Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85902) FőDudu válasza npera (#85894) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy jo Alfa kene neki. Az a vilagbol kimegy, birja. ;)

FőDudu

(#85903) FőDudu válasza npera (#85901) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert vennenk olyan autot amiben mar a csavarok sem metrikusak?

Egy rohadt szerszamot nem lehet hozza talalni - bar nekem van 'collos' imbuszkulcs keszletem.
Nem tudom honnan van, de az biztos, hogy nem a szokasos verzio.

FőDudu

(#85904) FőDudu válasza Jahno (#85898) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet. Nem jartam meg ott es velhetoleg soha nem is fogok.

FőDudu

(#85905) blueboi69 válasza Sipi- (#85891) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Háde akkor a Bujdy féle is pont a fosmotoros...

" digitklímát, 4 elektromos ablakot és legalább hátul tolatóradart akartam. Ilyen Focusban nagyon ritka,"
:Y :Y :Y
Én ezeket - a tolatóradaron kívül - a fiesta-ban is kerestem és asszony is csodálkozott, hogy hátul tekerős az ablak. Gyerek sajnos szokott is vele játszani menet közben. Legalább az autó kicsi és elérem és menet közben visszatekerem, de akkoris. A manuális klímát még benyeltem, de sztem nem hűt eléggé, majd tavasszal megnézetem.

Szóval így 2020-ban, lassan 2021 nekem ezek nélkül egy autó eléggé fapad és kb kieső kategória, pedig pont ma néztem parkolóban egy kombi focus-t, hogy végülis nem lenne rossz talán méretben.

A c-max mérete jó lenne sztem, e annak ocsmány a műszerfala, s-max talán túlzás és drága is, marad akkor a picit régebbi mondeo.
De pont azért lett volna jobb a facelift, mert az fiatalabb (jobban is tetszik a műszerfala).

A navi, tolatókamera, elöl-hátul parkradar, min 2zónás digitklíma és 4elektromos ablak, xenon a minimum felszereltség amivel vennék autót. Ezeket mind tudja a bmw-m.

"És miért nem BMW?" - nem találok a környéken értelmes szerelőt. Most lehet mégis akad egy, majd felhívom hétfőn, de sokat nem tudok róla. Ismerős szomszédja oda hordja a saját E60-át. Ford-hoz meg lenne jó szervíz Fehérváron, akire nyugodtan tudnám bízni. Amik tetszenének azok drágák és azoknál is gond lenne a szervízelés.

Majd alkalomadtán tényleg kipróbálnám a mondeo-dat, hogy mondjuk mennyire csendes. Mert ez a fiesta nekem rémálom. Csak végső esetben megyek vele autópályán pont emiatt.
Arról nem beszélve, hogy baromi kényelmetlen is és nagyon praktikátlan. Az a 2-3 rekesz ami van az is kb használhatatlan kategória. Szóval remélem egy mondi nem lenne ilyen csalódás.

(#85906) FőDudu válasza blueboi69 (#85905) üzenetére


FőDudu
addikt

Vegyel egy jo Berlingo-t. Abban elfer a csalad, a kutya es akar a ronkfa/jarolap is.

Amig hazfelujitast tervezel kelleni fog egy hasonloan nagy (vagy egy jo utanfuto), miert szivatnad magad Fiesta/Focus merettel?

Mondeo mar jobb otlet, ha talalsz belole Titanium felszereltsegut.
Navi felesleges, csak a macera van a frissitesevel. Digit klima, elektromos ablek, tolato radar/kamera jogos.

Ha jol ertem alig jartal a BMW-vel eddig is, szoval felesleges.
Par havonta elmenni Nyiregyre jo a Berlingo is. Persze az dizel lesz, benzinesben ritka.
Aztan ha mar nagyobbak a gyerekek es nem kell akkora auto, akkor lehet venni mast.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#85907) blueboi69 válasza FőDudu (#85906) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az megvan, hogy olyan autóra szeretnék pénzt kiadni amitől nem hányom el magam? :D
namost ebből nagyon kevés van és leginkább a pénz miatt kell kompromisszumot kössek.
Citroen, meg Berlingo eleve kizárt. Ha együtt megyünk valahová a városon kívül, akkor eddig is a bmw-vel mentünk. Végülis 4év alatt belement kb 80ezer km. Bár ennek nagyrésze az első 3évben ment bele.
A fiesta-ba meg augusztus óta beleraktam 4ezer km-t...

Fiesta-val most azért szivatom magam, mert az járóképes. Eleve asszonynak vettem, tulajdonképpen elférünk benne mindannyian, de itt helyi közlekedésre jó csak. Fél óra után már kezd fájni benne a derakam, meg minden bajom van, szállnék ki belőle a francba.

