Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73401) zetor2000 válasza Jahno (#73399) üzenetére


zetor2000
senior tag

Olyan van, akinek mind a kettő bejöhet? Én szeretem a kisfröccsöt is, meg a ...fagyit is. (... alatt tetszőleges fagylalt érthető). :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73402) WiZARD


WiZARD
addikt

Ha már pickup, meg erős, akkor legyen egy Ford Shelby F150, azzal már odéb lehet állni ;)

készleten, itthon, mi kell még? (persze tudom, 5 szám a lottóhoz)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#73403) ncc1701 válasza Jahno (#73399) üzenetére


ncc1701
veterán

Semmi gond, én már március óta fogytam 12 kilót, nagyrészt zsírból. :) Biztos máshogy is lehet csinálni, nekem ez bejött. A bicaj a futással szembern fejleszti erősen a láb izmait, már feltéve, h nem nagypapa tempóban teker az ember. És igazából arra jöttem rá, h aki panaszkodik, h nem tud fogyni, az elmehet a picsába, mert szimplán lusta disznó/akaratgyenge. Az ember egyetlen dolog felett rendelkezik 100% befolyással, és ez mindenkire igaz, mégpedig az, h mit, és mennyit eszik, és ezáltal a saját súlyára is teljes kontrollja van. Senkinek a fejéhez sem fognak fegyvert, h szarul egyen.

(#73404) JonesC válasza ncc1701 (#73393) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nem biztos, hogy mindenkinek az a célja, hogy fölösleges izomzat megtartásáért küzdjön.

(#73405) Jahno válasza ncc1701 (#73403) üzenetére


Jahno
őstag

"h aki panaszkodik, h nem tud fogyni, az elmehet a picsába, mert szimplán lusta disznó/akaratgyenge."

Tudja fene, akadt pár ismerős akinél nem ilyen egyszerű, de szerintem nem fogod megérteni, mert sokfelé nyomják ezt a dumát és ott sem akarják érteni.

(#73406) Jahno válasza JonesC (#73404) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy, hogy fogyjon mert csak. Na jó, fotós csoportban akadnak ilyen kilátszó bordájú anorexiás kiscsajok, azok nagyon durvák. Meg mikor elérik a 40 kilót és jajjgatnak, hogy le kellene dobni párat :C

(#73407) Sipi- válasza ncc1701 (#73403) üzenetére


Sipi-
tag

h aki panaszkodik, h nem tud fogyni, az elmehet a picsába, mert szimplán lusta disznó/akaratgyenge.

Azért ez nem mindenkire igaz, mert vannak betegségek és gyógyszerek amik elhizást okoznak, de a túlsúlyos emberek nagy részére igaz.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#73408) zetor2000 válasza ncc1701 (#73403) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Az ember egyetlen dolog felett rendelkezik 100% befolyással, és ez mindenkire igaz, mégpedig az, h mit, és mennyit eszik, és ezáltal a saját súlyára is teljes kontrollja van. "

Ezt mondd el egy etiópnak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73409) ncc1701 válasza Sipi- (#73407) üzenetére


ncc1701
veterán

Fizikát nem tudja megb@szni, örökmozgó nincs. Ezt eléggé beleverték szerintem mindenkibe. Olyan van, h egy ember 4-5000 kalória felett hízik, mert olyan az emésztése, h keresztül szalad rajta, és olyan is van, aki a felétől. Ez embertől függ, ezt mindenki tudja magáról, vagy legalábbis tudnia kell. Ha valaki kevesebb kalóriát eszik, mint amit eléget, akkor az fogyni fog. Ez alól nincs kivétel. Akármilyen hormonzavaros, akkor sem lehetséges kalória deficitben hízni. Olyan van, h nem tudja tartani a diétát, mert nincs akarata, de akkor ne fogja másra. Ez az egyik. A másik, h a hormonzavarosok nagy része pont a brutális túlsúly miatt lett hormonzavaros, nem csoda. Az elhízás itthon elég durva népbetegség, nem kell szépíteni, meg sajnálni, megdolgozott a bajáért. És ez húzza magával a mozgászszervi betegségeket, a szív-érrendszeri betegségeket, a cukot betegséget. Sokan még akkor sem kezdenek el normálisan kajálni, mikor a cukor miatt megvakulnak, vagy le kell vágni ezt-azt. De nem akarom ezt eröltetni, nyilván sokaknak kellemetlen a téma. Saját muteromon látom, h mekkora baromságot csinál. Vagy az asszonyon.

