Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72901) qnadam válasza npera (#72899) üzenetére


qnadam
veterán

az oroszok gondolom simán lelövik :D
ennek a célja, hogy leszokjanak erről a robogós őrületről, mert egyszercsak fájni fog.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72902) qnadam válasza hobizoli (#72900) üzenetére


qnadam
veterán

az ilyenek arról híresek, hogy sok pénzt be lehet hajtani rajtuk.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72903) Samott válasza npera (#72899) üzenetére


Samott
addikt

Igy kell ezt, mert ha csak gurulgatnak, akkor ez lesz a vege.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#72904) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Enpera, megvolt a trening tegnap de fel 10kor este mar bealudtam a faradtsagtol. 8tol fel6ig voltam motoron.

Jopofa osszehasonlitas 50rol veszfekezni kavicson vs 100rol aszfalton.

Ami fontos volt. Elore nezni es nem lenezni amikor veszfekezel. Parszor leneztem. Olyankor mindig elkezdett kicsuszni a motor es gyonyoru S csik lett a kavicsagyon. Ha csak ezt az egyet tudom magamba sulykolni akkor mar megerte. Volt persze sok mas jopofasag is.

2-3 het mulva lesz egy one-on-one session es a restricted teszt ami 50 perc varosi, autopalya es kulteruleti vezetes.

(#72905) Jahno válasza hobizoli (#72900) üzenetére


Jahno
őstag

Ha van kin. Párat kell csak péppé szántani, maradéknak vagy megjön az esze vagy szarul fognak kinézni.

Ez is érdekes " DNA identification spray"

(#72906) Sipi- válasza -NoVa- (#72878) üzenetére


Sipi-
tag

Mi csak 4 megállással oldottuk meg a hazautat (egyik stop tábla volt a Rákóczi hídra felhajtásnál), de csak Siófokról jöttünk. Autó púpra pakolva, a srácoknak esélyük sem volt összeveszni út közben, mert közéjük is került csomag. A pilates labda le volt eresztve :))
Kedden megyek vissza a maradék cuccért :) (igazából asszony bicajáért megyek, meg a kempingasztalért, amit már nem akartunk beküzdeni a kocsiba).
20:20-kor indultunk, 21:40-kor nyitottam a garázst, szerintem jó időt futottunk.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#72907) Jahno válasza Sipi- (#72906) üzenetére


Jahno
őstag

Látom más is jól van. Én gyerek nélkül is teleraktam a kocsit. Idehaza túl sok a CRT TV, aztán párat ledepózok anyósnál. Akkor meg már betoltam egy laposat is, meg Nintendót. Ha már 4 nap van, akkor tán szórakozhatunk is. Egyiken a Ghost Squad megy, másikon meg a Time Crisis :DD

(#72908) Jahno válasza npera (#72893) üzenetére


Jahno
őstag

Pontos bír lenni a GPS, de nem ebben a formában és ennyire. Miközben automata kombájn már volt 20 éve is, fele GPS fele nyom- és sorkövető aztán heló. Azóta ez is fejlődött. Auóta azért az ugráló pozíció, vagy a lassú számolás nem olyan egyszerűen eladható történet.

Jó persze, ez telefon, de azért ekkora szórás az, hogy elmegyek lassan, gyalog egysávos úton, majd ugyanott vissza:

(#72909) FőDudu


FőDudu
addikt

Tegnap belefutottam az alabbi konteokba:

1: a mintavetel azert tortenik melyen az orrbol es azert fajdalmas, mert csak igy tudjak atutni az agy vedelmi vonalat es igy nyitnak utat a tovabbi fertozeseknek.

2: maszkot hordani a legnagyobb baromsag, hiszen pont igy fertozik meg a 'zembereket' a maszkokban levo bakteriumokkal es virusokkal. Marmint a fertozes a cel.

3: oltas ellenesseg, a gyogyszerekben levo vegyuletek miatt. Mi a fenetol lenne hatasos, ha nem a bennuk levo vegyuletek miatt?