De mivel találtam jó ford szervízt és valszeg a tőlünk 1km-re lévő szerelő is bevállalja ha vészhelyzet van, azért vállalhatóbb részemről, hogy nem bmw.

Nézegettem volvo-kat is, pl v70, de ami tetszene az már mind megint drága.
Fene egy izlésem van, a bmw-re mindig párás tekintettel nézek rá és eldünnyögöm, hogy ódeszép. Még így 4év után is. Csakhát mérlegre tettem azt, hogy kell költeni a motorra, kell költeni a kasznira és lehet, hogy akkor már azt a pénzt egy ~10évvel fiatalabb autóba ölném.
De ahogy nézem hiába 10évvel fiatalabb autókról beszélünk, egyáltalán nem jár az alap felszereltséghez, az amit gondoltam. Igen, a Titanium-ot szúrtam ki én is, vagy Vignale-t, de mondikból azok már csak a legújabbak és túl drágák.

(#85908) Jahno válasza eattila (#85900) üzenetére


Jahno
őstag

Néha páran meglepődnek idehaza is, mert akkora távok nincsenek, mint Bobáéknál, de össze lehet hozni pár érdekességet.

Most az volt a durva, hogy két külön csoportként ugyanoda mentünk erdőt járni. Mi megmaradtunk a völgyben, onnan fordultunk vissza:

Másik arc kb. alig 1 kilométerrel ment odébb és felfelé minimális különbség ennyit jelentett időjárásban, egyazon időpontban, ugyanazon a turistaúton kicsit előbbre:

(#85909) Jahno válasza blueboi69 (#85907) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem Berlingoval, Citromokkal meg Mondeóval sincs bajom. És most, hogy asszony is napi szinten tesztel autókat, kb. arra jutott, hogy az újabb hibridek Neki bejönnek, meg a Seat ami van :-D Bár Általában hátul ül, ami kicsit más funkció.

Volvo V70, főleg használtan, háááááát, ott lenne meglepetés az alkatrészeken. Haversrác is úgy nyomja, mint én és lehet inkább újat venne helyette, mert eljött az a szint, mikor a sok is több, csak hát pár év után egy új is sok lenne, használtnak pláne nincs értelme, szóval marad aminél van és max. beletol nagyszervízre 3x400ezrest elosztva és kész is, marad :C

(#85910) blueboi69 válasza Jahno (#85909) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Neeem, kiestek a volvo-k sajna nem tetszik a műszerfala a régebbieknek.

Ford Kuga-n akadtam még meg most, akár az is szóba jöhet.
De ugyanúgy mint az s-max-nál ezeket benzinmotorral meghajtani nem egészséges... :U

(#85911) Bujdy81 válasza blueboi69 (#85871) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

175 ezerrel egy bőr/félbőr ülés még olyan, mint az új -> a linkelt autóban inkább a duplája van...

(#85912) Bujdy81 válasza blueboi69 (#85885) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Izé, mi a dilemma?

Egy rozsdakupaccal jársz. Azaz járnál, ha nem lenne motorhibás. Aminek biztos nem segített, hogy a hibakódot menet közben sokszor kilőtted. Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmazom meg, de szerintem a BMW-d és egy 8-10 éves Mondeo között ég és föld a különbség... :(

Az, hogy egy autó füstöl-e vagy sem, a karbantartáson múlik nagyrészt, nagyon kevés az a motor, amit normálisan tartva sem lehet megmenteni. A 407 is túl van a 300 ezer km-en, szar dízel, mégsem füstöl...

Neked csak az a dilemma most, hogy van-e annyi pénzed, hogy 2-3 millióért vegyél autót! Vagy bevállaltok még egy gyereket és akkor új autó, 2,5 millió állami pénzzel! ;) :P

(#85913) Bujdy81 válasza Sipi- (#85891) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"azthiszem 180LE, 100e km" Jól hiszed, 100 ezer alatt van még. Tolató radar abban sincsen, mert kamera van benne! :P Két zónás digit klímás, szerintem vállalható autó.

Mondjuk közelebb lesz a 3 millióhoz az ára, mint a kettőhöz, ha végre elkezd működni az önkori...