(#73410) npera válasza FőDudu (#73376) üzenetére


npera
újonc

Futni nem tudok, sosem tanultam meg. Mindig is utáltam futni, mert iskolában futni kellett, de sosem tanítottak meg rendesen futni vagy hatékonyan vagy úgy, hogy ne izéljem szét az ízületeimet.

Valamennyi állóképesség nem árt, ha van.

Én nagyon messze vagyok az ideálistól, de elképedek rajta, amikor kollégák egy emeletet mennek fel a lépcsőn a kezükben egy 12"-os laptop mázsás súlyával és tátott szájjal veszik a levegőt, mert olyan megerőltető az egy emelet.

A lényeg az, hogy ha a pulzusod felmegy egy terhelés hatására, akkor ne omoljál össze egy perc után.

Amit a többiek mondanak abban is van valami. Idős korra abból tudsz gazdálkodni, ami most van. Ha egy adott állóképesség és egészségi állapotod van jelenleg, akkor idős korodra vélhetően rosszabb lesz. És kell valamennyi biztonsági tartalék ebben is.

Nincs gond a sétával, vagy a kerékpározással. Akkor van gond, ha egy gyakorlatilag minimális terhelés után is krízishelyzetbe kerül a szervezeted.

Amikor anyósom kijött látogatóba még a gettós lakásba, akkor nem volt lift. De volt spirállépcső és 3. emelet. Minden emeleten meg kellett állni lihegni a túlsúly miatt. És amikor sétálni mentek a tó körül, akkor úgy vonszolta magát padtól padig. Valami közel 3 órás menet volt a tó körül a "séta", ami egyébként letudható kevesebb, mint egy óra alatt. Na, ott van a baj. A kor miatt már csak lefelé megy minden, de nincs honnan romlani, már eleve vérző hassal érkezett az úr a helyszínre, mint a Roncsfilmben. Na, ezért kell valamennyi állóképesség és egészség "még fiatalon".

Persze nem vagyok sem orvos, sem diabetikus, sem testépítő. Csak egy átlag portás.

(#73411) npera válasza WiZARD (#73402) üzenetére


npera
újonc

50 misi ennyi vulgaritásért? It's a steal..... :C

Igazából ezek vicces dolgok. A praktikuma nulla Európában, mert sehol nem fér el, nem bírsz kiszállni belőle egy parkolóban, átlóg a másik oldalra vagy "cellába" akármilyen parkolóban kivéve a túristabuszokét. De lehet rotyogtatni a V8-at és nyávogtatni a kompresszort.

És van road presence...

Ha ennyi pénzem lenne autóra, akkor konvertálnám a Versót inkább BEV-re. Egy Model 3 ERAD menne bele, aztán bódottá.

(#73412) Jahno válasza ncc1701 (#73409) üzenetére


Jahno
őstag

"Fizikát nem tudja megb@szni, örökmozgó nincs. "

Ja, csak az ámindegy.

(#73413) Jahno válasza npera (#73410) üzenetére


Jahno
őstag

Lépcsőt én sem nagyon akarom bírni. Sétánál néha megfogadom, hogy "majd" lemérem a táskámat, hány kiló aztán sosem sikerül. Szerintem múltkori alkalommal meg lehetett a 20 kiló felesleg, de ebből sem tudom mennyi az elvárt minimum :-P

(#73414) Gabibácsi válasza WiZARD (#73379) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, asszonyt meg nem látta anyukája tél óta, és a bankkártyája se ér ide sose, ami lejárt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73415) Jahno válasza Gabibácsi (#73414) üzenetére


Jahno
őstag

Nem lehet azt elpostázni, vagy valami?