Eszmeletlen mennyi birka elhiszi ezeket a baromsagokat.

FőDudu

(#72910) Gabibácsi válasza FőDudu (#72909) üzenetére


Gabibácsi
tag

4. Van koronavírus, de az 5G okozza
friss, most láttam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72911) Jahno válasza Gabibácsi (#72910) üzenetére


Jahno
őstag

Ez már rég nem friss (:-

(#72912) eattila válasza BobaHWSW (#72904) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! Nem kérdezem, hogy fárasztó volt e :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72913) eattila válasza Jahno (#72908) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem az órám/telóm nem csinál ilyen szórást. A bringaút adott, nem ugrál a nyomvonal sem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72914) BobaHWSW válasza eattila (#72912) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Fel10kor elaludtam a kanapen. :DD
(Ejfel utan szoktam fekudni)

(#72915) eattila válasza BobaHWSW (#72914) üzenetére


eattila
csendes tag

Az olyan :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72916) Jahno válasza eattila (#72913) üzenetére


Jahno
őstag

Attól függ mivel követed és tudja-e, hogy van ott út. Mondjuk mi nehezítésnek fasor alján az árnyékban mászkáltunk.

(#72917) eattila válasza Jahno (#72916) üzenetére


eattila
csendes tag

Van egy alap órám, amazfit bip. Az kapcsolódig bt-n egy iphone-hoz. De futásos nyomkövetést is tudok mutatni, ha gondolod :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72918) Jahno válasza eattila (#72917) üzenetére


Jahno
őstag

Hümm, megnézem enyémet városban és mezőn is. Ha már autóból indult, akkor kár, hogy most nem nagyon van Borkuckós kockaklub, ott igazából bármit vagy akármit előszednek a srácok, hogy melyik mit tud. Eddig GPS nem is érdekelt, csak a radaros/kamerás telemetriákon szörnyülködtünk.

(#72919) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#72920) WiZARD válasza npera (#72873) üzenetére


WiZARD
addikt

Majd lesz valami, annyira nem ijesztett el.
Lesz ennél nagyobb gond is.

Most kaptam meg műszaki ellenőr árajánlatát.
15-20 alkalommal jönne ki csekkolni a dolgokat. (Max 20 van az árban, ha többször kell az plusz lé)
575ezer

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72921) Jahno válasza WiZARD (#72920) üzenetére


Jahno
őstag

Erre mondtam, hogy nyilván nem kell egész nap ott lógnia, de így esetiben olcsóbb lesz, mint a lesile-féle nem dolgozás és majd csinálom magamnak. És akkor írtok rendes elektronikus épnaplót, meg mindent?

(#72922) Phülöp válasza WiZARD (#72920) üzenetére


Phülöp
addikt

Időközben mi is megleltük az eddigi kínálatból a legkevésbé problémás ingatlant. Van vele meló de nincsenek nagy bajok. Valószínűleg a héten ajánlatot is teszünk rá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72923) Jahno válasza Phülöp (#72922) üzenetére


Jahno
őstag

Képet, térképet, egyéb leírást kérünk :-P Gondolom szauna itt is van.

(#72924) WiZARD válasza Jahno (#72921) üzenetére


WiZARD
addikt

Az idő egy dolog, meg bámulhatnám is egész nap. De ha nem értek hozzá. Fogalmam sincs hogy a vasalás hogy jó vagy hogy nem jó, meg hogy a 20 oldalnyi statikai tervet hogy kell jól megvalósítani...

Igen, lesz e-napló, bár azt a kivitelező embere (műszaki vezető) vezeti asszem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72925) Jahno válasza WiZARD (#72924) üzenetére


Jahno
őstag

Azt mindenki is vezeti, művezető beleírja, hogy mi volt, az ellenőröd meg nyomhatja, hogy jeszokés, vagy egyéb észrevételek. Vagy csak a megjelenési időpontokat. Mindent érdemes. Aztán ott szokott elborulni, mikor egymásnak oda-vissza válaszolgatunk :-D

(#72926) Phülöp válasza Jahno (#72923) üzenetére


Phülöp
addikt

Szauna mindenhol van. :)
Ez egy civilizált ország. Vagy valami olyasmi.

link

Nagyjából megvannak az átalakítás tervei is.