(#85914) zetor2000 válasza blueboi69 (#85910) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem akarok okos lenni, de egy VW Caddy nem jöhet képbe? Szép, nagy, furgon, a dízelek közt azt hallani, van jó is, de van belőle benyás, léteztik 7 üléses, kicsit hosszított, vagymi.
Nem személyautó formája van, de talán nem hányod el magad tőle.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85915) hobizoli válasza zetor2000 (#85914) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amugy kajakra
a celnak kene fontosnak lennie leginkabb

es annyi cuccot lehet pakolni bele, mint 2 masik szgk-ba egyutt

több drón kell ;P

(#85916) zetor2000 válasza hobizoli (#85915) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jópár éve haver faterja ment be a VW kereskedésbe (akkor még a Ft árfolyam jobb volt sokkal), azt elbeszélgetett egy eladóval, és 3Millerért vett egy Caddy Maxi-t. Na, 1-2x ültem abban, szerintem teljesen jó.
Vonóhoroggal szerintem ideális vidéki verda. Tetőcsomagtartóval meg pláne.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85917) Phülöp


Phülöp
addikt

Így múlik el...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85918) hobizoli válasza zetor2000 (#85916) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tgk szeru hatso futomuve van az ilyeneknek altalaban, meg kisaruszallito alapjaik miatt, de kb ki nem szarja le

nem Nring korido dontes a cel vele

mondtam soginak is, hogyha a hugi 500-st ha eladjak, akkor vmi ilyesmit kene venni
aaaa, nem egy 1er pnv-t, 116i-t

pedig a toloajto nagy okossag ezeken

több drón kell ;P

(#85919) zetor2000 válasza hobizoli (#85918) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amikor megjelent az 1es BMW, nekem tetszett. Aztán láttam, hogy azért az nem túl nagy...
Persze, a bajor propeller, meg német prémium, meg kutyafasza, de csak egy kiskocsi. Német prémium a jobb 5ös meg 7es bimmer, a 6os óóóudi, meg a 8as, S-klassze. Az ilyen A2, A/B merga, vócvágen póló / golf meg nem túl nagy.
Praktikuak ezek a nagyobb kockák. Ja, a tolóajtó az komoly. Kényelmes ki/beszállás, ha kell cuccolni, akkor lehet pakolni ezen keresztül, stb.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85920) blueboi69 válasza Bujdy81 (#85912) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szeretem a nyers összegzéseidet, de alapvetően a bmw-t szeretjük és nem lenne bajom vele. Eredetileg is az volt a terv, hogy kap fényezést.
A hibakódtörlést nem érzem gondnak. Valami más oka lehet, de azóta is csak itt áll, rá sem néztem. Mert ha hibakódtörlés után gyönyörűen jár a motor, akkor ott nem mechanikus hiba van, szóval nem mondanám motorhibásnak. Legalábbis az én szókincsemben ez mechanikus sérülést jelent. Ha vmi szenzort vagy sallangot kell cserélni a motortömb körül az nem vészes.

Pénzem lenne egy mondeora, csak nem erre akartam költeni. Ezért a dilemma.
Most hogy a bmw-m és a 8-10éves mondi között mi a különbség azt nemtudom, de az elhangzottak alapján egy focus az pl minőségi visszalépés lenne.

(#85921) blueboi69 válasza zetor2000 (#85914) üzenetére


blueboi69
csendes tag

VW-t semmiképp sem akartam a túlárazottsága miatt. Nem vagyok vw buzi.

Caddy-t jópár éve vezettem is sokat, nekem rémálom. Az egy tehergépkocsi inkább és ebből adódóan csörög zörög a beltérben minden. Kb mint egy dobozos kisteher. Az inkább áruszállításra való.
Azért nekünk egy kellemes csendes és kényelmes utazóautó kéne, amibe beférünk.
Mégha néhanapján szállítok is ezt-azt, azért ez a használat 1%-t teszi ki kb, nem erre optimalizálnék.

Szóval Ford S-max, Ford Kuga, Ford mondeo, Fiat Freemont, Nem úgy volt, hogy f betűset ne vegyen az ember? :)

Csak az a baj, hogy a mondiból és az s-maxból is azok tetszenek amik a legújabbak és ezáltal drágák. Még a Sipi féle mondeora rákeresek, csak akkor meg ott vagyok, hogy nem sokkal újabb mint a bmw és lehet az is rohadni fog pár év múlva. A bmw-m az 2002-ben gyártott.

(#85922) blueboi69 válasza zetor2000 (#85919) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó az za 1-es bmw, nincs vele baj. Más márkáknak is vannak kisautóik, most ez miért gond?
Ugyanakkor a belső anyagminőség az pöppet más egy bmw kisautóban, mint mondjuk egy ford kisautóban. Én már csak tudom, ford kiasutómvan, 1-es bmw-ben pedig ültem már.