(#73416) Gabibácsi válasza Jahno (#73415) üzenetére


Gabibácsi
tag

De, most prőbáljuk, sok pénzért elpostázzák, szüleim címét adtuk meg. Meglátjuk ideér e. Balkáni bank, rafi, nyugati szar, :Y

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73417) Gabibácsi válasza zetor2000 (#73408) üzenetére


Gabibácsi
tag

Leslie nem sokat tanult biológiát na :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73418) Jahno válasza Gabibácsi (#73417) üzenetére


Jahno
őstag

Viszont van friss, ropogós játék C64re: [link]

(#73419) FőDudu válasza ncc1701 (#73403) üzenetére


FőDudu
addikt

En fogytam mar vagy 25 kilot februar ota.
Megtalaltak miert hiztam meg, kezelik es megy le a zsir rolam.

Pefig nem fogyozok.

FőDudu

(#73420) qnadam válasza ncc1701 (#73398) üzenetére


qnadam
veterán

Ésszel kell csinálni.

pont, mint a futást?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#73421) Gabibácsi válasza Jahno (#73418) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mostanában megint divatba jön, mi is divatosak leszünk :F

Amúgy most az van, hogy a bank ide fog csörögni a magyar számra, és ha valóban elérik, akkor elpostázzák a kártyát. De valami irdatlan összegért, huszonezer... mert osztrák bank a rafi, nem? Akkor az már balkán

Az sber még működik, de nem oda kapja a fizut, revolutra meg nem kérheti...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73422) Gabibácsi válasza FőDudu (#73419) üzenetére


Gabibácsi
tag

Gratula, és tök jó hogy megtalálták

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73423) npera válasza Jahno (#73413) üzenetére


npera
újonc

Az durva amikor mész fotózni és van nálad egy stúdiónyi cucc és esetleg bónusznak egy kisebb múzeumra való régi gép is... :R

(#73424) npera válasza FőDudu (#73419) üzenetére


npera
újonc

25 kg? Az derék!

(#73425) Jahno válasza npera (#73423) üzenetére


Jahno
őstag

Múltkor a pár sör mellé vittem hátamon a vakukat, laptopot, oszt akkor kínált meg kolléga +1 sörrel, ami ugye alapban 5 kiló. Lehet van idehaza mérleg, nem tudom. Az ilyen gonosz cuccokat nem kedveljük :-D

[ Szerkesztve ]

(#73426) Gabibácsi válasza Jahno (#73425) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezt nem értem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73427) npera


npera
újonc

(#73428) zetor2000 válasza Gabibácsi (#73417) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gazdasági földrajzot se sokat.

Vannak helyek a bolygón, ahol nem terem meg semm. Nincs internet, utak se, hogy kivigye egy kajáscég. Vagy anny pénz. De élet az van ott is, de ember nem sok. Max törzsek, pár fővel. Ott nehéz berendelni egy szénhidrátmentes akármit is. Egy sztéket, főzeléket, tengeri dolgokat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73429) Gabibácsi válasza npera (#73427) üzenetére


Gabibácsi
tag

amúgy ha még 2x 3x ennyi akkut odatesznek az aljára, teljesen használható lenne
odaférne, szóval nem értem
vagy a súly lenne túl sok már?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73430) eattila


eattila
csendes tag

Mi meg bulikaztunk 3-ig. Keltem 6:30-kor. Meg futottam egy 4,5k-t. Nesze terheles.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#73431) Jahno válasza eattila (#73430) üzenetére


Jahno
őstag

Ebből buli jó, 6:30as kelés agyrém.

(#73432) Jahno válasza Gabibácsi (#73426) üzenetére


Jahno
őstag

Azt, hogy gonosz a mérleg?

(#73433) eattila válasza Jahno (#73431) üzenetére


eattila
csendes tag

Delutan 2 ota ittunk. Aztan furcsi a vizben. Utana megint ivas kb 11-ig aztan meg a plazson csapattuk.
En se akartam kelni de igy alakult.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#73434) Gabibácsi válasza Jahno (#73431) üzenetére


Gabibácsi
tag

én ma 6-kor keltem :D és bejöttem az irodába

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73435) FőDudu válasza Gabibácsi (#73422) üzenetére


FőDudu
addikt

Megtalaltak, miutan megmutattam az orvosnak a maganban csinaltatott teljes verkepen kiugro ertekeket.