Autóval 30perc Helsinki.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72927) eattila válasza Phülöp (#72926) üzenetére


eattila
csendes tag

Teljesen jó!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72928) blueboi69 válasza Phülöp (#72926) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez sokkal jobb mint a múltkori. Mondjuk az első képnél, ami kívülről mutatja a házat ott kicsit megijedtem, de belül sokkal jobban néz ki. A konyha egész vállalható.
A szauna is szép, bár én az egész koncepciót nem érte. Nekem az egész ház szauna, nem értem minek erre kinevezni egy fabódét, ahol még melegebb van, mint a ház többi részében :))
Amit viszont végképp nem értek az a fürdő. Két zuhanyrózsa miért van egy térben egymás mellett? Meg a fürdőben azok a bútorok nem kapnak túl sok nedvességet/párát?

Egyébként elmegy. Lenne mit költeni rá, de ésszerrűbb mint a múltori.

(#72929) Jahno válasza blueboi69 (#72928) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem a garázs előtti kis fehér kerítés furcsa, mert minek oda külön kapu?

Aztán ez legyen a legnagyobb baj. Bútor attól függ milyen, de meglepően jól bírja az ilyet. Normális kemény fa az kb. örökké.

Két zuhany is egész jó, ha éppen ketten estek ki hideg víz alá a szaunából.

(#72930) Bujdy81 válasza Gabibácsi (#72696) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Hogy miért, azt nem tudom. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem érdekük az egészségügy rendbe rakása.

De az tény, hogy folyamatosan rohad le az egészségügy és ezen az EU-s pénzekből folytatott ingatlan fejlesztések is csak tompítani tudnak! :(

(#72931) Phülöp válasza blueboi69 (#72928) üzenetére


Phülöp
addikt

A zuhany redundanciája ki lesz iktatva a fürdőszoba későbbi felújítása során. A szemben lévő alacsony szekrény helyére meg visszakerül egy mosdó tükörrel, azt valamiért eltávolították.
Szauna zseniális dolog, elég könnyű rászokni. Általában a szauna előterében van egy zuhanyzó és nyílik onnan egy ajtó a hátsó kertre, ahol lehet üvöltve hemperegni a hóban szaunázás után.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72932) blueboi69 válasza Phülöp (#72931) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Oké oké, ez így racionálisabban hangzik.
Lehet jó dolog, nekem alapból melegem van 24fok felett, szóval én nem vágyom arra, hogy még melegebb közegbe kerüljek, mikor bármikor le tudok izzadni alapból is.

(#72933) Bujdy81 válasza blueboi69 (#72932) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ha jól tudom, ezen tud segíteni a szauna, amúgy...

(#72934) eattila válasza blueboi69 (#72932) üzenetére


eattila
csendes tag

Izzadás és izzadás között is van különbség. Szaunában kicsit másképp megy. Az inkább méregtelenítés. Én pl szeretem, hétvégén is szaunáztam, mert volt Túrkevén.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72935) Gabibácsi válasza blueboi69 (#72932) üzenetére


Gabibácsi
tag

asszonyék dácsájában az alsó szint egy feljáró és egy szauna, kompletten
én nem vagyok nagy szaunás, úgyhogy inkább kint sütögettem húst

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72936) Jahno válasza Gabibácsi (#72935) üzenetére


Jahno
őstag

Én sem vagyok nagy szaunás, de haverral azért beültem hülyeségekről dumálni a gőzbe.