(#85923) blueboi69 válasza hobizoli (#85918) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"tgk szeru hatso futomuve van az ilyeneknek altalaban, meg kisaruszallito alapjaik miatt, de kb ki nem szarja le"

Na pont ilyen nem kell. Nem egy raktérben szeretném utaztatni a családot. A bmw-ben teljesen jó, hogy 130-nál sem kell megemelni a hangom, ahhoz, hogy beszélgessünk.

(#85924) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Na mondjuk egy ilyen:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_titanium-16494967
Ezekben nincs valami navi? Mindegy, max kap egy rendes kijelzős andoridos fejegységet a tolatókamerának azt kész.

ebben már van is:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_titanium_2_tulaj_vonohorog_android-16540839

[ Szerkesztve ]

(#85925) JonesC válasza blueboi69 (#85924) üzenetére


JonesC
csendes tag

Azért az vicces, hogy egyenes úttartást le kell írni :)

(#85926) Sipi- válasza blueboi69 (#85905) üzenetére


Sipi-
tag

C-Max egyterű, de kisautó. Nézd meg a csomagtartóméretet.
A Picasso meg a Mondeom is 550 literes, mégis a Mondeo nagyobbnak tűnik, mert mélyebb, a Picasso-é magasabb volt, de rövidebb.
Ma utaztam S-Max-ban, nagyon szép és kényelmes, dízellel is halk, de ez nem opció neked, mert ez csak 2 éves még.
A korábbi S-Max-ok is jók, van belőle benzines is. Egyet néztem mindössze meg, annak nem volt hátsó küszöbje már :(
A FL előtti és FL Mondeo csak kívülről különbözik szerintem (lökhárító, ködlámpa, alap a drl, talán a motorháztető is más). Belül a műszerfal ugyanaz, csak felszereltségfüggő hogyan néz ki. Egyébként km órát is, központi rádiót ia lehet cserélni, van rengeteg bontott belőle. Ami pl. engem meglepett, hogy a 2000-res Almerámban már lehetett a jobb1 légzsákot kikapcsolni, de a Mondeo-ban nem lehet.
Egyébként hahu-n szinte mindegyik Mondeo Titanium az eladó szerint, pedig nem :) Ne a felszereltségi szint nevére utazz, hanem nézd meg, hogy mi van benne.
Most egyébként nem biztos, hogy ugyanezt a kocsit venném meg, hanem vagy egy millióval olcsóbban egy dízelt vagy egy kombi Focust vagy régebbi Corollát/Astrát/Ceed-et közlekedőedénynek és inkább a lakásra tolnám el azt a plusz milliót. Nincs bajunk a Mondeoval, szeretjük, kényelmes, megy, csak még szokni kell a párhuzamos parkolást vele.

Q-hoz megyek majd ki, de lehet, hogy csak januárban, akkor akár össze is futhatunk. Két ünnep között gondolom nem dolgozik ott sem senki.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85927) blueboi69 válasza Sipi- (#85926) üzenetére


blueboi69
csendes tag

c-maxot ma láttam parkolóban, nem tudnék megbékélni azzal a műszerfallal... :(
Picasso nekem kívülről sem tetszik.
Miért vennél dízelt? Te is rövid távokon használod az autót, nem?
Focusban nincsenek azok az extrák, amiket akartál, ez a bajom nekem is.

Amúgy az a bajom a fent belinkeltekkel, hogy ezek pár év múlva ott fognak tartani mint most a bmw, mert nem sokkal fiatalabbak.

(#85928) blueboi69 válasza Sipi- (#85926) üzenetére


blueboi69
csendes tag

ja én 23-án megyek be a hdd-ért mert akkor úgyis megyek fel pestre anyósomért, de azon kívül nem járok arra.

(#85929) qnadam válasza blueboi69 (#85905) üzenetére


qnadam
veterán

"És miért nem BMW?" - nem találok a környéken értelmes szerelőt.

mitsubishihez tudok szakembert dunaharasztiban :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85930) FőDudu válasza Sipi- (#85926) üzenetére


FőDudu
addikt

Eladod Blubinak, problem solved.
:)

FőDudu

(#85931) eattila válasza blueboi69 (#85927) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem egy kategóriával fentebbi autót akarsz venni, 1 kategóriával lentebbi áron :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85932) blueboi69 válasza qnadam (#85929) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Kösz! :DD

(#85933) blueboi69 válasza eattila (#85931) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igazad van, veszek egy másik e39-et, aztán a kettőből összejön egy jó és marad is pótalkatrész :C

