Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85101) Jahno válasza ezittketto (#85098) üzenetére


Jahno
őstag

És legjobb mikor egyszer addig variáltam, szoptam, teszteltem, míg kiderült, hogy a felvételnek volt olyan hangja. Akkor még a mobilt sem tudtam bemenetre rácsapni, de lőttem kici occó kínai mp3 lejátszót, ami minden független és utána jön a következő lépés.

(#85102) -NoVa- válasza npera (#85094) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kockázatmentes repülés jó. A többi már tényleg csak reflexek, gyakorlás, meg beleölt pénz és idő kérdése. Amatőrködni fillérekből lehet, és jó.

(#85103) Phülöp


Phülöp
addikt

Ugyanitt Pécsi Bio Premium Lager €3.40

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85104) ezittketto válasza -NoVa- (#85099) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na azt hiszem megvan a ludas.. tényleg a gép kimenet zajos.. szépen csatlakoztattam önmagában az erősítőt a fejeshez és bekapcsoltam. Semmi zúgás.
Aztán csatlakoztattam a gép fülhallgató kimenetének meghosszabbított jack-ét, az erősítőhöz és rögtön előjött a zaj.
Ekkor ki-be dugdostam (kétszer is) a gépből a jack hosszabbítót és eltűnt a jelenség..
Ez így teljesen normál üzem?!

(#85105) Phülöp válasza ezittketto (#85104) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, ez a normál üzem. Szerencsésebb esetben az egérkurzort is lehet hallani.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85106) zetor2000 válasza ezittketto (#85104) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nem. Ott még lehet kábel probléma is, úgy értem, kontakt hiba, vagy valami csoda folytán driver gond - ez a legkisebb valószínűséggel. (De nem zárom ki, olyasmi, hogyha elő / hátlapi csatlakozás, akkor egyiket tiltsa, másikat engedélyezze, és ez nem jól megy neki, vagy ilyesmi)
Ez valami gyári 3.5 Jack? Lehet kéne rendelni egy "minőségi" kínait, tele van az Aliexpress, javallott a Ugreen / Baseus (ez van a Westendben alul, állítólag), Vention.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85107) ezittketto válasza Phülöp (#85105) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na az kéne még:D

(#85108) zetor2000 válasza Phülöp (#85105) üzenetére


zetor2000
senior tag

Na, az meg még alja... de igen, én is tapasztaltam ilyet :) Az se normál üzem.

Szerintem azt mondja, hogy 2-3 ki/bedugás után elmúlt a "zaj", azaz a jel tiszta lett. Emiatt gondolom, hogy nem normál üzem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85109) Jahno válasza Phülöp (#85103) üzenetére


Jahno
őstag

És a pécsi cuccról nincs kép? Legközelebb lökjél már ilyet.

(#85110) Jahno válasza ezittketto (#85107) üzenetére


Jahno
őstag

Régen DOS alatt meg főleg ilyen volt. Minden elektromos izé cicergett.

(#85111) Phülöp válasza Jahno (#85109) üzenetére


Phülöp
addikt

Nincs.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85112) -NoVa- válasza ezittketto (#85104) üzenetére


-NoVa-
őstag

Line int nem keveri rá? Vagy simán szar, mindig lehet az is a megoldás.

(#85113) Jahno válasza Phülöp (#85111) üzenetére


Jahno
őstag

Sejtettem, köfi!

(#85114) ezittketto válasza -NoVa- (#85112) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Nem nem. Arra gondoltam először én is és ki is némítottam hamar, de nem segített..

(#85115) ezittketto válasza zetor2000 (#85108) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Szerintem azt mondja, hogy 2-3 ki/bedugás után elmúlt a "zaj", azaz a jel tiszta lett. Emiatt gondolom, hogy nem normál üzem.
Pontosan. A kérdés, hogy normális-e ez a jelenség, az erre vonatkozott..

Olyan, mintha ezzel a ki-be dugdosással feszteleníteném a dolgot..

