páran, Tumor is valami katonai gatyában jár dolgozóba.

(#85193) Samott válasza zetor2000 (#85181) üzenetére


Samott
addikt

Koszi, kozben talaltam itthon: Bit imbusz 5/16"=8 mm 12-es x 30 mm (9-4390) - az arral se lenne gondom, de a szallitas tobb mint a duplaja. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85194) blueboi69 válasza npera (#85182) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mi már kb 3hete letudtuk a fa vásárlást. Stílusosan a bömbire raktam a tetőcsomagtartóra, szigorúan figyelve, hogy ne érjen hozzá a fényezéshez.

(#85195) zetor2000 válasza Jahno (#85192) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kis, vagy nagy (?) utánajárással idehaza elég fain melós (munkavédelminek nem nevezem, mert kaptam én is belőle, de nem védett meg a munkától) rucikat lehet kapni. Van Dunlop, Beta, Dickies, Uvex...
Talán mellény, vagy valami tápos felső is akad.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85196) Jahno válasza zetor2000 (#85195) üzenetére


Jahno
őstag

Majd sorba megyek. Mellény, fetrengős gatya, miazmás.

(#85197) Sipi-


Sipi-
tag

alza.hu -n a "Ajándékok azoknak, akiket nehéz lenyűgözni - Nők" kategória első találata: AlzaPower Station PS450 :C
Akkutöltő állomás - kapacitás: 462 Wh (3,7 V / 124800 mAh), bemenet: 18 V / 5 A , USB-C kimenetek (Power Delivery 60 W), 2x USB (5 V / 2,4 A), 1x QC 3.0, 2x 230 V AC, 3x DC 12 V, 1x 12 V-os nyílás autós töltőkhöz, 10 W-os Bluetooth hangszóró, 5 W-os LED lámpa
Szerintem is tényleg le lesz nyűgözve aki kapja, ha megtudja, hogy 112ezerbe került :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85198) Samott válasza Sipi- (#85197) üzenetére


Samott
addikt

Esetleg egy börkapát?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85199) blueboi69 válasza Sipi- (#85197) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Praktikus és igazán nőies ajándék, amivel lehet hencegni a barátnőknek :C

(#85200) eattila válasza blueboi69 (#85194) üzenetére


eattila
csendes tag

Mi meg tegnap vettünk egy 110 centis nordmann fenyőt. Befért a csomagtartóba is :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.