(#72937) hobizoli válasza Bujdy81 (#72933) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az izzadekonysag a tulsulyossag miatt is, meg egy nyirokrendszeri problema oka is lehet

egy csaj ismit a utobbi miatt mutottek meg kb tiz eve, mert o volt ilyen 65-70kg, de allandoan folyt rola a viz

több drón kell ;P

(#72938) hobizoli válasza Bujdy81 (#72930) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jaj hat nem veletlenul lett TB jarulekbol TB ado
az nem kotelez semmire
aztan meg majd kifizeted a maganrendelest a nettodbol

dupla haszon

meg akinek nem futja ra, az utan kevesebb nyugdijat is kell majd kifizetnie az allamnak, emrt azt a kort kisebb valoszinuseggel eri meg

több drón kell ;P

(#72939) eattila válasza hobizoli (#72937) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg szív probléma is lehet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72940) Gabibácsi válasza eattila (#72939) üzenetére


Gabibácsi
tag

meg genetika

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72941) hobizoli válasza Phülöp (#72926) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a vicc, hogy itthon is lenne ennyi... ja es szauna nelkul ;]

több drón kell ;P

(#72942) eattila válasza Gabibácsi (#72940) üzenetére


eattila
csendes tag

Az is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72943) halapidori


halapidori
csendes tag

Közoktatásfronton a helyzet változatlan,
Másfél hónapos csúszással kezdtek el festeni, szóval szeptemberben a gyermekek még nemannyira tudnak majd bemenni a terembe.

A tankerület elkavart néhány személyes iratot, kb. Az összes dolgozó erkölcsi bizonyítványát, nekem egy oklevelem is. Van 4napom pótolni, máskülönben nem lesz jogszerű, hogy alkalmaznak. Lavli.

(#72944) Jahno válasza halapidori (#72943) üzenetére


Jahno
őstag

Én nem mondhatok semmit, bizalmasan kell kezelni a dolgokat :C

Tesó röhög az iskolaőrségen, mert odafentről kirendelték oda olyan suliba, ahol igazából nem is nagyon vannak bent a kölkök, csak kb. az adminisztráció létezik. Meg eddig sem volt gond, bár "akadnak kurva kölkök, de az megoldható".

Majd kikérdezek mindenkit :DD

(#72945) Phülöp válasza hobizoli (#72941) üzenetére


Phülöp
addikt

Belvárostól számított 30 perc távolságra? Gyanítom, hogy sokkal több. Ráadásul 870nm a telek hozzá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72946) eattila válasza halapidori (#72943) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt ma rendben elkezdtük az ovit. Azt tudja a fene, hogy meddig tart.... A rendben is, meg az ovi is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72947) Grillo


Grillo
senior tag

Na, tegnap felvillant egy bukkanó közben egy pillanatra a túlmelegedést jelző ikon a pikacsun, aztán többet nem. Azért ránéztem a tartályra, 2 liter hűtővizet elnyelt. Nem nagyon vagyok nyugodt annyira.

Ja erről jut eszembe, a kazánszerelőt is fel kell hívnom...

Amugy fasza minden, tegnap eltűntek a turisztok, tök üres a strand is gondolom, mondjuk lehet számít a 10 fok lehülés is...

De most nyomás a tapolcai tavasbalang, bár ha marad a szopóág, akkor lehet nem lesz benne víz.

(#72948) hobizoli válasza Phülöp (#72945) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na ugye :P

a hanyatlo nyugat :DDD

több drón kell ;P

(#72949) Jahno válasza Grillo (#72947) üzenetére


Jahno
őstag

Hűtőnél nézd meg, hogy merre csöpörög. Nálam a hűtő már cserélve volt, meg mindenféle cső és egyéb kramanc. Ezért aktuális szerelő úgy néz ki csak egy tömítést oldott meg rosszul a vízpunepa környékén és attól megy el a víz. Izé, folyadék. Ez is felkerült A Listára.

(#72950) Jahno válasza hobizoli (#72941) üzenetére


Jahno
őstag

Mer' a finn fát csak sok pénzért lehet ide logisztikázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.