[ Szerkesztve ]

(#85116) zetor2000 válasza ezittketto (#85115) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erre írtam, hogy lehet KH, és egy "rendes" kábel megoldaná.
Esetleg a csatlakozók körüli átforrasztások, de ezzel az alaplapon illik vigyázni, és körültekintőnek lenni. És nem ordenáré pákával nekiesni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85117) ezittketto válasza zetor2000 (#85116) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Forrasztani én sajnos nem tudok, úgyhogy majd megpróbálok egy kábelcserét.

(#85118) qnadam válasza Jahno (#85101) üzenetére


qnadam
veterán

találkoztam 2010-es évekbeli felvétellel, amin helyenként volt egy szolid brumm. megkérdeztem, megmondták hogy vintage analóg cuccon masterelték, ez ilyen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85119) Jahno válasza Samott (#85063) üzenetére


Jahno
őstag

Green tán a legalja, de már mittomén, fele még a chipek alapján indokolható lenne, aztán fele hitvita. Többi meg kerekítési hibaszázalék :-D Criucialból lőttem egyet magamnak, majd 3 év múlva kiderül mennyit tudnak, hordozós laptopomba meg TeamsGroup csoda márkát vettem legszarabb chipekkel, mert olcsó volt. Ennyiért viszont lehet a másik lapos is kap egy zöld WD-t, most néha mozgatva is van bekapcsolva és az sem mindig jó a merevlemeznek. Otthoni hobbirra mondanám, hogy kb. mindegy, aztán ha folyton tele van és torrentezik akkor újra kellene gondolni. Igényen sok múlik.

(#85120) npera


npera
újonc

Úristen, sikerült eladni a szifont. Jött végül egy középkorú svéd csóka és megvette mindenféle problémázás nélkül. Jól átnézte, kipróbálta, aztán fizetett és kész.

(#85121) npera válasza Jahno (#85100) üzenetére


npera
újonc

Ha közel vagy a parthoz, akkor durva. A parttól távolabb simán átmehet a hajó alatt észrevétlenül.

(#85122) blueboi69 válasza Bujdy81 (#85037) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem mondtad, muti milyen burkolatot választottatok, mert én is keresek olyat ami medence körül biztonságos

(#85123) qnadam


qnadam
veterán

ha valakit érdekel, eladó lett schrödinger négyterás vinyója. néha nem pörög fel, néha igen, de ezt nem tudjuk, amíg be nem kapcsoljuk :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#85124) zetor2000 válasza Jahno (#85119) üzenetére


zetor2000
senior tag

A megmaradt 3 merevlemezgyártó termékpalettája nem túl széles. Ennek a fele kábé olyan, hogy specializálódott, NAS, NVR/DVR, vállalati használatra, stb. Otthonra talán a WD Green meg Blue, esetleg valami alap Seagate. Toshiba asszem a harmadik, aki megmaradt, de az jellemzően laptopba való merevlemezeket csinál egy ideje, ezek viszont elég kevéssé terjedtek el önálló termékként idehaza.
Ha most kéne venni ilyesmit, akkor laptopba valami Samsung, foglalatnak megfelelőt. Külsőben talán szintén, de lehet megpróbálnék egy sok jó értékeléssel bíró kínai csodát kétharmad áron.
NASba meg WD red nas, vagy Seagate constellation vagy mi.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85125) zetor2000 válasza qnadam (#85123) üzenetére


zetor2000
senior tag

Inkább jó leszek :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85126) eattila


eattila
csendes tag

Huston, we have a problem.
Asszony uj notijan a frissen installt flash player beleallitotta a gepet a foldbe. Fox, win10 home.
Tudom, hogy megszunik meg fujj, de az online terem ezt hasznalja. Chrome alatt meg elhal a kep es a hang.

Annyit sikerult, hogy turtam egy regebbi playert. Most nem doglik bele fox alatt. Legalabbis az eddigi par perc utan most meg megy a gep.

Van erre valami jobb megoldas?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85127) JonesC válasza npera (#85120) üzenetére


JonesC
csendes tag

Csak nehogy terrorszervezet szimpatizáns legyen, és ez legyen a detonátor.