(#85934) zetor2000 válasza eattila (#85931) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezzel szerintem nincs egyedül. Csak ritkán jön be.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85935) hobizoli válasza blueboi69 (#85923) üzenetére


hobizoli
nagyúr

kombi autoban szerinted hol utaztatod? :DDD
ledontve a hatso ulest egy rakter az egesz a ket elso ules mogott ott is
ennel annyi a diffi, hogy feljebb van teteje
meg konnyebb hasznalni a mindennapokban a naaagy hatso ajto es a toltoajto(k) miatt

több drón kell ;P

(#85936) blueboi69 válasza zetor2000 (#85934) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem, csak a bmw az tudja azt ami nekem kell. Felszereltség, kényelem, méret, jól néz ki. Csak éppen már lassan 20éves lesz, és 20évesen is jól néz ki. A többi autóról ezeket nem mondhatom el. Megnéztem most vagy 5 különböző márkát és basszus mindegyikből kb a legújabb jön be, amire nyilván nincs pénzem. Talán csak a mercikből tudnék mg mondani olyat ami 20éves és azóta is jól kinéző autó, a többi az hányás....

Szóval muszáj lesz sokmindenből engedni, a fiatalabb autó előnyeiért és a szervízelhetőségért.

(#85937) zetor2000 válasza blueboi69 (#85936) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem néhány nagyon régi autó is tetszik, de azokra sincs pénzem. Na nem mintha venni szeretnék, csak tetszenek. Pl. AC (Shelby) Cobra. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85938) -NoVa- válasza zetor2000 (#85937) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy jó Wanderer műszerfallal kiegyeznék:

(#85939) Sipi- válasza blueboi69 (#85927) üzenetére


Sipi-
tag

Ez az, hogy nem használom rövid távokon. Városban igen, de ha megyek vele, akkor 20-40 km összejön, az meg már a dízelnek sem problémás. A Picassom is dízel volt, de azt rövidebb távokra is használtam, de az új volt, ha kopott is, akkor sem jöttek még a bajai elő(a motornak közvetlenül legalábbis).
Focusból is van jó felszerelt, benne van abban is minden, de nagyon ritka az olyan. Keresni kell, várni kell.

De hogy még jobban zavarba hozzalak: a 2 literes (145 LE) benzines motor a Fordban meg az olajat tudja enni 200e km körül :DD 3-400ezerből viszont rutinból újítják fel, onnantól a motor gyakorlatilag új lesz. A fogyasztása vállalható, Budapesten városban 10 felett kicsivel, országúton 8-al is el van állítólag.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85940) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Hosszabb távú mobilnetreview, még mindig állati jó. Egy Apple build notarizálás feltöltéssel mindennel 2 perc, eddig órákig tartott. Általában elvagyok DSL-ről, és csak akkor kapcsolok hotspotot, ha kell a sávszél, ami végre van:

(#85941) hobizoli válasza -NoVa- (#85940) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez jonak szamit...?

több drón kell ;P

(#85942) -NoVa- válasza hobizoli (#85941) üzenetére


-NoVa-
őstag

25/0.5Mbit-es átlagot produkáló vezetékeshez képest, ami egy SW update letöltést és egy teams meetinget egyszerre már nem feltétlenül bírt el?

(#85943) blueboi69 válasza Sipi- (#85939) üzenetére


blueboi69
csendes tag

200ezernél olajfogyás?? hinnye, nem vagyok én ehhez a fogyasztói társadalomhoz hozzászokva....

(#85944) Sipi- válasza blueboi69 (#85943) üzenetére


Sipi-
tag

Nem mindegyiknél, de előfordul. 1,6-os nem eszi, cserébe nem is megy :)) 2,3-as és 2,5T sem eszi, csak alig van olyan eladó, ha van is akkor is a világ összes km-e benne van és még drága is.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85945) blueboi69 válasza Sipi- (#85944) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Picsába.. Most hallgatom a TC-s videot a "milyen motort ne" címmel. A végén kiderül, hogy jó ez a bmw, renberakom is kimegyek vele a világból.

(#85946) Sipi- válasza blueboi69 (#85945) üzenetére


Sipi-
tag

Itt a kocsid: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/kuga/ford_kuga_2_5_t_titanium_4wd_serulesmentes-16124177

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85947) Sipi- válasza blueboi69 (#85945) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként ezen is érdemes elgondolkozni. A fényezést hagyd ki, ne rohadjon az alja és még gyűjtötök 2-3 évet és akkor drágábban, fiatalabbat.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#85948) blueboi69 válasza Sipi- (#85946) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És igen. 2.5T az jóaz?
TC-s video alapján kb minden hulladék és meghal 250ezernél. Elkeserítő.

(#85949) blueboi69


blueboi69
csendes tag

(#85950) FőDudu válasza blueboi69 (#85949) üzenetére


FőDudu
addikt

280K Km. Ebbe csak balek ul bele...

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.