Akkor kapcsoltak, hogy pajzsmirigy -> Inzulin bevitel -> koverseg osszefugg.
Aztan 1 ev utan jott az olyan gyogyszer ami nem inzulin, hanem inzulin erzekenyito, gyomor urulest szabalyzo anyag. Uj cucc, eleg draga is, de mukodik.

FőDudu

(#73436) FőDudu válasza npera (#73424) üzenetére


FőDudu
addikt

Derekban durvan merheto. Vagy 10 centi difi mar van.

FőDudu

(#73437) qnadam válasza Jahno (#73431) üzenetére


qnadam
veterán

az elmúlt két hétben hat előtt keltem, mert hétkor már kezdés volt a bányában. nem szerettem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#73438) Gabibácsi válasza qnadam (#73437) üzenetére


Gabibácsi
tag

ott sétáltunk a házadnál csütörtökön , gyerekkel

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73439) Jahno válasza qnadam (#73437) üzenetére


Jahno
őstag

Időszakosan lehet sok pénzért, meg ha utána akad valami. Nekem ez a konstans 8ra beérés is elég fájdalmas, bár marad még egy fél délután. Tegnap persze jó volt, hogy délután kettőkor haza is zavartak, ma meg csak délig tart a nap.

(#73440) FőDudu válasza npera (#73427) üzenetére


FőDudu
addikt

Es hol az elvart 600 kilometeres hatotav?
Az alatt csak makettkodas az elektromos hajtas.
Vagy legyen 5 perc alatt toltheto. :R

FőDudu

(#73441) Gabibácsi válasza Jahno (#73439) üzenetére


Gabibácsi
tag

hehh, ugyanott dolgozunk? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73442) Gabibácsi válasza FőDudu (#73440) üzenetére


Gabibácsi
tag

beteszel egy rakat pótakkut, a vezetéket megblankolod, ráforrasztasz plusz derótot, raktérbe bevezeted, és kész is :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73443) Gabibácsi válasza Jahno (#73439) üzenetére


Gabibácsi
tag

a 8ra -t miért olvastam Bra-nak?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73444) Jahno válasza Gabibácsi (#73441) üzenetére


Jahno
őstag

Két lépéssel feljebb lehet simán ugyanaz a főnökünk :-P

(#73445) Sipi- válasza Gabibácsi (#73434) üzenetére


Sipi-
tag

Beteg egy dolog ez. Orvos látott már? :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#73446) FőDudu válasza Gabibácsi (#73434) üzenetére


FőDudu
addikt

En meg ejjel egyig szomszedoltam, aztan aludtam otig es most igazgatosdit jatszok.
(ugyeletes igazgato vagyok - Manager On Duty - azaz MOD, vagy ahogy sokan hivjak: master of disaster ).

Szomszednal hatan megittunk kb 15 uveg bort - erdekes modon semmi bajom.
Meg a gyomrom sem liftezik. Mondjuk este hattol ejjel egyig 2 liter bor nem tema.

Mondjuk a fustolt heringtol a kagylon at a sulthalig, meg nemi skampi is volt ami fel tudta szivni
.
Majd a vegen meg lefojtottuk egy kis csipos kolbasszal es bio sajtokkal.

FőDudu

(#73447) Gabibácsi válasza Sipi- (#73445) üzenetére


Gabibácsi
tag

ilyen szempontból még nem, bár arra a foltosképes tesztre lehet furákat mondanék :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73448) Sipi- válasza qnadam (#73437) üzenetére


Sipi-
tag

Keddtől nekem is ez lesz a program. Nem hiányzik. Március közepe óta kb. 3-szor keltem fel fél 8 előtt. De suli alatt megint kelhetetek 6 előtt, "nagyon" várom már. Bár nem tudom meddig lesz, bezárnak-e mindent IS megint. Elég "szépen" alakulnak a számok már...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#73449) Gabibácsi válasza FőDudu (#73446) üzenetére


Gabibácsi
tag

mi witchert néztünk magyarul, angol felirattal , én meg mutogattam mi minden magyar helyszín van benne :) aztán ma munkanap, szóval csicsika

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73450) Sipi- válasza Gabibácsi (#73442) üzenetére


Sipi-
tag

A túlméretezés mellé a hűtést ne felejtsd! Túl kell méretezni és hűteni! :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.