(#85128) zetor2000 válasza eattila (#85126) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nincs.
Esetleg egy régebbi firefox+flash, de nekem a Windows telepítő legutóbb köztölte, hogy a flashnak vége, és emiatt leszedi. Lehet, nem a Windows volt, hanem valami Adobe pusztulat alkalmazás, de fogta a flash playert, és eltüntette a gépről.
Esetleg valami kevésbé ismert böngésző, pl Maxthon, vagy Brave, Firefox Focus?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85129) eattila válasza zetor2000 (#85128) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt a flash player telepito csinalja. Eddig regebbivel stabil.
Dec 31 utan elvileg haszalni sem lehet majd. Ezt mondjuk nem tudom hogy fogjak megoldani. Plane ilyen elavult oldalakon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85130) Jahno válasza eattila (#85126) üzenetére


Jahno
őstag

" az online terem ezt hasznalja. "

Tuti? Sírni kellene az üzemeltetőnek mert ez azért nem állapot.

(#85131) zetor2000 válasza eattila (#85129) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahogy a Macskajajban mondta Dadan (igazából egy bulgár barátja mondta):
"Ha nem tudod megoldani pénzzel, oldd meg sok pénzzel."

Amúgy ez engem igazán nem érdekel :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#85132) npera válasza JonesC (#85127) üzenetére


npera
újonc

Amikor kipróbálta, akkor kapott guest wifit, aztán berakta a saját apple ájdít is. Utána meg a saját simjét. Innentől én mosom a kezemet, valamint alea iacta est....

(#85133) npera


npera
újonc

Nova, nem bírok lenyugodni. Vajon érdemes-e abból kiindulni, hogy ha a quad "árammérője" kábé ugyanannyit ír ki fogyasztásra, mint amit utána bele tudok tölteni, akkor jó a kalibráció?

Most kilebegtem belőle 433 mAh-t, míg belement 446 mAh.

Örülünk, Vincent? Abból indulok ki, hogy van valamennyi veszteség, tehát ha picit több megy bele, mint ami kijön, akkor kábé jó kell legyen. Vagy ismét túloptimalizáltam az egészet? :B

(#85134) eattila válasza Jahno (#85130) üzenetére


eattila
csendes tag

Az. Elvileg mar dolgoznak a megoldason.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85135) -NoVa- válasza npera (#85133) üzenetére


-NoVa-
őstag

Extrémen szétmérnökösködted a dolgot.

(#85136) JonesC válasza npera (#85132) üzenetére


JonesC
csendes tag

Papírt írtatok, elektronikusan fizetett?

(#85137) Jahno válasza JonesC (#85136) üzenetére


Jahno
őstag

Mit aggódsz ennyire :-O

(#85138) Jahno válasza npera (#85133) üzenetére


Jahno
őstag

Eneloopoknál én is gondolkozom, hogy belerakok majd 1-1 lemerítős/töltős ciklust, de annyi idő a világon nincs. Régi fehéreknél lehet nem ártana tudni melyik akku lehet beteges.

(#85139) Jahno válasza zetor2000 (#85128) üzenetére


Jahno
őstag

Adobe is leszedi és valóban, Win frissítéssel már jön olyan leveri a flasht.

(#85140) npera válasza JonesC (#85136) üzenetére


npera
újonc

Semmiféle papírt nem írtunk. Marketplace hirdetés volt és Swish szolgáltatással fizetett. Akkor gyakorlatilag egy bankok közötti azonnali utalás történik, az összes adatával együtt. És azonnal látszik a számlámon a pénz.

Itt szinte mindenki ezt használja, teljesen biztonságos és gyors.

(#85141) npera válasza -NoVa- (#85135) üzenetére


npera
újonc

Akkor minden szokás szerint történt :B

(#85142) npera válasza Jahno (#85138) üzenetére


npera
újonc

Ha van valami procis töltőd ami tud mondjuk 3 fel-le-fel ciklust, akkor ott kibukik. De időigényes móka, ha mondjuk 15 szett akksiról van szó.

(#85143) npera válasza -NoVa- (#85135) üzenetére


npera
újonc

Azt jobb, ha el sem mondom, hogy láttam Joshua Bardwell videóját, hogy van FW-frissítés Fatshark szemcsikhez, a DVR javul tőle.

Felraktam, aztán többet nem ment a DVR. Szerencsére ott volt az eredeti FW is, azt visszaraktam és újra megy.

Titkon reméltem, hogy a Scout box goggle DVR szoftverét frissítik bele, de sajnos nem.
Ha szép DVR-t akar az ember, akkor legjobb egy SD-kártyára mentő cucc, de én igazából szeretem a rádiós zavarokat is látni a felvételen, úgy autentikusabb.

Van az ImmersionRC-nak egy sokkal jobb külső DVR-je, de azt igazából extrém pocsékolásnak tartom, hogy csak ezért vegyek egy olyat. Annyira sokat nem repülök.

(#85144) Jahno válasza npera (#85142) üzenetére


Jahno
őstag

Csak jóféle procis töltőm van, erősen gondolkozom is, hogy a Voltcraft kezd kontaktos lenni és lehet újítok még egy Liitokalát, de aztán mindig dönt a józan ész, hogy jóvanazúgy, inkább 2x annyit költök de másra :-D

Most kicsit utálom a videós lámpákat, amibe 6ot kell tenni, kisebb vakuba meg kettőt, hogy ne rendesen párhuzamosan amorizálódjanak.

A 3 ciklus az saccperkábé 1 egész nap. És lassan 20 pakk akkuról van szó :-D Meg persze nézegetni kell és valami. Talán úgy működik, hogy feltölti, lemeríti, feltölti aztán meglesi mennyi jött ki belőle és mennyi ment bele. Majd el kell olvasnom.

(#85145) JonesC válasza Jahno (#85137) üzenetére


JonesC
csendes tag

Katasztrófa turizmus 😀

(#85146) FőDudu


FőDudu
addikt

LiFeS2 akku AA meretben van valamelyikotoknek?
[link]

Nem hallottam meg ezekrol, kiveve biciklit epito ismerostol.... ( aki hazilag kendacsol Kw koruli motort egy sima kerekparba es akku pakkot is onmaga keszit)

FőDudu

(#85147) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Megyunk vadkempingezni es cuccokat vettunk Jennanak specko tura boltban. Valami merell cipot probalt epp, en fogtam a masikat amig felvette az elsot.

Odafordul egy 50es csoka, hogy ha van egy szabad percem raneznek e van e a mereteben abbol az azthiszem salomon cipobol. Mondom elnezest, de vasarlo vagyok.

Jenna rohog es mondja ideillek a boltba. Northface zipperhoodie es northface polo volt rajtam, macpac zipzaros turanadrag es merell cipo. Ja es szakall.

Ergo turabolti elado lehet a planB.

Vegigneztem a ciposszekrenyt. Csak tura, futo es motoros cipo van benne es ketto papucs meg egy merell szandall vesz esetere ha veszek feher zoknit es rovidnacit.

[ Szerkesztve ]

(#85148) eattila válasza BobaHWSW (#85147) üzenetére


eattila
csendes tag

:D Mondjuk minek mas ruha ha ezeket szereted hordani? :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#85149) Phülöp válasza BobaHWSW (#85147) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha illedelmesen kért, akár segíthettél is volna. :)
Egyébként teljesen megértem ezt az öltözködési ingert, én is egyre jobban ebbe az irányba mozdulok. Ezek a technikai cuccok sokkal kényelmesebbek, mint bármi. Wolfskin gatya, Meindl cipő, ilyesmi.
Amea-nak vettünk Meindl túrabakancsot, kicsit irigy vagyok rá. Nekem csak valami Irish Setter vadászbakancs jutott...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#85150) BobaHWSW válasza eattila (#85148) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Logikus fajta vagyok, nomeg filmiparban dolgozok az asztal mogott duhongo verziobol. Pont jo ez igy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.